Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):Erről egykoron médiában dolgozóként azt tudom mondani, hogy nem életszerű.
"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
warr_b
Ha igazolható, bizonyítható a dolog, akkor állnak a per elébe, ha meg nem tuti, akkor nem akarnák megírni.
Elég egyszerű.
több mint 5 éve
El-selejtező: a Fehérvár kiemelt lesz, elkerüli a Spurst és a Milantmeg lett volna baszva mindkettő, tegnapelőtt a fiúk csak tartalékoltak.
nagir
több mint 5 éve
Nekem két ismerősöm is van, akik viszonylag fiatalon kerültek gimnáziumba/szakközépbe tanárnak, és -a suli elvégzése után, szinte rögtön- feleségül vették az egykori tanítványukat, amiből egyébként nyilvánvaló lett, hogy már akkor is kapcsoltban voltak, amikor a csajok még ott tanultak. Ez szerintem gáz, akkor is, ha azóta 10+ éve működő házasságban élnek.Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):
"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.
na majd kiderül.
slowmotion
Nem vagyok álszent, nem azt gondolom problémásnak, hogy idősebb faszik levarrnak 18 éves csajokat, hanem azt hogy tanár-diák viszonylatban történik.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.Ejnye Pruki bá'...micsi?
warr_b
slowmotion
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):
"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.
na majd kiderül.
több mint 5 éve
Nemár, Pruki az ilyen ártatlan, halk szavú, Garami Józsi karakter volt mindig is 😀Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.Ejnye Pruki bá'...micsi?
warr_b
slowmotion
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):
"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
De hát tudjuk, hogy az a gyanús, aki nem gyanús.
több mint 5 éve
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.Ejnye Pruki bá'...micsi?
warr_b
slowmotion
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):
"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A garanciális javítás az ilyenkor úgy szokott lenni, hogy ez hirtelen pótmunka. Most kivételesen lehet, hogy az újságcikk miatt ez lesz a kivétel ami tudjuk, hogy mit csinál. 😉
több mint 5 éve
Csupán az a kérdés, hogy melyik üt nagyobbat. Nem könnyű...Darab-darab nem mind1?Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
Tactful Cactus
nagylaza
empty taxi
több mint 5 éve
Szerintem pedig élhet még 1500 évig, akkor se fog megtanulni írni. Ízlések és pofonok.Szerintem jól ír.Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)Ki más lenne? 😊www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584Már a címből tudtam, ki a szerző...
warr_b
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
nagylaza
warr_b
Utolsó mondata: "Országnak s világnak!"
több mint 5 éve
Darab-darab nem mind1?Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
Tactful Cactus
nagylaza

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szerintem jól ír.Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)Ki más lenne? 😊www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584Már a címből tudtam, ki a szerző...
warr_b
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
nagylaza

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)Ki más lenne? 😊www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584Már a címből tudtam, ki a szerző...
warr_b
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
több mint 5 éve
Ki más lenne? 😊www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584Már a címből tudtam, ki a szerző...
warr_b
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584Már a címből tudtam, ki a szerző...
warr_b
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
Szeretnélek tájékoztatni arról, hogy feleségemmel ma én is megnéztem. Újra😊 (Azé' azokat a kifejezéseket, hogy "hátvéd", "válogatott", "bedobás" stb. még mindig nehezen emésztem.)én inkább utolsó cserkészezem a film+-onNem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...Meetoo😉
Klaci79
nagir
NB2
több mint 5 éve
www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Élethű dìszlet lenneGondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
Tactful Cactus
több mint 5 éve
Ejnye Pruki bá'...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
én láttam a macskák filmet, inkább a betonHa az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
Tactful Cactus
nagylaza
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
Tactful Cactus
több mint 5 éve
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Látod, végül csak-csak kiderül, hogy alacsony volta költségvetés!index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
több mint 5 éve
MagánügySoros.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Soros.index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
ZoliMP
Mikey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"