Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.dande
Igen, viszont így tudatosítják az emberekben, hogy miért fizetnek többet. Ha nem emelnek, akkor az emberek azt látják, hogy jobbat kapnak ugyanannyiért és ha jön az emelés akkor jön a "háborgás" is. "Ha eddig kihozták a régi pénzből és többen is vagyunk, akkor miért kell emelni" és még hozzátesznek néhány obszcén jelzőt is.
Azt meg már a (megépítés) bejelentéstől kezdve lehetett tudni, hogy drágább lesz a jegy, a mérték sem meglepő. Elég csak abba belegondolni, hogy a gyep állapotát mennyivel drágábban lehet majd fenntartani.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rendben emeljenek, de ne az egekig, és ha lehet a játék színvonalán is bár talán! ebben elindul valami. Egyébként meg azt gondolom a kevesebb néha több, ugyanis hiába emelik meg, ha nem tudják megfizetni, és ezért nincsenek nézők, mintha mondjuk hagyják ezen az áron egy ideig, és többen kimenve fizetnek érte. Sok kicsi sokra megy. Aztán majd apránként lehet emelgetni. De lehet rosszul gondolom.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
Mindenre csak addig van kereslet, amíg fizetni nem kell érte.

Most mit vártatok? Bejöttek a cserék a 2. félidőben, jó hogy lejátsszák a csapatot, nem igen volt minőségi padunk ma. Meg amúgy is kit érdekel egy ilyen kis buli meccs?

De ha ebből akartok valamit leszűrni, akkor tessék a kezdőnk 1-0-ra verte az övéiket, úgy hogy jobban is játszottunk (pedig még a kezdőnk is tartalékos volt). 😉Jughead
Ez olyan "fradi szurkolós" lett. 😀
"Mi" is ha nyerünk egy felkészülésin, akkor megy a "szétb..szunk mindenkit" szöveg, de ha valami balul sül el nálunk, akkor meg "ööö, hát ez csak egy felkészülési meccs, ez semmi...", "meg össze kell szokni a csapatnak" stb stb... 😀😀
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Szivics féle fél éves eltiltás megvan? Nézegettem a korábbi hozzászólásokat,de nem láttam,hogy téma lett volnaJoeyPorter
Nem olvastam a reszleteket, de mar megerdemelte, Kezdett a semmire nagyon nagy arca lenni. Minden meccs utan birouldozes, MLSZ-nek beugatas, ahogy a Ligakupa meccsen viselkedett az meg nem melto egy edzohoz.zavi27
Mondjuk a Haladás elleni meccs tényleg óriási csalás volt,de ilyen alapon akkor a fél NB1-NB2 edzőit el lehetne tiltani még a Dömés időszaktól kezdve vagy akár korábbról is,mert gondolom nem most hirtelen vezették be ezt a paragrafust.Gomes se nyilatkozott finomabbat 1-2 hónapja,ő még se kapott semmit pl.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De milyen nb1rol beszel ez a marha?
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
A Szivics féle fél éves eltiltás megvan? Nézegettem a korábbi hozzászólásokat,de nem láttam,hogy téma lett volnaJoeyPorter
Nem olvastam a reszleteket, de mar megerdemelte, Kezdett a semmire nagyon nagy arca lenni. Minden meccs utan birouldozes, MLSZ-nek beugatas, ahogy a Ligakupa meccsen viselkedett az meg nem melto egy edzohoz.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"A dánok a második góljukat egy lecsorgó labdából szerezték."

Szerintem egy remek, egyérintős támadásból, de ezt hagyjuk.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
„El kell ismerni, a dánoknak több helyzetük volt. Az eredménnyel azonban elégedett vagyok. A dánok a második góljukat egy lecsorgó labdából szerezték. A csapatunk azonban állt a lábán. Ehhez szükség volt a szurkolók segítségére is. Tény, a dánoknak még a végén is volt nagy helyzetük. A dánok hatvan perc után vették át az irányítást. Erre számítottunk is, mert tudtuk, hogy előbb-utóbb elfogyunk, ha nagyobb nyomás alá helyeznek minket. Az NB I-ben ugyanis nem ehhez vannak szokva a játékosok. A finn meccshez képest azonban előreléptünk, mert ott már előbb bekövetkezett ez. De gratulálok a játékosaimnak az eredményhez, ez egy út eleje"

NSOról copiztam ki. 60 perc után átvették az irányítást? Szerintem 30, (bár azelőtt is ők voltak fölénybe szvsz) mert az első félidő végén ki se jötünk a térfélről, a második félidő első 15 percében csak 5-öt lőhettek volna....

Valaki mondta, hogy magyar B csapat... Na ki jön még ehhez? Oké lehet kapuban lesz váltás, bár Gulácsi weltklasse formában védett. Lang helyére jó esetben bejön Korcsmár. 1 változtatás. Szalai kegyvesztett. Jön még Lovrencsics. 2 változás. Leandro félév szünet. Max még Vanczák berobban. De szeptemberben nagyjából ez a csapat fog játszani. Mert ugye Otigba valamilyen furcsa okból nem haladja meg Lipták szintjét, Stiebert se favorizálják, pedig az NB1-nél erősebb másodosztályba tolja egész eredményesen. Talán, ha Vadócz kerít magának egy normális klubot.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
tmajd osszelopjak az arat....europa negerei....
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most olvastam 1 oraja....viccnek is rossz mar...
mocskos szar az egesz ami itt megy....
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Szivics féle fél éves eltiltás megvan? Nézegettem a korábbi hozzászólásokat,de nem láttam,hogy téma lett volna

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1-2 után 2-2, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Eztuán 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 jön, akárki meglássa.
Höri
A következő ellenfeleink (Kazahsztán, Albánia, Észak-Írország) ellen ez benne van, de a 4. meccs a románok elleni, Bukarestben. Akkor lehet, hogy 6-2 lesz, de nem ide....

Mondjuk a dolog kiküszöbölhető, meg kell hívni Lichtensteint augusztusban, és akkor bejöhet az összes tipped, Höri. 😀

fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. | Amadeus91
Majd leamortizálja az új stadiont is a B-közép, és akkor csökkenek a jegyárak. 😀😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
fradi kritika, aki nem akarja, nem olvassa el.

| a fradi szurkolóknak mégis mit sír a szája, hogy sok lesz a bérlet meg a jegyár az új arénába? Modern stadiont akartak nem? Nyugati színvonalú létesítményt. Ennyibe kerül kérem szépen. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm hm hm, ez azért elég beszédes:

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-tiz-edzo-egy-csapatban-guardiola-mourinho-karjaban-2337593
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komolyan mondom, hogy a büdös francba nem lehet elmagyarázni a középső középpályásnak, hogy szélen semmi keresnivalója nincs?

Egy ilyen összetartáson - amin ugye a fél kezdő nincs jelenJC6
1. ha Koman nem keveredik ki a szélre, nincs a 2. gólunk :p

2. nincs összetartás, megfúrták a klubedzők.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Igazság szerint messzemenő következtetéseket kár levonni, de ismerem a fiainkat, vezetőinket és edzőinket is, úgyhogy "max 2 pontra" számítok a kövi két meccsen. Nyilatkozatháború rulzz.

Viszont ami nem hagy nyugodni, az a védelem. Meg az, hogy alapvető dolgokat képtelen a fél csapat megcsinálni. Lehet azt mondani, hogy barimeccs, nem játszottak még így együtt és a többi közhely, csak az a baj, hogy 20 éve futballoznak, kábé, így jogosan várom el, hogy Varga vagy ki a tököm ne az előtte 10 méterre álló, oda sem figyelő dánnak passzolja a zsugát, hanem a csapattársának, aki pirosban játszik.

Úgy ültem le a meccs elé, hogy folyamatosan figyelni fogom a felállást és a tolódást, hát ember legyen a talpán, aki kitalálja, mit akartunk játszani. A hülye is tudja, hogy egy ilyen csapat nem életképes, így a bunker és kontra az, amiben bízni lehet, de az, hogy tolódáskor a fél középpálya kimegy szélre és marad egy emberünk a védelem előtt, az nonszensz. Én nem értem, komolyan mondom, hogy a büdös francba nem lehet elmagyarázni a középső középpályásnak, hogy szélen semmi keresnivalója nincs? Olyan mondjuk, hogy "magyar válogatott középpálya" körülbelül 5 éve nincs. Vagy több. Össze - vissza tolódnak, futkároznak, csoda, hogy a 60. percben elfogy az erő? Egy ilyen összetartáson - amin ugye a fél kezdő nincs jelen - nem szarrá kell hajtani a játékosokat, hanem egymás elé állítani őket 5-10 méterre és orrvérzésig gyakorolni a passzolgatást. 2 órán keresztül. Mert senki sem gyorsabb a labdánál.

A védelem? Az egyik kilép, a másik nem tolódik a helyére. A szélső védő nem jön be középre, kitámad, mire simán kipasszolják ketten. A 16-osról lőni készülő játékost nem támadja meg egyikük sem, behátrálnak...
De hát, ki vagyok én...

A dánok meg? Öröm volt nézni a magabiztosságot, lazaságot, mégis a koncentrációt. Hogy merik bepasszolni 3 ember közé, ha kell. Azok a szép kényszerítők, keresztmozgások, védelem mögé befutások...Tetszett.

Pintér meccsutánija öööözése meg EPIC volt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most mit vártatok? Bejöttek a cserék a 2. félidőben, jó hogy lejátsszák a csapatot, nem igen volt minőségi padunk ma. Meg amúgy is kit érdekel egy ilyen kis buli meccs?

De ha ebből akartok valamit leszűrni, akkor tessék a kezdőnk 1-0-ra verte az övéiket, úgy hogy jobban is játszottunk (pedig még a kezdőnk is tartalékos volt). 😉Jughead
Azt hiszem, más meccset néztünk. 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
 sportgeza.hu/futball/meccs/2014/05/22/magyarorszag-dania
kegyetlen 😀
Ugye, ugye, Szabó János! Úgy felpörgette a dolgokat, hogy a csapattársai se tudták követni – másképp aligha lett volna les.
A dánok most elintézék a magyar csapatot, mint Hamlet Poloniust. De jött Szabó János Paksról a védelem tengelyébe Korhut helyére, mindjárt helyretolódik minden.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy már csak 2300 jegy van gazdátlanul, ebből 1100 a lila oldalon.Bazzani
ez a szám hogy jött ki? o_o
itt jelenleg 258 szabad jegy van nálunk és 519 nálatok, de igazából mindegy, kezdésre el fog menni mindkát oldalról a 9100 és kurvajó hangulat lesz 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtam: Pintér összességében elégedett. Pedig ezen a védelmen én sírni tudnék, de engem nem is küldtek kommunikációs tréningre

| Menj a picsába, hülye fasz Pintér! Szar a védelem, te gyökér, nem gyanús?! | berger90
Ez még egy pozitív hozzáállás, mert szerintem az ami nincs az nem lehet gyanús és egyben nem is lehet sz.r 😛 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Taktikát a válogatottaknál, pláne a magyarnál teljesen felesleges keresni. Azt kell nézni, hogy vannak-e olyan egyéniségek, akik képesek meccseket eldönteni, és szerintem ezen a téren nem állunk annyira rosszul. Viszont nincs egyetlen neves, vagy akár életképes védőjátékosunk sem, ez ellen meg max. a Koeman-féle bunkerfoci lehetne az ellenszer, semmi más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem volt játék.Nem tudom mit akartunk játszani,nem értek hozzá,de nem láttam,hogy mi volt a koncepció.Lőttünk 2 gólt,és semmi közünk nem volt a meccshez,se taktikailag,se technikailag,se erőnlétileg.Régóta nem nézek focit,és nem győztek meg,hogy változtassak ezen.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Most mit vártatok? Bejöttek a cserék a 2. félidőben, jó hogy lejátsszák a csapatot, nem igen volt minőségi padunk ma. Meg amúgy is kit érdekel egy ilyen kis buli meccs?

De ha ebből akartok valamit leszűrni, akkor tessék a kezdőnk 1-0-ra verte az övéiket, úgy hogy jobban is játszottunk (pedig még a kezdőnk is tartalékos volt). 😉Jughead
nem értek egyet, de az tényleg helytálló hogy vezettünk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mondtam: Pintér összességében elégedett. Pedig ezen a védelmen én sírni tudnék, de engem nem is küldtek kommunikációs tréningre

| Menj a picsába, hülye fasz Pintér! Szar a védelem, te gyökér, nem gyanús?! |

Mindig jövőre