Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Könyörgöm hagyjuk már ezt a szarul játszottunk mantrát. Tény, hogy igen, bűnrossz volt a teljesítmény, de ki nem szarja le? Végig kézben volt a meccs, megvan a 3 pont dárdai 2. meccsén ne várjuk már a joga bonitot feröer ellen műfövön az isten háta mögött. Novemberben finnek ellen, aztán majd tavasszal kell jól játszani mert azokat a csapatokat csak jó játékkal lehet legyőzni...peach
Habár én is úgy gondolom, lényeg a három pont, de túlzásnak vélem, hogy kezünkben volt a meccs. Ez a feröeri csapat ha kicsit tökösebb, meg pontosabb befejezéseket produkál, csúnyán meglephetett volna minket. Teszem hozzá, így is meglepett, csak nem találták meg a góljukat.
Az meg, hogy műfű... Hát semmi több, mint kifogás.
Egy profi játékosnak pillanatok alatt hozzá kell szoknia ahhoz is, és szerintem egyébként a válogatott is edzett előtte a pályán, tudták, mivel számoljanak.
Ha pedig nem, az sem kifogás. Akkor műfűvön kell edzeni 1-2-t, hogy tudják, milyen az a pálya.
Gyorsabb volt a labda a műfű miatt? Oda ne rohanjak bazmeg, egy jó válogatott rendes gyepen pont ugyanígy játszik majd ellenünk. Csúszott a labda? Oda ne rohanjak, 20-25 éve fociznak, szerintem ezt tudni kell kezelni.
Nem hiszem el, hogy ha én 26 évesen, 15 éves aktív játékkal, 10-15 perc alatt alkalmazkodni tudok ezekhez, akkor ők a jóval nagyobb múltjukkal ne tudnák ezt megtenni.
Tele voltunk olyan hibákkal, amik nem pályából adódnak, mert eddig minden meccsen rendes pályán is elkövettük őket. Ennyi.
Szar napot fogtunk ki, gyenge is a csapat, de megvan a három pont, most ez a lényeg.
És sírhatunk, hogy elbasztuk az É-Írek elleni meccset, mert most 7 pontunk lehetne, ők meg szépen sorra basszák meg a legnagyobb riválisainkat is, ami nekünk a lehető legjobb.Stez
Nekem is szóról szóra ez jutott eszembe. És nekem megint az tűnt fel, hogy rugdossuk felfelé az égbe a labdát. Lehet, hogy ez az én vesszőparipám de nem tudunk földön játszani. Egy "amatőr" feröeri csapat szebben járatta a labdát mint mi. Ezt kéne még megtanulni mert a küzdés már kezd alakulni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Könyörgöm hagyjuk már ezt a szarul játszottunk mantrát. Tény, hogy igen, bűnrossz volt a teljesítmény, de ki nem szarja le? Végig kézben volt a meccs, megvan a 3 pont dárdai 2. meccsén ne várjuk már a joga bonitot feröer ellen műfövön az isten háta mögött. Novemberben finnek ellen, aztán majd tavasszal kell jól játszani mert azokat a csapatokat csak jó játékkal lehet legyőzni...peach
Habár én is úgy gondolom, lényeg a három pont, de túlzásnak vélem, hogy kezünkben volt a meccs. Ez a feröeri csapat ha kicsit tökösebb, meg pontosabb befejezéseket produkál, csúnyán meglephetett volna minket. Teszem hozzá, így is meglepett, csak nem találták meg a góljukat.
Az meg, hogy műfű... Hát semmi több, mint kifogás.
Egy profi játékosnak pillanatok alatt hozzá kell szoknia ahhoz is, és szerintem egyébként a válogatott is edzett előtte a pályán, tudták, mivel számoljanak.
Ha pedig nem, az sem kifogás. Akkor műfűvön kell edzeni 1-2-t, hogy tudják, milyen az a pálya.
Gyorsabb volt a labda a műfű miatt? Oda ne rohanjak bazmeg, egy jó válogatott rendes gyepen pont ugyanígy játszik majd ellenünk. Csúszott a labda? Oda ne rohanjak, 20-25 éve fociznak, szerintem ezt tudni kell kezelni.
Nem hiszem el, hogy ha én 26 évesen, 15 éves aktív játékkal, 10-15 perc alatt alkalmazkodni tudok ezekhez, akkor ők a jóval nagyobb múltjukkal ne tudnák ezt megtenni.
Tele voltunk olyan hibákkal, amik nem pályából adódnak, mert eddig minden meccsen rendes pályán is elkövettük őket. Ennyi.
Szar napot fogtunk ki, gyenge is a csapat, de megvan a három pont, most ez a lényeg.
És sírhatunk, hogy elbasztuk az É-Írek elleni meccset, mert most 7 pontunk lehetne, ők meg szépen sorra basszák meg a legnagyobb riválisainkat is, ami nekünk a lehető legjobb.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Könyörgöm hagyjuk már ezt a szarul játszottunk mantrát. Tény, hogy igen, bűnrossz volt a teljesítmény, de ki nem szarja le? Végig kézben volt a meccs, megvan a 3 pont dárdai 2. meccsén ne várjuk már a joga bonitot feröer ellen műfövön az isten háta mögött. Novemberben finnek ellen, aztán majd tavasszal kell jól játszani mert azokat a csapatokat csak jó játékkal lehet legyőzni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nehéz lenne használni szerkesztés gombot vagy pedig egyszerre leírni mindent?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a stat az mindig azt bántja . akit épp nem igazol...😕
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
én vettem a fáradságot, és megnéztem a tegnapi "semmirekellő" stb meccset, és a mait is láttam... (ebből egy szimpatikus volt , az Málta .. Ciprust úgy is mindenki hypolja reggeltől😊 Izlandra gondoltam ...😊ozibozi
részvétem, akkor én még véletlenül sem érzem rosszul magam, mert ma éjszaka is élő amfoci-meccset nézekbaggio
talán nem ez volt a lényeg, de nézdozibozi
 www.goal.com/en/match/malta-vs-italy/1653210/report
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
én vettem a fáradságot, és megnéztem a tegnapi "semmirekellő" stb meccset, és a mait is láttam... (ebből egy szimpatikus volt , az Málta .. Ciprust úgy is mindenki hypolja reggeltől😊 Izlandra gondoltam ...😊ozibozi
részvétem, akkor én még véletlenül sem érzem rosszul magam, mert ma éjszaka is élő amfoci-meccset nézekbaggio
talán nem ez volt a lényeg, de nézd (nem irigyelünk, max unatkozunk)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
én vettem a fáradságot, és megnéztem a tegnapi "semmirekellő" stb meccset, és a mait is láttam... (ebből egy szimpatikus volt , az Málta .. Ciprust úgy is mindenki hypolja reggeltől😊 Izlandra gondoltam ...😊ozibozi
részvétem, akkor én még véletlenül sem érzem rosszul magam, mert ma éjszaka is élő amfoci-meccset nézek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
😊 a máltaiak érdemtelenül máltaiak, az olaszok meg érdemtelenül (?) az olaszok... így megy ez több évtizede, és nem vlsz , hogy változás lesz... legalább is a mi életünkben biztos nem ...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
én vettem a fáradságot, és megnéztem a tegnapi "semmirekellő" stb meccset, és a mait is láttam... (ebből egy szimpatikus volt , az Málta .. Ciprust úgy is mindenki hypolja reggeltől😊 Izlandra gondoltam ...😊
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...baggio
aki látott olasz csapatot játszani, az pont tudja, ha kell rúgnak kettőt...( néha nem sikerül)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )ozibozi
45 percig emberelőnyben játszottak az olaszok és épp a máltaiak legjobb játékosát állították ki...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 430
a lefikázott olasz meccsen is volt legalább (min) 2 kapufa 70 +akárhány százalék labdabirtoklás....😕 de nálunk legalább küzdünk b+ + bármi... semmiért? köszi...😕 de taktikusan legalább átadtuk a félidei labdabirtoklást...( 51% )
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
németeken nem kell meglepődni. lengyel meccsen nem volt szerencséjük, rengeteg helyzetet hagytak ki. vb győztes csapatból amúgy hiányzik a kapitány, aki jobb bekk/középső középpályás volt. hiányzik az új kapitány, aki a csapat lelke, egyik kezdő KH lemondta, kezdő bal hátvéd sérült, Reus szintén sérült.
Kb egy új kezdőt lehetne kiállítani a lemondottakból és sérültekből. Simán fognak kijutni, aztán ami a torna alatt zajlik az már más tészta lesz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79

LOL, ha hokimeccs lett volna még állná is a helyét 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
sikerült egy gólt beszenvedni a feröer szigeteki asztalosok, villanyszerelők ellen. innen tényleg csak feljebb van.

csak az összefoglalót láttam, de kb. a második jelenetnél majdnem belebasztam a tv-be. távoli lövés, kipattan, nikolics belevöli 2 méterről a kapusba. nem az, hogy kicsit elhúzom, és gól.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Közben szerb - albán nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva. Nem bírnak magukkal ezek se.Hanni
amikor néha kiakadok, hogy milyen köcsög nép tudunk lenni néhanapján - na akkor eszembe jut, hogy lehetnénk rosszabbak, mondjuk szerbek vagy albánok is...slowmotion
Friss élmény a háború, nagyon friss...
Én múltkor azon voltam kiakadva, hogy a lengyelek nyitottak a ruszkik felé, illetve nem fújnak rájuk annyira. Wtf??? A lengyeleket a 2 vh-ban mind jobbról mind balról szanaszét cumiztatták, 500 éven át rühelni kéne a germánokat és a muszkákat is.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Közben szerb - albán nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva. Nem bírnak magukkal ezek se.Hanni
amikor néha kiakadok, hogy milyen köcsög nép tudunk lenni néhanapján - na akkor eszembe jut, hogy lehetnénk rosszabbak, mondjuk szerbek vagy albánok is...slowmotion
rakétával akartak lövöldözni, vagy mi....Amadeus91
úgy általában, nem pont most
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát visszatértünk a földre, viszont legalább a 3 pont megvan, hagytunk anno már kettő Liechtensteinben, vagy hármat Máltán....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Közben szerb - albán nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva. Nem bírnak magukkal ezek se.Hanni
amikor néha kiakadok, hogy milyen köcsög nép tudunk lenni néhanapján - na akkor eszembe jut, hogy lehetnénk rosszabbak, mondjuk szerbek vagy albánok is...slowmotion
rakétával akartak lövöldözni, vagy mi....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Közben szerb - albán nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva. Nem bírnak magukkal ezek se.Hanni
amikor néha kiakadok, hogy milyen köcsög nép tudunk lenni néhanapján - na akkor eszembe jut, hogy lehetnénk rosszabbak, mondjuk szerbek vagy albánok is...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy selejtezősorozatot nem kell az elejitűl ledominàlni. Èppen ezèr üresednek ki az ilyen típusú dolgok. Csak mi vagyunk ilyenek hogy egy tízmeccses sorozatban az első hàrom talàlkozó utàn elkezdünk kombinàlni, a dojcsok szarnak rà, az utsó hàrmon hoznak kilenc pontot az ganaj. Ezt a sèmàt asszem egyszer galoppoztàk el az àngliusok, a tornàra menő csapatnak nem a selejtező elejin kell összeàllnia, hanem pont a vègire.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
miért, nem egy velünk egy szinten lévő csapattal játszottunk?!slowmotion
A labdarúgásban az a szép, hogy bárki megverhet bárkit, ezt bizonyította ez a meccs isbaggio
mondjuk ha a kapusuk nincs, akkor kb hármat lőttek volna az aranylábúak csak az első félidőben - de mondjuk talán ezért is ő a kapusuk.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
egyébként az északírek meg a görögök ellen kellett volna így játszani de a lényeg a 3 ponteaglesmcnabb
ha már görögök... azon gondolkodtam, mi a lószart gondoltak, amikor kinevezték Ranierit? az az ürge még az életben nem nyert semmit... aztán rájöttem, hogy itt már a második hely is kvalifikál, azt meg elvileg tudja, tehát Zorbáék a biztos kijutásra játszanak 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Borzasztó meccs volt. A szombati hurráhangulat egyértelműen az ellenfélnek szólt, sajnos Dárdai nem tud mindenkiből CR7-et csinálni. Rossz volt nézni a meccset. Szalai, Gera, Varga kb nálam az 50. perctől nem játszott volna. Erre a meccsre nem nagyon kéne verni, kíváncsi vok Pali mit nyilatkozik.