Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Nem tudom mi a nagyobb szégyen, hogy a fradi állami csilliárdokból ennyire képes, vagy hogy ez a játék is elég a magyar bajnokság rommá veréséhez...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jó ötlet volt kihangosítani a kápót...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Szanalmas amit muvelunk,de ezek az albanok ritka undorito focit jatszanak.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 977
Kezd ujra EB hangulatom lenni😊

kozben a Celtic lassan meszarossal valik.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
röhej amit a Fradi művel😊
vagy inkább szánalmas...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
hujjujjuj, gibraltári csapat megrázta a pofonfát.
eleinte még nem kapott meg egy tisztának tűnő tizit a Celtic, aztán szűk tíz perc alatt nagyjából lerendezték a továbbjutást.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Big Sam lesz az angol szöv. kap., holnap lesz bejelentve.

Bámulatos, hogy az FA sosem tanul a saját kreténségéből.
Mikey
Esküszöm azt olvastam, hogy Big Ben...mondom magamnak: miről maradtam le? 😀
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Big Sam lesz az angol szöv. kap., holnap lesz bejelentve.

Bámulatos, hogy az FA sosem tanul a saját kreténségéből.
Mikey
Fergie ajánlotta őt, ha jól rémlik, vagy nem?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Big Sam lesz az angol szöv. kap., holnap lesz bejelentve.

Bámulatos, hogy az FA sosem tanul a saját kreténségéből.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 977
Legalabb izgalmas lesz a 2. felido 😊
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Ilyen öngólt, édes jó Istenem...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nagyon kiváncsi leszek a Poolra idén.Klopp mindig zseniálisan nyúlt a fiatalokhoz illetve a kevésbé ismert játékosokhoz.
Kenny
ezzel most azt akarod mondani, hogy ő lesz az észt Hummels? 😊  www.goal.com/hu/news/21062/nemzetk%C3%B6zi-%C3%A1tigazol%C3%A1si-h%C3%ADrek/2016/07/20/25780272/hivatalos-augsburgb%C3%B3l-er%C5%91s%C3%ADt-a-liverpool?ICID=HP_BN_7
dr0725
nem, őt nem kezdőnek veszi Klopp, hanem biztonsági tartaléknak, ha Sakho és/vagy Matip lába nem jön rendbe a rajtig.
más részről a csávónak Bundesliga- és EL-rutinja van, Klopp csapatai ellen többször is játszott (csak tavaly kétszer), szóval nem ismeretlen, és sose lehet tudni, mit fog karcolni.
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Nagyon kiváncsi leszek a Poolra idén.Klopp mindig zseniálisan nyúlt a fiatalokhoz illetve a kevésbé ismert játékosokhoz.
Kenny
ezzel most azt akarod mondani, hogy ő lesz az észt Hummels? 😊  www.goal.com/hu/news/21062/nemzetk%C3%B6zi-%C3%A1tigazol%C3%A1si-h%C3%ADrek/2016/07/20/25780272/hivatalos-augsburgb%C3%B3l-er%C5%91s%C3%ADt-a-liverpool?ICID=HP_BN_7
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Nagyon kiváncsi leszek a Poolra idén.Klopp mindig zseniálisan nyúlt a fiatalokhoz illetve a kevésbé ismert játékosokhoz.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amit Mikey említett, az ma már hivatalos lett! Bogdán a Wiganben van a szezon végéig!
Közbe Pogba meg szeretne távozni a Juventusból. Hogy hova az még nem 100%..

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.
Coolearie
Valószínűbb forgatókönyv, hogy véglegesen nem kell senkinek.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.
Coolearie
Jó vicc...
Matthew99
Lehet, de ha valakinek nem kell egy játékos akkor minél előbb túl ad rajta az az ember..Kloppnak eddig még nem sikerült.
Coolearie
És az nem lehet hogy picit irreális árat szabtak rá?
Matthew99
ingyé jött szal nem hiszem h túl sokat akarnánk rajta szíktani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.
Coolearie
Jó vicc...
Matthew99
Lehet, de ha valakinek nem kell egy játékos akkor minél előbb túl ad rajta az az ember..Kloppnak eddig még nem sikerült.
Coolearie
És az nem lehet hogy picit irreális árat szabtak rá?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.
Coolearie
Jó vicc...
Matthew99
Lehet, de ha valakinek nem kell egy játékos akkor minél előbb túl ad rajta az az ember..Kloppnak eddig még nem sikerült.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.
Coolearie
Jó vicc...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.
Mikey
Lehet még bízik Klopp benne.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Bogdán Ádám orvosi vizsgálaton van ma Wiganben, szóval itt a vége. Amennyire nem értettem a szerződtetését, legalább annyira örülök hogy távozik. Az már csak plusz hogy magyar nyelvű közvetítés alkalmával -- amennyiben marad Digisporton, mert a hörcsög tévéjén nem fogom nézni -- nem kell többet hallgatnom hogy Ádám így, meg Ádám úgy.

szerk.: most olvasom, hogy csak loan deal. Ezt viszont nem értem.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Debrecenben mi az Isten folyik? Gyakorlatilag minden épkézláb focistát eladtak. A maradékból pedig Tisza jön az nb2-be Nyíregyházára, már csak az a kérdés, hogy most vagy a téli átigazolási szezonban.
Szokol
Állítólag komoly pénzügyi problémáik vannak
Kampman
Miből? Hun a lóvé a bl, el csoportkörből?
Ja tudom, az akadémián. Gondolom nincs köze a kaszinós matekozáshoz... 😀
peach
Jaj, hagyjad már. Mikor volt már a bl, el csoportkör. A jövőre gondolni, és előre tervezni nem magyar emberhez méltó. 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Debrecenben mi az Isten folyik? Gyakorlatilag minden épkézláb focistát eladtak. A maradékból pedig Tisza jön az nb2-be Nyíregyházára, már csak az a kérdés, hogy most vagy a téli átigazolási szezonban.
Szokol
Állítólag komoly pénzügyi problémáik vannak
Kampman
Miből? Hun a lóvé a bl, el csoportkörből?
Ja tudom, az akadémián. Gondolom nincs köze a kaszinós matekozáshoz... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Debrecenben mi az Isten folyik? Gyakorlatilag minden épkézláb focistát eladtak. A maradékból pedig Tisza jön az nb2-be Nyíregyházára, már csak az a kérdés, hogy most vagy a téli átigazolási szezonban.
Szokol
Állítólag komoly pénzügyi problémáik vannak