Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
Nem is tudtam, hogy a játékvezetők lelke ilyen érzékeny, hogy egy bazmegért kiállítanak valakit 😮

Petey: Sousát mindenki utálja az országban, ez van. Ez volt eddig is, és ez lesz ezután is. Főleg gondolom azért, mert mindenkinek hatalmas arca volt, hogy mekkora szar edző és fél évig se lesz itt, de sajnos nem jött be, még mindig itt van, EL csoportba is jutott...fetomy
simán kiállítanak megye 2-be is egy ilyen beszólásért, sőt van h még vmivel lájtosabbért is. számomra ezen semmi meglepő nincs, otthon lehet h air sanyi így beszélget, de azaz ő dolga!Divat
Air Sanyi azt mond, amit akar. Megteheti, Ő a legnagyobb, és ezt tudja nagyon jól. 😀

Egyébként ez inkább spori függő, melyik mit tűr, és visel el.
Én például lecigányoztam már sporit, és nem állított ki, mondjuk egy féreg volt, biztos azért nem kezdett el sírni, mert tudta ezt magáról. 😛Stez
jó persze, van aki k..va an..zást is lenyeli, de alapból a tisztelet, a normális hangnem és beszéd is elvárható (lenne)...de úgy látszik itt fórumon is van akinek teljesen normális a sanyi féle beszéd... 😛 😊

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
Nem is tudtam, hogy a játékvezetők lelke ilyen érzékeny, hogy egy bazmegért kiállítanak valakit 😮

Petey: Sousát mindenki utálja az országban, ez van. Ez volt eddig is, és ez lesz ezután is. Főleg gondolom azért, mert mindenkinek hatalmas arca volt, hogy mekkora szar edző és fél évig se lesz itt, de sajnos nem jött be, még mindig itt van, EL csoportba is jutott...fetomy
Nah azert alljunk meg itt egy pillanatra. Lehet hogy gyatra ajatekvezetes, de azert a spori megserteseert meg gyerek szinten is lezavarnak a palyarol. Azert mert valaki focista attol meg az alap kulturalt szintet lehet tartani. Es nem a bazdmegolasra mondom hanem azert egy bironak adjuk meg a tiszteletet ha meg nem akkor nehogy mar a biro legyen a hibas hogy lezavarja...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
Nem is tudtam, hogy a játékvezetők lelke ilyen érzékeny, hogy egy bazmegért kiállítanak valakit 😮

Petey: Sousát mindenki utálja az országban, ez van. Ez volt eddig is, és ez lesz ezután is. Főleg gondolom azért, mert mindenkinek hatalmas arca volt, hogy mekkora szar edző és fél évig se lesz itt, de sajnos nem jött be, még mindig itt van, EL csoportba is jutott...fetomy
simán kiállítanak megye 2-be is egy ilyen beszólásért, sőt van h még vmivel lájtosabbért is. számomra ezen semmi meglepő nincs, otthon lehet h air sanyi így beszélget, de azaz ő dolga!Divat
Air Sanyi azt mond, amit akar. Megteheti, Ő a legnagyobb, és ezt tudja nagyon jól. 😀

Egyébként ez inkább spori függő, melyik mit tűr, és visel el.
Én például lecigányoztam már sporit, és nem állított ki, mondjuk egy féreg volt, biztos azért nem kezdett el sírni, mert tudta ezt magáról. 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
Nem is tudtam, hogy a játékvezetők lelke ilyen érzékeny, hogy egy bazmegért kiállítanak valakit 😮

Petey: Sousát mindenki utálja az országban, ez van. Ez volt eddig is, és ez lesz ezután is. Főleg gondolom azért, mert mindenkinek hatalmas arca volt, hogy mekkora szar edző és fél évig se lesz itt, de sajnos nem jött be, még mindig itt van, EL csoportba is jutott...fetomy
simán kiállítanak megye 2-be is egy ilyen beszólásért, sőt van h még vmivel lájtosabbért is. számomra ezen semmi meglepő nincs, otthon lehet h air sanyi így beszélget, de azaz ő dolga!

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.nemzetisport.hu/legiosok/juhasz-beszelgetett-dzsudzsakkal-a-hazateresrol-2176439

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
Nem is tudtam, hogy a játékvezetők lelke ilyen érzékeny, hogy egy bazmegért kiállítanak valakit 😮

Petey: Sousát mindenki utálja az országban, ez van. Ez volt eddig is, és ez lesz ezután is. Főleg gondolom azért, mert mindenkinek hatalmas arca volt, hogy mekkora szar edző és fél évig se lesz itt, de sajnos nem jött be, még mindig itt van, EL csoportba is jutott...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333
somoskovig
tényleg botrány volt hogy amikor Sanyi hozzáért valakihez már fújt is.
a másik hogy itt bárki tombolhat a kispadja előtt csak Souza nem...

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Na ki a király? Saaanyiii a király! 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kiszivargott-fabian-mihaly-jatekvezetoi-jelentese-2176333

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Aczél Zoliék Csehországban ügyködnek?

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fogadasi-botrany-a-sparta-elnoke-kiboritotta-a-bilit-maffia-halozza-be-a-cseh-ligat-2176405

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 574
Aligha a tavaly 4 gólt szerző 30 milliós csatár rángatná ki a csapatot ebből a helyzetből. Vele is csak eggyel többen lennének a pályán.

Persze, idő kell Rodgersnek, és nem is vagyok türelmetlen. Csak a 0-2-3 így is, úgy is elkeserítő.

Megj.: a MU ellen majd' mindig a Liverpool áll közelebb a győzelemhez a játék képe alapján, aztán a végén mindig a United nyer. Szóval ez nem boldogít. (Hozzáteszem, a tegnapi meccset nem láttam munka miatt.)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért azt némileg túlzásnak érzem, hogy öt forduló után 0-2-3 a Liverpool mutatója, ami a nagyszerű 18. helyhez elegendő.
Mert vártam én, csak nem ezt. Persze nem is első helyet, de ennél azért többet. Legalább egyetlen győzelmet.
De hát úgy nehéz, ha a csapat egyetlen, valamennyire gólképes játékosának is 200 helyzet kell egy gólhoz.Mikey
Tegnap is a játék képe alapján a Pool állt közelebb a győzelemhez. Csak úgy, mint pl. a City elleni mérkőzésen. A United büntetője nagyszerű színészi alakítás volt, bár elsőre nagyon egyértelmű faltnak tűnt. A piros lapos eset pedig szintúgy véleményes. Mondom mindezt United drukkerként, s nem kell beírni, hogy szokás szerint elcsalták. Így van. Ez van.
Carrollt hiba volt elengedni, Borini meg egy nagy 0. Időt kell adni Rodgersnek.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 574
Azért azt némileg túlzásnak érzem, hogy öt forduló után 0-2-3 a Liverpool mutatója, ami a nagyszerű 18. helyhez elegendő.
Mert vártam én, csak nem ezt. Persze nem is első helyet, de ennél azért többet. Legalább egyetlen győzelmet.
De hát úgy nehéz, ha a csapat egyetlen, valamennyire gólképes játékosának is 200 helyzet kell egy gólhoz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A szegedi születésű Véber György, a Mezőkövesd edzője sommásan nyilatkozott is, meg nem is: "A szegedieknek nem nyilatkozok! Tóth Bálint meg a suttyói miatt! Meg a csürhe szegedi szurkolók miatt, akiket idehoztatok! Ezt nyugodtan leírhatjátok!"
Köszönjük. Leírtuk.empty taxi
Bocsánat, mindig ez van ha a fiúk bekerülnek a nagyvárosba 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A szegedi születésű Véber György, a Mezőkövesd edzője sommásan nyilatkozott is, meg nem is: "A szegedieknek nem nyilatkozok! Tóth Bálint meg a suttyói miatt! Meg a csürhe szegedi szurkolók miatt, akiket idehoztatok! Ezt nyugodtan leírhatjátok!"
Köszönjük. Leírtuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
KOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
megérdemli a Győr, 1 kontra és gól. az más kérdés hogy Sanyi egyszer lép ki gólhelyzetben egyedül és rávernek 10 métert. mondjuk sztem Lipták hátulról szerelése miatt adható lett volna a 11-es. az meg hogy kiállították botrány. ha hozzáért valakihez már fújtak is...Fábián takaroggy

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukonpetey
egyel? mindjárt oda is kapcsolok 😛davemayer
hát igen, Pinyő nem szarozik 😀

egy 0-át odarakhatsz 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕Buga
Jó reggelt.
Amíg Berlusconi a Milan tulajdonosa, addig több bajnok, illetve nemzetközi kupagyőztes csapat itt nem lesz.
Szégyen gyalázat, két héten belül 15 ezer alatt lesz a bérletesek száma.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukonpetey
egyel? mindjárt oda is kapcsolok 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukon

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott Napoli nem tud gólt lőni emberelőnyben 85perc alatt...
Mindig ilyen szarságokon megy el a mixem. Komolyan felrobbanok.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕Buga
megnézem mennyire, abban a pillanatban egyenlítenek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
hihetetlen mennyire gyenge ez a United

na kíváncsi vagyok hogy meg akarja-e nyerni ezt a meccset a United, Rafael kis gólt lőtt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.nemzetisport.hu/legiosok/dzsudzsak-itt-nincs-baratno-szorakozas-mosoly-csak-a-futball-2176019

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?