Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ÚJPEST FC B–DUNAKANYAR-VÁC 3–2 (1–1)

Mózner János (Vác): – Ez egy komolytalan bajnokság, amelyben kiesett csapatok is részt vehetnek...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 837 — Amerikai sportok rajongója
Bakker Puzsér a szakkomentátor a Juve-Roma meccsen a sportklubon! Ezt tuti megnézem. (Illetve meghallgatom)Duff
Lehet nem bánom mégse hogy a SportKlub nincs a digin... Inkbb nézem olasz streammel
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
25. meccse a Juvénak az új stadionban, eddig a rekord győzelem a Roma elleni 4-0.
18.perc 3-0...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Bakker Puzsér a szakkomentátor a Juve-Roma meccsen a sportklubon! Ezt tuti megnézem. (Illetve meghallgatom)
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Suarezzel (két meccs 6 gól, egy gólpassz)az élen úgy néz ki szeret a Pool Norwichba járni. Végre meg van az első győzelem! Bár a védekezésen van még mit javítani, mert az néha borzalmas volt. Azért összességében kezd látszódni BR munkája. Csak így tovább!Zolika
bar a meccset - termeszetesen es sajnos - nem lattam, az nagyon tetszik, hogy sterling, wisdom es suso is kezdo volt.
vegre egy menedzser, aki bizik a kicsikben. megha reszben kenyszerusegbol is.
hogy jatszott egyebkent a fentebb emlitett trio?Mikey
Wisdom az elején bizonytalan volt, de aztán fülön talpalták, és utána már magabiztosabb volt.😊 A támadásokat annyira nem segítette, igaz nem is volt nagyon rá szükség.
Suso jobbszélsőt játszott. Nem az eredeti posztja, de jól megoldotta. Sokat járt vissza labdákért, és nagyon jól passzolt. (A hajával viszont csinálhatna valamit...)
Sterling az elején nem játszott jól, keveset volt játékban. Aztán miután Susot lecserélték átment a jobb oldalra, ott már pörgött rendesen. Az eredmény miatt több helye is volt, mint az elején. Gerrard gólja előtt szenzációsan indult meg a védő mellett és okosan gurított vissza.
Én így láttam, szerintem nem volt velük semmi gond.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
A Kanalas-Kígyós meg csókolja meg Fortunát ha már megfogta a kezét a csapatának. Ez mennyire demoralizáló ha így kapsz ki. Azt meg azt hiszem a második félidő eléggé bebizonyította mekkorát hibázott Fergie a kezdőcsapattal... ejj-ejj...davemayer
Ezt Fergi baszta el, de nagyon. Ilyen szar kezdőt felküldeni, a PL talán leggyorsabb csapata ellen óriási hiba volt. Cleverleynek meg Andersonnak kellett volna a középpálya tengelyét alkotni és nem Scholesnak meg Carricknek, akiket még Favre is lefutna. Rooneyt sem értem miért kezdett, beállt, egyből feljavult a játékunk, ő meg Nani helyett kezdhetett volna, aki meccsek óta hótszar formában van.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A Kanalas-Kígyós meg csókolja meg Fortunát ha már megfogta a kezét a csapatának. Ez mennyire demoralizáló ha így kapsz ki. Azt meg azt hiszem a második félidő eléggé bebizonyította mekkorát hibázott Fergie a kezdőcsapattal... ejj-ejj...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ha Friedel láncfűrésszel jön rá minden MU játékosra aki a 16-oson belülre ér Foy akkor sem fog 11-est ítélni 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
nem hiszem el ezt a makker Tottenhamet... mekkora kapufa OMG

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
meccs van emberek 😊 UNITED! UNITED!davemayer
méghozzá mekkora meccs van 😀
Coys!!!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
meccs van emberek 😊 UNITED! UNITED!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
tegnap a Milan-Cagliarin durva volt nézni, hogy kb. 15000 ember ment ki összesen..Stez
a mostani Milan kb. ennyit érdemel...és itt főleg a vezetésre gondolok.Medvepapa
Én ennek örülök,mert ez is felgyorsítja a klub eladását, Berlu egyre nagyobb szarba kerül, és a Milan egyre többe van neki. Nem véletlenül láttak napvilágot a hírek, miszerint januárban eladja a klubot valami olasz milliárdosnak. Ennek emg örülök, mert lesz pénz dögivel, ráadásul azért olasz kézben marad a klub, ami fontos tényező. Ráadásul abban is biztos vagyok, hogy ez a hír a Milanról szól, mert ha új tulaj jön, akkor szerintem Guardiolát ide fogja hozni.


Az olasz edzőlegenda, Carlo Mazzone biztosra veszi, hogy a katalán szakember jövőre vagy az Inter vagy a Milan edzője lesz.

„Jövőre Pep Milánóban dolgozhat. Hogy az Internél vagy a Milannál? Azt nem tudom – mondta Carlo Mazzone az Il Subsidiariónak. – Felhívott, és azt mondta, hamarosan meglátogat. Amikor azt kérdeztem tőle, hogy mint turista érkezik ide vagy mint egy olasz csapat edzője, azt felelte: mindkettő.”

A két tréner barátsága azóta tart, hogy 2003-ban Mazzone Guardiola edzője volt a Bresciánál.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
jó eddig a Tottenham, de kíváncsi lennék a második félidőre ha 1-2 lenne most. Az elmúlt 1 év legegyértelműbb tizijét pont nem adják meg a MU-nak, az eséseket igen, ezt nem... nem tudom pl a partjelző ezt hogy nem látta.

Sajnos Evrát ha így játszik simán kiszorítja Büttner.
Fergusont sem értem, játszik Rooney a ligakupában, vszínűleg kedden Kolozsváron is, most meg jegeli. Inkább ma kezdettem volna, Kolozsváron is inkább lehetett volna pihentetni mint itt. A három meccs közül ez a legnehezebb és ezt kéne mindenképp megnyerni. 0-2

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
Suarezzel (két meccs 6 gól, egy gólpassz)az élen úgy néz ki szeret a Pool Norwichba járni. Végre meg van az első győzelem! Bár a védekezésen van még mit javítani, mert az néha borzalmas volt. Azért összességében kezd látszódni BR munkája. Csak így tovább!Zolika
bar a meccset - termeszetesen es sajnos - nem lattam, az nagyon tetszik, hogy sterling, wisdom es suso is kezdo volt.
vegre egy menedzser, aki bizik a kicsikben. megha reszben kenyszerusegbol is.
hogy jatszott egyebkent a fentebb emlitett trio?
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Suarezzel (két meccs 6 gól, egy gólpassz)az élen úgy néz ki szeret a Pool Norwichba járni. Végre meg van az első győzelem! Bár a védekezésen van még mit javítani, mert az néha borzalmas volt. Azért összességében kezd látszódni BR munkája. Csak így tovább!

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
már találtam, de köszi 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
hq stream-et tud valaki az Arsenal - Chelsea-re?lol
nem tudom, hogy még kell-e, de ez nem rossz:
 www.slipstreamtv.com/sstv1.html

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hq stream-et tud valaki az Arsenal - Chelsea-re?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-32-szeres-valogatott-horvath-ferenc-a-kte-kispadjan-2177657

Amadeus91
mit írnak kint a KTE edzőváltásáról Németországban, testvérem? 😀JC6
még nem hozta le a Bild Zeitung, szóval kételkednék a dolog hitelességében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-32-szeres-valogatott-horvath-ferenc-a-kte-kispadjan-2177657

Amadeus91
mit írnak kint a KTE edzőváltásáról Németországban, testvérem? 😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Huszti jó játékos. Nagyon jó. De ne higgye már mindenki azt, hogy megváltja a világot, ha visszatér a válogatottba... 3-4 naponta feljön ez a kérdés, nem csak itt, mindenhol... De ugyan olyan szarok leszünk, ha visszatér majd. Egy fecske nem csinál nyarat, a válogatott összeállítását az alapoktól kell elkezdeni, nagyon gyorsan...JC6
Kezdeni ott, hogy NB1-ből max. Varga Józsit beválogatni amíg haza nem tér ex-Zimányné Dzsudzsi emelni a színvonalat... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
tegnap a Milan-Cagliarin durva volt nézni, hogy kb. 15000 ember ment ki összesen..Stez
a mostani Milan kb. ennyit érdemel...és itt főleg a vezetésre gondolok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amadeus teljesen lecserélted már a bildet nso-ra? 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-32-szeres-valogatott-horvath-ferenc-a-kte-kispadjan-2177657

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/herr-dardai-tobbet-szaladgalok-mint-egykoron-a-palyan-2177269

Legfrissebb Dárdaival.Amadeus91
német link nélkül meg sem nyitom! 😀