Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
O1G te már most sokat köszönhetsz Mounak, nem sokszor kapsz manapság 7 likeot 😉 😊
dande
Joga bonito.
Sobri Jóska
7 like-ot akkor kaptam utoljára mikor próbáltam megtéríteni Sobrit.
Nem ment. Inkább a jógát választotta.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
O1G te már most sokat köszönhetsz Mounak, nem sokszor kapsz manapság 7 likeot 😉 😊
dande
Joga bonito.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a Spurs kerete és Mou olyan szinten imkompatibilis sztem hogy hihetetlen
itt hogy tolja be a buszt?

+ ezeknek a játékosoknak ez a media hype tuti nem hiányzik

2 pontra voltak az 5. helytől nem értem mi a faszt akar a vezetőség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Szia Mou! 😀

....arról kérdezték, szerinte a Tottenham által elbukott 2019-es Bajnokok Ligája-döntő miatt szenved-e a klub a jelenlegi idényben.

„Fogalmam sincs, hogyan hat ez egy csapatra, még sohasem veszítettem el BL-döntőt.
————
Felidézték korábbi, még Chelsea-edzőként tett kijelentését, miszerint sosem lenne a Tottenham menedzsere.

– Mi változott azóta?
– Kirúgtak. Kétszer is.

😀😀😀DD
O1G
Azzal együtt, hogy ez vicces, hihetetlen, hogy ez az ember arrogáns pöcs nem tud végérvényesen megbukni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
O1G te már most sokat köszönhetsz Mounak, nem sokszor kapsz manapság 7 likeot 😉 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.
peach
az a baj h a fizikai és taktikai felkészítés még mindig 0
Negritis
Akkor miért igazolják le őket ha alapból bukónak gondolják?
peach
mert technikailag rendben vannak és nem pénz amit kiadnak értük
felvesznek egy tucat jóreményű aranyifjút ha 1 bejön már megérte nekik
Negritis
Csak egy malomban őrlünk. Pont arra akartam rávilágítani, hogy vajon miért nincs egy-két évente egy magyar aki bejön nekik...? Mert kötbe hiszem, hogy csak a taktikai és/vagy a fizikai előéletük miatt.
peach
vagy az kell h legyen alázat&munkamorál
vagy pedig gyerekként olyan szintre kell hozni őket hogy a taktikai és fizikai dolgokra könyebb legyen építeni
a 2 amúgy sokszor összefügg

a fő gond számomra itthon egy csomó sportban az h 16 éves kortól 26 évesig sztároljuk a "tehetségeket" hogy na majd a következő szezonban végre
ahelyett h felfognánk hogy ha 21 évesen nem mutat semmit akkor nem is fog és engedjük el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.
peach
az a baj h a fizikai és taktikai felkészítés még mindig 0
Negritis
Akkor miért igazolják le őket ha alapból bukónak gondolják?
peach
mert technikailag rendben vannak és nem pénz amit kiadnak értük
felvesznek egy tucat jóreményű aranyifjút ha 1 bejön már megérte nekik
Negritis
Csak egy malomban őrlünk. Pont arra akartam rávilágítani, hogy vajon miért nincs egy-két évente egy magyar aki bejön nekik...? Mert kötbe hiszem, hogy csak a taktikai és/vagy a fizikai előéletük miatt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szia Mou! 😀

....arról kérdezték, szerinte a Tottenham által elbukott 2019-es Bajnokok Ligája-döntő miatt szenved-e a klub a jelenlegi idényben.

„Fogalmam sincs, hogyan hat ez egy csapatra, még sohasem veszítettem el BL-döntőt.
————
Felidézték korábbi, még Chelsea-edzőként tett kijelentését, miszerint sosem lenne a Tottenham menedzsere.

– Mi változott azóta?
– Kirúgtak. Kétszer is.

😀😀😀DD
O1G
Ez qnagy troll. 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Szia Mou! 😀

....arról kérdezték, szerinte a Tottenham által elbukott 2019-es Bajnokok Ligája-döntő miatt szenved-e a klub a jelenlegi idényben.

„Fogalmam sincs, hogyan hat ez egy csapatra, még sohasem veszítettem el BL-döntőt.
————
Felidézték korábbi, még Chelsea-edzőként tett kijelentését, miszerint sosem lenne a Tottenham menedzsere.

– Mi változott azóta?
– Kirúgtak. Kétszer is.

😀😀😀DD
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.
peach
az a baj h a fizikai és taktikai felkészítés még mindig 0
Negritis
Akkor miért igazolják le őket ha alapból bukónak gondolják?
peach
mert technikailag rendben vannak és nem pénz amit kiadnak értük
felvesznek egy tucat jóreményű aranyifjút ha 1 bejön már megérte nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.
peach
az a baj h a fizikai és taktikai felkészítés még mindig 0
Negritis
Akkor miért igazolják le őket ha alapból bukónak gondolják?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.
peach
az a baj h a fizikai és taktikai felkészítés még mindig 0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Egyébként szvsz talán a legnagyobb probléma az, hogy az akadémiák focistákat nevelnek, embereket nem. Érzésre biztos vagyok benne, hogy az elmúlt 10 évben minden évben van kint európában legalább két válogatottra való 16-19 éves gyerekünk. Ezek nagyrésze mégis kikopik a rendszerből és hazakullog elsüllyedni a mennyeibe idővel. Valszeg nem azért mert focizni nemtud, hanem a hozzáállás és a munkamorál nem lehet megfelelő. Ezen is kurvára elkéne gondolkoznia az illetékeseknek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Amúgy érdemes végignézni, mely országok azok, amelyek nem is pótselejtezhetnek. Sztem van 10 jobb játékoskerettel bíró, mint a magyar. Szóval azokat baszogatni, akik most a keretben vannak felesleges. Ők ennyit tudnak, sőt, igazából erőn felül teljesítenek. A gond az, hogy nincs jobb alternatíva, nem jönnek fiatal tehetségek, hiába ömlik bele a pénz a rendszerbe (és folyik aztán magánzsebekbe). Nem Szalai tehet róla, hogy ő az egyetlen értékelhető magyar csatár, hanem a rendszer, ezért nem őt kell korholni. A játékosokat akkor kéne ekézni, ha 4 ponttal utolsók lettünk volna, de nem ez a helyzet, több pontot szereztek, mint az erőviszonyok alapján elvárható lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Henrik baratunk elmondott par tenyt rolunk es a kornyezo orszagokrol.
nekunk kb 37 jatekosunk van nem magyarorszagon, persze ok atlagban nem nagyon jatszanak...de az albanoknak 50+ jatekos van nem otthon...a szerbeknek 230+.

szalai adamnak nincs alternativaja.a magyar nb1-ben nincs is fiatal csatarunk akik rendszeresen jatszik.

es meg mindig...csalodas,mivel az elmult 10 evben megallas nelkul omlik a zse a magyar fociba.
a szlovakoknal egy kb 20 eves srac ontja a golokat, aki egy nevesincs csapatban tolja.
ZoliMP
Teljesen mindegy mennyiből, 11 játékos van egyszerre a pályán. Izlandon pár 100 emberből tudnak jó válogatottat összehozni. Ez az egyik legnagyobb bullshit, amit a régi megmondó emberek szajkóznak a fociban. Azért nincs nemzetközi klasszis, mert kevés a gyerek.... Persze. Meg a túl sok inger éri a fiatalokat így nem tudnak a focializmusra koncentrálni...

Ha a mentálisan a retardáltság és a szellemi fogyatékosság szintjén álló válogatottak (tisztelet a kivételnek) valamelyik szlovák meccsen el bírták volna viselni a nyomást és a terhet akkor már az EB-re készülne lélekben mindenki.
FLZOLI
tudom, hogy nincs aranyban a nepesseg a tehetsegek kinevelesevel.lasd horvatorszag
es henrik is kepben van ezzel.
csak megjegyezte o is, hogy hova jutottak jatekosaink.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Henrik baratunk elmondott par tenyt rolunk es a kornyezo orszagokrol.
nekunk kb 37 jatekosunk van nem magyarorszagon, persze ok atlagban nem nagyon jatszanak...de az albanoknak 50+ jatekos van nem otthon...a szerbeknek 230+.

szalai adamnak nincs alternativaja.a magyar nb1-ben nincs is fiatal csatarunk akik rendszeresen jatszik.

es meg mindig...csalodas,mivel az elmult 10 evben megallas nelkul omlik a zse a magyar fociba.
a szlovakoknal egy kb 20 eves srac ontja a golokat, aki egy nevesincs csapatban tolja.
ZoliMP
Teljesen mindegy mennyiből, 11 játékos van egyszerre a pályán. Izlandon pár 100 emberből tudnak jó válogatottat összehozni. Ez az egyik legnagyobb bullshit, amit a régi megmondó emberek szajkóznak a fociban. Azért nincs nemzetközi klasszis, mert kevés a gyerek.... Persze. Meg a túl sok inger éri a fiatalokat így nem tudnak a focializmusra koncentrálni...

Ha a mentálisan a retardáltság és a szellemi fogyatékosság szintjén álló válogatottak (tisztelet a kivételnek) valamelyik szlovák meccsen el bírták volna viselni a nyomást és a terhet akkor már az EB-re készülne lélekben mindenki.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ne vicceljünk már, hogy olyan emberek, akik számító módon évekre előre felrajzolják a politikai forgatókönyvet törvényekkel és ellenzéki báb mozgatással a szavazók karámba terelésével nem látják/tudják, hogy hogyan lehetne ezt a magyar focinak nevezett lócitromot kirángatni a trágyából.

Egyszerűen megmérték, hogy nem éri meg lecserélni azt a pár ezer kóklert, akiket így pénzcsapon tudnak tartani, illetve a stadionos korrupt pénzekkel tele tudják tömni a zsebeket. Lehet itt ötletelni itt reformokról meg egyebekről, de csak időpazarlás. Csányi basszus egy nagybankot vezényel (most hagyjuk, hogy miképp tört fel idáig) és pont a kivénhedt focistákkal és iszákos IQ betyárokkal kitömött MLSZ okozna neki gondot....

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Én azzal kezdeném hogy megvonok minden prémiumot a felnőttválogatott minden egyes játékosától..
O1G
akkor lemondanák és játszhatna a Gera Zoli féle u-21. Remek megoldás lenne 😀
Kenny
Igen, hisz ők démonmentesek.
Igaz, a hitgyülis titkos tanok közt nem csak a jóga van feketelistán, hanem a futás, a passzolás, a góllövés, a csapatjáték is, hisz ki akarna meggondolatlanul démonokat idézni, ugye, viszont az u21 legalább ezen tanokat maximálisan betartva a mennybe jut. Ha EB-re, VB-re nem is.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Henrik baratunk elmondott par tenyt rolunk es a kornyezo orszagokrol.
nekunk kb 37 jatekosunk van nem magyarorszagon, persze ok atlagban nem nagyon jatszanak...de az albanoknak 50+ jatekos van nem otthon...a szerbeknek 230+.

szalai adamnak nincs alternativaja.a magyar nb1-ben nincs is fiatal csatarunk akik rendszeresen jatszik.

es meg mindig...csalodas,mivel az elmult 10 evben megallas nelkul omlik a zse a magyar fociba.
a szlovakoknal egy kb 20 eves srac ontja a golokat, aki egy nevesincs csapatban tolja.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.
gabokocka
ez jelenleg teljesen irreális elvárás. Mikor adott el magyar csapat játékost utoljára top bajnokságba? pláne magyart?! Évente 2-3 teljesen irreális, évente 1 is csoda lenne egy csapatnak egy hosszabb távra nézve
davemayer
Az ute 2 éve.
csebi
Az nem számít. Ők jógáznak. “Bisztozs forrázsból” tudom.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.
gabokocka
ez jelenleg teljesen irreális elvárás. Mikor adott el magyar csapat játékost utoljára top bajnokságba? pláne magyart?! Évente 2-3 teljesen irreális, évente 1 is csoda lenne egy csapatnak egy hosszabb távra nézve
davemayer
Az ute 2 éve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Nem kell ezt mesterségesen eldönteni. Egyszerű, ahol minőségi képzés van, oda pénzt adni, ahol nem oda nem. Minőségi képzés alatt pedig nem azt értem, hogy az u6-os csapat megnyeri a mikulás kupát, hanem, évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.
gabokocka
Hát gabo, ez az ötleted szuper. Csökkenne tőle az államadósság, mivel hosszú éveken át egy klub sem kapna pénzt, hála neked 😀
O1G
Csak az nem kap aki jógázik. Összejógázzák a stadionjainkat, levegőinket. Még “a fődközeli admozféra izs mázs”. Biztos te is érzed, hisz kijársz a meccsekre. Csak el ne kárhozz a jógadémonok miatt.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.
gabokocka
ez jelenleg teljesen irreális elvárás. Mikor adott el magyar csapat játékost utoljára top bajnokságba? pláne magyart?! Évente 2-3 teljesen irreális, évente 1 is csoda lenne egy csapatnak egy hosszabb távra nézve

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Nem kell ezt mesterségesen eldönteni. Egyszerű, ahol minőségi képzés van, oda pénzt adni, ahol nem oda nem. Minőségi képzés alatt pedig nem azt értem, hogy az u6-os csapat megnyeri a mikulás kupát, hanem, évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.
gabokocka
Hát gabo, ez az ötleted szuper. Csökkenne tőle az államadósság, mivel hosszú éveken át egy klub sem kapna pénzt, hála neked 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Nem kell ezt mesterségesen eldönteni. Egyszerű, ahol minőségi képzés van, oda pénzt adni, ahol nem oda nem. Minőségi képzés alatt pedig nem azt értem, hogy az u6-os csapat megnyeri a mikulás kupát, hanem, évente 2-3 játékos kikerül a top bajnokságok egyikébe és éves szinten 30-40 meccset látszik legalább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.