NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A fradi miért támad ki amúgy? Nincs középpálya..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
közben a ludogorec egész jól áll félidőben, idegenben vezetnek 2-0ra miután otthon 0-0

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Dvali nem nagyon tudja milyen rendezvényen van
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Épp írni akartam h Rebrov két csoda csatára az elmúlt 495 percben egy gólt sem tudott rúgni végül ez 494 lett ...
Amúgy a mixesek remelem még uzsora kölcsönt is felvettek annyit tettek a Fradi ellen.
csebi
Olyan vagy mint crazy pedig még nem jutott tovább a fradi. a litvánok is rúghatnak gólt a második félidőben.
peach
Köszi h engem is helyre tettel mint a mixeseket a litván gol után h a meccsnek még nincs vége és még a Fradi meg is fordíthatja vagy várjunk mégsem, ez így elegánsabb ...
csebi
Nem tettelek helyre, nem is drukkolok a fradi ellen sem és kárörvendeni sem akarok. Csak pusztán arra hívtam fel a figyelmet, hogy még nincs vége a meccsnek a fradi védelem meg életveszélyes...
peach
De crezyhez sem kell hasonlítani 😉
Ez így van, hihetetlen h egy atombiztos csapatrész egy meccs után h tud így össze esni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Épp írni akartam h Rebrov két csoda csatára az elmúlt 495 percben egy gólt sem tudott rúgni végül ez 494 lett ...
Amúgy a mixesek remelem még uzsora kölcsönt is felvettek annyit tettek a Fradi ellen.
csebi
Olyan vagy mint crazy pedig még nem jutott tovább a fradi. a litvánok is rúghatnak gólt a második félidőben.
peach
Köszi h engem is helyre tettel mint a mixeseket a litván gol után h a meccsnek még nincs vége és még a Fradi meg is fordíthatja vagy várjunk mégsem, ez így elegánsabb ...
csebi
Nem tettelek helyre, nem is drukkolok a fradi ellen sem és kárörvendeni sem akarok. Csak pusztán arra hívtam fel a figyelmet, hogy még nincs vége a meccsnek a fradi védelem meg életveszélyes...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
A játékosokról beszéltem te hisztis picsa. 😊
ozibozi
Szepen haver.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Épp írni akartam h Rebrov két csoda csatára az elmúlt 495 percben egy gólt sem tudott rúgni végül ez 494 lett ...
Amúgy a mixesek remelem még uzsora kölcsönt is felvettek annyit tettek a Fradi ellen.
csebi
Olyan vagy mint crazy pedig még nem jutott tovább a fradi. a litvánok is rúghatnak gólt a második félidőben.
peach
Köszi h engem is helyre tettel mint a mixeseket a litván gol után h a meccsnek még nincs vége és még a Fradi meg is fordíthatja vagy várjunk mégsem, ez így elegánsabb ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ez így meglesz, a litván csapat kb NB2-es szint, hihetetlen lenne innen kiesni.. olyan darabosak mint a 80 éves nagyapám a kertben, mikor ássa a krumplit.
Ezt a védelmet sürgősen rendbe kell rakni, ha kell 0-24-ben (szép álom 😀) gyakorolni, labdabiztossá tenni mert nem lesz köszönet se az EL-ben, se a Mennyeiben..
O1G
Ajánljuk, hogy nejinxelj, külnben a nickneved magadra is veheted 😉
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Annyira szerencsetlenul allnak ott Matyiek, vehetnenek egy IKEAS asztalt legalabb 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Szerintem ez így meglesz, a litván csapat kb NB2-es szint, hihetetlen lenne innen kiesni.. olyan darabosak mint a 80 éves nagyapám a kertben, mikor ássa a krumplit.
Ezt a védelmet sürgősen rendbe kell rakni, ha kell 0-24-ben (szép álom 😀) gyakorolni, labdabiztossá tenni mert nem lesz köszönet se az EL-ben, se a Mennyeiben..
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Épp írni akartam h Rebrov két csoda csatára az elmúlt 495 percben egy gólt sem tudott rúgni végül ez 494 lett ...
Amúgy a mixesek remelem még uzsora kölcsönt is felvettek annyit tettek a Fradi ellen.
csebi
Olyan vagy mint crazy pedig még nem jutott tovább a fradi. a litvánok is rúghatnak gólt a második félidőben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Épp írni akartam h Rebrov két csoda csatára az elmúlt 495 percben egy gólt sem tudott rúgni végül ez 494 lett ...
Amúgy a mixesek remelem még uzsora kölcsönt is felvettek annyit tettek a Fradi ellen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Buli van, Boli.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
A játékosokról beszéltem te hisztis picsa. 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
11x litván win vagy 5x egál, ajándék az élettől. 😊
ozibozi
Remelem mindened raraktad.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
na ez szép volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BOLIIIIIIII

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Boli 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.
csebi
Lehet, csak nem muszáj, a bíró mérlegelhet.
Kampman
Mérlegelés köre az h a labdára irányulte a mozdulat vagy nem. Itt a kapus egyértelműen labdára ment szóval nem mehet a piros
csebi
fekara ment egyertelmuen 8D

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.
csebi
Lehet, csak nem muszáj, a bíró mérlegelhet.
Kampman
Mérlegelés köre az h a labdára irányulte a mozdulat vagy nem. Itt a kapus egyértelműen labdára ment szóval nem mehet a piros

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.
csebi
Lehet, csak nem muszáj, a bíró mérlegelhet.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.
csebi
Ha tizi, akkor utolso emberkent kotelezo a piros lap.
Stez
Volt. Már nem.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.
csebi
Ha tizi, akkor utolso emberkent kotelezo a piros lap.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
De gól, miért nem előnyszabály?
peach
na erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a bíró 11-esre fogadott...
r.baggio
Sztem jó bírói dontes a tizi, mert nem Bolirol ment be hanem egy Sudova játékos rúgta be.
Jenő amúgy hulye már több mint egy éve ilyenkor nem lehet pirosat adni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na kellett a szerencse 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz