Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
Jughead
Főleg hogy csillió pénzből sikerül ezt összehozni. Ezért kár elindulni nemzetközi kupában, jöjjön inkább a Wenger nélküli Arsenal

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
a spanyol negyedik 10 perc focival leoktatta az angol bajnokság kirakatcsapatát.
de a lényeg hogy BPL>BBVA.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
ezt az ukranbrazilt valaki elkaphatná és ledarálhatná.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Túl jók voltak a Fergies idők..

A 100 misis igazolások helyett Pochot szerezzük meg könyörgöm.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Szép, hogy 5 angol csapat jutott tovább, de simán kinéz, hogy 3 kizúg, pedig 2 ebből egész jó helyzetből várta a meccseket. Mondjuk örülnék, ha holnap a Chelsea mégse esne ki😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Nem szerettem volna ezt az MU-t a 8 között látni
Kampman
csúnyán kilógna az biztos
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Nem szerettem volna ezt az MU-t a 8 között látni
Kampman
az a baj hogy Mu szurkolóként még én se saját magunkat feltétlenül....meg is érdemlik hogy odahaza ekkora fütty koncert van, Mourinho takarodj ezzel a töketlen fociddal, ez nem ide való...

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Nem szerettem volna ezt az MU-t a 8 között látni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
6:37-től a passz, ZSENIÁLIS.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/gorogorszag-felfuggesztettek-az-elvonalbeli-futballbajnoksagot-2624061
"Letartóztatási parancsot adtak ki Ivan Szavvidisz, a PAOK Szaloniki futballklub tulajdonosa ellen, aki vasárnap pisztollyal ment be a pályára az AEK Athén elleni bajnokin. A sportminiszter helyettese felfüggesztette a bajnokságot, a belügyminiszter provokációról beszélt."
Azért ez kemény😊
NB2
A tulaj állítólag Putyin embere 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/gorogorszag-felfuggesztettek-az-elvonalbeli-futballbajnoksagot-2624061
"Letartóztatási parancsot adtak ki Ivan Szavvidisz, a PAOK Szaloniki futballklub tulajdonosa ellen, aki vasárnap pisztollyal ment be a pályára az AEK Athén elleni bajnokin. A sportminiszter helyettese felfüggesztette a bajnokságot, a belügyminiszter provokációról beszélt."
Azért ez kemény😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
Lovrent Lukaku zsebre tette. Hovatovább Mata 2. ollózósgólját rúghatta volna ellenündk, mert Dejan szépen beszundított és nem hagyta lesen a spanyolt. Ha azt belövi Mata Lovren lelkén szárad. Lukaku pedig amikor kellett a levegőben, amikor kellett a birkózásban verte meg. Kifejezetten szar volt Lovren.
Bár azt én sem értem miért nem vD fogja Lukakut, amikor erősebb is Lovrennél, az önbizalma is nagyobb és a PL egyik legjobb fejelője. Klopp rögzítette a CBket viszont most én inkább mondtam volna, VvD-nak, hogy menjen a belgával mert Lovren kevés volt oda fizikumban (miközben ő sem egy vékony kötésű srác), de a Mu direkt kereste a Lovren-Lukaku párharcot.

(Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a botlábovics Fellaini mikor simán felrúgta Manét hogy a viharba nem lett tizi? A labda 2mel előrébb volt, ez a méteres f*sz meg simán buktatja Manét.)
alatriste
Na a Mata szitu óriási hiba volt tőle. Amúgy meg De Gea Lovrenre rúgja a lasztit, és Lukaku odamegy fejelni. Mindig nem lehet azért ugyanannak fognia. Nyilván inkább VVD lett volna a logikusabb, tökéletesen mondod.
11-es egyértelmű, de ez a spori életében nem fújt még értelmesen nekünk, ezzel számolni kell. Már meg sem említettem inkább.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
Lovrent Lukaku zsebre tette. Hovatovább Mata 2. ollózósgólját rúghatta volna ellenündk, mert Dejan szépen beszundított és nem hagyta lesen a spanyolt. Ha azt belövi Mata Lovren lelkén szárad. Lukaku pedig amikor kellett a levegőben, amikor kellett a birkózásban verte meg. Kifejezetten szar volt Lovren.
Bár azt én sem értem miért nem vD fogja Lukakut, amikor erősebb is Lovrennél, az önbizalma is nagyobb és a PL egyik legjobb fejelője. Klopp rögzítette a CBket viszont most én inkább mondtam volna, VvD-nak, hogy menjen a belgával mert Lovren kevés volt oda fizikumban (miközben ő sem egy vékony kötésű srác), de a Mu direkt kereste a Lovren-Lukaku párharcot.

(Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a botlábovics Fellaini mikor simán felrúgta Manét hogy a viharba nem lett tizi? A labda 2mel előrébb volt, ez a méteres f*sz meg simán buktatja Manét.)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Elég undorítóan játszik ez a united
Atik15
Mikor nem?
Mikey
megnéznék egy mu-atletico meccset. ja nem.
slowmotion
Nemcsak a labda, a pálya is sírna.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 695 — Cowboys fan
Elég undorítóan játszik ez a united
Atik15
Mikor nem?
Mikey
megnéznék egy mu-atletico meccset. ja nem.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Elég undorítóan játszik ez a united
Atik15
Mikor nem?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Mindig szép, amikor a Felcsút kikap, de sosem annyira, mint amikor a Pakstól 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ket szep csatargol, jo meccsen kifejezetten jo csapatjatekkal gyozelem! #ujpest
zavi27
ennek fényében nagyon fáj a múltheti..
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
Lovren azért benne volt két gólban. Igaz Baillyt én is dicsérem.
dugo93
Hát az, hogy Lukaku lefejeli, egye penész, nekem nincs vele problémám. Benne van a pakliban. Erre készülni kell csapat szinten szerintem. Bailly is jó volt. Egy ilyen satnya mozdulat, hát most na, benne van.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Ket szep csatargol, jo meccsen kifejezetten jo csapatjatekkal gyozelem! #ujpest
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)
kristóf17
Lovren azért benne volt két gólban. Igaz Baillyt én is dicsérem.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
De tökéletesen csinálták ezt. Igaz ma írtó fos volt a Poolból tulajdonképpen szinte minden mezőnyjátékos, de akkor is jól csinálták. (Mondjuk nálam Lovren, Dijk, Robertson, Karius, Firmino volt értékelhető kb.)