Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem adja élőben egyik tv adó sem az MK döntőt.
Gratulálok Magyarország.Kenny
a népakarat megint győzött :p
a duna tv mégis adja élőben a meccsetbaggio
Nagyon bebaszott volna ha semmi...

akkor a tv nem uszta volna meg a hetveget....
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 971
 www.mifocink.com/?p=4299

Pintér kommunikáciòs tréningen.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
On: pár idős embertől tegnap a piacon azt hallottam, hogy Magyarország nyeri a brazíliai VB-tJC6
Én a svájci eset óta mindent elhiszek... 😕)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Tegnap voltam egy üzleti vacsorán, ahol a focihoz közeli üzletemberek is jelen voltak, és ott hallottam azt, hogy ezt szépen leosztották Madridban, az Atletico viszi a bajnoki címet, a Real a BL-t.
Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.Sobri Jóska
Off: Hazaértünk.
On: pár idős embertől tegnap a piacon azt hallottam, hogy Magyarország nyeri a brazíliai VB-t. Én nem hiszek az ilyen konspirációs teóriákban, csak érdekességképpen gondoltam megosztom, mivel volt aki ezt teljesen komolyan állította.

Van egy viccem is: Üzleti vacsorán egymás mellett ül Bartomeu, Enrique Cerezo, Florentino Pérez és Sobri Jóska...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ez már megint micsoda?
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-doll-az-nb-iii-ba-iranyitotta-laczkot-nem-ment-azota-nem-jatszik-2336887

Angliában szó nélkül játszanak a frissen felépült játékosok u21-es meccseken, a nagy Laczkó meg nem hajlandó lemenni az NB3-ba? Wtf?Schleck
3 szó.elkényeztetett magyar futballkurva.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Foteldrukkerek booooo, én vagyok annyira elvetemült h felmegyek pestre megnézni... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nem adja élőben egyik tv adó sem az MK döntőt.
Gratulálok Magyarország.Kenny
a népakarat megint győzött :p
a duna tv mégis adja élőben a meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 153 — Lucas Scott
Muhahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pinter-attilat-kommunikacios-treningre-kuldik-2336963dande
Ezen besírtam. 😀😀Tony
Na most kéne az spanyol nyelvű riportos videó amire állandóan rá írnak valami focis témájú magyar szöveggel, s majd megfulladnak a röhögéstől (én is az előbb majdnem azt tettem 😛). Bár elég egyszerű lenne a szöveg 😀dande
kabaré komolyan...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez már megint micsoda?
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-doll-az-nb-iii-ba-iranyitotta-laczkot-nem-ment-azota-nem-jatszik-2336887

Angliában szó nélkül játszanak a frissen felépült játékosok u21-es meccseken, a nagy Laczkó meg nem hajlandó lemenni az NB3-ba? Wtf?

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Nem adja élőben egyik tv adó sem az MK döntőt.
Gratulálok Magyarország.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Muhahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pinter-attilat-kommunikacios-treningre-kuldik-2336963dande
Ezen besírtam. 😀😀Tony
Na most kéne az spanyol nyelvű riportos videó amire állandóan rá írnak valami focis témájú magyar szöveggel, s majd megfulladnak a röhögéstől (én is az előbb majdnem azt tettem 😛). Bár elég egyszerű lenne a szöveg 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Nem is értem, hogy ki állhatott volna Messi helyére? Neymar korábban is a bal szélen játszott, ide is ezért került, hiszen Pedro csak vészmegoldás volt, ez látszott is rajta. Ő pont a jobb oldalon értékes, ahol egyértelműen Alexis kapott lehetőséget. A tiki-taka jobban feküdt Messinek, azonban az idei évre egyértelmű volt, hogy minden meccset nem lehet ezzel megnyerni. Mást viszont Martino nem tudott kitalálni. Messi pont annyira esett vissza, mint a csapat egésze, nem az volt a probléma, hogy keveset futott, hanem az, hogy rendre 2-3 védővel találta szembe magát, mert a többi támadó teljesen impotens volt általában. Neymar sajnos sokat sérült pótolni pedig nem tudtuk.
Korábban tényleg mindegy volt, hogy ki védekezik, azonban akkor még egy ereje teljében lévő Xavi és jó formában lévő Iniesta-Sergio támadott vissza. Idén egyik se volt jellemző, ráadásul annyira azért sosem kellett leadni, akárki is védekezett, hogy Bartra legyen a kezdő egy kupadöntőn.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Muhahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pinter-attilat-kommunikacios-treningre-kuldik-2336963dande
Ezen besírtam. 😀😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Muhahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pinter-attilat-kommunikacios-treningre-kuldik-2336963
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ahham, tehát nincs olyan ember a csapatban, aki többet tehetett volna, a poroszkáló, labdához látványosan hozzá nem érni akaró, alibiző Messinél, értem. Én mondjuk másképp látom. Kezdem azzal, hogy elvileg Neymar-ral egy a posztjuk, szóval a brazil bemegy az eredeti posztjára és a kényszerposztra jön valaki. Azért azt ne mondja nekem senki, hogy egy futó, cselező Neymar, nem jobb, mint egy poroszkáló Messi.

Folytatom azzal, hogy Messi poroszkálása és mindenáron pályán lévősége miatt, azok kerültek "bajba" akik évek óta arra lettek idomítva, hogy mindenáron neki játsszák meg a labdát. Messinek nem adhatták, más nem nem volt a helyén, így kínjukban ívelgetésre kényszerültek.

A védelem. Amíg a csapat támadósora hengerelt, szinte mindegy volt, hogy milyenek a védők, mert vagy tartották elöl a labdát, vagy több gólt rúgtak, mint az ellenfél. Mivel a támadósor kasztrálódott, így kijött a védők "tehetsége".

Nem azzal van a baj, hogy Messinek nem ment, mert ez megesik és nincs ezzel semmi gond. Az már viszont elég nagy baj, hogy habár csak a kapusok futottak nála kevesebbet, mégis minden meccsen ott volt és nemhogy előnyére nem volt a csapatnak, hanem elvette a helyet egy olyantól, aki esetleg agilisebb lett volna vagy ha nem, legalább jön a meccsrutin. Ehhez előkapartak Argentínából egy edzőt, akinek nemhogy Barca méretű klubbal, de még európaival sem volt még dolga.

Az idei év tanulsága számomra az, hogy meg kell szüntetni a Messi függőséget, ne ő legyen a taktika, hanem csak része annak. Lehet, hogy rosszul látom, de nekem ez jött le idén.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Én nem gondolom, hogy Messi lecserélése eredményt hozott volna az idei rossz időszakokban. Senki nem lett volna a kispadon aki átvehette volna a szerepét.
Az idei év azt gondolom egy totális vakvágány volt. Olyan játékosok, akik 1-2-3 éve még nagyszerű teljesítményt nyújtottak, most rendre gyengék voltak (Pedro, Dani Alves) A kis passzok középen nem igazán mentek, de nem is erőltettük, mint korábban, hanem inkább mentek ki a labdák a szélekre, ahonnan egyrészt nem túl jó beadások jöttek, másrészt pedig olyan emberek várták középen, akik nem alkalmasak arra, hogy ott birkózzanak és fejesekkel veszélyeztessenek. Ráadásul a beadások miután rendre kijöttek a védőkről a kontrákkal nem tudtak mit kezdeni, vagyis nem volt az a korábbi letámadás, amit megszoktunk tőlük.
Az ugye már eleve bűn volt, hogy két átigazolási időszak alatt sem jött védő, ráadásul ott a sérüléseket is jobban megérezték.
Mindezekre a korona meg a kapott 19 gól pontrúgásból!!! Ez hihetetlen adat, főleg annak tükrében, hogy a Barca pontrúgásai ritkán jelentettek veszélyt.
A tiki-taka időszaknak idén már nyomát sem lehetett látni, viszont a játékosállomány egyértelműen erre volt szabva. Úgyhogy az ilyen pofon kifejezetten jól jön.
Én azt gondolom, hogy kellene két jó védő (olyan pl mint a bilbaoi Laporte) és ki kellene találni, hogy mit akarunk játszani, mert az nem megy, hogy Messi fejét keresik labdákkal. Pedro a bal oldalon nagyon gyenge, de Alexis is jó pénzért eladható lenne és ha már szélső sokkal inkább olyat látnék szívesen, mint Reus. Song nem igazán jött be, de oda is kellene valaki, aki tehermentesíti Sergio-t, aki év végére szintén nagyon visszaesett, korábbi önmagához képest.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Na akkor továbbra is Messi marad a "főnök", jobban örültem volna egy "független" edzőnek, aki lecseréli, amikor szarul játszik. Azért remélem, hogy legalább a játékstílus megújul.Tony
Maradjon is, látszik milyen eredményes így a csapat... Emberi nagyságát pedig mutatja a bajnokság elvesztése utáni reakciója (Martinoval az oldalvonal mellett)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Na akkor továbbra is Messi marad a "főnök", jobban örültem volna egy "független" edzőnek, aki lecseréli, amikor szarul játszik. Azért remélem, hogy legalább a játékstílus megújul.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Jött egy telefon miközben írtam, ezért előztél meg 😛 😉dande
Bocsánat 😉 csodálkoztam is, hogy még nincs itt a hír. 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.Klaci79
Jött egy telefon miközben írtam, ezért előztél meg 😛 😉
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik valóban Lali a király, ajánlom, hogy így is legyen. Ter Stegen meg idővel remélem beválik. Messi szerződése is megvan. Ebből az idényből tanulni, a Rosell korszakot végleg lezárni, még néhány védőt hozni. S talán újra jók lehetünk.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Luis Enrique 2 éves szerződéssel. Valamint biztosan érkezik Ter Stegen. Szerintem jó döntés.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történetpetey
nem tudom, szerintem ez a fradi ha szerencséje van mehet egy-két kört a selejtezőkben. Ha Leonardo egészséges marad és sikerül mellé legalább egy hasonlóan kreatív kp-t szerezni + sikerül legalább részben pótolni majd Besicet akkor ez egy jó kis fradi lesz.davemayer
ezt hajtogatják már 3-4 éve minden évben, ha ez meg az jön akkor tuti a bajnokság. eddig csatár kellett volna, jött Böde, illetve mindig jön. aztán kell bekk, kell kp, kell edző meg minden évben valaki más. a bajnoki serleg bácsi meg nem gyütt 😀
a fagyi az új Újpest. Debrecen meg röhögve behúzza mindig.petey
nincs új-újpest, még mindig megvannak úgyhogy a majdjövőre továbbra is a lilák resortja 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Gyönyörű volt hallgatni a huhogást az utolsó fél órában.Ismét bemutatta a haladás hogy miért utálja őket az egész NB1.
Remélem kedden lecsap az mlsz.
Leszarom hogy leszünk harmadikok,csak legyünk.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Szerintem meg egyik sem érdemli meg az európai kupaszereplést. Csak égetnek minket.....csi77
ennyi a történetpetey
nem tudom, szerintem ez a fradi ha szerencséje van mehet egy-két kört a selejtezőkben. Ha Leonardo egészséges marad és sikerül mellé legalább egy hasonlóan kreatív kp-t szerezni + sikerül legalább részben pótolni majd Besicet akkor ez egy jó kis fradi lesz.davemayer
ezt hajtogatják már 3-4 éve minden évben, ha ez meg az jön akkor tuti a bajnokság. eddig csatár kellett volna, jött Böde, illetve mindig jön. aztán kell bekk, kell kp, kell edző meg minden évben valaki más. a bajnoki serleg bácsi meg nem gyütt 😀
a fagyi az új Újpest. Debrecen meg röhögve behúzza mindig.