Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szemet csapat ez a Dinamo, ezek hetek ota csak annyit hajlandoak jatszani, amennyit kell, egy kicsit sem tobbet. Egyszer ra fognak baxni, mert abszolut zavarba lehet hozni azt a vedelmet.

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Ez eddig papírforma sajnos, a továbbjutásunk nem bravúr lenne, hanem egyenesen csoda.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a Zubkov haszontalan egy jószág.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Istenem, Zubkov... de onzo vagy.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
Kampman
Mert mit vartal? Rebrov szarik a futballra, neki ez volt az elkepzelese, beallnak, nem kockaztat, aztan labdszerzesnel kontra ezerrel. Kar, hogy a taktikaja 16 perc alatt bedolt, mostantol a Fradinak is mennie kell.
Stez
Hetvenedik percig nem fogunk kinyilni amig ennyi a meccs.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
Kampman
Mert mit vartal? Rebrov szarik a futballra, neki ez volt az elkepzelese, beallnak, nem kockaztat, aztan labdszerzesnel kontra ezerrel. Kar, hogy a taktikaja 16 perc alatt bedolt, mostantol a Fradinak is mennie kell.
Stez
Egy jobb csapat ellen, előnyben te mit csináltál volna? Nekik mész?
gordon
Ennyire biztosan nem allok be. En ugy vagyok vele, hogy egy jo csapat jo edzovel igenis el kell hogy erje, hogy a sajat jatekat raeroltesse az ellenfelre. A ketezres evekben meg bejott a buszozas, de a mai futballban mar alig-alig jossz ki jol belole, ha ennyire magadra huzod az ellenfelet.

Ez csak akkor nem ongyilkos taktika, ha van vedelmed, es van mondjuk egy Inzaghid, akinek egyetlen helyzete lesz a meccsen, de azt be fogja neked vagni. Tokmacnak viszont elszorakozza a helyzeteit, igy meg a lababan fog maradni a tovabbjutas.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@iktriad ilyenkor hol vagy ? Beírod hogy nyer a Dinamo és nem is kell itt aggodalmaskodni 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
Kampman
Mert mit vartal? Rebrov szarik a futballra, neki ez volt az elkepzelese, beallnak, nem kockaztat, aztan labdszerzesnel kontra ezerrel. Kar, hogy a taktikaja 16 perc alatt bedolt, mostantol a Fradinak is mennie kell.
Stez
Egy jobb csapat ellen, előnyben te mit csináltál volna? Nekik mész?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert jo lenne, ha itt a vegen tenyleg nem epp Lanzafame hianyozna.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 627 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
Kampman
Mert mit vartal? Rebrov szarik a futballra, neki ez volt az elkepzelese, beallnak, nem kockaztat, aztan labdszerzesnel kontra ezerrel. Kar, hogy a taktikaja 16 perc alatt bedolt, mostantol a Fradinak is mennie kell.
Stez
Teljesen nyilvánvaló volt, hogy ez lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Affene. Na, akkor mostantol hivatalosan is el kell kezdeni tamadni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
Kampman
Mert mit vartal? Rebrov szarik a futballra, neki ez volt az elkepzelese, beallnak, nem kockaztat, aztan labdszerzesnel kontra ezerrel. Kar, hogy a taktikaja 16 perc alatt bedolt, mostantol a Fradinak is mennie kell.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 305
Tökmag elrohanásait leszámítva eddig nincs sok elképzelés.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, hogy a Dinamo akar-e jatszani, vagy az FTC ennyire meg van illetodve, de ket perc alatt ket golt kaphattunk volna.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 915
Na, sikerult a legkomolytalanabb szakikat megtalalni az ev egyik legfontosabb meccsere. 8D
Stez
Berakhatnanak egy ikeas asztalt...olyan szerencsetlenul allnak ott mindig.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, sikerult a legkomolytalanabb szakikat megtalalni az ev egyik legfontosabb meccsere. 8D

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Kicsi a hétvégi United kapcsán. Nem is a játékról vagy az eredményről akarok írni, hanem arról amit a srácokon láttam. Nagyon úgy tűnt, hogy rendbe lett rakva az öltöző. Olyan emberek lettek hozva akik nagyon jól javíthatják a morált. Amit nem tudom hány éve nem láttam és rohadt tetszett, az az hogy a gólnál mindenki egy kupacba volt és az látszott a fejükön hogy ez nem a "kötelező gratula" a góllövőnek, hanem őszintén örülnek a gólnak és egymásnak. Pont ez az amit reméltem Oletól. Ez az első és legfontosabb lépés. Ezután lehet csak minőségi játékot letenni a pályára.

Rohadtul örülök ennek. Azt hiszem a két kedvenc csapatom most pont ezen az úton van. Csak a Colts úgy 1 évvel előrébb jár.

Na aztán nagy örömömben jön holnap a hír, hogy a Madrid megvette Pogbát 😀

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kint leszek. Aki meg akar verni, C3, 16. sor, széket nem írok, nem vagyok a magam ellensége😀
O1G
Ha szereztél volna jegyet nekem, akkor nem vertelek volna meg. 😀
Áh, nugye én little pösti vagyok, de hajrá FrAdi ma!
kishaszi
Szólj majd ha kell a későbbiek folyamán.
O1G
Oks, megköszönöm. (Gondolom vmi szurkolói kártya is kell? Mikor utoljára voltam fötöcö meccsen akkor kellett )

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
 www.youtube.com/watch?v=6CnWqPgePbU

0:35-nél figyeljétek középen a vékony srácot 😊

Tényleg, én nem fogom fikázni, nem semmi honnan hova jutott, de sürgősen kezdjen el tömegelni, gyúrni már tényleg ketté lesz törve.
O1G
Nem játszott rosszul, volt egy szép labdaszerzése amiből ment egy jó kontra, volt kapuralövése is, szvsz korrekt bemutatkozás volt.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Kint leszek. Aki meg akar verni, C3, 16. sor, széket nem írok, nem vagyok a magam ellensége😀
O1G
Ha szereztél volna jegyet nekem, akkor nem vertelek volna meg. 😀
Áh, nugye én little pösti vagyok, de hajrá FrAdi ma!
kishaszi
Szólj majd ha kell a későbbiek folyamán.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kint leszek. Aki meg akar verni, C3, 16. sor, széket nem írok, nem vagyok a magam ellensége😀
O1G
Ha szereztél volna jegyet nekem, akkor nem vertelek volna meg. 😀
Áh, nugye én little pösti vagyok, de hajrá FrAdi ma!

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Kint leszek. Aki meg akar verni, C3, 16. sor, széket nem írok, nem vagyok a magam ellensége😀
O1G
B3

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Kint leszek. Aki meg akar verni, C3, 16. sor, széket nem írok, nem vagyok a magam ellensége😀
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Sandorom, akkor hogy is van az, hogy Lanza tutira marad?
Stez
Ne is mond bameg 😠Ezt komolyan nem értem a Fradi legjobb játékosa igaz már nem bír 90 percet de ő az akiben mindig benne van a váratlan megoldás na és persze a gól is.Ez egy ordas nagy hiba az ukrán részéről.Főleg egy ilyen sorsdöntő mérkőzés előtt.
Rózsa Sándor (betyár)
Senkit nem erdekel, mit tud. Te meg mindig nem erted Rebrovot es a mentalitasat. Aki nem all be a sorba, es hajt csondben, mint a robot, az mehet, pont. Bode ment, Lanza ment. Tok mindegy, kit szeretnek a nezok, kit nem, erre Rebrov mind tojik.
Stez
Ja Zizou is ilyen, aztán kényszerből csak berakta a 61. percben Bale-t a BL döntőben, mikor szarul álltunk. A többi már történelem.
eaglesmcnabb
A BL-döntőben Rebrov is beteszi majd akit kell, nem fog személyeskedni.
De addig úgy nem juthat el, ha nem rendszerben gondolkozik.
Belichick is kibaszta a top védőjét vagy az egy meccsen 4 td-t futó RB-t ha rendszeridegennek tartotta a viselkedésüket.
Sobri Jóska
Hát minden tiszteltetem Rebrové, de azért BB-vel még nem tenném egy szintre.
Legalább a ma estét várjuk meg ezzel.
Vagy egy szeptembert nemzetközi kupában.

Egyébként ki megy valaki a meccsre? (Én igen)
vpi
én is, hatalmas lesz a hangulat, amiatt már meg fogja érni az egész

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Sandorom, akkor hogy is van az, hogy Lanza tutira marad?
Stez
Ne is mond bameg 😠Ezt komolyan nem értem a Fradi legjobb játékosa igaz már nem bír 90 percet de ő az akiben mindig benne van a váratlan megoldás na és persze a gól is.Ez egy ordas nagy hiba az ukrán részéről.Főleg egy ilyen sorsdöntő mérkőzés előtt.
Rózsa Sándor (betyár)
Senkit nem erdekel, mit tud. Te meg mindig nem erted Rebrovot es a mentalitasat. Aki nem all be a sorba, es hajt csondben, mint a robot, az mehet, pont. Bode ment, Lanza ment. Tok mindegy, kit szeretnek a nezok, kit nem, erre Rebrov mind tojik.
Stez
Ja Zizou is ilyen, aztán kényszerből csak berakta a 61. percben Bale-t a BL döntőben, mikor szarul álltunk. A többi már történelem.
eaglesmcnabb
A BL-döntőben Rebrov is beteszi majd akit kell, nem fog személyeskedni.
De addig úgy nem juthat el, ha nem rendszerben gondolkozik.
Belichick is kibaszta a top védőjét vagy az egy meccsen 4 td-t futó RB-t ha rendszeridegennek tartotta a viselkedésüket.
Sobri Jóska
Hát minden tiszteltetem Rebrové, de azért BB-vel még nem tenném egy szintre.
Legalább a ma estét várjuk meg ezzel.
Vagy egy szeptembert nemzetközi kupában.

Egyébként ki megy valaki a meccsre? (Én igen)
vpi
Minden tiszteletem BB-e, de azert Rebrovval meg nem tennem egy szintre. Legalabbis a kovetkezo idenyt varjuk meg ezzel.
Stez
Hányszoros ukrán bajnok BB játékosként?
Hányszor nyert NB1-et BB edzőként?
Szaud-Arábiában ki hány meccset nyert?
Ugye-ugye
vpi
ráadásul BB-nek könnyű volt Bradyvel, amikor Rebrovnak nincs világleggjobbja irányítója. lehet meg kéne szerezni a kis brazil kuruzslót, mintha több játéklehetőséget keresne...