Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
mi van a Citeh-Spurs meccsen? négy tizi? tipszmikszűtt a bíró?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak szólnom kellett. 😀

balfasz...

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
City - Spurs meccs nagyon jó. Ajánlom.Hanni
Csak ne fújna ennyire a Citynek a bíró...

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
City - Spurs meccs nagyon jó. Ajánlom.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Akkor itt jegyezném meg, hogy a tegnapi Fradi-Miskolc hokimeccsen normális szurkolás ment, pedig hooligannak kinéző emberkék is voltak páran. Érdekes módon nem törték át a vendégszektorhoz vezető rácsot (ami felesleges is lett volna, lévén, hogy tárva-nyitva volt egész meccsen), sőt, egy miskolc-szurker család végig a hazai szektorban nyomta. Eszükbe nem jutott a hazaiaknak, hogy fossá verjék őket, pedig voltak érdekes játékvezetői ítéletek a Miskolc javára.

Úgy tűnik, így is lehet. Azt pedig hozzá sem teszem, hogy békés egyetértésben sörözött a két tábor szünetben és meccs után. Talán akkor is így lett volna, ha kikap a Fradi.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
egy román-magyaron ne várjatok puszi dobálgatást
szerb-albánon a gyerek úgy dobta fejbe az albán játékost műanyagszékkel, hogy arról koldult
múlt héten belga-holland európa ligán bunyóztak bent a stadionban
előtte németeknél matekoltak, segítek nem az utcán

huligánok, aki nem tudja mit jelent az nem is fogja megérteni

nekem tetszett, hogy olyanok akik máskor egymást gyepálják összeálltak egy nemzetért!NB2
kibaszottúl szarok rá, hogy a balkánon a szerbek meg az albánok mit művelnek egymással. Irreleváns, pláne nem mentség arra, hogy takargassuk a saját agyhalottainkat. Ezt a csürhét jobb is, ha nem engedik be a stadionokba itthon, lehet tüntetni meg minden, maximum megunják, aztán hazamennek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
nekem tetszett, hogy olyanok akik máskor egymást gyepálják összeálltak egy nemzetért!NB2
Milyen nemzetért??
Melyik képkockán láttad azt, hogy bármi ami történik az egy nemzetért történik, nem pedig a saját ostobaságukat és 0.0-ás problémakezelési képességeiket demonstrálandó?

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekem már csak egyet magyarázzon meg valaki. Egy magyar-román gyűlölködésben hol van rasszizmus?Asbee
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
…..
Emberekkel való megkülönböztető bánásmód külső jegyeik, például bőrszínük, származásuk, stb. alapján.Sobri Jóska
tudod, hogy amennyire soha nem látott fórumtársat bírni lehet így online, annyira bírlak, de szerintem kevered a sovinizmussal a dolgot. Az sem szép, tegyük hozzá.Amadeus91
Menjetek szobára. 😊

| De mivel csak online keretek között mozgunk, a chat szoba is megteszi |

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Őszíntén szólva nekem semmi bajom nincs ezzel a Harcosok klubja szerű bunyóval, ha lenne ilyen "rangadó" a román és a magyar huligánok között tuti nézném. De hogy ezek az állatok nem valók civilizált közegbe az is biztos, legyen az szekus, dákó vagy zöld sas.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
egy román-magyaron ne várjatok puszi dobálgatást
szerb-albánon a gyerek úgy dobta fejbe az albán játékost műanyagszékkel, hogy arról koldult
múlt héten belga-holland európa ligán bunyóztak bent a stadionban
előtte németeknél matekoltak, segítek nem az utcán

huligánok, aki nem tudja mit jelent az nem is fogja megérteni

nekem tetszett, hogy olyanok akik máskor egymást gyepálják összeálltak egy nemzetért!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
áldott jó gyerekek, nem igaz, hogy szívatni kell őket szurkolói kártyával, magasabb jegyárakkal. Hát a légynek sem ártanak.Amadeus91
akárki is csinálta a felvételt, annyira aranyos volt, hogy legalább a szurkolótársak arcát kihomályosították, nehogy már felismerhetők legyenek... nálunk tanultak, na, itt mindenki tisztában van a jogaival!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ők csak szurkolni mennek. Rohadt mocskos patkányok. De mindegyis Mozart, úgyis jönnek itt a nagy megmondóemberek hogy ez mind a vénaszkenner miatt van.Hanni
#kubatovmonnyonle

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ők csak szurkolni mennek. Rohadt mocskos patkányok. De mindegyis Mozart, úgyis jönnek itt a nagy megmondóemberek hogy ez mind a vénaszkenner miatt van.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002


áldott jó gyerekek, nem igaz, hogy szívatni kell őket szurkolói kártyával, magasabb jegyárakkal. Hát a légynek sem ártanak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
végre felvehetné már velem a kapcsolatot Platini, nekem jobb terveim vannak
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-ot-csere-es-feher-lap-platini-uj-terve-kozott-2370267baggio
Tisztelt Mr. Platini, talán azon kéne elgondolkozni [bár agy nélkül nehéz...], miért nincs mára a játékvezetőknek semmi tekintélye a játékosok szemében, és a betegség okozóját kéne megszüntetni, nem pedig a tüneteket enyhíteni.
Az öt cserét talán még jó ötletnek is tartanám, csak nem ebben a formában, és pláne nem ennek az indoknak a mentén. Ez a félidei +2 csere nem tudom mit oldana meg, de az indoklása legalább nevetséges. Mert lehet, hogy a nagyon szűk elitnek van 16-17 kezdő szintű játékosa is, de a klubok legalább felénél még 11 sincs.
Miért nem inkább a labdarúgás égbekiáltó hibáival - pl.: színészkedés, játékvezetői részrehajlások, játékidő/időhúzások, etc. - foglalkozik, és keres azokra megoldást?Mikey
na ne mondd már, hogy szerinted pár fehér lappal nem lehetett volna elkerülni pl. itt az események eszkalálódását? xDbaggio
az a csávó komoly (narancssárga 2-es), aki 1:10-nél egy repülőrúgást akar bemutatni a zöld 6-oson, ehhez képest kicsit elvéti az irányzékot, és a saját csapattársait tarolja le. a barom, még trógerkedni sem tud rendesen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
végre felvehetné már velem a kapcsolatot Platini, nekem jobb terveim vannak
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-ot-csere-es-feher-lap-platini-uj-terve-kozott-2370267baggio
Tisztelt Mr. Platini, talán azon kéne elgondolkozni [bár agy nélkül nehéz...], miért nincs mára a játékvezetőknek semmi tekintélye a játékosok szemében, és a betegség okozóját kéne megszüntetni, nem pedig a tüneteket enyhíteni.
Az öt cserét talán még jó ötletnek is tartanám, csak nem ebben a formában, és pláne nem ennek az indoknak a mentén. Ez a félidei +2 csere nem tudom mit oldana meg, de az indoklása legalább nevetséges. Mert lehet, hogy a nagyon szűk elitnek van 16-17 kezdő szintű játékosa is, de a klubok legalább felénél még 11 sincs.
Miért nem inkább a labdarúgás égbekiáltó hibáival - pl.: színészkedés, játékvezetői részrehajlások, játékidő/időhúzások, etc. - foglalkozik, és keres azokra megoldást?Mikey
na ne mondd már, hogy szerinted pár fehér lappal nem lehetett volna elkerülni pl. itt az események eszkalálódását? xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
végre felvehetné már velem a kapcsolatot Platini, nekem jobb terveim vannak
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-ot-csere-es-feher-lap-platini-uj-terve-kozott-2370267baggio
Tisztelt Mr. Platini, talán azon kéne elgondolkozni [bár agy nélkül nehéz...], miért nincs mára a játékvezetőknek semmi tekintélye a játékosok szemében, és a betegség okozóját kéne megszüntetni, nem pedig a tüneteket enyhíteni.
Az öt cserét talán még jó ötletnek is tartanám, csak nem ebben a formában, és pláne nem ennek az indoknak a mentén. Ez a félidei +2 csere nem tudom mit oldana meg, de az indoklása legalább nevetséges. Mert lehet, hogy a nagyon szűk elitnek van 16-17 kezdő szintű játékosa is, de a klubok legalább felénél még 11 sincs.
Miért nem inkább a labdarúgás égbekiáltó hibáival - pl.: színészkedés, játékvezetői részrehajlások, játékidő/időhúzások, etc. - foglalkozik, és keres azokra megoldást?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Engem nagyon idegesített kedden Szalai játéka. Ha nem tudta megjátszani a labdát (általában soha) cseszett utánamászni, bele az egészbe. Prskint sokkal hamarább hoztam volna, mivel ő sokkal mobilisabb Szalainál. Nem fejjel kellett volna megverni őket, hanem lábon.NB2
Igen viszont a gond ott kezdődik, hogy lábon (sem) tudjuk megverni az ellenfelet, meg úgy sehogy sem. Néztem a román meccset, néztem a feröer meccset és szembeötlött, hogy mennyivel jobban passzol az ellenfél, mint mi. Hiába a 125 helyes lemaradás, feröer is vert minket passzjátékban.
Nem megy a passzjáték, az 1v1 pláne, hogy nem, így marad az ívelgetés. Na de azt se tudják a fiúk, mert mindenhová száll a labda, csak a játékostárshoz nem, ha meg ne adj' Isten jó felé megy, akkor a támadó nem bírja levenni anélkül, hogy 0,5-2 métert ne pattanjon el tőle a bogyó.
Utóbbi két meccsen pontrúgásból szereztünk gólt, ami nem biztos mindig bejön, ám más lehetőség nem nagyon van, ha alapvető technikai "fogások" hiányoznak fiainkból.

Szerk.: Ezt most olvastam, a számok alátámasztják, amit leírtam.
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/csak-szalai-50-labdat-adott-el-de-van-negy-pontunk-2370083
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Marioana!
plusz 2 cserét csak a szünetben lehetne meghúzni, játék közben nem. ettől függetlenül egyetértek veled.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Szalai ismét kurva gyenge volt, a válogatottban annyira alulmotivált a pályán, mint amennyire elhiteti az ellenkezőjét a médiában. Persze az ő góljával hoztunk 3 pontot, így nem lehet egy rossz szavunk sem. Felívelünk rá minden labdát, amit nem tud megjátszani a kiemelkedő fizikai fölénye ellenére sem, ha pedig sikerül is megtartania, utána eladja. Esküszöm, Futács Márkó többet érne ugyanarra a szerepkörre, csak mert magasabb (pedig rá is 120 métert vernek 100-on).
MarioAna
Engem nagyon idegesített kedden Szalai játéka. Ha nem tudta megjátszani a labdát (általában soha) cseszett utánamászni, bele az egészbe. Prskint sokkal hamarább hoztam volna, mivel ő sokkal mobilisabb Szalainál. Nem fejjel kellett volna megverni őket, hanem lábon.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nyilasi nagyon tudja mosni a szennyest...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nekem már csak egyet magyarázzon meg valaki. Egy magyar-román gyűlölködésben hol van rasszizmus?Asbee
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
…..
Emberekkel való megkülönböztető bánásmód külső jegyeik, például bőrszínük, származásuk, stb. alapján.Sobri Jóska
tudod, hogy amennyire soha nem látott fórumtársat bírni lehet így online, annyira bírlak, de szerintem kevered a sovinizmussal a dolgot. Az sem szép, tegyük hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
végre felvehetné már velem a kapcsolatot Platini, nekem jobb terveim vannak
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-ot-csere-es-feher-lap-platini-uj-terve-kozott-2370267


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
MLSZ nyugodtan írhatná, hogy a balhé főként abból fakadt, hogy a románok dobálták a magyarokat, petárdával, görögtűzzel. Valahogy én nyugodtabban alszok, ha elküldenek a k.anyámba, lemocskosmagyaroznak, mintha hozzámvágnának egy petárdát.
Mert a meccs után az MLSZ honlapján benyaltak a szurkereknek.

(mielőtt megkapnám elismerem, hogy a magyarok bunyóztak (bár ugye ez is a dobálózás és a himnusz kifütyülés miatt ) és volt ilyen-olyan rigmus is)
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
sztem nem marasztalhatják el őket emiatt. úgy tudom, hogy ilyen vizsgálat esetén védekezhetnek is a szövetségek. na most, ha a vizsgálat nem terjed ki a rasszizmusra is, de mégis megbüntetik, akkor azért az álláspontom szerint minimum kérdéses a jóhiszeműség kérdése a szövetség részéről, hiszen a román fél nem is tudott védekezni ebben a körben.
Ahogy írtam is korábban, ha minket bűnösnek találnak a rasszizmusban, akkor látva azt, hogy merre megy az uefa/fifa akkor nagyobb büntetést fogunk kapni, mint a románok ...csebi
Szerintem mivel a szövetségek nem(csak) az UEFA honlapjáról tudják meg, hogy vizsgálat folyik ellenük, így a kiküldött dokumentumban benne lehet a románoknál a rasszizmus vádja is. Gondolom van jegyzőkönyv is a mérkőzésen tapasztalható szabályszegésekről, így lehet hivatkozni a románok tetteire is. Továbbá fellebbezni is lehet, amelybe bele lehet venni a románok rasszista megnyilvánulásait is (támaszkodva a jegyzőkönyvre).
Szóval korántsem biztos még, hogy a románokat nem meszelik el a rasszizmusért, míg minket igen. Meg kell várni a jogerős döntést és abban benne lesz minden.