Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.Shilkor
Honnan tudjam?
Pár hete még kétesélyes volt a spanyol bajnokság, nem? És akkor már megvolt a BL-döntő párosítása.Sobri Jóska
Egészen tegnapig kétesélyes volt (korábban meg 3), de mivel az egyik a Barca volt, így nem tudom mit tudott volna tenni a Real az Atletico bajnoki címéért.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.Shilkor
Honnan tudjam?
Pár hete még kétesélyes volt a spanyol bajnokság, nem? És akkor már megvolt a BL-döntő párosítása.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.Sobri Jóska
Mi elől áll félre a Real? Az Atleticoval március 2-án játszottak, akkor még nem tudhatták, hogy ez lesz a BL-döntő, mellesleg döntetlen lett a meccs.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nekem fingom nincs a részletekről, hogy ki kivel jatszik, annyit hallottam, hogy lebeszélték, pár hete Madridban, hogy az Atletico viszi a bajnokságot, a Real félreáll, a BL meg fordítva.
Gondolom a többi csapat ellen meg hozni kell(ett) ami ehhez szükségeltetik.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ahogy Duff is írta azt elég nehéz megbeszélni 2 csapat között hogy kiszopjon a harmadik 😀
AZ Atletinek a bajnokság után meg nem érné meg odaadni a BL-t, tekintve hogy nem a Real adta le nekik a bajnokságot, hanem ők nyerték meg.


A semleges szurkolókat meg sajnálom, se az atleti se a real nem játszik jó formában az utóbbi időben,. Főleg a real... ha a 3 portugálunk nem játszik akkor meg le is húzhatjuk a rolót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊Toca
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
Madridban osztották le azt, hogy a Barca ne nyerjen a hétvégén? Szerintem ez hülyeség...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/ 😕Dexxter Tailor
itthoni megfelelője a Mióta az Újpest nyert... című köcsögség, remélem, jövő héten lenullázzuk végre 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/ 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyébként kérdezném a fradistákat, mire számítanak ma Szombathelyen? Hajthat még a fradi, vagy már a tökük tele a szezonnal?berger90
nincsenek ponthátrányban az EL helyért, a Halinak meg mindegy, sztem menni fognak
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó persze meg mese habbal ,milyen gyakran jut el oda egy játékos, hogy BL-t nyerhet? Egy hangyányival talán gyakrabban mint SB-t de sokkal többször nem. Most kell megragadni ezt a lehetőséget, mert nincs garancia rá, hogy lesz máskor. S itt már nincs az a pénz bár ki tudja.....

Szóval lehet kíváncsiságból megnézem, bár sok kedvem nincs hozzá, De azért bízom benne az Atletico nyer (bár akiknek idén kicsit is drukkoltam... na jó nyerjen a Real 😛)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊Toca
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
A mutatott játékból körülbelül 15 perc alatt ki fog derülni, valóban így van-e.berger90
Majd írd meg, kiváncsi vagyok a "forrásaim" szavahihetőségére. 😊Sobri Jóska
Ehhez inkább az lesz releváns néző, aki egész szezonban figyelte a Real vagy az Atletico játékát, bajnokságot és BL-t egyaránt, mert csak akkor tudja jobban megítélni, mi számít "leadásnak". Plusz én sem fogom nézni 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊Toca
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
A mutatott játékból körülbelül 15 perc alatt ki fog derülni, valóban így van-e.berger90
Majd írd meg, kiváncsi vagyok a "forrásaim" szavahihetőségére. 😊

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyébként kérdezném a fradistákat, mire számítanak ma Szombathelyen? Hajthat még a fradi, vagy már a tökük tele a szezonnal?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊Toca
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
A mutatott játékból körülbelül 15 perc alatt ki fog derülni, valóban így van-e.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊Toca
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
állítólag nem volt lesen Hummels, mondom állítólag...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na jó, 9 év után nyerhet egy kupát az arsenal is :pDexxter Tailor
savanyú a szöllej?😀
kijárt már a drukkereknek 😊eaglesmcnabb
a cselszki nyert azóta 3 bajnokságot, 4 FA kupát, 2 ligakupát, BL-t, EL-t, szóval túlélem, hogy most ők is nyertek valamit 😊 9 évig viszont megint nem fognak semmit 😛Dexxter Tailor
Gratulálok a Lokomotivnak ehhez... :p
Végre, 9 év után megtört a jég, jövőre, ha minden jól megy, ennél is jobb lehet a helyzet, csak ehhez tényleg kell egy jelentős nyári erősítés.Newman
no offense de ezt hallom az összes Arsenal fantól minden egyes nyár előtt. Persze ettől még lehet igaz, csak elgondolkodtató hogy nem egy-két posztot kell betömni minden évben, így nem lehet tartós sikereket elérni.davemayer
Nyilvánvaló.
Amit az elmúlt 10 évben csinált Wenger és a csapat, azt szerintem nagyon kevesen tudnák utánna csinálni.
Egy kérdés maradt igazából, hogy mit akarnak elérni. Mert, ha bajnokságot akarnak nyerni, akkor kell a mélyítés.
Mert maga a kezdő nagyon erős, csak egyáltalán nincs mélység, ami idén is kiderült.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Egyértelmű az Atletico érdemelte meg, főleg hogy a BL menetelés miatt teljesen erőnfelül játszanak hetek óta.
10.bajnoki cím után jöhet a Real 10. BL sikere és akkor mindenki jól lakik Madridban 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Atletico érdemelte meg a legjobban a 3 csapat közül.
Nem bánkódom egy percig sem,legalább is gyökeres változások lesznek a csapatban.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem volt bent😊
NB2
😀

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
No, idén több kupát nyertünk, mint a dinamo-múúúúúúú-csirke hármas együttvéve 😀
Success in failure, persze.Úgy megnézném, hogy murinnyó mire ment volna az elmúlt 10 évben ilyen gazdasági háttérrel, mint amilyen nekünk volt. Még Gary Neville is megmondta, hogy mennyire rendkívüli, amit Wenger csinált az elmúlt évtizedben.
Bírózni ugyancsak vicces dolog, szerintem nem egy 11-est nem fújtak be nekünk, de leszarom.
Kár, hogy nem tudtam kimenni az útwengeres meccsnézésre, csak annyi dolgom van, hogy kb meghalni sincs időm😕
amúgy sanogo majdnem eljinxelte, ezért indultunk 0-2ről  twitter.com/Yayasanogoal22/status/467679614987677696
ja és it's not gay if it is with Aaron Ramsey
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Nem volt bent😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Bayern megint bebizonyította, milyen undorító csapat, a bírónak meg grat, végül is jól fújt, csak a győztes gólt nem adta meg :pJakehomer
😀 jaja, de szerintem az UEFA undorítóbb, aki nem vezeti be a videóbírót.

igazi kiszenvedett győzelem, de kellett ez.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A Bayern megint bebizonyította, milyen undorító csapat, a bírónak meg grat, végül is jól fújt, csak a győztes gólt nem adta meg :p

Perception is reality.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
na jó, 9 év után nyerhet egy kupát az arsenal is :pDexxter Tailor
savanyú a szöllej?😀
kijárt már a drukkereknek 😊eaglesmcnabb
a cselszki nyert azóta 3 bajnokságot, 4 FA kupát, 2 ligakupát, BL-t, EL-t, szóval túlélem, hogy most ők is nyertek valamit 😊 9 évig viszont megint nem fognak semmit 😛Dexxter Tailor
Gratulálok a Lokomotivnak ehhez... :p
Végre, 9 év után megtört a jég, jövőre, ha minden jól megy, ennél is jobb lehet a helyzet, csak ehhez tényleg kell egy jelentős nyári erősítés.Newman
no offense de ezt hallom az összes Arsenal fantól minden egyes nyár előtt. Persze ettől még lehet igaz, csak elgondolkodtató hogy nem egy-két posztot kell betömni minden évben, így nem lehet tartós sikereket elérni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal