Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Jenő még nem tudja, hogy az idegenben lőtt gól szabálya itt nem érvényes.
Kampman
Akkor jól hallottam, eszméletlen
r.baggio
Ő nem szeret untatni minket adatokkal, tényekkel inkább a hangulatot akarja átadni nekünk, szerencsénkre.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉
nagir
én inkább utolsó cserkészezem a film+-on
NB2
Hanyadszor?
nagylaza
Azért azt a filmet nehéz megunni!😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Jenő még nem tudja, hogy az idegenben lőtt gól szabálya itt nem érvényes.
Kampman
Akkor jól hallottam, eszméletlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jenő még nem tudja, hogy az idegenben lőtt gól szabálya itt nem érvényes.
Kampman
Attól még kettőt kell rúgni! Lehet a 2.-at a végén 11-esből is, de a kettő mindenképp kell akkor 😂
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Jenő még nem tudja, hogy az idegenben lőtt gól szabálya itt nem érvényes.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Végighallgatva ezt a Márton-interjút, igazából már csak azért a rengeteg baromságért, amit itt összehordott, megérdemelné h úgy kivágják, mint macskát sz@rni. Komolyan hozzák a helyére Vébert, kb. ennyire ért hozzá, de legalább az ő sajttájai viccesek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉
nagir
én inkább utolsó cserkészezem a film+-on
NB2
Hanyadszor?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nyilván Jenőnél az ilyen kis színeseket ne várjuk el, de a Turku kapusának ikertesója Niklas Moisander kb. az évtized legjobb finn játékosa, ilyen lószar csapatokban játszott az utóbbi években mint AZ Alkmaar, Ajax Amsterdam, Sampdoria, jelenleg meg Werder Bremen...
empty taxi
Neki beakadt az az info, h CSAK 25ezer eurót ér
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉
nagir
én inkább utolsó cserkészezem a film+-on
NB2
most megy a gamescom bár elég szar a stream

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉
nagir
én inkább utolsó cserkészezem a film+-on
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nyilván Jenőnél az ilyen kis színeseket ne várjuk el, de a Turku kapusának ikertesója Niklas Moisander kb. az évtized legjobb finn játékosa, ilyen lószar csapatokban játszott az utóbbi években mint AZ Alkmaar, Ajax Amsterdam, Sampdoria, jelenleg meg Werder Bremen...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
Klaci79
Meetoo😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Én vlhogy gyurcsányra gyanakszom
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Most A Paramounton a maratoni JFK jóval sodróbb lendületű.
ozibozi
Ki ölte meg Kennedyt?
Oswald?
A CIA?
Vackor néni?
Vagy a Denveri Musztángok bajnokcsapata?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem rossz eddig a Pirates-Cardinals, sosem gondoltam volna, hogy egyszer bézból lesz Soccer helyett, de ami eddig volt a Hidegkúti stadionban, azzal büntetni lehetett...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Jenő szerint semmit nem tud ez a finn csapat amitől tartani kéne. Feltűnhetne neki, hogy kurva gyorsak a finnek, első szándékból ütik be a védelem mögé a labdákat átrúgva a pályát, 4 ilyen kontrából 3at lövéssel fejeztek be, meg amúgy is, lovriccal és botival hátul ez nem biztos, hogy olyan fasza nekünk.... De inkább szapulja őket, abból mi baj lehet...

Tessék, ott a ziccer 😀
peach
Milyen finnek? Inter Turku=Nemzetközi Török.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Most A Paramounton a maratoni JFK jóval sodróbb lendületű.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
egyébként Jenő be van nyugtatózva?😊
NB2
nem a fradi játszik

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Jenő szerint semmit nem tud ez a finn csapat amitől tartani kéne. Feltűnhetne neki, hogy kurva gyorsak a finnek, első szándékból ütik be a védelem mögé a labdákat átrúgva a pályát, 4 ilyen kontrából 3at lövéssel fejeztek be, meg amúgy is, lovriccal és botival hátul ez nem biztos, hogy olyan fasza nekünk.... De inkább szapulja őket, abból mi baj lehet...

Tessék, ott a ziccer 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
egyébként Jenő be van nyugtatózva?😊
NB2
Nem. Tényszerűen közvetíti az eseményeket.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
egyébként Jenő be van nyugtatózva?😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-selejtezo-hammarby-puskas-akademia-2780357

A svéd bronzérmes Hammarby 3–0-ra nyert a Puskás Akadémia ellen a nemzetközi kupaporondon 33. magyar csapatként, története első tétmérkőzését lejátszó felcsúti gárda ellen. Ezzel véget ért a kupakaland a koronavírus által „megtizedelt”, a kispadra csupa-csupa akadémistát nevező PAFC számára.

Bazdmeg, ez hihetetlen 😀
Számukra az, hogy akadémistákat kellett leültetni a padra egy magyarázat/kifogás a vereségre! 😀 😀 😀
Na az ilyen mondatokban benne van a magyar futball minden önáltatása és a valóságérzékelés teljes hiánya.
Mintha a Bilbao egyszer azzal magyarázná a kudarcát, hogy "hát meg voltunk tizedelve, már néhány baszkot is le kellett ültetni a padra"
Kampman
Nekem a KUPAKALAND kifejezés tetszik a legjobban
csebi
A cikk alapján meg sem történt a meccs, ez EGY ROSSZ ÁLOM!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-selejtezo-hammarby-puskas-akademia-2780357

A svéd bronzérmes Hammarby 3–0-ra nyert a Puskás Akadémia ellen a nemzetközi kupaporondon 33. magyar csapatként, története első tétmérkőzését lejátszó felcsúti gárda ellen. Ezzel véget ért a kupakaland a koronavírus által „megtizedelt”, a kispadra csupa-csupa akadémistát nevező PAFC számára.

Bazdmeg, ez hihetetlen 😀
Számukra az, hogy akadémistákat kellett leültetni a padra egy magyarázat/kifogás a vereségre! 😀 😀 😀
Na az ilyen mondatokban benne van a magyar futball minden önáltatása és a valóságérzékelés teljes hiánya.
Mintha a Bilbao egyszer azzal magyarázná a kudarcát, hogy "hát meg voltunk tizedelve, már néhány baszkot is le kellett ültetni a padra"
Kampman
Hány meg hány izzadt homlok lehet most az NSO-nál.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-selejtezo-hammarby-puskas-akademia-2780357

A svéd bronzérmes Hammarby 3–0-ra nyert a Puskás Akadémia ellen a nemzetközi kupaporondon 33. magyar csapatként, története első tétmérkőzését lejátszó felcsúti gárda ellen. Ezzel véget ért a kupakaland a koronavírus által „megtizedelt”, a kispadra csupa-csupa akadémistát nevező PAFC számára.

Bazdmeg, ez hihetetlen 😀
Számukra az, hogy akadémistákat kellett leültetni a padra egy magyarázat/kifogás a vereségre! 😀 😀 😀
Na az ilyen mondatokban benne van a magyar futball minden önáltatása és a valóságérzékelés teljes hiánya.
Mintha a Bilbao egyszer azzal magyarázná a kudarcát, hogy "hát meg voltunk tizedelve, már néhány baszkot is le kellett ültetni a padra"
Kampman
Szerintem egész szerény lett. Én minimum a thermopülai csatát vártam hasonlatként.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
"Bátran kontrázgatnak" Jenőkém, nem a 100 tagú cigányzenekart kell közvetíteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...