Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
A Honved ovasat utasitottak csak el. A romanokat ettol meg megbuntethetik (es meg is fogjak sztem). Abbol amit eddig olvastam, arrol van szo, hogy a meccset nem befolyasolta (mert a 120 percben volt). Ami vmilyen szinten igaz is (persze mentalis oldalrol nezve mar nem annyira).
Ez kb arrol szolt, hogy a Honved nem jatszik az AEK ellen csutortokon.

En nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy a romanokat kizarjak pl holnap, es az AEK meccs nelkul jut tovabb.
Borbinho
Ilyenkor a kedves UEFA pogácsa kommandó mit vizsgál?
Azt, hogy az óvást mire adtak be, vagy az egész tényállást.
Mert ha csak az óvást, az Chewbacca-védelem sajnos.

De abban szerintem mindenki egyetért, hogy ez így szánalmas...
3 meccs - 60.000,- EUR
Ami a fellebbezés után lesz 2 meccs és 37.500,- EUR és az egyik meccs felfüggesztve.
Sinisa
Bírói műhiba nem történt. Meccset befolyásoló dolog igen, ezért az óvást elutasítottam volna, de kizartam volna a románokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
Elutasították az óvást, mondjuk várható volt ,de engem meglep, hogy ma mit lehet megcsinálni büntetlenül egy focipályán, kiváncsi lettem volna, ha ezt egy magyar csapat csinálja mondjuk a Maccabi ellen akkor mi történik.
Kenny
Azonnali kizárás (már a meccset se hagyják befejezni), majd eltiltás a következő 3-5 év kupaküzdelmeitől. Mellékbüntetésként brutális pénzbírság, majd a kupákba való visszatérés után is zártkapu néhány meccs erejéig.

Sportdiplomáciánk nincs, annyiszor törlik belénk a taknyukat, ahányszor csak akarják.
Kampman
Ismétlem magam:

A jó kurva anyjukat, hogy nem zárták ki helyben ezt a tetves, csöves bandát
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
„Ez volt az első mérkőzésünk, így még nem dőlt össze a világ – idézi a szegedma.hu Zsótér Donátot. – Sok volt a ki nem kényszerített hiba a játékunkban, az átvételek és a passzok minősége sem volt megfelelő. A mérkőzés előtt fellocsolták a pályát, így szokatlanul gyors volt, de nem szabad erre fognunk a vereséget. Sajnáljuk, hogy így alakult a meccs. Azt gondolom, jó úton járunk, megvoltak a helyzeteink, ha ezeket ki tudjuk használni a jövőben, eredményesebbek leszünk.”

A 23 éves futballista arra is reagált, hogy az újpesti szurkolók a felcsútiak elleni mérkőzésen kifütyülték és éles kritikával illették a csapatot.

„Őszintén, engem hidegen hagy, hogy mit skandálnak a szurkolók. Nem tudom, mire föl volt ez a »k…a gyengézés«. Ez volt az első meccsünk, szerintem nem történt tragédia. Nekik ez a véleményük, ettől mi nem leszünk kevesebbek. Csináljuk tovább a dolgunkat, aztán meglátjuk, mi lesz” – mondta Zsótér.

Zseniális.
O1G
Naaaaaa, nem is ezt akarta mondani, csak nem tud magyarul, még csak most vizsgázik középfokon

A lila-fehérek játékosa nem sokkal később a klub hivatalos Facebook-oldalán magyarázkodott nyers nyilatkozata miatt.

„Először is szeretném az elején leszögezni, hogy természetesen nagyon is fontos a szurkolók véleménye, akkor is, ha pozitív, és akkor is, ha negatív. Az ország legjobb tábora a mienk, akik akkor is ott voltak mellettünk, kísértek el minket, amikor senki más, ezért csak hálásak lehetünk nekik” – kezdte Zsótér.

„A nyilatkozatommal arra akartam rávilágítani, az a legfontosabb, hogy nekünk a pályán kell mindent megtenni azért, hogy a végén győztesen hagyhassuk el azt. Sajnos ez most nem sikerült, de ez még csak az első bajnoki volt, még keményebben kell mennünk előre, és hétvégén fel kell szántsuk a pályát a győzelemért Diósgyőrben” – tette hozzá az újpesti labdarúgó.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Honved ovasat utasitottak csak el. A romanokat ettol meg megbuntethetik (es meg is fogjak sztem). Abbol amit eddig olvastam, arrol van szo, hogy a meccset nem befolyasolta (mert a 120 percben volt). Ami vmilyen szinten igaz is (persze mentalis oldalrol nezve mar nem annyira).
Ez kb arrol szolt, hogy a Honved nem jatszik az AEK ellen csutortokon.

En nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy a romanokat kizarjak pl holnap, es az AEK meccs nelkul jut tovabb.
Borbinho
Ilyenkor a kedves UEFA pogácsa kommandó mit vizsgál?
Azt, hogy az óvást mire adtak be, vagy az egész tényállást.
Mert ha csak az óvást, az Chewbacca-védelem sajnos.

De abban szerintem mindenki egyetért, hogy ez így szánalmas...
3 meccs - 60.000,- EUR
Ami a fellebbezés után lesz 2 meccs és 37.500,- EUR és az egyik meccs felfüggesztve.
Sinisa
Az a poenos, hogy a buntetett csapat alapbol megkeresett tobbet is a tovabbjutassal, mint maga a penzbuntetes, ugyhogy igazabol a buntetes merteke nevetseges. A harom zart kapus meccs sem olyan felelmetes bevetelkieses, ezek olyan szanalmas meg pitianer dolgok, hogy a csapatok hahotazva rohognek a FIFA-illetekesek orra elott. Komolytalan.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A Honved ovasat utasitottak csak el. A romanokat ettol meg megbuntethetik (es meg is fogjak sztem). Abbol amit eddig olvastam, arrol van szo, hogy a meccset nem befolyasolta (mert a 120 percben volt). Ami vmilyen szinten igaz is (persze mentalis oldalrol nezve mar nem annyira).
Ez kb arrol szolt, hogy a Honved nem jatszik az AEK ellen csutortokon.

En nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy a romanokat kizarjak pl holnap, es az AEK meccs nelkul jut tovabb.
Borbinho
Ilyenkor a kedves UEFA pogácsa kommandó mit vizsgál?
Azt, hogy az óvást mire adtak be, vagy az egész tényállást.
Mert ha csak az óvást, az Chewbacca-védelem sajnos.

De abban szerintem mindenki egyetért, hogy ez így szánalmas...
3 meccs - 60.000,- EUR
Ami a fellebbezés után lesz 2 meccs és 37.500,- EUR és az egyik meccs felfüggesztve.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JHaerry Maguire nyomott egy hatraarcot, jo dragan az MU-ba.
Stez
Ennyire középszerű akar lenni a MU? Mármint, ügyes gyerek Maguire, de topcsapatba valahogy... valahogy nem.
Mikey
Mondjuk pontosan ugyanez volt a velekedes Van Dijknal is a horror ara utan. Meglatjuk. Maguire jo szerintem, csak meg mindig nem latom az MU-ban az atutoerot.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
És közben állítólag 60ezer EUR és 3 zárt kapus meccs a büntetés a románoknak amit fellebbeznek ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
Várható volt de ha holnap nem zárják ki a románokat akkor megvan a recept a szlovákok ellen. Vhogy megszerezni a vezetést majd utána olyan balhét csinálni h a szlovák játékosoknak eszükbe ne jusson a mi kapunk közelébe jönni. Aztán lehet örülni a hazai EB meccsnek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 632 — Vikings fan
Le kellett volna vonulni a Honvédnak amikor az eset történt már rév készülhetnének az AEKre.
Mondjuk azért ez komolytalan az UEFA részéről, persze az egész szervezet már régóta csak egy vicc
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Honved ovasat utasitottak csak el. A romanokat ettol meg megbuntethetik (es meg is fogjak sztem). Abbol amit eddig olvastam, arrol van szo, hogy a meccset nem befolyasolta (mert a 120 percben volt). Ami vmilyen szinten igaz is (persze mentalis oldalrol nezve mar nem annyira).
Ez kb arrol szolt, hogy a Honved nem jatszik az AEK ellen csutortokon.

En nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy a romanokat kizarjak pl holnap, es az AEK meccs nelkul jut tovabb.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jobb, hogy nem kapunk az AEK-tól egy 10est, de azért nyugodtan bassza szájba az anyját az UEFAnalfabéták...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Esetleg a "döglött magyar a jó magyar" rigmusokat és ilyesmiket is elfogadhatónak tartják?

Szerkesztette: Atik15
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Ezt elbaszta az UEFA, most akkor kijelenthető, hogy támogatja az ilyen szurkolói rendbontásokat?
Ahhoz mit szólnának, ha ezt valaki megcsinálná tőlünk a szlovákok ellen?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Elutasították az óvást, mondjuk várható volt ,de engem meglep, hogy ma mit lehet megcsinálni büntetlenül egy focipályán, kiváncsi lettem volna, ha ezt egy magyar csapat csinálja mondjuk a Maccabi ellen akkor mi történik.
Kenny
Azonnali kizárás (már a meccset se hagyják befejezni), majd eltiltás a következő 3-5 év kupaküzdelmeitől. Mellékbüntetésként brutális pénzbírság, majd a kupákba való visszatérés után is zártkapu néhány meccs erejéig.

Sportdiplomáciánk nincs, annyiszor törlik belénk a taknyukat, ahányszor csak akarják.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Elutasították az óvást, mondjuk várható volt ,de engem meglep, hogy ma mit lehet megcsinálni büntetlenül egy focipályán, kiváncsi lettem volna, ha ezt egy magyar csapat csinálja mondjuk a Maccabi ellen akkor mi történik.

Közben Stopira Ciprus.
Tamás kölcsönadva, maradt egyedül Hangya?

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
„Őszintén, engem hidegen hagy, hogy mit skandálnak a szurkolók. Nem tudom, mire föl volt ez a »k…a gyengézés«. Ez volt az első meccsünk, szerintem nem történt tragédia. Nekik ez a véleményük, ettől mi nem leszünk kevesebbek. Csináljuk tovább a dolgunkat, aztán meglátjuk, mi lesz” – mondta Zsótér.

Zseniális.
O1G
Ha esetleg valakinek megfordult a fejében, hogy ő miért nem játszott még külföldi komoly bajnokságban, hát ezért.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 310
„Ez volt az első mérkőzésünk, így még nem dőlt össze a világ – idézi a szegedma.hu Zsótér Donátot. – Sok volt a ki nem kényszerített hiba a játékunkban, az átvételek és a passzok minősége sem volt megfelelő. A mérkőzés előtt fellocsolták a pályát, így szokatlanul gyors volt, de nem szabad erre fognunk a vereséget. Sajnáljuk, hogy így alakult a meccs. Azt gondolom, jó úton járunk, megvoltak a helyzeteink, ha ezeket ki tudjuk használni a jövőben, eredményesebbek leszünk.”

A 23 éves futballista arra is reagált, hogy az újpesti szurkolók a felcsútiak elleni mérkőzésen kifütyülték és éles kritikával illették a csapatot.

„Őszintén, engem hidegen hagy, hogy mit skandálnak a szurkolók. Nem tudom, mire föl volt ez a »k…a gyengézés«. Ez volt az első meccsünk, szerintem nem történt tragédia. Nekik ez a véleményük, ettől mi nem leszünk kevesebbek. Csináljuk tovább a dolgunkat, aztán meglátjuk, mi lesz” – mondta Zsótér.

Zseniális.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Mondjuk nem tudom, mire várunk, valaki emlékszik arra, hogy az UEFA valaha beismerte, hogy az alkalmazottjai hibáztak? 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
Nagy a csend az Uefánál...
Atik15
Dobjon hozzájuk valaki egy hanggránátot. 😊
Tony Adams
Állítólag a románoktol bekertek egy doksit h szerintük mi történt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Nagy a csend az Uefánál...
Atik15
Dobjon hozzájuk valaki egy hanggránátot. 😊
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nagy a csend az Uefánál...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
JHaerry Maguire nyomott egy hatraarcot, jo dragan az MU-ba.
Stez
Ennyire középszerű akar lenni a MU? Mármint, ügyes gyerek Maguire, de topcsapatba valahogy... valahogy nem.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Jaj hát elmondani nem tudom, mennyire örülök hogy Adrián lesz Alisson cseréje. Imádom az embert.

Mignolet-nek pedig köszi mindent, minden hibája ellenére kedveltem.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
JHaerry Maguire nyomott egy hatraarcot, jo dragan az MU-ba.
Stez
85 millió font, hát a felét sem éri szerintem, de a MU nál már egy pár éve hiányoznak a logikus döntések, úgyhogy nem lep meg.
kapitnono
Nyilván közel sem ér 80 milliót a csóka, viszont nagyon kellett abba a csapatba egy középső védő. Smalling,Jones vicc kategória. Statisztikailag futbalozott egy Van Dijk szintet tavaly, nem azt mondom hogy egy szinten van a hollanddal, rutinosabb védő kellett mert fiatal lesz a keretben így is. Azért a Koulibaly-s pletykák 100+ millióról is arcon csapósak voltak...klasszis középső védőt nem tudtak volna hozni. Az ár meg szemtelenül magas, mert egyrészt angol, másrészt pedig a tv-s pénzek miatt a kis csapatok is dugig vannak lóvéval, így azért már nehezebb elhozni onnan is játékosokat.
Amúgy ha meg beválik akkor senkit nem érdekel már az ár 😀
manuszka86
Ez nyilván így van, csak elsőre soknak tűnik az ár, de ha beválik tényleg nem érdekel majd senkit 😀


több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
JHaerry Maguire nyomott egy hatraarcot, jo dragan az MU-ba.
Stez
85 millió font, hát a felét sem éri szerintem, de a MU nál már egy pár éve hiányoznak a logikus döntések, úgyhogy nem lep meg.
kapitnono
Nyilván közel sem ér 80 milliót a csóka, viszont nagyon kellett abba a csapatba egy középső védő. Smalling,Jones vicc kategória. Statisztikailag futbalozott egy Van Dijk szintet tavaly, nem azt mondom hogy egy szinten van a hollanddal, rutinosabb védő kellett mert fiatal lesz a keretben így is. Azért a Koulibaly-s pletykák 100+ millióról is arcon csapósak voltak...klasszis középső védőt nem tudtak volna hozni. Az ár meg szemtelenül magas, mert egyrészt angol, másrészt pedig a tv-s pénzek miatt a kis csapatok is dugig vannak lóvéval, így azért már nehezebb elhozni onnan is játékosokat.
Amúgy ha meg beválik akkor senkit nem érdekel már az ár 😀