Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Parádés gól
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez miért szabad? Elcsúsztak mindketten, semmi nem volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
Miért lenne az?
warr_b
Én Szabolcsban nőttem fel (Záhonytól messzebb), de itt kb. mindenki Fradista volt mindig is. Esetleg van néhány Szpari, Újpest, vagy Loki drukker, de mondjuk Vasas, MTK vagy Honvéd szurkolót még sosem láttam errefelé.
Kampman
Lehet túl fiatal vagy 😊)))
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
A Záhony elég sűrűn kint van.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Lesz ivószünet?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
Miért lenne az?
warr_b
Én Szabolcsban nőttem fel (Záhonytól messzebb), de itt kb. mindenki Fradista volt mindig is. Esetleg van néhány Szpari, Újpest, vagy Loki drukker, de mondjuk Vasas, MTK vagy Honvéd szurkolót még sosem láttam errefelé.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Nálunk (VI. ker) ömlik az eső+szélvihar...
nagylaza
Angyalföldön mennyei időjárás van 😊

Múlt idő.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
Miért lenne az?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nálunk (VI. ker) ömlik az eső+szélvihar...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
A VASASnak amúgy vidéken nagyobb bázisa van, mint Pesten.
ozibozi
Meglepő, azt hittem, hogy ők amolyan tipikus kerületi csapat.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊
Kampman
A VASASnak amúgy vidéken nagyobb bázisa van, mint Pesten.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Érdekes néha figyelmesebben nézni a szurkolói drapériákat.
Tegnap nagyon tetszett az MTK-sok harcias libát ábrázoló drapija, de a mai "Záhony" feliratú Vasas zászló még jobb.
Ahhoz már hozzászoktam, hogy Fradi-drukkerek az egész országban vannak, de hogy az ukrán határ mellett valaki a Vasasnak szurkol, az kuriózum. 😊

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Csak néhány perce mentem az m4-re, és már kétszer lefagytam. Alakul.
nagylaza
Ugyanúgy nem szabad egyhuzamban sokat nézni, ahogy a metróvezetők se lehetnek sokat a föld alatt. Káros.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Sima liba lesz,
Vagy döntetlen,
Vagy szoros.
Az fog nyerni aki több gólt szerez.

Kb ennyi értelme van ezeknek a felvezetőknek is kb.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
"Icikét-picikét több kell." Egyetértek Tóth Andrással.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Csak néhány perce mentem az m4-re, és már kétszer lefagytam. Alakul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Vagy csak Bene egy kókler 😉
ozibozi
Bene kókler, de ezeknek a játékosoknak akkor is hátrakötött kézzel kéne nyerniük az NB2-t ha én lennék az edzőjük.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Na akkor kezdjük újra. Let's go Reds!! 🔴

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 728
Vagy csak Bene egy kókler 😉
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nagyon kutyaszag kezd lenni a Vasas pad körül, 2-3 nap és kiderül valszeg...
warr_b
Pár óra múlva pedig az derül ki, hogy szándékos edzőbuktatás volt-e, ami Benével történt.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon kutyaszag kezd lenni a Vasas pad körül, 2-3 nap és kiderül valszeg...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.

na majd kiderül.
slowmotion
Nekem két ismerősöm is van, akik viszonylag fiatalon kerültek gimnáziumba/szakközépbe tanárnak, és -a suli elvégzése után, szinte rögtön- feleségül vették az egykori tanítványukat, amiből egyébként nyilvánvaló lett, hogy már akkor is kapcsoltban voltak, amikor a csajok még ott tanultak. Ez szerintem gáz, akkor is, ha azóta 10+ éve működő házasságban élnek.

Nem vagyok álszent, nem azt gondolom problémásnak, hogy idősebb faszik levarrnak 18 éves csajokat, hanem azt hogy tanár-diák viszonylatban történik.
Jan
Értem és egyet is értek, de azért Prukner már akkor negyven volt, amikor én elkerültem Kaposvárról, azért az nem a "fiatalon odakerült, nem bírt a hormonjaival" jellegű eset
slowmotion
Egy -minden szempontból 😊 - tapasztalt vadőr barátom mondta egyszer:
"abból tudhatod hogy felnőttél, hogy egy gimnáziumi ballagáson már nem a kiscsajokat fixírozod, hanem az anyukákat"

Kőbe kéne vésni, akkora igazság.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
warr_b
Erről egykoron médiában dolgozóként azt tudom mondani, hogy nem életszerű.
Ha igazolható, bizonyítható a dolog, akkor állnak a per elébe, ha meg nem tuti, akkor nem akarnák megírni.
Elég egyszerű.
Sobri Jóska
Nyilván, ki tudja.
Ha az egyetemről is kiteszik záros időn belül, akkor egyszerűsödik a képlet 😂
warr_b
Lehet megunták a statikus nyújtást
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kitették a Fradi utánpótlástól, hivatalosan mert az egyetemen is oktat, a kettőt együtt meg nem lehet, ő meg azt válaszototta.

Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."

Mondjuk még Kaposváron középsulis tanárként dugdosta valami tanítványát, szóval ki tudja 🙄
warr_b
minden történetnek két olvasata van, ez az egyik. azért egy bennfentes verzióra még várnék.
a középiskolás dologgal kapcsolatban meg... vagy egy kő alatt élek, hogy elkerülte a figyelmemet, vagy nem került napvilágra, pedig ezek a sztorik jellemzően megtalálják odáig az utat.

na majd kiderül.
slowmotion
Nekem két ismerősöm is van, akik viszonylag fiatalon kerültek gimnáziumba/szakközépbe tanárnak, és -a suli elvégzése után, szinte rögtön- feleségül vették az egykori tanítványukat, amiből egyébként nyilvánvaló lett, hogy már akkor is kapcsoltban voltak, amikor a csajok még ott tanultak. Ez szerintem gáz, akkor is, ha azóta 10+ éve működő házasságban élnek.

Nem vagyok álszent, nem azt gondolom problémásnak, hogy idősebb faszik levarrnak 18 éves csajokat, hanem azt hogy tanár-diák viszonylatban történik.
Jan
Értem és egyet is értek, de azért Prukner már akkor negyven volt, amikor én elkerültem Kaposvárról, azért az nem a "fiatalon odakerült, nem bírt a hormonjaival" jellegű eset
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben nso-n írták kommentben (gondolom azóta már letiltották 🤣):

"2 hete azonnali hatállyal felfüggesztették,kivetették vele a szabadságát,mivel egy anyuka ,akinek a kisfia a Népligetben focizott,bevitte prukner feletteseihez azokaz a felvételeket,amit z utánpótlás vezető a saját nemi szervéről küldott nekiaközösségi oldalon ,ezzel zaklatta.Erről egyébként már több bulvárlap írni akart, de perrel fenyegette meg őket az egyesület.Minden edző a Fradiban és más akadémián dolgozők is régóta tudnak erről a gyalázatos esetről..Az egyetemről is mennie kell. Szóval a porhintés mögött ez áll."
warr_b
Erről egykoron médiában dolgozóként azt tudom mondani, hogy nem életszerű.
Ha igazolható, bizonyítható a dolog, akkor állnak a per elébe, ha meg nem tuti, akkor nem akarnák megírni.
Elég egyszerű.
Sobri Jóska
Nyilván, ki tudja.
Ha az egyetemről is kiteszik záros időn belül, akkor egyszerűsödik a képlet 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"