Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Nem azt mondtam, hogy minden meccset szidnak ezerrel. De ez a meccs totál értékelhetetlen volt, akkor azt engedtessék már meg, hogy szóvá tegyék. Sokkal gázabb, ha körbecumizzák, pedig mindenki látta, hogy az a meccs, unalmas és színvonaltalan volt.
Ma pl láttam egy kosármeccset. Tudom, hogy tudnak jól is játszani, meg jobban, de ez a mai értékelhetetlen volt, szóvá is tettem. Mint ahogy azt is szóvá fogom tenni (nyilván más hangsúllyal), ha heroikus küzdelemben, szívüket kitéve a pályára nyernek.NB2
És annak a kosármeccsnek érdekelt voltál az "eladhatóvá tételében"? Egy kommentátornak nem dolga értékelnie a látottakat, sőt, senki nem is kíváncsi rá. Ha sz@r, ami épp történik, azt úgyis mindenki látja, sporteseményt meg (elméletileg, de számomra hihetetlen módon a gyakorlatban rengetegszer mégsem) azért néz az ember, hogy szórakozzon. Nyilván jó esetben a szuperlatívuszok más tészta, az csak adalék lehet az aktuális sportélményhez.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Nem azt mondtam, hogy minden meccset szidnak ezerrel. De ez a meccs totál értékelhetetlen volt, akkor azt engedtessék már meg, hogy szóvá tegyék. Sokkal gázabb, ha körbecumizzák, pedig mindenki látta, hogy az a meccs, unalmas és színvonaltalan volt.
Ma pl láttam egy kosármeccset. Tudom, hogy tudnak jól is játszani, meg jobban, de ez a mai értékelhetetlen volt, szóvá is tettem. Mint ahogy azt is szóvá fogom tenni (nyilván más hangsúllyal), ha heroikus küzdelemben, szívüket kitéve a pályára nyernek.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?baggio
Mert mégiscsak a miénk...NB2
aha, tehát véletlenül sem azért, mert kereskedelmi tévéről van szó, pusztán jófejségből adják már az nfl mellett ezt is, oké

viszont itt teljesen szembemennek az általános gyakorlattal, és a saját "terméküket" ócsárolják, mivel tudják jól, hogy a nézőközönségük komoly részét a bajnokságot már csak a "mégiscsak a miénk"-féle nosztalgia miatt követők teszik ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
És kurvára igaza is van.
Sobri Jóska
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit is.NB2
Vagyis a teljes marketing- és reklámszakmát ezzel az egy mondattal teljességgel értelmetlennek és haszontalannak minősíted?

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?baggio
Mert mégiscsak a miénk...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
És kurvára igaza is van.
Sobri Jóska
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HMNy4sMedSg

bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit is

Mondjuk Ricsit én sem értem, mert úgy körbenyalja a magyar focit, hogy néha nekem fáj.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=vzXtCBEX59M

Hibátlan!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Felettébb érdekes, hogy Faragó is az említettek között van, mikor ő még leggyengébb nfl mérkőzéseken is ájuldozik 😊

a követendő példa az mb1-nél Petúr András, akinek tényleg elhiszem, hogy élvezettel csinálja, abszolút ellenpontja pedig Matuz Krisztián, aki korábban ígéretesnek tűnt, de eszméletlenül hangulattanul közvetít már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/NB2
És kurvára igaza is van.



"Milyen vevő az, aki milliárdokat fizet a közvetítési jogokért, ugyanakkor hajlandó saját magát, és a terméket lejáratni..."

Mintha a mekiben az eladó mindenkit lebeszélne, hogy ne vegye azt a szart, amit árulnak, menjen innen, van a szomszédban kifőzde, gyrosos, abc, zöldséges, egyen bármit, csak ne ezt a fost.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/NB2
gyurika egy vicc,az ilyen megmozdulások miatt utálja minden kispesti.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)NB2
Most ha becsesznének 100 új sámlit a Hidegkuti évek óta nem használt állóhelyeire boldog lennél?

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)NB2
Az oreg dajcs elintézte.
Teljesen felesleges.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛davemayer
miva? akkor lenne igazán party, ha még a Manure is sorba állna az alázásért 😊slowmotion
azt megkapja elégszer a PL-ben meg a ligakupában 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛davemayer
miva? akkor lenne igazán party, ha még a Manure is sorba állna az alázásért 😊
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
PL
#FACT



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...Toca
ud
csak a londoniak? és a Citeh, az smafu?!slowmotion
Én őket előre tudtam, hogy nem lesznek nagy szám. Meg is tettem a Cszkat, csak éppen arra nem számítottam hogy egy Maribort nem bír megverni a Cselszki...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...Toca
csak a londoniak? és a Citeh, az smafu?!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát uraim, ez a női futsal válogatott mérkőzés. Katasztrófa 😀
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/

ez szep.ZoliMP
pont tegnap volt hír, hogy elkezd focizni megint a francia 2-ben 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
 m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/

ez szep.