Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
nah a WHU-t verni kell itthon és akkor megkezdjük a tényleges felzárkózást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Darren Fletcher -> west ham

az összes karakter kiveszik a csapatomból 😕gabtsi
Ez sajnos így van, de ez most teljesen érthető. Annyira kinyírta a betegsége, hogy akármikor amikor pályára lépett, rossz volt nézni. Nem is értem, hogy minek kell a West Hamnek.

Bár jobban örülnék, ha Van Gaal meg a divatbuzi igazolásai távoznának már végre.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tetszik nekem ez a lengyel vonal (Kádár, Lovrencsics, Holman, Guzmics), ami kialakulóban van. Erősebb bajnokság, mint a mienk, nézők is vannak a lelátókon, s onnan még előrelépni is könnyebb. Minél többen mennének ki legalább ilyen szintű ligába hazánk fiai közül.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀flzoli
évente egy szar meccse mindenkinek van, csak nem mindegy, hogy mikor.slowmotion
Az egy dolog, de a Wolfsburg pont avval a taktikával ütötte a bajorokat, amivel tavaly a Real kifilézte őket. Ez alapján olyan hű de nagy előrelépést nem látok náluk. Persze Lewa vagy Thiago beépítése nagy erősítés, de a másik serpenyőben ott van Kroos eladása és a védelem balfaszkodásai....
Mindentől függetlenül azért bitang erős egy csapat, akiket csak egy csúcsra járatott Real vagy egy ultra deffenzív Chelsea üthet maximum szerintem a BL-ben.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀flzoli
évente egy szar meccse mindenkinek van, csak nem mindegy, hogy mikor.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szépen beárazzák a Bayern-t a "mi vagyunk a BL legnagyobb esélyesei" nyilatkozat után 😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Őt mindig bírtam!Jöhet! 😛
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Darren Fletcher -> west ham

az összes karakter kiveszik a csapatomból 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cuadrado -> Chelsea, 😊
Schürrle -> Wolfsburg 😕 jó kis csodacsere volt mindigDexxter Tailor
Jó deal volt ez lényegében nullszaldósan szerintem. 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor ennyit Schurrlerol...Simeone nagyon akarta megint!

Fiotol megint elviszik a lehjobbat,csak a szokasos....


Faszom tele a sok milliardos buzi csapattal....ZoliZoltán
Hát lehet valami eredményt fel kéne mutatni mert különben maguktól is tovább állnak az emberek, így meg jobb ha pénz is származik az ügyletből.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor ennyit Schurrlerol...Simeone nagyon akarta megint!

Fiotol megint elviszik a lehjobbat,csak a szokasos....


Faszom tele a sok milliardos buzi csapattal....
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 553
szabó gyuri 'Hemingway' papa másik élete...
 www.dailystar.co.uk/news/latest-news/422713/TV-weatherman-showed-teen-photos-naked-boys
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Tudom kötsög leszek, de ha anyira akarjátok és persze van lehetőség, akkor sajnos elő kell fizetni Digire is a másik (akár UPC, akár T-home) mellé.
Vaaagy mindent lemondtok és mentek Mindigtv-re😊NB2
Digi tv irodától 2 percre lakunk gyalog, bementünk hogy beköttessük a tv-t meg a netet és közölték hogy nincs beparcellázva az utca azon része, csak a másik fele😀😀 úgyhogy maradt az UPC ami ráadásul drágább is.eaglesmcnabb
nebaz+ h egy tombben lakunk XD

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cuadrado -> Chelsea, 😊
Schürrle -> Wolfsburg 😕 jó kis csodacsere volt mindig


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Tudom kötsög leszek, de ha anyira akarjátok és persze van lehetőség, akkor sajnos elő kell fizetni Digire is a másik (akár UPC, akár T-home) mellé.
Vaaagy mindent lemondtok és mentek Mindigtv-re😊NB2
Digi tv irodától 2 percre lakunk gyalog, bementünk hogy beköttessük a tv-t meg a netet és közölték hogy nincs beparcellázva az utca azon része, csak a másik fele😀😀 úgyhogy maradt az UPC ami ráadásul drágább is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Maradj már...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
De hát amekkora korrupt dilettáns a játékvezetők 80%-a, én még páros lábbal rájuk is csúsznék. Saját maguknak köszönhetik, hogy ilyet megengednek maguknak a kevésbé intelligens játékosok. :p (Persze egy ideális világban a magának ilyet megengedő játékost többet a pálya közelébe sem engednék, de háát...)Mikey
Alapból hülyeség a szabályok nagy része, ezt ugye már sokszor átbeszéltük (kezezés a tizenhatoson belül, a sárgának nincs visszatartó ereje, stb.), de mikor a játékvezetőknek ennyire nincs tekintélyük, tényleg megette a fene az egészet



mekkora egy vadparaszt csapat az Atletico, édes istenem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Írtam olyat, hogy konkrétan ez a partjelző megérdemelte ill. megérdemelné-e?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De hát amekkora korrupt dilettáns a játékvezetők 80%-a, én még páros lábbal rájuk is csúsznék. Saját maguknak köszönhetik, hogy ilyet megengednek maguknak a kevésbé intelligens játékosok. :p (Persze egy ideális világban a magának ilyet megengedő játékost többet a pálya közelébe sem engednék, de háát...)Mikey
Jaja, jó nagy köcsög volt a partjelző, hogy a teljesen szabályos szerelésnél nem integetett...

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
ha célt talál, csak akkor piros? mikor tiltják már be ezt a sportágat?baggio
Ez kemény, ilyet én még nem is láttam. Mondjuk a szabálykönyvben biztos nincs olyan pont, hogy mi a szankció, ha cipőt dobnak a partjelző felé. 😀

Mindig is sejtettem Turanról, hogy baj van az agyával, ezt most alátámasztotta. 😀😀

De hát amekkora korrupt dilettáns a játékvezetők 80%-a, én még páros lábbal rájuk is csúsznék. Saját maguknak köszönhetik, hogy ilyet megengednek maguknak a kevésbé intelligens játékosok. :p (Persze egy ideális világban a magának ilyet megengedő játékost többet a pálya közelébe sem engednék, de háát...)
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igen, mert akkor ezek szerint az csak sárgát érne. 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mellé? o.O
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
mikor azt hinnéd, hogy már nincs lejjebb, mindig van

ha célt talál, csak akkor piros? mikor tiltják már be ezt a sportágat?baggio
Ezt a sárgát én sem értem. Máskor önmagában csak az sárga, ha szóban reklamálnak az asszisztensnél, akkor ez mitől nem piros? Legközelebb mi lesz, melléhugyozik?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
mikor azt hinnéd, hogy már nincs lejjebb, mindig van



ha célt talál, csak akkor piros? mikor tiltják már be ezt a sportágat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal