Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_oMikey
nem meglepő, ha figyelembe vesszük milyen brutális TV-s pénzek mennek a PL-be, és ebből a kicsik is komoly összeget kapnak


(2012)

én arra leszek kiváncsi, az angol csapatok teljesítményén ez mikor fog meglátszani az EL-benZERO_L
Eddig is sokkal gazdagabbak voltak, mint a "kicsik" 99%-a, mégis jószerivel lábtörlők voltak.

Ameddig a nagy csapatoknál pénzügyileg kb. a csillagos ég a határ, édes mindegy, hogy mondjuk a Newcastle 10 30 vagy 50 milliót tud költeni botlábúakra, hosszabb távon nincs esélye ellenük. Arra persze jó, hogy nímandokért szórjanak el euró 10 milliókat majd a jövőben, de ez maximum majd a statisztikákban fog jól mutatni.


 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Durva, hogy 4 csapat is kb fél milliárdos árbevétellel ügyködik...
A trükkökkel felpumpált csapatokat leszámítva mondjuk az Arsenalnak már elég jelentős a lemaradása az éllovasoktól, az a 120 millió pont az a pénz kb. amiből mondjuk 2 világklasszist tud venni az ember a töltelék helyett

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_oMikey
nem meglepő, ha figyelembe vesszük milyen brutális TV-s pénzek mennek a PL-be, és ebből a kicsik is komoly összeget kapnak


(2012)

én arra leszek kiváncsi, az angol csapatok teljesítményén ez mikor fog meglátszani az EL-ben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀ZERO_L
Perez idióta,eddig is tudta mindenki.
Ez a gyerek meg,benevezték a BL-be szóval nem is akarják kölcsönadni,pedig jót tenne neki 1-2 év Ajax,ott tudnak tehetséget nevelni,a Realnál nem.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_o
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀ZERO_L
Azért nekem a 105k soknak tűnik. Majdnem annyit keresne mint Pepe es 45kval tobbet mint mondjuk Isco?
Remenysegek felfuttatasaban nem voltunk eddig jok hatha majd most.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
benne vagyunk BL nélkül is, fasza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekel



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A 85. percben....bakker.
Na majd a Calderonban.... :-p
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccs embere: Martin Atkinson 😀 megköszönhetjük neki az ikszet 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
tipikus Cselszi bazdmeg. vezetés nulla helyzettel egy minimum véleményes tizenegyesből. Hazard pedig úgy fetreng mint valami rossz kurva. broáf.

p.s.: lehet hogy a Gyűlölködjünk topikba jobban illene ez a hsz, ott nem lehetne megszólni a stílusért. 😛Mikey
még jobb is hogy nem nézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
tipikus Cselszi bazdmeg. vezetés nulla helyzettel egy minimum véleményes tizenegyesből. Hazard pedig úgy fetreng mint valami rossz kurva. broáf.

p.s.: lehet hogy a Gyűlölködjünk topikba jobban illene ez a hsz, ott nem lehetne megszólni a stílusért. 😛
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934.89024.398390086894274/816244201775525/?type=1
idióták vagyunk 😀 😀 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
TAPSOLJATOK, TAPSOLJATOK!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Biztos az Ipswich-t is kinőtte és új kihívást keresett... 😀😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
hihetetlen, hogy ezt is "megmagyarázzák" hogy miért jó 😀
ismét nem tudott teljesíteni és kibaszták 😀
lassan jön haza ő is 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-bajner-az-angol-harmadosztalyba-igazolt-hivatalos-2389419

Buzi Ipswich! Buzi Ipswich! 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
tegyük hozzá hogy az uccsó 2 meccsen volt neki 2 és Jones sérülése óta még legalább 1
ettől függetlenül akkor ott nem volt baj hogy lecserélték, csak hát nem Jones az aki megváltja a világot, viszont mióta visszakerült jól teljesít ez örvendetes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De nyilván Brad Jones-nak kéne védenie...

| Én nagyon bízok benne, és szeretem is a srácot |


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ő is szépen el fog tűnni a süllyesztőben...így meg pláne,hogy rossz csapatot választott! 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
kiváncsi vagyok a norvég "csodagyerekből" mi leszNegritis
Azért kicsit sajnálom, hogy nem minket választott. Bár lehet, hogy túlságosan fel lett hipe-olva és a végén semmi extra nem lesz...
De nem kell szomorkodni, ott van nekünk Sterling 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
kiváncsi vagyok a norvég "csodagyerekből" mi lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Egyik ámulatból a másikba esek, bajzát " a klubhűség nagykövete" péter (ismét) klubbot vált, ezután a mezőkövesd lelkes szurkolóinak okoz örömet a játékával. Ha ez még nem volna elég, a magyar edző fejedelem bognár "kaszinós" gyuriék is gyengülni látszanak csákváron, ugyanis távozik bertalan zsolt klubigazgató az eggyüttestől.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én is... 😕 Nagyon jó lenne nekünk!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Elek:
"Csapatot nem szeretnék megnevezni, de volt egy magyar szinten nagyon komoly ajánlatom, ahol sokkal jobban kerestem volna, mint Diósgyőrben. Elképzeltem magam többször is, hogy milyen lenne ott játszani, de egy dolog mindig eszembe jutott. Az, hogy borsodiként, csapatkapitányként nem tehetem meg azt, hogy eligazolok abba a klubba, mert azzal szembeköpném a szurkolókat és mindazt, amit felépítettem akár Miskolcon, akár a Vidiben, mindazt egy csapásra lerombolnám"

Szimpatikus hozzáállás,sajnálom,hogy nem jött..