Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
HMVH csapata hogy áll, Lézerjani mikor száll be a partiba?

slowmotion
NB3-ban majdnem kiesett.
De a stadion épül (fedett lelátó, beléptető rendszer stb) és most igazoltuk le a volt ZTE és Kaposvár játékost Máté Pétert.
Itt sokáig nem lesz NB1 amúgy, Lázár leszarja a sportot, ő cigiben és földekben utazik.
Bazzani
vele sokra nem mentek, ő az örök ígéret kategória marad. már a második kaposvári terminusban sem váltotta meg a világot, pedig rá akarták építeni a Rákóczit még fiatal korában.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A Sampdoria meze gyönyörű, viszont manapság a csapatok legalább háromnegyedének kifejezetten ocsmány az idegenbeli -- esetleg harmadik, ha olyan is van -- meze.

Mintha külön pénzdíj járna azért, hogy ki visel rondább, és a klubszínektől legjobban eltérő váltó mezeket.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És az utolsó ami picit off.
Nem vagyok nagy mezrajongó, ritkán költök ilyesmire de az új Samp mez annyira szép, hogy megvan a karácsonyi ajándékom alighanem.


Érdekesen hasonló a Barca és a Real idegenbeli mezválasztása:

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
HMVH csapata hogy áll, Lézerjani mikor száll be a partiba?

slowmotion
NB3-ban majdnem kiesett.
De a stadion épül (fedett lelátó, beléptető rendszer stb) és most igazoltuk le a volt ZTE és Kaposvár játékost Máté Pétert.
Itt sokáig nem lesz NB1 amúgy, Lázár leszarja a sportot, ő cigiben és földekben utazik.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem főleg a Pécs 😊. (Bár most legalább az összes idegenbeli meccsre el tudtam menni fél óra alatt.)

zinedine5
Na majd most nem tudsz.
Néztem ezt a gyönyörű csoportbeosztást NB3-ban. Lehet majd utazgatni rendesen.

Közép csoport:
Békéscsaba 1912 Előre II.
Budafok-Újbuda
Dabas-Gyón
Dunaharaszti MTK
Dunaújváros
Dabas
Ferencváros II.
Gyulai Termál
Hódmezővásárhelyi FC
Komló
Méhkerék
Mórahalom
Paks II.
Pécs
Pénzügyőr
Szekszárd
Szentlőrinc
Szigetszentmiklós

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Nem lenne baj Mezőkövesddel és Gyirmóttal, ha
1. nem azért lennének ott mert...
2. lenne néző, Hoffenheim se nagy város és mégis több néző van ott, mint nálunk az egész fordulóban😊
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mészőly Géza:" taktikusan játszottunk..."
Mi lett volna ha nem...?!😁
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Fradinak rohadt jó a sorsolás, ha a Salzburgot kizárják 😀
Heisman Trophy
én mondjuk nem látom az értelmét annak, hogy a Red Bull egy mez miatt kívülre kerüljön.
megtévesztette az ellenfelet, hogy fehér helyett fehér mezben tolta a csávó? kétlem. még a bírónak sem tűnt fel.
slowmotion
a szabály az szabály. egyen mezben kell fellépni. a kizárást én is soknak tartom, de valamilyen büntetést kellene kapniuk pl. a Fradi 2-0-ról indul 😊
amúgy a Salzburg nagyon durva dió lesz szvsz, sztem marad az EL.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szolnokon is elég csicsás stadion van minden földi jóval, de a csapatért egy kalap xart sem adnék....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
zinedine5
Felsoroltak közül nekem csak a ZTE,Pécs,Nyíregyháza hiányzik.
Kenny
Nekem meg a Szekszárd, igaz még sosem voltunk nb1-ben. Bezzeg a Paks....
csi77
Szekszárdon nincs is olyan tőkeerős támogató, mint Pakson.
a mennyei fodball három alapvető feltétele: pénz, pénz, pénz.

a Pécs mögül kiszállt Matyi, szevasz. a Győr mögül kiszállt Tarsoly, szevasz. a Szpari mögül mondjuk az MLSZ szállt ki, a Kaposvár mögül meg a szerencse.
de majd jövőre megint feljut a Vezér csapata, ugye nekem a Győrhöz örökre hozzáragadt Szíjjártó, Tállai - Mezőkövesd, Kisvárda - Seszták... HMVH csapata hogy áll, Lézerjani mikor száll be a partiba?

(zárójel: külföldön is a pénzről szól a történet, elég megnézni, hogy a Levszki hegemóniáját hogyan törte meg a bolgároknál a Litex Lovecs - csak ott most elfogyott a della -, meg mostanság a Rúdugróléc)
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
zinedine5
Felsoroltak közül nekem csak a ZTE,Pécs,Nyíregyháza hiányzik.
Kenny
Nekem meg a Szekszárd, igaz még sosem voltunk nb1-ben. Bezzeg a Paks....
csi77
Nem úgy volt hogy a Nyíregyháza visszakapta az NB1-es licencet?

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Mondjuk azt kétlem, hogy az említett megyeszékhelyek inkább rászolgálnának a mennyeire, vagy feltétlenül több néző lenne, mint Kövesden vagy Gyirmóton. Lásd az Újpestet, az MTK-át vagy a Honvédot, budapesti csapatok komoly hagyománnyal és gyakorlatilag semmi érdeklődés.

Közben a néhány nappal ezelőtt az albán ezüstérmes ellen kínkeserves döntetlent játszó Fradi 10 perc alatt le is rendezi az egyik mennyei középcsapatot. Hát ennyit ér a bajnokság.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
zinedine5
Felsoroltak közül nekem csak a ZTE,Pécs,Nyíregyháza hiányzik.
Kenny
Nekem meg a Szekszárd, igaz még sosem voltunk nb1-ben. Bezzeg a Paks....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
zinedine5
Felsoroltak közül nekem csak a ZTE,Pécs,Nyíregyháza hiányzik.
Kenny
Nekem főleg a Pécs 😊. (Bár most legalább az összes idegenbeli meccsre el tudtam menni fél óra alatt.)

Azt akartam csak érzékeltetni, hogy ezen városok többsége megyeszékhely, Gyirmót egy külváros, Mezőkövesd pedig egy nagyobb falu egy stranddal.

És jövőre jöhet a Felcsút, Kisvárda duó. Ha valami csoda folytán ezek bennmaradnak, akkor az nb1 12 csapatából 4 csapat felölel majd kb. 37 ezer lakost a 10 millióból. Az igen, növeljük a nézőszámot.
Érthetetlen, hogy egy ilyen faszinak mint a Csányi, miért jó ez.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Közben Kálmán Bá 75!

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-meszoly-kalman-hetvenot-eves-2513407

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
zinedine5
Felsoroltak közül nekem csak a ZTE,Pécs,Nyíregyháza hiányzik.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ukránok nem szaroznak, Seva az új szövetségi kapitány 😮
Borbinho
Sok-sok hónapja egyértelmű volt, már régen felkérték, csak visszautasította, hogy tapasztalatot gyűjtsön, addig is olyen nem hivatalos segédedzőként a válogatott körül volt, tanult, etc.
Stez
sorry, nem tudtam, hogy ennyire napra kész mindenki az ukránokból
Borbinho
Muszáj, ha már a világ egyik legjobb csapata.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?
Kenny
Lehet, de mit keresnek ezek itt egyáltalán?

Pécs, Zte, Szeged, Kaposvár, Szolnok, Nyíregyháza, Kecskemét, Nagykanizsa, Veszprém, Szekszárd?

Sajnos nem ezen városok egyikének szülötte a NAV vezér.
Nem baj, jövőre majd jöhet a Kisvárda is. Bohócliga.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal
alatriste
pont azon gondolkodtam,hogy ezeket a Fradi meg a Fehérvár 5 vagy 6 góllal fogja verni?

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
zinedine5
Európai szintű stadionokkal


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Istenem!

Mezőkövesd-Gyírmót NB1 2016

Gyakorlatilag 2 falusi csapat.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ezt már kvázi trollkodásból írtam csak bele reagálva arra, hogy már az is meg volt jegyezve erényként, ha Ronaldo fingott egyet vmeik meccsen ... de úgy látszik megint csak egy valaki vette fel.
csebi
jogos tényleg, ezért elnézést.
gondolhattam volna, aki megkérdőjelezi CR aranylabdáját az vagy trollkodik vagy sík hülye.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bors, szóval kezeljétek úgy...
 www.borsonline.hu/sport/eldolt-a-vajna-teve-kozvetiti-a-jovoben-a-premier-league-et/115611

a másik "hitelesen" meg a Digi van😀
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Premier_League_broadcasters
NB2
nekem teljesen mind1, hogy melyik, de valamelyik csatorna vegye el a digitől 😀 | fuck t-home |
dr0725
Na jóvan elmennek a kurva anyjukba Andykáék..Isten baszná meg őket hogy mindig mindent el kell venni, először ott volt az EL, egy kurva nagy borzalom volt, most jön a világ legnézettebb ligája..Így kell tönkre baszni a nézettséget, itt az ideje rátérni az angol közvetítésre..

több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Bors, szóval kezeljétek úgy...
 www.borsonline.hu/sport/eldolt-a-vajna-teve-kozvetiti-a-jovoben-a-premier-league-et/115611

a másik "hitelesen" meg a Digi van😀
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Premier_League_broadcasters
NB2
nekem teljesen mind1, hogy melyik, de valamelyik csatorna vegye el a digitől 😀 | fuck t-home |
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ukránok nem szaroznak, Seva az új szövetségi kapitány 😮
Borbinho
Sok-sok hónapja egyértelmű volt, már régen felkérték, csak visszautasította, hogy tapasztalatot gyűjtsön, addig is olyen nem hivatalos segédedzőként a válogatott körül volt, tanult, etc.
Stez
sorry, nem tudtam, hogy ennyire napra kész mindenki az ukránokból

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."