Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Ezt nem mondjátok bmeg... kimentem a 89. percnél 0-0 visszajövök hosszabbítá, de 1-1 ről... . zseniális
több mint 5 éve
semmi stúdiós elemzés?Nem elég bozsik baritonja?
gamerkr
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
semmi stúdiós elemzés?
több mint 5 éve
Ez a lovren batik páros sok kellemetlen pillanatot fog még okozni a picipest szurkolóknak
több mint 5 éve
"Messire szállt ezzel a hosszabbítás." Én őt nem láttam a pályán :/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Jenő nem akarta a hosszabbítást 😂Vagy mégis?
peach
több mint 5 éve
NA EZ 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Jenő nem akarta a hosszabbítást 😂Épelméjű és jóérzésű ember akarta?
peach
több mint 5 éve
Jenő nem akarta a hosszabbítást 😂Összeomlás, mégis maradhat még... 😄
peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Jenő nem akarta a hosszabbítást 😂De az lesz
peach

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Jenő nem akarta a hosszabbítást 😂
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Közbe a Topola és a Dunaszerdahely is továbbjutott
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
www.youtube.com/watch?v=AuFAIheOXAsWe need Lord Véber!Ha hosszabbítás lesz, hétszentség, hogy azt nem fogom nézni.Live-ban én már fogadtam a 0-0-ra, úgyhogy lélekben felkészültem rá.
nagylaza
Az esetleges brainfart megmozdulásoktól eltekintve ez a meccs még NB2-es színvonalúnak sem nevezhető.
Kampman
empty taxi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
We need Lord Véber!Ha hosszabbítás lesz, hétszentség, hogy azt nem fogom nézni.Live-ban én már fogadtam a 0-0-ra, úgyhogy lélekben felkészültem rá.
nagylaza
Az esetleges brainfart megmozdulásoktól eltekintve ez a meccs még NB2-es színvonalúnak sem nevezhető.
Kampman

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Emlékszem én a zeljeznicar meg skandenbreu elleni boldogság bombákraVan ennek a közvetítésnek egy olyan feelingje, hogy jenő pukkad, hogy nem a fradit közvetíthette a héten ezért bosszúból a kispest ilyen unott szarom le hozzáállást kap... 😀Ezen a meccsen nincs aki képes lenne lelkesedni.
peach
Kampman
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Van ennek a közvetítésnek egy olyan feelingje, hogy jenő pukkad, hogy nem a fradit közvetíthette a héten ezért bosszúból a kispest ilyen unott szarom le hozzáállást kap... 😀Teszem hozzá ezzel felülmúlja az átlag önmagát.
peach
Mikor Zsótért ekézte a szar lövéséért azon még nevetni is lehetett. 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Van ennek a közvetítésnek egy olyan feelingje, hogy jenő pukkad, hogy nem a fradit közvetíthette a héten ezért bosszúból a kispest ilyen unott szarom le hozzáállást kap... 😀Ezen a meccsen nincs aki képes lenne lelkesedni.
peach
több mint 5 éve
Van ennek a közvetítésnek egy olyan feelingje, hogy jenő pukkad, hogy nem a fradit közvetíthette a héten ezért bosszúból a kispest ilyen unott szarom le hozzáállást kap... 😀Még mindig jobb, mintha lelkesedne.
peach
több mint 5 éve
Ha hosszabbítás lesz, hétszentség, hogy azt nem fogom nézni.Live-ban én már fogadtam a 0-0-ra, úgyhogy lélekben felkészültem rá.
nagylaza
Az esetleges brainfart megmozdulásoktól eltekintve ez a meccs még NB2-es színvonalúnak sem nevezhető.
több mint 5 éve
Van ennek a közvetítésnek egy olyan feelingje, hogy jenő pukkad, hogy nem a fradit közvetíthette a héten ezért bosszúból a kispest ilyen unott szarom le hozzáállást kap... 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Ha hosszabbítás lesz, hétszentség, hogy azt nem fogom nézni.
több mint 5 éve
Tujvel livemixelkevés védett labda volt a statisztikájában, nah 😀
Fast Willie

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tujvel livemixel
több mint 5 éve
Végighallgatva ezt a Márton-interjút, igazából már csak azért a rengeteg baromságért, amit itt összehordott, megérdemelné h úgy kivágják, mint macskát sz@rni. Komolyan hozzák a helyére Vébert, kb. ennyire ért hozzá, de legalább az ő sajttájai viccesek 😀Azt mondta, hogyha bemennek a helyzeteik, akkor 4-5 góllal is nyerhettek volna. Ez cáfolhatatlan állítás. Olyan, mintha azt mondanám, hogyha 9-10 nyílból le tudnék menni 501-ről dupla kiszállóval nullára, akkor darts-világbajnok lehetnék. Igaz, csak ugye nem tudok. Ahogy ritkán lesz 4-5 helyzetből 4-5 gól.
empty taxi