Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.
füligjimmy
Volt annyi minimum. 😊 A C szektor tele volt meg az A is. 😉 Fél áron volt a jegy szóval nincs ebben semmi meglepő.

A meccs szar volt, ennek ellenére nem érdemelte meg a Loki a vereséget sőt. De hátha Kondás eltakarodik. 😉
Jughead
Tele lett volna? De legyen meg a negyedház, legalább ezt ne vegyük el.
füligjimmy
Kint voltál? Én igen és meglepett, hogy csak 6000 néző volt kint mert jóval többnek nézett ki. 😉
Jughead
vigyázni kell ezzel a szemmel becsléssel, annak idején is bemondta a Filip csávó a kétmilliót a jó esetben kétszázezer emberre 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.
füligjimmy
Volt annyi minimum. 😊 A C szektor tele volt meg az A is. 😉 Fél áron volt a jegy szóval nincs ebben semmi meglepő.

A meccs szar volt, ennek ellenére nem érdemelte meg a Loki a vereséget sőt. De hátha Kondás eltakarodik. 😉
Jughead
Tele lett volna? De legyen meg a negyedház, legalább ezt ne vegyük el.
füligjimmy
Kint voltál? Én igen és meglepett, hogy csak 6000 néző volt kint mert jóval többnek nézett ki. 😉
Jughead
Igen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.
füligjimmy
Volt annyi minimum. 😊 A C szektor tele volt meg az A is. 😉 Fél áron volt a jegy szóval nincs ebben semmi meglepő.

A meccs szar volt, ennek ellenére nem érdemelte meg a Loki a vereséget sőt. De hátha Kondás eltakarodik. 😉
Jughead
Tele lett volna? De legyen meg a negyedház, legalább ezt ne vegyük el.
füligjimmy
Kint voltál? Én igen és meglepett, hogy csak 6000 néző volt kint mert jóval többnek nézett ki. 😉
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Egész jó focit próbál játszatni Berg ezzel a vidivel
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.
füligjimmy
Volt annyi minimum. 😊 A C szektor tele volt meg az A is. 😉 Fél áron volt a jegy szóval nincs ebben semmi meglepő.

A meccs szar volt, ennek ellenére nem érdemelte meg a Loki a vereséget sőt. De hátha Kondás eltakarodik. 😉
Jughead
Tele lett volna? De legyen meg a negyedház, legalább ezt ne vegyük el.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.
füligjimmy
Volt annyi minimum. 😊 A C szektor tele volt meg az A is. 😉 Fél áron volt a jegy szóval nincs ebben semmi meglepő.

A meccs szar volt, ennek ellenére nem érdemelte meg a Loki a vereséget sőt. De hátha Kondás eltakarodik. 😉
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊
gamerkr
Anyjuk picsáját volt 6000 néző.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha valaki lemaradt volna.. (most pótoltam én is)
 www.m4sport.hu/2016/07/14/feherorosz-szabo-szabta-a-loki-el-zakojat/

Az egyenlítő gólnál a loki védelem nem volt a helyzet magaslatán, de a kommentátor.?? ki ez? 😊

Szerkesztette: gamerkr

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
valahol tök vicces, hogy a Debrecen portugál edzőket igazol, hogy az utánpótlást rendbe tegyék, csak a nagycsapatnál nem akarják lecserélni a sztáredzőt
slowmotion
Pedig mekkora zsákutca.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
valahol tök vicces, hogy a Debrecen portugál edzőket igazol, hogy az utánpótlást rendbe tegyék, csak a nagycsapatnál nem akarják lecserélni a sztáredzőt
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ezt a cukarickit meg is tettem 3.5-szörös pénzért

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
orvosin Benatia a Juvénál. Asszam egy BL győzelemre is esélyes keret jön össze. Olaszban eddig is kiemelkedtek de most Pjanic, Alves és Benatia érkezésével nem lesz kérdés a bajnokságban
azért ez a Bonucci, Chiellini, Barzagli, Rugani, Benatia középshátvédsor 😮
csak maradjon Pogba is, és Morata helyére jöjjön egy gólvágó
jelenleg:
Buffon - Barzagli, Bonucci , Chiellini - Alves, Khedira, Pogba, Pjanic, Alex Sandro - Dybala, Mandzukic.
cserék meg Rugani, Benatia, Evra, Lichtseiener, Marchisio, Lemina, Asamoah, Sturaro, Pereyra(lehet elmegy), Hernanes(ő is) Zaza.
nagyon erős keret.és még egy csatár biztos jön, ha megy Pogba akkor 100+Mbol lesz még több érkező is.
braxa88
Nálam Barzagli helyett Benatia első napos kezdő. De ez ízlés dolga. Szigorúan nemzetközi porondon viszont nagyon drukkolok a Juvénak. A nagy hármasból egyet bármikor ki tudnak ütni, kis szerencsével pedig akár kettő is összejöhetne. Buffonnak nagyon járna egy BL!
Pjanic bekaphatja, mocskos júdás, de ha Ő ejti majd ki esetleg a Barcat vagy a Reált ám legyen. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ennyit ér az MB1. Ma még ezt két csapatunk is ezt prezentálhatja.

Tényleg bravúr, hogy odáig eljutottunk az EBn.
tüsi91
mtk ki fog kapni,videoton valahogy nyer szerintem.
Kenny
Szlávok ellen nagyon szokott menni.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Ennyit ér az MB1. Ma még ezt két csapatunk is ezt prezentálhatja.

Tényleg bravúr, hogy odáig eljutottunk az EBn.
tüsi91
mtk ki fog kapni,videoton valahogy nyer szerintem.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ennyit ér az MB1. Ma még ezt két csapatunk is ezt prezentálhatja.

Tényleg bravúr, hogy odáig eljutottunk az EBn.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ez a Debrecen is egy gyönge kis csapat. Bezzeg mikor Bogdanovics, Sándor, Kerekes meg Halmosi cucu focázott...
tüsi91
elég a kezdőt megnézni,ezek a játékosok annyira rosszak,hogy nem tudom hogyan értek el nemzetközi kupaszerelésre jogosító helyezést.
Kenny
#kondásmágia



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Ez a Debrecen is egy gyönge kis csapat. Bezzeg mikor Bogdanovics, Sándor, Kerekes meg Halmosi cucu focázott...
tüsi91
elég a kezdőt megnézni,ezek a játékosok annyira rosszak,hogy nem tudom hogyan értek el nemzetközi kupaszerelésre jogosító helyezést.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a Debrecen is egy gyönge kis csapat. Bezzeg mikor Bogdanovics, Sándor, Kerekes meg Halmosi cucu focázott...
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem értem miért jó az, hogy Nagy a Bolognába igazolt. Olasz foci jó az ő felépítéséhez, ezt aláírom, de ahogy már korábban is írta itt valaki, elég sok magyar játékos próbálkozott már az elmúlt 1-2 évtizedben az olaszoknál, többnyire sikertelenül. Azt meg főleg nem értem, hogy miért jó, hogy egy olyan csapatba ment, ahol csak idén nyáron hoztak 2 másik játékost (3 ill 5M euróért) a posztjára...Kíváncsi vagyok, hogy ha 15meccset kap a szezonban, akkor is tetszeni fog-e neki.

Besic ennyivel jobb játékos volt, hogy őt az Everton vitte anno? (igaz, ő meg a Hamburgtól ment a sasokhoz)

szerk: faszkivan, 2x is az idézésre mentem szerkesztés helyett, és le se esett. pls törölje majd vki
Borbinho
"Hozzátartozik a történet hátteréhez Amadou Diawara botránya, a guineai légiós ugyanis nem jelent meg az edzőtáborban, így a vezetők számára pótlása hirtelen húsba vágó kérdéssé vált.
...
Azért is kell Donadoninak egy megbízható, az egész idény során bevethető középpályás, mert a télen az Afrikai Nemzetek Kupája miatt le kell mondania például az algériai Safir Tajderről"
(nemzetisport.hu)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 www.youtube.com/watch?v=Hncq5k64Blg

Nosztalgia. 😊 (első világverseny, amit végigkövettem 9 évesen. 😀
Vrij6
Nekem is, csak én 7 😀
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Azt a Baloghot aki eddig semmit nem tett le az asztalra,azért adtak ha jól emlékszem 2 milliót.Erre a magyar foci egyik legnagyobb ígérete 1,8-ért vált klubbot.
Furcsa dolgok ezek a a szerződések.

Amúgy ha játszik rendesen akkor az olasz foci jó lesz neki,ha lesz 1-2 jó szezonja simán feljebb léphet.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem értem miért jó az, hogy Nagy a Bolognába igazolt. Olasz foci jó az ő felépítéséhez, ezt aláírom, de ahogy már korábban is írta itt valaki, elég sok magyar játékos próbálkozott már az elmúlt 1-2 évtizedben az olaszoknál, többnyire sikertelenül. Azt meg főleg nem értem, hogy miért jó, hogy egy olyan csapatba ment, ahol csak idén nyáron hoztak 2 másik játékost (3 ill 5M euróért) a posztjára...Kíváncsi vagyok, hogy ha 15meccset kap a szezonban, akkor is tetszeni fog-e neki.

Besic ennyivel jobb játékos volt, hogy őt az Everton vitte anno? (igaz, ő meg a Hamburgtól ment a sasokhoz)

szerk: faszkivan, 2x is az idézésre mentem szerkesztés helyett, és le se esett. pls törölje majd vki

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Nagy másfélért ment a Bolognaba.
Okos volt aki beleíratta a szerződésébe,hogy ennyiért mehet.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
ezt már kvázi trollkodásból írtam csak bele reagálva arra, hogy már az is meg volt jegyezve erényként, ha Ronaldo fingott egyet vmeik meccsen ...

csebi
Most miért?
Léghajtás nélkül lehet le se tudta volna fejelni az ellenfelét az elődöntőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
döntőben belövi a párbajban az első tizenegyest
csebi
afölött elsiklottál (gondolom teljesen véletlenül :d) hogy a rendes játékidőben kihagyta a tizit, amivel kvázi megnyerhette volna a meccset. :d
eaglesmcnabb
ezt már kvázi trollkodásból írtam csak bele reagálva arra, hogy már az is meg volt jegyezve erényként, ha Ronaldo fingott egyet vmeik meccsen ... de úgy látszik megint csak egy valaki vette fel.

amúgy nem tudom mióta több a 25 a 27-nél vagy a 32-nél de gondolom azóta, amióta Ronaldo lövi a 25-t. de még ha a válogatott meccseket nézzük akkor is a 31 áll szemben 33-mal ... de gondolom itt is a 31 számít.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.