Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
iden eleg papir a BL, egy meglepetes csoport v meglepetes tovabbjuto sincs. talan a Monaco osszeesese, de amugy is csak 3.helyre lehettek vna jok. | + a bajnoksagban is kegyetlen szarok voltak 2 hettel ezelottig. |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
A Monsters-sel is mivan? Egyre kevesebben vannak...
#JC6
Majd fehérváron számold meg őket 😉

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
szerintem minimum négyszer álltunk csak a kapussal szemben, ebből a fele mellé, a másik fele meg a kapu(s) közepébe.

ez megint olyan volt, mint tavaly a két Sevilla elleni meccs, hogy minimum hatot kellett volna rúgni, ehelyett a döntetlennek is örülni kellett.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
És tovább ment a Spurs meg a Pool is!
Duff
4/4 angol csapat. orulok, mi meg holnap utan remelem leadjuk a Vidi ellen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
És tovább ment a Spurs meg a Pool is!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennyi Benzemát egy meccsen.....
Fejben gyenge mind a két csapat, ennyire nem lehetnek kretének a kapu előtt. Vagy csak egyszerűen csúszott egy kis fogadási pénz....

több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Miket hagy ki a Spurs bakker 😥
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
nah most már csak gól nélkül kell kihúzni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Monsters-sel is mivan? Egyre kevesebben vannak...
#JC6
Elkezdődőtt a vizsgaidőszak az egyetemeken...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Monsters-sel is mivan? Egyre kevesebben vannak...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
ez amúgy épp a Vidi meccs előtt nagyon jól jön ... btw sztem ezzel Dani csak bukhat, ha nyerünk Rebrov bebizonyítja, hogy nélküle is megvagyunk. ha kikapunk rá lehet fogni Dani, hogy bomlasztó tevékenysége negatívan hatott a csapatra.

meglepődnék, ha legkésőbb a nyáron nem igazolna el.
csebi
Télen menni fog. De amúgy nem tesz jót kvázi egy "bajnoki döntő" előtt kirakni a cskdat és az egyetlen(!) közönségkedvencedet a keretből.
Milyen érdekes, hogy ez pont egy nappal azután jön, hogy kiderült a BATE csatárát hozzuk ide valószínű.
Kenny
de őt is minek hozzuk? nem hiszem, hogy annyi játékpercnek örülne, amit Dani is kap, márpedig Rebrov szisztémájában Lanzafame mellett nem sokkal kapna többet.

és igen jó lett volna 8 pontot tartani a Vidit, de ezután kizárt sztem. mondjuk abból a szempontból jó időzítés, hogy hétvégén nem lesz kinn a B-közép.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
ez amúgy épp a Vidi meccs előtt nagyon jól jön ... btw sztem ezzel Dani csak bukhat, ha nyerünk Rebrov bebizonyítja, hogy nélküle is megvagyunk. ha kikapunk rá lehet fogni Dani, hogy bomlasztó tevékenysége negatívan hatott a csapatra.

meglepődnék, ha legkésőbb a nyáron nem igazolna el.
csebi
Télen menni fog. De amúgy nem tesz jót kvázi egy "bajnoki döntő" előtt kirakni a cskdat és az egyetlen(!) közönségkedvencedet a keretből.
Milyen érdekes, hogy ez pont egy nappal azután jön, hogy kiderült a BATE csatárát hozzuk ide valószínű.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
ez amúgy épp a Vidi meccs előtt nagyon jól jön ... btw sztem ezzel Dani csak bukhat, ha nyerünk Rebrov bebizonyítja, hogy nélküle is megvagyunk. ha kikapunk rá lehet fogni Dani, hogy bomlasztó tevékenysége negatívan hatott a csapatra.

meglepődnék, ha legkésőbb a nyáron nem igazolna el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gyalázat az NSO... először szerződésbontás, aztán javítják, de későn, a fél ország félre van informálva. Szánalom a köbön, de még az is, hogy nincs konkurenciája a lapnak. Bár annak tudjuk az okát..
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Dani bazdmeg..
Rebrov tökös.
Kenny
Egy jó szájról olvasó írja már le mit mondott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Dani bazdmeg..
Rebrov tökös.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
Elég kimenni egy mennyei kettes meccsre, ott van ilyen játékvezetési színvonal. Nem is tudom, hogy gondolták ezt előadni egy ilyen döntőn 😀. Bár persze európai foci-szemmel más iram és harciasság volt a pályán is, de ilyen mennyiségű bírói hibát én elég kevés meccsen láttam mostanában (persze a Seria A-ban lévő VAR-os rendszer miatt el vagyok kényeztetve).
MarioAna
Nézd meg bármelyik meccset, amit a majom Kassai vezet.
warr_b
Pont akartam írni, hogy ez egy random Kasai meccs volt.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊
NB2
Megkérdőjelezed a felcsúti front office stratégiai vízióját?
Kampman
De nem elsők!!! Hová tűnt a versenyszellemetek?

Edit: Benczés lifelong szabadkártyát kapott a kisvasútra, ami mától körbemegy. Majd felszáll újra, ha a következő masiniszta elhasal ebben az embert próbáló feladatban.
A zselétengerben nehéz ám kormányozni: szemellenző, füldugó és markáns ízlelőbimbók ajánlottak.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
Elég kimenni egy mennyei kettes meccsre, ott van ilyen játékvezetési színvonal. Nem is tudom, hogy gondolták ezt előadni egy ilyen döntőn 😀. Bár persze európai foci-szemmel más iram és harciasság volt a pályán is, de ilyen mennyiségű bírói hibát én elég kevés meccsen láttam mostanában (persze a Seria A-ban lévő VAR-os rendszer miatt el vagyok kényeztetve).
MarioAna
Nézd meg bármelyik meccset, amit a majom Kassai vezet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
mert nem vették meg a jogokat a sorozatra
slowmotion
mondjuk lehet,ezert sem, de lehet lett volna mas opcio is.
Regen a sport tv adta a meccseket. Nem volt olyan rossz 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊
NB2
Megkérdőjelezed a felcsúti front office stratégiai vízióját?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
mert nem vették meg a jogokat a sorozatra
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
azért ilyen egész pályás üreskapus gólt szerintem még életemben nem láttam, pedig hányszor felmegy a kapus szögletnél
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊