Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
idényeleji forma
gamerkr
Ilyenkor azért sz.r mert még idény eleje van, idény közben meg azért mert túl sok a kettős terhelés.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Azt nem értem mi a faszért kell 70 percig buzizni, ha tudnak futballozni is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Azta, onnan? Böde vazz
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
idényeleji forma
gamerkr
-Böde 😊

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
idényeleji forma

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Úgy látom a klubok és a csapataink tesznek róla, hogy gyorsan elfelejtsük ez az EB-t. De most komolyan mi az isten kell még a fradiba? Ennyi pénzből egy normális vidéki klubnál már EL csoportkörös csapatot lehetett volna csinálni.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Ha minden jól alakul, augusztusban már megint nem lesz magyar csapat sehol
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 977
Azert ez az eredmeny kicsit foss😀
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Huhh, majdnem megvolt a második. WTF?
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kirakatcsapat...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
De jó ez a fradi a nemzetközi porondon, kéne beléjük még egy kis állami pénz, hátha találnak valakit aki ellen legalább egy ikszre jók lehetnének.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
betoltam a streamet, erre 1-0, shit.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Fradinál csak hülye emberek dolgoznak?😊
 scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/s480x480/13606463_1334211353260526_7447969013039222834_n.jpg?oh=f310996ff37641a8a12fa1b20bdbfad1&oe=582A0A2E
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És az uruk még a Copán sem remekeltek.Stez
mondjuk Suarez volt a legkevésbé ludas ebben, merthogy sérült lévén egyetlen percet sem játszott...
slowmotion
Játszott volna, ha a többiek nem égnek be, őt a fontos meccsekre jegelték, csak a sok barom annyira sem volt képes. De mondjuk szerintem mindegy, mert nálam a La Liga- (és Király-kupa), plusz Copa-győzelem nincs azon a szinten (együtt), mint a BL-, Eb-siker páros. És ezt mondom úgy, mintha Suárez megnyerte volna a Copát is, de nem.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
És az uruk még a Copán sem remekeltek.Stez
mondjuk Suarez volt a legkevésbé ludas ebben, merthogy sérült lévén egyetlen percet sem játszott...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
csak azokban az években Messi/CR jobb volt, oké h nem nyertek annyi nagytornát mint az említettek de jobban játszottak egész évben, az elmult 8évben mindig. idén nem. Griezmann a legjobb
braxa88
szerinted Griezmann miben jobb mint Bale? hogy Franciaország jobb játékosokból áll mint Wales?
Zidane meg a valaha volt legjobb játékos, meglepne ha Pogba nagyobb playa lenne mint ő bármikor :d

amúgy egyik sem lesz top3 aranylabdában, cr suarez messi lesz.
eaglesmcnabb
Azért ez egy kicsit erős, ott van a legjobbak között, de kapásból mondanék öt jobbat.....
csi77
Véber, Urbán, Eszenyi, Szlezák, Szusza mondjuk?
Bazzani
Az első négyet hagyjuk, de ha már Újpest, akkor Fogl II, Zsengellér, Szusza, a 70-es évek csatársora, ja és persze Törőcsik.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért ez egy kicsit erős, ott van a legjobbak között, de kapásból mondanék öt jobbat.....
csi77
aki nyert EB-t, VB-t, BL-t, és egy kivételével az összes döntőt az ő gólja döntött el? és gólt lőtt az elődöntőkben is? továbbá két VB döntőn is betalált. középpályásként? meglepne :d

Jó ez utóbbit mondjuk Pelé is megcsinálta csak az ő csapata nélküle is képes volt vb döntőt nyerni. Zidane-é tovább se ment a csoportkörből.
De nyilván értem én ízlés dolga, én Zidanet tartom a legjobbnak, te nem, de hogy kapásból 5 jobb menne. az azért nekem kicsit erős.
eaglesmcnabb
Csak most tudok reagálni, közben Sobri lényegében megválaszolta amit szerettem volna írni magam is. Még annyit, hogy azért nem szar válogatottban szerezte az eredményeit, annak ellenére, hogy nélküle tényleg kevésbé ment a franciáknak. Ha igaz lenne, amit írtál, akkor miért csak egy BL-t nyert? Pedig nem a kazah bajnokságban játszott.....

Az eredményesség tekintetében is van jobb, pl Beckenbauer, aki még szöv. kapitányként is nyert VB-t, miután játékosként mindent megnyert. Ez még sikerülhet Zidane-nak is, még csak 44 éves, lehet hamarosan kapitány lesz..

Még egy példa, nekem egyik kedvencem, bár sokan nem vennék egy kalap alá, én mégis megteszem: Iniesta. Eredményességben ott van a top-on, ráadásul sokkal szimpatikusabb emberként is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szóval Ronaldo nem érdemli meg.

Az EB-n ugye nem csinált semmit mint tudjuk. Valójában a ellenünk lőtt 2 gólt és adott 1 gólpasszt és tette mind a 3-at olyan helyzetben, amikor éppen kiesésre álltak. Aztán a legjobb 16 között a horvátok ellen az ő lövése után került a labda Quaresma elé, akinek azt csak be kellett pofozni (tudom ez a fociban nem gólpassz, de azért csak jól jött a portugáloknak). A legjobb 8 között való igaz, hogy kvázi semmit se csinált, de a 11-es párbajban első rugóként belőtte a sajátját. Az elődöntőn fejelt egy gólt, amivel vezetést szereztek majd még egy lecsúszó lövés miatt egy gólpasszt is adott. A döntőn tényleg nem játszott, de azért valami köze csak volt ehhez az EB győzelemhez.

A BL kieséses szakaszban meg bár nem volt jó meccse, de azért a nyolcaddöntőben biztos, ami biztos a Real 4 góljából lőtt 2-t meg adott egy gólpasszt, és aztán a negyeddöntőben mikor 2-0-ás hátrányból jött a Real lőtt 3 gólt, de való igaz ezek nem számítanak (és láttuk a Real mennyi gólt lőtt a City ellen mikor nem játszott). Mellesleg a döntőben is berúgta a mindent eldöntő büntetőt.

A bajnokságban meg bár csak 2. lett a Real, de azért az idén lejátszott 19 meccsén csak összehozott 21 gólt és 7 gólpasszt.

Hogy ezeknél ki tud többet felmutatni arra kiváncsi vagyok.
Jughead
van egy játékosunk, akinek nevét fedje homály jelenleg.

Eb teljesítmény:
csoport 2. meccsen lő egy gólt döntetlennél a 90. percben
16. között lő 2 gólt, amivel továbbmennek 2-1-gyel
8. között 1 gólt lő, ad 1 gólpasszt szögletből, ad 1 másik gólpasszt mezőnyből,
4 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek

BL kieséses szakasz:
16 között elsőként belövi a tizenegyesét a párbajban
8 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek otthon, miután kikaptak idegenben
4 között visszavágón belövi a ziccert, amivel döntőbe jutnak
döntőben belövi a párbajban az első tizenegyest

bajnokságban idén: 21 meccsen lőtt 13 gólt, a gólpasszoknak lusta vagyok most utánanézni
a kupában is lőtt 4 gólt 3 meccsen

bajnokságban ez a névtelen játékos idén a csapat góljainak, több mint 43%-t vállalta magára, míg Ronaldo 31%-t.

azért a kettő között nincs annyira nagy különbség, hogy vajon fél évvel a díjátadó előtt már Ronaldo lehet az egyedüli, aki megérdemli ...
csebi
Megnyert trófeák száma? 0
BL döntőben kihagyott büntetők száma? 1

Szép szezon volt, amit produkált úgyhogy a 2. helyre jó is lehet egy Aranylabda szavazáson szó se róla. És ez manapság mikor van egy Ronaldo és Messi féle korszakos játékos óriási teljesítmény. 😉
Jughead
ezeken a döntőkön jól játszott e ez a ronaldo? mert ha nem akkor mire fel hozzuk fel a győzelmet?
braxa88
Az alapján, hogy ha nincs Ronaldo, azért eléggé sejthető, hogy sem a Real, sem Portugália nem jut el addig, hogy trófeát nyerjen. A döntőkön nem volt jó, de sok más meccsen igen. Griezmann is fasza volt, de ha azt mondjuk, hogy az ő számai, teljesítménye hasonlít CR-éhez, akkor bizony a trófeák száma kell, hogy döntsön. Mert igen, én nekem az a véleményem, hogy Griezmann, sőt, megítélésem szerint még Suárez performansza is vetekszik CR-ével, ám hiába utálom a cigót, nem vélem elhanyagolható ténynek, hogy 2016 messze legfontosabb, nem is egy, hanem két trófeáját ő megnyerte, a többiek nem. Magában a döntőkben csodát ugyan nem tett, de odáig is el kellett jutni.

És ha nekem valaki azt mondja, hogy Portugália, és a Real is eljut addig CR nélkül, ameddig most elment, azt kiröhögöm. És mondom ezt úgy, hogy utálom Rinyát. De azért igyekszem objektíven látni a dolgokat. Ha Wales legyőzi Portugáliát, akkor könnyen lehet, hogy Bale-nek adnám az Aranylabdát, ha meg a franciák megnyerik a döntőt, akkor valószínűleg Griezmannt mondanám. Hiába a bakija a BL-döntőben, hiába bukta el azt, az Eb-n annyira állat volt végig, hogy szó szerint kb. a hátán vitte be a csapatát a döntőbe. És ez az Atléticóban is hasonló volt, bár ott azért többen is rohadt jók voltak.

Nem nagy a difi, ezeknél nálam már igenis a két fontos trófea dönt. Suárez is nyert, többet is, de az Eb mégiscsak egy nemzetközi torna, a BL-ből meg kizúgott a Barca. És az uruk még a Copán sem remekeltek.

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
indavideo.hu/video/CR7_es_a_Ketchup_song
empty taxi
instant loop

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
indavideo.hu/video/CR7_es_a_Ketchup_song

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
ezt azért bírom. mikor 2013-ban Ronaldo nyerte, akkor a Ronaldo fanok a teljesítményével magyarázták, hogy azért érdemli meg, és hiába más(ok) trófeákat nyertek nem számít. most meg akkor mégis a nyert trófeák számítanak, mikor mással nem igazán lehet magyarázni, hogy miért Ronaldo nyerje???
csebi
Nem érdekel, hogy 2013-ban mi volt szerintem mindig számítanak a trófeák. De egyébként nem csak a trófeákkal lehet igazolni, hanem azzal is, hogy milyen számokat produkált idén és mikor. 😉 A kettőt egybe vetve pedig nem lehet kérdés a dolog már most sem. 😊
Jughead
2010-ben sem számítottak a trófeák pl. az már két alkalom.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
ezt azért bírom. mikor 2013-ban Ronaldo nyerte, akkor a Ronaldo fanok a teljesítményével magyarázták, hogy azért érdemli meg, és hiába más(ok) trófeákat nyertek nem számít. most meg akkor mégis a nyert trófeák számítanak, mikor mással nem igazán lehet magyarázni, hogy miért Ronaldo nyerje???
csebi
Nem érdekel, hogy 2013-ban mi volt szerintem mindig számítanak a trófeák. De egyébként nem csak a trófeákkal lehet igazolni, hanem azzal is, hogy milyen számokat produkált idén és mikor. 😉 A kettőt egybe vetve pedig nem lehet kérdés a dolog már most sem. 😊
Jughead
Igy van, szerintem Manning kapja... 😊
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
ezt azért bírom. mikor 2013-ban Ronaldo nyerte, akkor a Ronaldo fanok a teljesítményével magyarázták, hogy azért érdemli meg, és hiába más(ok) trófeákat nyertek nem számít. most meg akkor mégis a nyert trófeák számítanak, mikor mással nem igazán lehet magyarázni, hogy miért Ronaldo nyerje???
csebi
Nem érdekel, hogy 2013-ban mi volt szerintem mindig számítanak a trófeák. De egyébként nem csak a trófeákkal lehet igazolni, hanem azzal is, hogy milyen számokat produkált idén és mikor. 😉 A kettőt egybe vetve pedig nem lehet kérdés a dolog már most sem. 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szóval Ronaldo nem érdemli meg.

Az EB-n ugye nem csinált semmit mint tudjuk. Valójában a ellenünk lőtt 2 gólt és adott 1 gólpasszt és tette mind a 3-at olyan helyzetben, amikor éppen kiesésre álltak. Aztán a legjobb 16 között a horvátok ellen az ő lövése után került a labda Quaresma elé, akinek azt csak be kellett pofozni (tudom ez a fociban nem gólpassz, de azért csak jól jött a portugáloknak). A legjobb 8 között való igaz, hogy kvázi semmit se csinált, de a 11-es párbajban első rugóként belőtte a sajátját. Az elődöntőn fejelt egy gólt, amivel vezetést szereztek majd még egy lecsúszó lövés miatt egy gólpasszt is adott. A döntőn tényleg nem játszott, de azért valami köze csak volt ehhez az EB győzelemhez.

A BL kieséses szakaszban meg bár nem volt jó meccse, de azért a nyolcaddöntőben biztos, ami biztos a Real 4 góljából lőtt 2-t meg adott egy gólpasszt, és aztán a negyeddöntőben mikor 2-0-ás hátrányból jött a Real lőtt 3 gólt, de való igaz ezek nem számítanak (és láttuk a Real mennyi gólt lőtt a City ellen mikor nem játszott). Mellesleg a döntőben is berúgta a mindent eldöntő büntetőt.

A bajnokságban meg bár csak 2. lett a Real, de azért az idén lejátszott 19 meccsén csak összehozott 21 gólt és 7 gólpasszt.

Hogy ezeknél ki tud többet felmutatni arra kiváncsi vagyok.
Jughead
van egy játékosunk, akinek nevét fedje homály jelenleg.

Eb teljesítmény:
csoport 2. meccsen lő egy gólt döntetlennél a 90. percben
16. között lő 2 gólt, amivel továbbmennek 2-1-gyel
8. között 1 gólt lő, ad 1 gólpasszt szögletből, ad 1 másik gólpasszt mezőnyből,
4 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek

BL kieséses szakasz:
16 között elsőként belövi a tizenegyesét a párbajban
8 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek otthon, miután kikaptak idegenben
4 között visszavágón belövi a ziccert, amivel döntőbe jutnak
döntőben belövi a párbajban az első tizenegyest

bajnokságban idén: 21 meccsen lőtt 13 gólt, a gólpasszoknak lusta vagyok most utánanézni
a kupában is lőtt 4 gólt 3 meccsen

bajnokságban ez a névtelen játékos idén a csapat góljainak, több mint 43%-t vállalta magára, míg Ronaldo 31%-t.

azért a kettő között nincs annyira nagy különbség, hogy vajon fél évvel a díjátadó előtt már Ronaldo lehet az egyedüli, aki megérdemli ...
csebi
Megnyert trófeák száma? 0
BL döntőben kihagyott büntetők száma? 1

Szép szezon volt, amit produkált úgyhogy a 2. helyre jó is lehet egy Aranylabda szavazáson szó se róla. És ez manapság mikor van egy Ronaldo és Messi féle korszakos játékos óriási teljesítmény. 😉
Jughead
ezeken a döntőkön jól játszott e ez a ronaldo? mert ha nem akkor mire fel hozzuk fel a győzelmet?
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Szóval Ronaldo nem érdemli meg.

Az EB-n ugye nem csinált semmit mint tudjuk. Valójában a ellenünk lőtt 2 gólt és adott 1 gólpasszt és tette mind a 3-at olyan helyzetben, amikor éppen kiesésre álltak. Aztán a legjobb 16 között a horvátok ellen az ő lövése után került a labda Quaresma elé, akinek azt csak be kellett pofozni (tudom ez a fociban nem gólpassz, de azért csak jól jött a portugáloknak). A legjobb 8 között való igaz, hogy kvázi semmit se csinált, de a 11-es párbajban első rugóként belőtte a sajátját. Az elődöntőn fejelt egy gólt, amivel vezetést szereztek majd még egy lecsúszó lövés miatt egy gólpasszt is adott. A döntőn tényleg nem játszott, de azért valami köze csak volt ehhez az EB győzelemhez.

A BL kieséses szakaszban meg bár nem volt jó meccse, de azért a nyolcaddöntőben biztos, ami biztos a Real 4 góljából lőtt 2-t meg adott egy gólpasszt, és aztán a negyeddöntőben mikor 2-0-ás hátrányból jött a Real lőtt 3 gólt, de való igaz ezek nem számítanak (és láttuk a Real mennyi gólt lőtt a City ellen mikor nem játszott). Mellesleg a döntőben is berúgta a mindent eldöntő büntetőt.

A bajnokságban meg bár csak 2. lett a Real, de azért az idén lejátszott 19 meccsén csak összehozott 21 gólt és 7 gólpasszt.

Hogy ezeknél ki tud többet felmutatni arra kiváncsi vagyok.
Jughead
van egy játékosunk, akinek nevét fedje homály jelenleg.

Eb teljesítmény:
csoport 2. meccsen lő egy gólt döntetlennél a 90. percben
16. között lő 2 gólt, amivel továbbmennek 2-1-gyel
8. között 1 gólt lő, ad 1 gólpasszt szögletből, ad 1 másik gólpasszt mezőnyből,
4 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek

BL kieséses szakasz:
16 között elsőként belövi a tizenegyesét a párbajban
8 között lő 2 gólt, amivel továbbmennek otthon, miután kikaptak idegenben
4 között visszavágón belövi a ziccert, amivel döntőbe jutnak
döntőben belövi a párbajban az első tizenegyest

bajnokságban idén: 21 meccsen lőtt 13 gólt, a gólpasszoknak lusta vagyok most utánanézni
a kupában is lőtt 4 gólt 3 meccsen

bajnokságban ez a névtelen játékos idén a csapat góljainak, több mint 43%-t vállalta magára, míg Ronaldo 31%-t.

azért a kettő között nincs annyira nagy különbség, hogy vajon fél évvel a díjátadó előtt már Ronaldo lehet az egyedüli, aki megérdemli ...
csebi
Megnyert trófeák száma? 0
BL döntőben kihagyott büntetők száma? 1

Szép szezon volt, amit produkált úgyhogy a 2. helyre jó is lehet egy Aranylabda szavazáson szó se róla. És ez manapság mikor van egy Ronaldo és Messi féle korszakos játékos óriási teljesítmény. 😉
Jughead
ezt azért bírom. mikor 2013-ban Ronaldo nyerte, akkor a Ronaldo fanok a teljesítményével magyarázták, hogy azért érdemli meg, és hiába más(ok) trófeákat nyertek nem számít. most meg akkor mégis a nyert trófeák számítanak, mikor mással nem igazán lehet magyarázni, hogy miért Ronaldo nyerje???

imádom ezt a kétszínűséget ... szép érvelés, ha van rajta kalap, akkor azért Ronaldo, ha nincs rajta, akkor azért. az ember büszke lehet magára is, csak tükörbe ne kelljen nézni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.