Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......dande
szerintem ne bánd... én már átszoktam a skysports-ra, ha normális közvetítésre vágysz azt nem magyar csatornán kapod meg

lehet találni élvezhető stream-et(akár HD-t is), nem élőben megy, de sokkal többet ad mint bármelyik magyar "szakértő" agymenése, a kommentátorról nem is beszélveZERO_L
Off

Én már csak ilyen régi módi vagyok ha valamit lehetne, akkor azt szeretem tv-n nézni. S egy ici pcit bosszant azért, hogy lassan minden lényeges meccs/sorozat eltűnik (van a La Liga meg nagy kegyesen most az FA CUP aztán slussz), bezzeg ökölvívást, ugyan azt, lehet ismételni orrba szájba ezerszer. Igen tudom pénz kérdés de akkor mire van ha nem erre (NFL NBA NHL ezt is tudom :p). Mindegy, nem ez életem legnagyobb problémája, csak ez így most feltűnő volt egymás mellett.

On

Ami vigasztaló 3/3 tovább jutó 😀 (Spurs, Juve, Barca)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......dande
szerintem ne bánd... én már átszoktam a skysports-ra, ha normális közvetítésre vágysz azt nem magyar csatornán kapod meg

lehet találni élvezhető stream-et(akár HD-t is), nem élőben megy, de sokkal többet ad mint bármelyik magyar "szakértő" agymenése, a kommentátorról nem is beszélve



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Tudom kötsög leszek, de ha anyira akarjátok és persze van lehetőség, akkor sajnos elő kell fizetni Digire is a másik (akár UPC, akár T-home) mellé.
Vaaagy mindent lemondtok és mentek Mindigtv-re😊
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......dande
a telekom vs digitv vita a probléma, és emiatt szívunk mi (én pl pool meccseket nem tudok nézni 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Atletico játékos kicsit begőzölt a bíró meg tényleg.................
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezt meg nem adjak meg...szopjanak le...
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kibebaszott jó meccs, egy pöcs bíróval.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
jé tudunk kontrázni mi a csuda 😀 amúgy meg úsztunk egy tizit......
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mira meg bax egy ekkora ongolt....
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kezdek vitába most erről itt Stez mert nagyon off, de azért na.. mindegy túlélem csak akkor is......
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
mindegy megadtak.2-1 :-p
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......dande
Fizesd ki nekik a közvetítési jogokat.
Elég súlyos pénzekről van szó.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt a kamu 11-st.......................
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az epic, hogy sem a Spurs, sem a Juve sem a Barca meccset nem tudom TV-ben nézni azért mert nincs Digi (ez nem az én kezemben van, hogy legyen). Kedves Sport Klub és Sport TV kicsit el lehetne gondolkodni........................ úgyhogy 3 stream, mintha NCAA-t vagy NFL-t NBA-t NHL-t néznék.......
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez igy mar nehez lesz...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A kupában idén,igen!😀
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Torres mindig a félidő 1 perceire van időzítve?😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszott Torres, a Milanban miért nem tudott egy egyeneset a labdába rúgni?
Kismocsok

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
KÖLYÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El Nino 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Milyen meglepo....

Ma este Auuuupaaaaa!!!

Nem lesz Godin... :-/ZoliZoltán
Mára én is látens Atletico drukker leszek. De a meccs lefújása után ha spanyol fociról van szó AMUNT VALENCA!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Costa 3 meccses eltiltást kapott Emre Can megtaposásáért.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Milyen meglepo....

Ma este Auuuupaaaaa!!!

Nem lesz Godin... :-/
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
persze, csak az ilyen kurvára idegesít
ha Jesús Carlos (nemtom van-e ilyen játékos 😀) csinál egy ilyen ütést akkor alsó hangon 3 meccs eltiltás, ha a lenyalt hajú hisztigép akkor csak 2 hogy azért a matracosok ellen már ott lehessenNegritis
Mert szerinted ha Messi csinálni ilyet, ebben a helyzetben ő is max. 2-őt kapott volna, hogy játszhasson az Atletico ellen.

touchdown..... touchdown, bears!!