Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
O1G
Teljesen mindegy hova kerülnek, kapnak 25 gólt, szereznek 2 pontot,de leszarják, mert a BL-ért kapott pénzt jórészt okosan az utánpótlásukra költik és nem kilapátolják a klubból.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Belgrad,Zagrab csapatot ad a 32-es főtáblára.
Holnap bejut egy cseh/román és szerintem egy osztrák is.
Nagyon messze vagyunk még ezeketől a csapatoktól is, pedig ők aztán tényleg nem tényezők sehol.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 928
Szalainak maxi respect.
Nemet csapatok nem veletlenul igazoltak le mindig. Az evek alatt tobb bl mecccs stb..
Lehet itt tobbet fog jatszani, mint torokorszagban vagy hollandiaban.

Dzsudzsakot leginkabb a dynamo moszkva utan lehet nagyon elitelni mikor "free" volt.

Ha peldakep kell, mint magyar focista akkor eddig Szalai, Kiraly, Dardai, Nagy Adam, Gera
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lófasz ez már, nem Fradi B-közép... Régen picit más lett volna.
gabokocka
Megvette őket kilóra Kubatov.
A nagy tüntetésből nagy szerelem lett.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Statisztika mást mutat Szeretőről:
6 hosszú labdájából 4, 4 beadásából 3 volt jó. 13 cseléből 12 volt jó, 23 párharcból 18-at nyert meg. 6 labdavesztés mellett 5-ször szerezte azt vissza.
csebi
és mégis, az összkép róla nem túl jó, sem kreativitásban sem összjátékban, nagy általánosságban támadásban meg pláne nem vitte előrébb a csapatot egy centivel sem.
Őt most oda kellene adni sajnos Soroksárra hogy meccsrutint szerezzen és jövőre vagy tavasszal vagy nyáron bevetni újra a felnőtt csapatban, hátha. Neki ez a kevés perc amit most fog kapni nem elég a fejlődéshez, ahhoz meg nem elég kész játékos hogy kibírja hogy nem állandó kezdő egy időszakban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 004 — Lucas Scott
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Statisztika mást mutat Szeretőről:
6 hosszú labdájából 4, 4 beadásából 3 volt jó. 13 cseléből 12 volt jó, 23 párharcból 18-at nyert meg. 6 labdavesztés mellett 5-ször szerezte azt vissza.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
20.000 rasszizmusért...az MLSZ olcsóbban méri: a Dorog csak 200.000-t kapott forintban.
Régóta mondom, hogy jobban járnának a csapatok ha ignorálnák az UEFA szervezésű tornákat.
Mondjuk nem néztem az odavagot, de gondolom volt romanozas gazdagon...
Klaci79
Kiváncsi lennék hányszor hangzott el a "minden román dögöljön meg" rigmus. Akkor jogos a büntetés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Amúgy az első gólnál mikor felvagtak Priskint az miért is nem volt piros?
csebi
én a Henty kezezésére mondom azt hogy vicc kategória

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Mainzhoz igazolt.
davemayer
Löfli
ja most meg látom hogy Mainz, így bízzon meg az ember egy újságíróban 😀
azt mondják tegnap este gondolta meg magát, és lett ez a döntés ( de ennek már kamu szaga van )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 004 — Lucas Scott
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Amúgy az első gólnál mikor felvagtak Priskint az miért is nem volt piros?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Mainzhoz igazolt.
davemayer


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Feyenoordhoz igazolt.
davemayer
Rosszul tudod. A Barcelonahoz irt ala ket evre. A csatargondok miatt kellett nekik.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Feyenoordhoz igazolt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
20.000 rasszizmusért...az MLSZ olcsóbban méri: a Dorog csak 200.000-t kapott forintban.
Régóta mondom, hogy jobban járnának a csapatok ha ignorálnák az UEFA szervezésű tornákat.
Mondjuk nem néztem az odavagot, de gondolom volt romanozas gazdagon...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
Szerintem ez a mélytorkozás nagyon durva esete. Vagy csak valaki megint összekeverte Budapestet és bukarestet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
.......
Ez volt az összes szalonképes gondolatom a hírt olvasva.
Ez az MLSZ, csak nagyban. Undorító.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
most láttam Lovrét felkérdezték a végén...gondolom be volt szarva mikor ment fel a lépcsőn a B-középhez
petey
Az a baj, hogy ez mind - mind kamu. Régen fel nem mert volna oda menni, most meg egy - két pacsi, bólogatás, puszi, simi, megtapsollak, köszi mindent. Hetek óta ez megy. Zágráb ellen is körbement a stadionban, mikor mindenki más a zuhany alatt volt. Szép meg minden, de semmit nem ér. Sajnos.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/ESPNFC/status/1165670170565603328

Szalai: Remélem nem a pénzt nézi ( nem olyan típusnak tűnik...) ,és nem vált országot, hanem lemegy az alsóházba, vagy a Bundás 2 topklubok közé. Egy Uni Berlinben a fanatikus drukkerek tuti csípnék a karakterét.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Viszont kiváncsi leszek hol köt ki Szalai.
Remélem normális bajnokságban marad.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Futács megsérült azt hiszem. Vécsei nálam is keretben lenne, nem értem miért nem hívja be Rossi, ismeri is, a magyarhoz képest kifejezetten jó bajnokságban játszik, ha az EL csoportkörben jól fog menni, akkor sztem előbb-utóbb oda fog kerülni.

Lófasz ez már, nem Fradi B-közép... Régen picit más lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
most láttam Lovrét felkérdezték a végén...gondolom be volt szarva mikor ment fel a lépcsőn a B-középhez

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
KAPUSOK: Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Kovácsik Ádám (Mol Vidi FC)
VÉDŐK: Baráth Botond (Sporting Kansas City – Egyesült Államok), Bese Barnabás (Le Havre – Franciaország), Ferenczi János (Debreceni VSC), Kádár Tamás (Dinamo Kijev – Ukrajna), Korhut Mihály (Arisz – Görögország), Lang Ádám (Omonia – Ciprus) Lovrencsics Gergő (Ferencváros), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország)
KÖZÉPPÁLYÁSOK: Gazdag Dániel (Bp. Honvéd), Holman Dávid (Slovan Bratislava – Szlovákia), Kleinheisler László (NK Osijek – Horvátország), Kovács István (Mol Vidi FC), Nagy Ádám (Bristol City – Anglia), Pátkai Máté (Mol Vidi FC), Sigér Dávid (Ferencváros), Szoboszlai Dominik (Red Bull Salzburg – Ausztria)
TÁMADÓK: Dzsudzsák Balázs (al-Ittihad Kalba – Arab Emírségek), Holender Filip (FC Lugano – Svájc), Nagy Dominik (Legia Warszawa – Lengyelország), Németh Krisztián (Sporting Kansas City – Egyesült Államok), Sallai Roland (Freiburg – Németország) Szalai Ádám (Hoffenheim – Németország), Varga Roland (Ferencváros)

Futács? Varga miért kerettag vajon?Ja,mert Balázs haverja.
Kenny
Én vécseit meg vidát várom már jó ideje, tartok tőle mindhiába. Ráadásul akkora need a padon mindkét poszt mint ide lacháza.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
KAPUSOK: Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Kovácsik Ádám (Mol Vidi FC)
VÉDŐK: Baráth Botond (Sporting Kansas City – Egyesült Államok), Bese Barnabás (Le Havre – Franciaország), Ferenczi János (Debreceni VSC), Kádár Tamás (Dinamo Kijev – Ukrajna), Korhut Mihály (Arisz – Görögország), Lang Ádám (Omonia – Ciprus) Lovrencsics Gergő (Ferencváros), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország)
KÖZÉPPÁLYÁSOK: Gazdag Dániel (Bp. Honvéd), Holman Dávid (Slovan Bratislava – Szlovákia), Kleinheisler László (NK Osijek – Horvátország), Kovács István (Mol Vidi FC), Nagy Ádám (Bristol City – Anglia), Pátkai Máté (Mol Vidi FC), Sigér Dávid (Ferencváros), Szoboszlai Dominik (Red Bull Salzburg – Ausztria)
TÁMADÓK: Dzsudzsák Balázs (al-Ittihad Kalba – Arab Emírségek), Holender Filip (FC Lugano – Svájc), Nagy Dominik (Legia Warszawa – Lengyelország), Németh Krisztián (Sporting Kansas City – Egyesült Államok), Sallai Roland (Freiburg – Németország) Szalai Ádám (Hoffenheim – Németország), Varga Roland (Ferencváros)

Futács? Varga miért kerettag vajon?Ja,mert Balázs haverja.