Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=Hncq5k64Blg

Nosztalgia. 😊 (első világverseny, amit végigkövettem 9 évesen. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
nalam a fradi doll ota kiszamithato es csodalkozom is h mas magyar csapat nem jatszik ra.a cserek is olyanok mint ha deschamp csinalna.
lebutitva.a ket szelso hatved felfut bead vagy beviszi a boxba.ket szelsojuk kb ugyanez.gyomoszolik a labdat.
velemeny?
ZoliMP
nem mer cserélni,ez teljesen látszik rajta.nem nagyon cserél a 60.-ik perc előtt,még vesztes állásnál se.
Tegnap bebizonyosodott,hogy hozni kell egy legalább ilyen kreatív közép közepet Nagy helyére,mert a Gera-Pintér páros középen jól hangzik előre játékban majdhogynem nulla.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
orvosin Benatia a Juvénál. Asszam egy BL győzelemre is esélyes keret jön össze. Olaszban eddig is kiemelkedtek de most Pjanic, Alves és Benatia érkezésével nem lesz kérdés a bajnokságban
azért ez a Bonucci, Chiellini, Barzagli, Rugani, Benatia középshátvédsor 😮
csak maradjon Pogba is, és Morata helyére jöjjön egy gólvágó
jelenleg:
Buffon - Barzagli, Bonucci , Chiellini - Alves, Khedira, Pogba, Pjanic, Alex Sandro - Dybala, Mandzukic.
cserék meg Rugani, Benatia, Evra, Lichtseiener, Marchisio, Lemina, Asamoah, Sturaro, Pereyra(lehet elmegy), Hernanes(ő is) Zaza.
nagyon erős keret.és még egy csatár biztos jön, ha megy Pogba akkor 100+Mbol lesz még több érkező is.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Dibusz, Gera, Nagy, Lovre, Pintér, Radó, Böde.

Csupa saját nevelés.
Legalább Jova vagy Gyömbér a padon ott van mutatóban az ifiből.
zinedine5
Jova békéscsabai nevelés
Amadeus91
gera meg pécs
Negritis
és tényleg. az első sor az, aki nem fagyis, ugye.
(Dibusz, Gera pécsi, Lovre is, bár ő Pápáról került ki, Pintér mötökö, Böde a Szekszárd-Paks tengelyen mozgott, Radó asszem Szombathely vagy mi)
slowmotion
Akkor Gyömbéren kívül, aki szintén csak 16 évesen került fel a Fradihoz, nincs egyetlenegy fradi által nevelt játékos sem.

Szép. Fradi szív! Muhaha.

Közben meg a Pécs készül az NB3-ra. Majd kinevelnek nekik másokat is.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
nalam a fradi doll ota kiszamithato es csodalkozom is h mas magyar csapat nem jatszik ra.a cserek is olyanok mint ha deschamp csinalna.
lebutitva.a ket szelso hatved felfut bead vagy beviszi a boxba.ket szelsojuk kb ugyanez.gyomoszolik a labdat.
velemeny?
ZoliMP
Dollnak van egy rendszere, amit feltöltöttek arra alkalmas játékosokkal, és 21 ponttal nyerték a bajnokságot, tehát jól működik. Miért kellene változtatni bármin is?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Dibusz, Gera, Nagy, Lovre, Pintér, Radó, Böde.

Csupa saját nevelés.
Legalább Jova vagy Gyömbér a padon ott van mutatóban az ifiből.
zinedine5
Jova békéscsabai nevelés.
Amadeus91
gera meg pécs
Negritis
és tényleg. az első sor az, aki nem fagyis, ugye.
(Dibusz, Gera pécsi, Lovre is, bár ő Pápáról került ki, Pintér mötökö, Böde a Szekszárd-Paks tengelyen mozgott, Radó asszem Szombathely vagy mi)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
nalam a fradi doll ota kiszamithato es csodalkozom is h mas magyar csapat nem jatszik ra.a cserek is olyanok mint ha deschamp csinalna.
lebutitva.a ket szelso hatved felfut bead vagy beviszi a boxba.ket szelsojuk kb ugyanez.gyomoszolik a labdat.
velemeny?
ZoliMP
Lehet, hogy Doll kiszámítható, de mégis miért kéne magyar csapatoknak eredményesen játszania ellenük, talán tele van a mennyei okos edzőkkel?
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Dibusz, Gera, Nagy, Lovre, Pintér, Radó, Böde.

Csupa saját nevelés.
Legalább Jova vagy Gyömbér a padon ott van mutatóban az ifiből.
zinedine5
Jova békéscsabai nevelés.
Amadeus91
gera meg pécs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Dibusz, Gera, Nagy, Lovre, Pintér, Radó, Böde.

Csupa saját nevelés.
Legalább Jova vagy Gyömbér a padon ott van mutatóban az ifiből.
zinedine5
Jova békéscsabai nevelés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
meg kroos meg modric meg marcelo meg benzema nemigaz?
azért ennyire ne legyél már realbuzi.. 😛
aki annyira ronaldozik h neki kell az aranylabda az a címek mellett (amiket pepe is megnyert) melyik meccs v akár meccsek alapján mondja h neki kell nyerni? mert olyan meccs amin jol játszott nekem nem rémlik a BL kieséses szakaszbol és EBről sem (magyarok elleni 1)
ez egy egyéni díj, amit annak kellene kapnai aki a legjobban játszott az évben. ronaldo ettől fényévekre van, egyszerűen gyenge volt. 3-4 reálos haverom szidta végig a BL meccseken és az EBn is.
leírom mégegyszer mert kurvajó 😀 azzal a meccsel biztosította be az aranylabdát amin a 20.percben le kellett cserélni. csak mert a portugálok megnyerték vhogy a meccset, amihez annyi köze volt mint nekem. hatalmas 😀
braxa88
és az általad istenített griezmann mi csinált a bL döntőben mondjuk azon kívül hogy kihagyta a tizenegyest?
vagy a nulla portugálok ellen az EB döntőben?

Nem realbuzi vagyok csak a tényeket nézem, Ronaldo lőtte a legtöbb gólt idén ha minden sorozatot nézünk európában, megnyerte idén a 2 legfontosabb címet, szóval tényleg nemértem hogy nincs nálad 5ben :d szóval ezt a griezmann >ronaldot elmagyarázhatnád.

döntőben belövi a párbajban az első tizenegyest
csebi
afölött elsiklottál (gondolom teljesen véletlenül :d) hogy a rendes játékidőben kihagyta a tizit, amivel kvázi megnyerhette volna a meccset. :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Bogdán védett szóval minden happy.
Coolearie
Abszolút lényegtelen, mivel teljesen biztosan távozik, amint lesz bevethető no.2 kapusa a csapatnak.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 977
nalam a fradi doll ota kiszamithato es csodalkozom is h mas magyar csapat nem jatszik ra.a cserek is olyanok mint ha deschamp csinalna.
lebutitva.a ket szelso hatved felfut bead vagy beviszi a boxba.ket szelsojuk kb ugyanez.gyomoszolik a labdat.
velemeny?
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.
Coolearie
erős ellenfél volt, a harmadosztály 19. legerősebb csapata. ilyen erős csapat ellen egy döntetlennel is kiegyeztem volna idegenben.
slowmotion
Tök vicces vagy, a Tranmere Rovers mért nem mondtad ezt?
Coolearie
ott is kiegyeztem volna a döntetlennel, de ott nem írtad be, hogy győztünk.
slowmotion
Bogdán védett szóval minden happy.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.
Coolearie
erős ellenfél volt, a harmadosztály 19. legerősebb csapata. ilyen erős csapat ellen egy döntetlennel is kiegyeztem volna idegenben.
slowmotion
Tök vicces vagy, a Tranmere Rovers mért nem mondtad ezt?
Coolearie
ott is kiegyeztem volna a döntetlennel, de ott nem írtad be, hogy győztünk.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.
Coolearie
erős ellenfél volt, a harmadosztály 19. legerősebb csapata. ilyen erős csapat ellen egy döntetlennel is kiegyeztem volna idegenben.
slowmotion
Tök vicces vagy, a Tranmere Rovers mért nem mondtad ezt? Pedig az még alacsonyabb ligában szerepel mint a Fleetwood.
Coolearie

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.
Coolearie
erős ellenfél volt, a harmadosztály 19. legerősebb csapata. ilyen erős csapat ellen egy döntetlennel is kiegyeztem volna idegenben.
slowmotion
Tök vicces vagy, a Tranmere Rovers mért nem mondtad ezt?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azt, hogy elment a tv értem, de neten sem lehet nézni???

digin meg jön az m4, ki értei ezt...
NB2
sztem a upc volt szar mert nálam is elment az össezs köztévé
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt nem értem mi a faszért kell 70 percig buzizni, ha tudnak futballozni is.
gabokocka
Mert a portugálok sokszor ugyanezzel a taktikával lettek Európa-bajnokok. 😊
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Dibusz, Gera, Nagy, Lovre, Pintér, Radó, Böde.

Csupa saját nevelés.
Legalább Jova vagy Gyömbér a padon ott van mutatóban az ifiből.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.
Coolearie
erős ellenfél volt, a harmadosztály 19. legerősebb csapata. ilyen erős csapat ellen egy döntetlennel is kiegyeztem volna idegenben.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Igaz hogy csak priszízön de a pPool egy ötöst odavágott a Fleetwood Town csapatának. Bogdán védett a 2.félidőben.

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
idényeleji forma
gamerkr
Ilyenkor azért sz.r mert még idény eleje van, idény közben meg azért mert túl sok a kettős terhelés.
Jan
Magyar csapat esetén mit értesz kettős terhelés alatt? 😀
somoskovig
Bajnokság + magyar kupa 😊
Jan
A kettőst már értem, és hol a terhelés? 😀

több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
idényeleji forma
gamerkr
Ilyenkor azért sz.r mert még idény eleje van, idény közben meg azért mert túl sok a kettős terhelés.
Jan
Magyar csapat esetén mit értesz kettős terhelés alatt? 😀
somoskovig
Bajnokság + magyar kupa 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
azt, hogy elment a tv értem, de neten sem lehet nézni???

digin meg jön az m4, ki értei ezt...

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
idényeleji forma
gamerkr
Ilyenkor azért sz.r mert még idény eleje van, idény közben meg azért mert túl sok a kettős terhelés.
Jan
Magyar csapat esetén mit értesz kettős terhelés alatt? 😀