Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Chelsea - Bradford 2-0-ról 2-4, omfg 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DEAL DONE: Sampdoria have signed Everton's Samuel Eto'o on a free transfer.

He'll earn £1m-a-year in Italy and will become a director at the club when his 2-and-a-half deal expires.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
bár Mourinho bírózásait se kifogásolja lassan senki, teljesen természetes márbaggio
Ez olyan dolog, mint amit apám szokott mondani nekem: "fiam, ne morogj állandóan a munkahelyeden, mert idővel komolytalannak fognak venni."
Mourinho is kezd elérni oda, hogy talán már a Chelski szurkolók sem veszik komolyan az állandó bírózását. 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Ezen a mérkőzésen egyszerűen minden ellenünk volt. A pálya, a bíró, ami csak eszembe jut, minden. Az ellenfelünk is sokkal többet adott ki magából a szokásosnál, a szurkolói is önmagukat múlták fölül, fantasztikus volt a hangulat.Louis van Gaal
Ezzel a nyilatkozatával van Gaal már-már "pinyői magasságokba" tör. Most komolyan volt akkora kretén, hogy egy IV. osztályú ellenfél ellen "elszenvedett" X után nekiálljon bírózni, meg pályázni és meglepi az, hogy az ellenfél a szokásosnál többet ad ki magából egy MU ellen? Kész röhej.
Ezek szerint lekezelően készült a meccsre és e-képpen készítette fel fiait is (akik egyenként többet keresnek évente, mint az ellenfél klub teljes költségvetése).Tony
ami 660 millió forint, halkan megjegyezve 😊 (ennél kb. csak a Fradi-Videoton-Debrecen trió, esetleg a Győr gazdálkodik többől itthon)
de ezek után gusztus kell hozzá, hogy valaki leüljön egy ilyen meccset megnézni, az biztos. bár Mourinho bírózásait se kifogásolja lassan senki, teljesen természetes már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Mondjuk ő nem csatár. Kívülről jött biztos megfogja kapni a lehetőséget ahogy Jese vagy Morata is megkapta.
Ráadásul azért az utóbbi időben az igazolások se nagyon sültek be szóval én bizakodom. Illetve simán elmehet kölcsönbe ha úgy érzik fejlődni kell még neki.Toca
de milyen kérdés ez, hogy még fejlődnie kell-e

nagyon meg lennék lepődve, ha 17 évesen komolyan hozzátudna tenni a Real játékához (akár csere ként is), akkor meg mi értelme van a csapat mellett tudni, Isco-t és Hámeszt nem fogja kiszorítani

egy 17-18 évesnek, játék idő kell mégpedig igen sok, Morata és Jese is csak alamizsna perceket kaptak, nem is fogják sokra vinni, nem lehet edzésekkel és néha 10-15 percekkel komoly szintre eljutni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezen a mérkőzésen egyszerűen minden ellenünk volt. A pálya, a bíró, ami csak eszembe jut, minden. Az ellenfelünk is sokkal többet adott ki magából a szokásosnál, a szurkolói is önmagukat múlták fölül, fantasztikus volt a hangulat.Louis van Gaal
Ezzel a nyilatkozatával van Gaal már-már "pinyői magasságokba" tör. Most komolyan volt akkora kretén, hogy egy IV. osztályú ellenfél ellen "elszenvedett" X után nekiálljon bírózni, meg pályázni és meglepi az, hogy az ellenfél a szokásosnál többet ad ki magából egy MU ellen? Kész röhej.
Ezek szerint lekezelően készült a meccsre és e-képpen készítette fel fiait is (akik egyenként többet keresnek évente, mint az ellenfél klub teljes költségvetése).
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
háát én egy Ajax-Dortmund duót inkább mondanék ideális döntésnek mint a Bayern

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-odegaard-hibazott-a-legjobbal-dolgozhatott-volna-2390093Negritis
Pep mint világ legjobb edzője, hát besírtam...
Realnál egy bajom van vele kinek a játékidejéből fog ő kapni?Toca
nekem az a bajom hogy mondj 2 csatárt az elmúlt 20 évből aki 15 éves kora óta ott volt és sikerült is befutnia
Raúlt tudom mást nemNegritis
Mondjuk ő nem csatár. Kívülről jött biztos megfogja kapni a lehetőséget ahogy Jese vagy Morata is megkapta.
Ráadásul azért az utóbbi időben az igazolások se nagyon sültek be szóval én bizakodom. Illetve simán elmehet kölcsönbe ha úgy érzik fejlődni kell még neki.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Idegenben jó az X! XD
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
FA Kupa 4. kör:

Cambridge United (IV.) - Manchester United
0-0

😀😀
Pedig egészen korrekt kezdővel állt ki a MU.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
háát én egy Ajax-Dortmund duót inkább mondanék ideális döntésnek mint a Bayern

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-odegaard-hibazott-a-legjobbal-dolgozhatott-volna-2390093Negritis
Pep mint világ legjobb edzője, hát besírtam...
Realnál egy bajom van vele kinek a játékidejéből fog ő kapni?Toca
nekem az a bajom hogy mondj 2 csatárt az elmúlt 20 évből aki 15 éves kora óta ott volt és sikerült is befutnia
Raúlt tudom mást nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
háát én egy Ajax-Dortmund duót inkább mondanék ideális döntésnek mint a Bayern

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-odegaard-hibazott-a-legjobbal-dolgozhatott-volna-2390093Negritis
Pep mint világ legjobb edzője, hát besírtam...
Realnál egy bajom van vele kinek a játékidejéből fog ő kapni?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
istenem, a csávó sok mindent érdemel, de figyelmet azt nem
közbohóc lett belőle 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 553
na jó, ez zseniális  t.co/Yoa9VvstKN 😀😀 #nobajnernopartyDexxter Tailor
az angol szurkerek a magyarokért 😊
 www.nemzetisport.hu/legiosok/notts-a-magyar-szurkolok-elarasztottak-az-oldalunkat-az-angolok-lazadnak-2390109
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jó, ez zseniális  t.co/Yoa9VvstKN 😀😀 #nobajnernoparty


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
háát én egy Ajax-Dortmund duót inkább mondanék ideális döntésnek mint a Bayern

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-odegaard-hibazott-a-legjobbal-dolgozhatott-volna-2390093

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Irán-Irak negyeddöntő az Ázsia-kupán. jó kis meccs lehet, ha hosszabbításban kétszer is egyenlített az emberhátrányban lévő csapat, és már tizenegyeseket rúgnak.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_oMikey
nem meglepő, ha figyelembe vesszük milyen brutális TV-s pénzek mennek a PL-be, és ebből a kicsik is komoly összeget kapnak


(2012)

én arra leszek kiváncsi, az angol csapatok teljesítményén ez mikor fog meglátszani az EL-benZERO_L
Eddig is sokkal gazdagabbak voltak, mint a "kicsik" 99%-a, mégis jószerivel lábtörlők voltak.

Ameddig a nagy csapatoknál pénzügyileg kb. a csillagos ég a határ, édes mindegy, hogy mondjuk a Newcastle 10 30 vagy 50 milliót tud költeni botlábúakra, hosszabb távon nincs esélye ellenük. Arra persze jó, hogy nímandokért szórjanak el euró 10 milliókat majd a jövőben, de ez maximum majd a statisztikákban fog jól mutatni.


 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Durva, hogy 4 csapat is kb fél milliárdos árbevétellel ügyködik...
A trükkökkel felpumpált csapatokat leszámítva mondjuk az Arsenalnak már elég jelentős a lemaradása az éllovasoktól, az a 120 millió pont az a pénz kb. amiből mondjuk 2 világklasszist tud venni az ember a töltelék helyett

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_oMikey
nem meglepő, ha figyelembe vesszük milyen brutális TV-s pénzek mennek a PL-be, és ebből a kicsik is komoly összeget kapnak


(2012)

én arra leszek kiváncsi, az angol csapatok teljesítményén ez mikor fog meglátszani az EL-ben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀ZERO_L
Perez idióta,eddig is tudta mindenki.
Ez a gyerek meg,benevezték a BL-be szóval nem is akarják kölcsönadni,pedig jót tenne neki 1-2 év Ajax,ott tudnak tehetséget nevelni,a Realnál nem.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekelZERO_L
Az első 30-ban 14 Premier League csapat. o_o
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀ZERO_L
Azért nekem a 105k soknak tűnik. Majdnem annyit keresne mint Pepe es 45kval tobbet mint mondjuk Isco?
Remenysegek felfuttatasaban nem voltunk eddig jok hatha majd most.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ha esetleg felmerülne bárkiben is hogy a Real, mi az istenből fizet állítólag(!!!) 105k júrót hetente egy 16évesnek

(foci)világ megérett a pusztulásra 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
benne vagyunk BL nélkül is, fasza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/uk/Documents/sports-business-group/deloitte-football-money-league-2015.PDF

a Money League top20 bevételeinek megoszlás, akit érdekel



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A 85. percben....bakker.
Na majd a Calderonban.... :-p