Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
kifejted, hogy miket hallottal?
ZoliMP
egyelőre nem akarom, mert ismerősöm is még csak új ott, véletlenül se legyen ebből problémája, de az mlsz-nél folyó szakmai munkába azért tényleg nehéz belekötni, az eredmények hiába árulkodnak másról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
a mai naptol uj musorstruktura lesz.
a valogatott meccsek ezenkent a comedy centralon lesznek a comedy club alatt.
egy uj drama is indul a sorozat+-on.3evet olel fel es 10 reszbol all.nor-hun,hun -nor, eb2016, and-hun,lux-hun,hun-kaz,hunsco😊

alap dolgok hianyoznak a jatekosoknal es ez nem leekens hibaja attol fuggetlenul h o sem aegy vilagmegvalto.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
gordon
Mondjuk lehet ő az első aki észreveszi, hogy nagy ádám akkora alibi, mint a qrvaélet, életében nem passzolt még előre.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
gordon
A brit nagykövet igen, meg is jelent a félidei elemzésnél skót szoknyában. Innentől kezdve nem kockáztathattunk.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
hozzáértőktől kérdezném a meccsel kapcsolatban:
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
Rögzített helyzeteknél miért voltunk állandóan lesen (Otighba) ?
gordon
Az ellenfél megtévesztése végett, angolul beszélték meg a szituációt.
Szerencsére, Böde nem volt a pályán éppen....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
hozzáértőktől kérdezném a meccsel kapcsolatban:
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
Rögzített helyzeteknél miért voltunk állandóan lesen (Otighba) ?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hircsarda.hu/2018/03/28/az-elejen-mindig-idot-kell-kerni-interju-georges-leekens-szel/

"Aztán fél csomag Munkás, két üveg Kőbi, kiverem, szarás és alvás." 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
kifejted h miket hallottal?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
"emelt már át valaha valaki valakit tudatosan" =/= "emelt már át valaha valakit tudatosan"

bővebben:

Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
szabics a svedek ellen.
a ciki az h szalai fel sem nezett, a kapus mar a foldon volt.
ZoliMP
mármint Szalai

mert más igen, pl Stieber két éve az osztrák kapust
slowmotion
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ugyanakkor egy jó edzővel lehetne építkezni értelmesebben.
Toca
miből? 😀

Alapvetően sok midnenben egyetértek veled, ennyire nem lehetsz optimista....
Persze, én is mindig reménykedem, hogy na majd most jók leszünk, de azt sem azért teszem, mert realitás...

Már akkor is csak vergődött a válogatott, mikor Lisztesek, Dárdaik, PL alapember Gerák szaladgáltak a válogatottban, most hozzájuk mérten jóval gyengébb játékosaink vannak, egy nb2 szintű arab ligában tengődő Dzsudzsákra alapozunk, hát... Ide nem tudom milyen edző kellene.
Bár szerintem is balfasz, nem véletlen, hogy megbukott mindenhol, de elvileg Storck meg jó edző volt, aztán vele is kikaptunk Andorrától.
eaglesmcnabb
Storck jó edző volt az egy kérdés, nálam ez nem egyértelmű.
Kiből? Fiatalokból, U szintre lenyúlva akár, persze tudom nem ez a legjobb módszer de ha mostaniak szarok akkor csak odatudsz nyúlni.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ugyanakkor egy jó edzővel lehetne építkezni értelmesebben.
Toca
miből? 😀

Alapvetően sok midnenben egyetértek veled, ennyire nem lehetsz optimista....
Persze, én is mindig reménykedem, hogy na majd most jók leszünk, de azt sem azért teszem, mert realitás...

Már akkor is csak vergődött a válogatott, mikor Lisztesek, Dárdaik, PL alapember Gerák szaladgáltak a válogatottban, most hozzájuk mérten jóval gyengébb játékosaink vannak, egy nb2 szintű arab ligában tengődő Dzsudzsákra alapozunk, hát... Ide nem tudom milyen edző kellene.
Bár szerintem is balfasz, nem véletlen, hogy megbukott mindenhol, de elvileg Storck meg jó edző volt, aztán vele is kikaptunk Andorrától.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Ez mindenképpen jobb irány. Persze mint mindennek, ennek is vannak hibái, de összességében jobbnak tűnik, mint az eddigi ajánlások.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-itt-az-uj-negymillard-forintos-tamogatasi-rendszer-2626619
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
LOLkeens.....
dande
amúgy őszintén:

Nem kurva mindegy ki az edző? :d
eaglesmcnabb
Egyébként még mindig nem.
Persze nem biztos, hogy egy jó edző egy Pinyő - Dárdai szintü váltást csinálna, tekintettel, hogy ez a keret fényévekre van.
Ugyanakkor egy jó edzővel lehetne építkezni értelmesebben.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
LOLkeens.....
dande
amúgy őszintén:

Nem kurva mindegy ki az edző? :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Elvakult Rangers fanatik vagyok és nagyon szeretem Skóciát, így nem is volt kérdés, mi lesz az esti program. A D4-ben ültünk haverral, nem csalódtunk, iszonyatosan tudnak szurkolni a skótok. Amikor rázendítettek, a hideg futkosott a hátamon... nekem simán megért 2500 ft-ot. Nagyon, nagyon rég szerettem volna skót meccsen jelen lenni, az álmom egy Rangers - Celtic, de eddig a ma este a TOP. Ráadásul a munkahelyem mellett, az V.kerben lépten-nyomom szoknyás-szurkolókba botlottam, sikerült is fényképeszkedni. Meccs előtt a skót duda is megvolt, tökéletes nap volt, minden téren.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
a skótok egyébként miért játszottak román mezben?
slowmotion
Nem annyira román, de nekik úgy 20 éve idegenben vagy ez a sárga van vagy az ennél sokkal ocsmányabb rózsaszín.
Kampman
jujj. de miért pont sárga?
slowmotion
Gondolom az alternatív zászló miatt

 en.wikipedia.org/wiki/Royal_Banner_of_Scotland
flzoli
ah, hogy miket nem tud meg az ember. nekem csak a bogáncs volt meg.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a skótok egyébként miért játszottak román mezben?
slowmotion
Nem annyira román, de nekik úgy 20 éve idegenben vagy ez a sárga van vagy az ennél sokkal ocsmányabb rózsaszín.
Kampman
jujj. de miért pont sárga?
slowmotion
Gondolom az alternatív zászló miatt

 en.wikipedia.org/wiki/Royal_Banner_of_Scotland

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
a skótok egyébként miért játszottak román mezben?
slowmotion
Nem annyira román, de nekik úgy 20 éve idegenben vagy ez a sárga van vagy az ennél sokkal ocsmányabb rózsaszín.
Kampman
jujj. de miért pont sárga?
slowmotion
Nekik elvileg hagyomány (legalábbis az utóbbi 20 évben), hogy az idegenbeli meznek nem kell nemzeti színűnek lenni, azzal lehet kísérletezni.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
most nézem ezt a csajszit, aki meginterjúvolta a B&B-t (nem ugrik be a riporter neve), már azt hittem, hogy hirtelen húsz évvel fiatalabbnak képzeli magát, aztán rájöttem, hogy nem kinyírva van a haja a jobb oldalon, hanem befonva 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
a skótok egyébként miért játszottak román mezben?
slowmotion
Nem annyira román, de nekik úgy 20 éve idegenben vagy ez a sárga van vagy az ennél sokkal ocsmányabb rózsaszín.
Kampman
jujj. de miért pont sárga? tipikus román szín.
meg svéd, de az ő legjobbjuk is egy bosnyák

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
szabics a svedek ellen.
a ciki az h szalai fel sem nezett, a kapus mar a foldon volt.
ZoliMP
mármint Szalai

mert más igen, pl Stieber két éve az osztrák kapust
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
a skótok egyébként miért játszottak román mezben?
slowmotion
Nem annyira román, de nekik úgy 20 éve idegenben vagy ez a sárga van vagy az ennél sokkal ocsmányabb rózsaszín.