Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
warr_b
Erről egykoron médiában dolgozóként azt tudom mondani, hogy nem életszerű.
Ha igazolható, bizonyítható a dolog, akkor állnak a per elébe, ha meg nem tuti, akkor nem akarnák megírni.
Elég egyszerű.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
El-selejtező: a Fehérvár kiemelt lesz, elkerüli a Spurst és a Milant
nagir
meg lett volna baszva mindkettő, tegnapelőtt a fiúk csak tartalékoltak.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.

na majd kiderül.
slowmotion
Nekem két ismerősöm is van, akik viszonylag fiatalon kerültek gimnáziumba/szakközépbe tanárnak, és -a suli elvégzése után, szinte rögtön- feleségül vették az egykori tanítványukat, amiből egyébként nyilvánvaló lett, hogy már akkor is kapcsoltban voltak, amikor a csajok még ott tanultak. Ez szerintem gáz, akkor is, ha azóta 10+ éve működő házasságban élnek.

Nem vagyok álszent, nem azt gondolom problémásnak, hogy idősebb faszik levarrnak 18 éves csajokat, hanem azt hogy tanár-diák viszonylatban történik.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ejnye Pruki bá'...
warr_b
micsi?
slowmotion
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.

na majd kiderül.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Ejnye Pruki bá'...
warr_b
micsi?
slowmotion
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
Nemár, Pruki az ilyen ártatlan, halk szavú, Garami Józsi karakter volt mindig is 😀
De hát tudjuk, hogy az a gyanús, aki nem gyanús.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ejnye Pruki bá'...
warr_b
micsi?
slowmotion
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 727
A garanciális javítás az ilyenkor úgy szokott lenni, hogy ez hirtelen pótmunka. Most kivételesen lehet, hogy az újságcikk miatt ez lesz a kivétel ami tudjuk, hogy mit csinál. 😉
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.
Tactful Cactus
Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.
nagylaza
Darab-darab nem mind1?
empty taxi
Csupán az a kérdés, hogy melyik üt nagyobbat. Nem könnyű...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584
warr_b
Már a címből tudtam, ki a szerző...
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Ki más lenne? 😊

Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)
nagylaza
Szerintem jól ír.
warr_b
Szerintem pedig élhet még 1500 évig, akkor se fog megtanulni írni. Ízlések és pofonok.
Utolsó mondata: "Országnak s világnak!"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.
Tactful Cactus
Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.
nagylaza
Darab-darab nem mind1?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584
warr_b
Már a címből tudtam, ki a szerző...
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Ki más lenne? 😊

Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)
nagylaza
Szerintem jól ír.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ejnye Pruki bá'...
warr_b
micsi?
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584
warr_b
Már a címből tudtam, ki a szerző...
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Ki más lenne? 😊

Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...
warr_b
Mutassuk meg! Ja, bazz... (Istenkém, miért pont egy ennyire tehetségtelen csávó a Vasas házi szerzője.)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584
warr_b
Már a címből tudtam, ki a szerző...
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?
nagylaza
Ki más lenne? 😊

Hmm, pedig elég világosan le volt írva a végén a lényeg...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584
warr_b
Már a címből tudtam, ki a szerző...
Elolvastam. Ez most mi a pitypangról szól?

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉
nagir
én inkább utolsó cserkészezem a film+-on
NB2
Szeretnélek tájékoztatni arról, hogy feleségemmel ma én is megnéztem. Újra😊 (Azé' azokat a kifejezéseket, hogy "hátvéd", "válogatott", "bedobás" stb. még mindig nehezen emésztem.)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vasasfc.hu/hirek/savanyu_a_bor-4584


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.
Tactful Cactus
Élethű dìszlet lenne
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ejnye Pruki bá'...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.
Tactful Cactus
Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.
nagylaza
én láttam a macskák filmet, inkább a beton

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.
Tactful Cactus
Ha az a kérdés, hogy a fejemre pottyanjon egy ilyen tömb, vagy beüljek megnézni a Puskás-musicalt, akkor talán inkább az utóbbi. De nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Gondolom nagyobbat szólt mint a másik Pusķás darab, a musical.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Látod, végül csak-csak kiderül, hogy alacsony volta költségvetés!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Soros.
warr_b
Magánügy

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/08/28/444_leszakadt_egy_ember_nagysagu_kodarab_a_puskas_arenarol_a_nemzeti_sportkozpontok_letagadta/
ZoliMP
Nemcsak sokkal drágább lett és nemcsak később készült el, még szar is lett. Nem tudok semminek sem örülni. 😕
Mikey
Soros.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"