Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a probléma vele sztem az, hogy 6-os pozíciót kell játszania 10-es 15 éves testben.
csebi
ettől függetlenül, még mindig többre tartom mint a kazah, meg az arab légióst, szó se róla.

szerk.: azzal is egyetértek hogy a trollfoci rossz hatással van a csapatra, mikor nyerünk agyon vannak hypeolva, mikor kikapunk meg szénné vannak gyalázva, aztán csodálkozunk, hogy miért ilyen a szurkolói mentalitás...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
kifejted, hogy miket hallottal?
ZoliMP
egyelőre nem akarom, mert ismerősöm is még csak új ott, véletlenül se legyen ebből problémája, de az mlsz-nél folyó szakmai munkába azért tényleg nehéz belekötni, az eredmények hiába árulkodnak másról
r.baggio
bocsi de nem az eredmények mínősitik a szakmai munkát? 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
hát az U korosztály is megmutatta hogy kár várni a csodára. az U21 még so-so, de a belgák felültettek a szopórollerre rendesen, kiállítás ide vagy oda.

adjuk fel ezt a focinemzet dolgot szerintem...

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem tudom szokott itt vki teljes terjedelmet hallgatni? Mindenesetre én most nagyon egy véleményen vagyok a digis fiúkkal, már amit a magyar válogatottról és a legjobb magyar légiósokról és az ő hazai megbecsülésükről, meg nem becsülésükről mondtak.
Magyar foci ezeregy baja közül ez a szurkolói hozzáállás az egyik, ami sok más minden mellett húzza vissza az egészet a posványba.
dawyd728
Ebben igazuk van. Viszont ha mindenki azzal foglalkozna mit beszélnek róla, ki utálja akkor senki nem jutna sehova. Nyilván Gulácsiról könnyebben lepereg ez, mint a 22 éves Nagyról, de neki is meg kell tanulnia elengedni és nem begörcsölni a kommentektől/bekiabálásoktól. Nincs a világon egyetlen sportoló se aki nem kap hideget/meleget mégis tudnak teljesíteni. Ha sorban nyernék a meccseket, akkor is lennének nethuszárok akik szidják őket. Erre fogni a gyengébb teljesítményt a válogatott részéről, azért véleményes.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Tejesember 256
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
gordon
Mondjuk lehet ő az első aki észreveszi, hogy nagy ádám akkora alibi, mint a qrvaélet, életében nem passzolt még előre.....
gabokocka
Lehet nem éppen a legjobb játékosunk, de ő legalább nem próbálja megmagyarázni, hogy Kazah bajnokság erősebb, mint a spanyol 2. osztály és ezért igazolt csak Kazahsztánba, mert ott komolyabban tudna fejlődni. Ezt egy válogatott játékosunk próbálja mindenáron bemesélni, emiatt se értem, hogy miért lepődik meg bárki is a válogatott utóbbi eredményein, hogyha ilyen mentalitású játékosok simán a kezdőbe lehetnek.
Nem csak a technika fontos, a hozzáállás is. Nagy Ádámon legalább látni szoktam, hogy akar focizni, míg sokaknál még a szikráját se lehet észrevenni.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
milyen digis fiukra erted?linket😊
amugy sztem is tul van tolva ez a szerezzuk vissza a szurkolokat.Minden interjuban fel jon ez.
ZoliMP
Írd már le röviden mit mondtak.
Matthew99
 m.soundcloud.com/teljesterjedelem/tul-a-baratsagosokon
28:40-től van a lényeg. Kb 8 perc innentől. Hosszabb lenne leírni, főleg telefonról, mint meghallgatni.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
gordon
Mondjuk lehet ő az első aki észreveszi, hogy nagy ádám akkora alibi, mint a qrvaélet, életében nem passzolt még előre.....
gabokocka
azért meg lehet nézni, hogy a fradi hogy összezuhant a középpályán mikor eligazolt, és mennyire hiányzott. btw aki azt mondja, hogy életében nem passzolt előre az már elfelejtette az izland elleni kulcspasszát is, és terület nyitását. Nagy Ádám amúgy sosem volt és lesz arról híres, hogy treqaurista módra szórja az előre kulcs passzokat. ő inkább helyezkedéssel, és ritmus váltásokkal tud rohadt sokat segíteni. a probléma vele sztem az, hogy 6-os pozíciót kell játszania 10-es testben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Nem tudom szokott itt vki teljes terjedelmet hallgatni? Mindenesetre én most nagyon egy véleményen vagyok a digis fiúkkal, már amit a magyar válogatottról és a legjobb magyar légiósokról és az ő hazai megbecsülésükről, meg nem becsülésükről mondtak.
Magyar foci ezeregy baja közül ez a szurkolói hozzáállás az egyik, ami sok más minden mellett húzza vissza az egészet a posványba.
dawyd728
Írd már le röviden mit mondtak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Nem tudom szokott itt vki teljes terjedelmet hallgatni? Mindenesetre én most nagyon egy véleményen vagyok a digis fiúkkal, már amit a magyar válogatottról és a legjobb magyar légiósokról és az ő hazai megbecsülésükről, meg nem becsülésükről mondtak.
Magyar foci ezeregy baja közül ez a szurkolói hozzáállás az egyik, ami sok más minden mellett húzza vissza az egészet a posványba.
dawyd728
milyen digis fiukra erted?linket😊
amugy sztem is tul van tolva ez a szerezzuk vissza a szurkolokat.Minden interjuban fel jon ez.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Ha Pinyő egy mecccset kapott,akkor ez a nímand mennyit fog?
Kenny
Haat.3-4 meccs jutott neki, nem 1.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Nem tudom szokott itt vki teljes terjedelmet hallgatni? Mindenesetre én most nagyon egy véleményen vagyok a digis fiúkkal, már amit a magyar válogatottról és a legjobb magyar légiósokról és az ő hazai megbecsülésükről, meg nem becsülésükről mondtak.
Magyar foci ezeregy baja közül ez a szurkolói hozzáállás az egyik, ami sok más minden mellett húzza vissza az egészet a posványba.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ha Pinyő egy mecccset kapott,akkor ez a nímand mennyit fog?

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
kifejted, hogy miket hallottal?
ZoliMP
egyelőre nem akarom, mert ismerősöm is még csak új ott, véletlenül se legyen ebből problémája, de az mlsz-nél folyó szakmai munkába azért tényleg nehéz belekötni, az eredmények hiába árulkodnak másról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
a mai naptol uj musorstruktura lesz.
a valogatott meccsek ezenkent a comedy centralon lesznek a comedy club alatt.
egy uj drama is indul a sorozat+-on.3evet olel fel es 10 reszbol all.nor-hun,hun -nor, eb2016, and-hun,lux-hun,hun-kaz,hunsco😊

alap dolgok hianyoznak a jatekosoknal es ez nem leekens hibaja attol fuggetlenul h o sem aegy vilagmegvalto.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
gordon
Mondjuk lehet ő az első aki észreveszi, hogy nagy ádám akkora alibi, mint a qrvaélet, életében nem passzolt még előre.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"Nagy Ádám fantasztikus játékos, kedvelem. A helyzet az, hogy játszania kell a klubjában – vélekedett a Bologna 22 éves játékosának mellőzéséről Georges Leekens. – A pozíciója is kérdéses, hogy hatos vagy nyolcas poszton játsszon-e. Nem elég magas a nyolcashoz.”

Azon is dolgoznunk kell, hogy merre forduljon a labdával, mert gyakran hátrafelé indul el. Inkább előre kellene mozognia, amit gyakoroltunk is az edzéseken, és egyre jobban ment neki.”

Lehet meg kellene mutatni neki, hogy melyik a jobb és a bal keze...ilyet bazzeg, beszarok komolyan..
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
gordon
A brit nagykövet igen, meg is jelent a félidei elemzésnél skót szoknyában. Innentől kezdve nem kockáztathattunk.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
hozzáértőktől kérdezném a meccsel kapcsolatban:
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
Rögzített helyzeteknél miért voltunk állandóan lesen (Otighba) ?
gordon
Az ellenfél megtévesztése végett, angolul beszélték meg a szituációt.
Szerencsére, Böde nem volt a pályán éppen....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
hozzáértőktől kérdezném a meccsel kapcsolatban:
Miért takarta el a száját Dzsudzsák és Varga a szabik előtt? A skótok tudnak magyarul?
Rögzített helyzeteknél miért voltunk állandóan lesen (Otighba) ?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hircsarda.hu/2018/03/28/az-elejen-mindig-idot-kell-kerni-interju-georges-leekens-szel/

"Aztán fél csomag Munkás, két üveg Kőbi, kiverem, szarás és alvás." 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
kifejted h miket hallottal?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...
r.baggio
"emelt már át valaha valaki valakit tudatosan" =/= "emelt már át valaha valakit tudatosan"

bővebben:

Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
szabics a svedek ellen.
a ciki az h szalai fel sem nezett, a kapus mar a foldon volt.
ZoliMP
mármint Szalai

mert más igen, pl Stieber két éve az osztrák kapust
slowmotion
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Szépen belepüfölte Szalai ahelyett hogy alábökött volna.
Matthew99
emelt már át valaha valakit tudatosan?
slowmotion
Stieber az osztrákok ellen, c'mon man...

Amúgy a gond nem az mlsz-nél van, ezt mint aki elég sok belsős infót hallott mondhatom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ugyanakkor egy jó edzővel lehetne építkezni értelmesebben.
Toca
miből? 😀

Alapvetően sok midnenben egyetértek veled, ennyire nem lehetsz optimista....
Persze, én is mindig reménykedem, hogy na majd most jók leszünk, de azt sem azért teszem, mert realitás...

Már akkor is csak vergődött a válogatott, mikor Lisztesek, Dárdaik, PL alapember Gerák szaladgáltak a válogatottban, most hozzájuk mérten jóval gyengébb játékosaink vannak, egy nb2 szintű arab ligában tengődő Dzsudzsákra alapozunk, hát... Ide nem tudom milyen edző kellene.
Bár szerintem is balfasz, nem véletlen, hogy megbukott mindenhol, de elvileg Storck meg jó edző volt, aztán vele is kikaptunk Andorrától.
eaglesmcnabb
Storck jó edző volt az egy kérdés, nálam ez nem egyértelmű.
Kiből? Fiatalokból, U szintre lenyúlva akár, persze tudom nem ez a legjobb módszer de ha mostaniak szarok akkor csak odatudsz nyúlni.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ugyanakkor egy jó edzővel lehetne építkezni értelmesebben.
Toca
miből? 😀

Alapvetően sok midnenben egyetértek veled, ennyire nem lehetsz optimista....
Persze, én is mindig reménykedem, hogy na majd most jók leszünk, de azt sem azért teszem, mert realitás...

Már akkor is csak vergődött a válogatott, mikor Lisztesek, Dárdaik, PL alapember Gerák szaladgáltak a válogatottban, most hozzájuk mérten jóval gyengébb játékosaink vannak, egy nb2 szintű arab ligában tengődő Dzsudzsákra alapozunk, hát... Ide nem tudom milyen edző kellene.
Bár szerintem is balfasz, nem véletlen, hogy megbukott mindenhol, de elvileg Storck meg jó edző volt, aztán vele is kikaptunk Andorrától.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!