Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok offolni, de ezeken sírok 😀 bocsi ha hosszú...
Ugye tegnap kikapott a Loki és Kondás szerint magas volt a fű. A kommentek odavertek úgy, hogy percek óta röhögök:

"debrecen=barcelona
biztos nem ízlett a rövidpasszos tikitakájuknak a "magas" fű"

"Kár gúnyolódni Kondás nyilatkozatán, mert igenis számít az ilyesmi. Jól megfigyelhető volt, hogy az alacsony egri játékosok sokszor megbújtak a magas fűben, és amikor arra járt a labda, akkor váratlanul előugrottak mögüle, és ezzel rendre veszélyt teremtettek a debreceni kapu előtt. Úgyhogy szerintem is emiatt kaptak ki a vendégek. 😊"

"Aha. Szal a Diósgyőrnek meg a Paksnak 24 órával korábban nem volt magas a fű (ők biztos elszívták, ami mérteten felüli volt, míg szegény debrecenieknek igen. Gondolom, a gólt is a magas fű miatt nem tudták elkerülni..."

"Ja, a képen is látszik, valóságos dzsungel, bozótvágó késsel lehetett csak labdát vezetni."

"Ez az átkozott fű.
Legközelebb arra hivatkoznak, hogy nem volt gömbölyü teljesen a labda 😀"

"Egy vérnyúl is bujkált a fűben, meg is támadta Coulibalyt, aki utána már nem tudott a góllövésre koncentrálni."

"Nem a fű volt magas,hanem az Eger szorzója a T.mixen...!"
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
 www.dailymotion.com/video/xtsk90_yyyyyyyyy-yyyyyyy-yy-yyyy-yyyyy-yyyyy_sport?start=1
tüsi91
A rohadt szimulánsok, azok teszik tönkre ezt a szép játékot... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.dailymotion.com/video/xtsk90_yyyyyyyyy-yyyyyyy-yy-yyyy-yyyyy-yyyyy_sport?start=1

😂 😀 😀 Puhl Sanyit is eltörölhették volna párszor 😊.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Atyagatya, Müller milyen gólt lőtt!!! Meg kellett nézni még egyszer, hogy lásd benne a zseniálist. Kötény, eltart magától egy védőt, aztán úgy lövi be a hosszúba, hogy más a bokáját kitörné. füligjimmy
A vicc, hogy addig meg igen szarul tolta. 😀 Hihetetlen. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
Honvéd meccs se gyenge. 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszisdavemayer
Hétfőn meg 5 ezret buktam rajtuk. Akkor a sérója zavarhatta a partjelzőt, most a sérójával álcázta a könyökét. füligjimmy
nem a könyöke volt hanem az ökle és igen, a hajával álcázta 😀

én most 1000-ből 70 ezret bukok a BUZI KONDÁN.

Pedig még a Soton is fordított milyen szépen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszisdavemayer
Hétfőn meg 5 ezret buktam rajtuk. Akkor a sérója zavarhatta a partjelzőt, most a sérójával álcázta a könyökét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
na a Loki meg menjen a k anyjába ha nem fordít

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 837 — Amerikai sportok rajongója
csak mosmár szerezzünk 3 pontot is! zavi27
menj le tankolni, biztos kapsz 3 pontot 😛

nem tudom melyik lilának drukkolsz (sejtem) de döntetlen szaga van ennek a meccsnek.davemayer
Szerencsére nem jött be, nyertünk végül! Remélem most jön zsínórban még 2-3 siker, eddig azért nagyrészt élcsapatokkal játszottunk. (Vidi,Loki,MTK,Diósgyőr idegenben)Kaposvár meccsért kár idegenben igazán. Az év legfontosabb meccsét meg búztuk ugye már!😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszis

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Atyagatya, Müller milyen gólt lőtt!!! Meg kellett nézni még egyszer, hogy lásd benne a zseniálist. Kötény, eltart magától egy védőt, aztán úgy lövi be a hosszúba, hogy más a bokáját kitörné.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
csak mosmár szerezzünk 3 pontot is! zavi27
menj le tankolni, biztos kapsz 3 pontot 😛

nem tudom melyik lilának drukkolsz (sejtem) de döntetlen szaga van ennek a meccsnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 837 — Amerikai sportok rajongója
Eddig a szezon egyik legjobb meccse a lila rangadó, csak mosmár szerezzünk 3 pontot is!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél a DHP-nél tényleg nincs rosszabb. Még azt a kis élvezeti értéket is elveszi amennyit egy magyar bajnoki talán nyújthat.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Guti visszavonult. Amadeus91
úgyis visszatér vhova jó pénzért levezetni, mint ahogy sokan mások is...

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Guti visszavonult.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
kenesei zoli 1999-ben itt szegeden rúgta a bőrt... nem mondom h van összefüggés, sőt vszínű nincs, de sajnos a tavaszt sem éltük meg mert becsődöltünk a téli szünet alatt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kenő csak egy van.szaba
van még1, csak ö tippmixel... 😀

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 468
Kenő csak egy van.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
zete meg nb3-ra pályázik? 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 386 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na ez nagy zakó lesz, és még hol van a vége... 😕
mondjuk úgy nem nehéz így kikapni hogy mindenki szar

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ganso a Santosból nem Európába igazolt, hanem maradt Brazíliában és 5 évre aláírt a Sao Paulohoz 9 millió euróért...bár csak 45% lesz a SPé, 55%ban vmi ügynökség birtokolja a jogait...Habi
nyer a Roma hétvégén? gondoltam rá hogy fogadok rátok...davemayer
nem nyilatkozom 😀 hétvégén a szünetben 6-0ra kellett volna vezetni, erre még ki is kaptunk... 2.5 gól over. ez az amit minden Róma meccsre lehet fogadni. mondjuk a 2 feletti szorzó nem rossz a vendég győzelemre...főleg hogy zártkapus meccs lesz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-azonnal-kiallitottak-a-kapust-a-brutalis-rugas-utan-2175521

ez de kemény, mondjuk a labdát birtokolta, 5-ösön belül vajon elengedi spori?

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ganso a Santosból nem Európába igazolt, hanem maradt Brazíliában és 5 évre aláírt a Sao Paulohoz 9 millió euróért...bár csak 45% lesz a SPé, 55%ban vmi ügynökség birtokolja a jogait...Habi
nyer a Roma hétvégén? gondoltam rá hogy fogadok rátok...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ganso a Santosból nem Európába igazolt, hanem maradt Brazíliában és 5 évre aláírt a Sao Paulohoz 9 millió euróért...bár csak 45% lesz a SPé, 55%ban vmi ügynökség birtokolja a jogait...


JT Daniels fan