Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kicsit hosszú, de sztem megéri elolvasni:
 ulloi129.wordpress.com/2012/09/26/moniz-bajnokok-akarok-lenni-a-fradival-de-ehhez-mindenkitol-200-kell-minden-nap/

remélem nem üldözik el, és akkor végre mihamarabb jöhet a 29.

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én amúgy nem örülök h 3 meccset kapott és nem gyengítheti addig tévéseket, pláne a ződek ellen...

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Stez: Én nem bukom el GM-ben. Innen szép nyerni! 😀

Divat: Örülök is, megérdemelte az a rohadék! Szerencse, hogy nem hallották, hogy azt mondta, hogy a spori frizurája ma nem annyira áll jól neki, decemberig tuti nem látnánk a pályán!

Remélem a többieknek is eljutott az agyáig, és ők már nem követnek el ilyen durvaságot, hogy csúnyán beszélnek. Ezentúl külön figyelem, hogy amikor valaki hevesen reklamál egy sporinál, akkor megválogatja-e a szavait, mert ha csak Sanyi mer bazmegezni, akkor visszavonom a véleményemet.fetomy
Nem kell itt álszenteskedni te is tudod pontosan hogy amennyire Air annyira tapló is a kedves Sanyi. Valszeg többször beszólt a bírónak aztán mikor sok volt lezavarták.
Bár tudom ez a Vidi-Souza elleni hadjárat hogy egy bazdmegért eltilják 3 meccsre az ászt.
Te se sem gondolod komolyan...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stez: Én nem bukom el GM-ben. Innen szép nyerni! 😀

Divat: Örülök is, megérdemelte az a rohadék! Szerencse, hogy nem hallották, hogy azt mondta, hogy a spori frizurája ma nem annyira áll jól neki, decemberig tuti nem látnánk a pályán!

Remélem a többieknek is eljutott az agyáig, és ők már nem követnek el ilyen durvaságot, hogy csúnyán beszélnek. Ezentúl külön figyelem, hogy amikor valaki hevesen reklamál egy sporinál, akkor megválogatja-e a szavait, mert ha csak Sanyi mer bazmegezni, akkor visszavonom a véleményemet.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
mandzukic megint 2 gólt vágott, még mindig milyen szar igazolás... 😀Divat
Tuti találunk egy német cikket valahol ahol lehúzzák 😉
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mandzukic megint 2 gólt vágott, még mindig milyen szar igazolás... 😀

|
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
asszem mennem kéne aludni 😀 köszi 😊JC6
Nincs mit, tényleg jó meccs lehetett. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
asszem mennem kéne aludni 😀 köszi 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Iszonyat jó meccs volt ez a Freiburg - BvB !!!JC6
Frankfurt lesz az. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Iszonyat jó meccs volt ez a Freiburg - BvB !!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tévésTamás örülhet, air sanyi 3 meccset kapott... 😊Divat
szánalmas sz*r szem*t ítélet... szabályok ide v oda, sanyi hazajött h lendítsen az nb1 színvonalán de ilyen dilettáns döntésekkel még ezt sem engedik... most riasztották el juhászt és djujit is a hazatértéstől... 😕

sanyi 4 prez!peach
őket már muszbek úr is... 😀

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
tévésTamás örülhet, air sanyi 3 meccset kapott... 😊Divat
szánalmas sz*r szem*t ítélet... szabályok ide v oda, sanyi hazajött h lendítsen az nb1 színvonalán de ilyen dilettáns döntésekkel még ezt sem engedik... most riasztották el juhászt és djujit is a hazatértéstől... 😕

sanyi 4 prez!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tévésTamás örülhet, air sanyi 3 meccset kapott... 😊

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Vidic 2 hónapra kidőlt újra...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem szerethetnek mindenhol. 😊Sobri Jóska
miért, hol szeretnek? 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692


Puhl Sanyi is totál szétivott képpel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még valamelyik angol bírótól olvastam, kérdezték tőle mit reagál, mikor beszólnak neki. Hát a fuck you-ra annyi a reakciója, hogy fuck you too 😀 Kb ez a helyes magatartás...Asbee
NA hálistennek, csak nem vagyok egyedül 😊
fetomy
Persze azért nem azt jelenti, hogy át kell menni Mucsi Zoltánba 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
btw Sobri mint spori, szenzációs 😀
- De spori, ez nem volt les!
- Nézd, ha nem tudod egzakt tényekkel igazolni az állításodat, miszerint nem álltál lesen, akkor csak előítéletektől fűtött üres fröcsögés amit motyogsz, ugyanis a te nem létező hiteles tényként kezelhető bizonyítékod egyenesen bizonyítja, hogy nekem van igazam, vagyis lesen álltál. De tiszteletben tartom az álláspontodat a témában, amit jutalmazok is egy szép sárga kitüntetéssel. fetomy
Nem ebben az évezredben volt, nem ma voltam 20 éves. 😊
Viszont az egyik meccsen a kettőből (BLASZ 4 alsóházi rangadó, Újpesti Óceán - valamilyen Kinizsi) valóban nem volt les, mert partjelzőnek küldtek engem, de se a vezetőbíró, se a másik taccsbíró nem jött el, és megkértek ha ott vagyok vezessem le, viszont egyedül nem túl egyszerű, életem első meccsén középről, segítő nélkül kiszúrni a leseket, pláne, hogy az egyik csapat középhátvédje egy kb. 45 éves 130 kilós öregfiú volt, míg a másik csapat csatára/szélsője egy 17-18 éves 60 kilós romagyerek, aki ugye ezerrel tepert a szélen a kivágott labdára, miközben a zsírgombóc védő onnan vagy 15-20 méterre komótosan lépett egyet előre felemelt kézzel, és felmordult, hogy: les. Hát akár az is lehetett. De úgy ítéltem meg, hogy nem áll módomban ezt eldönteni, ezért arra szavaztam, hogy úgy a korrekt, ha meg se próbálom kiválogatni, se egyik, se másik csapatnál.
Namost ilyen indítás után nem volt meglepő a 11 sárga, 5 kiállítás, 3 tizenegyes, és 5-3-nál lefújt meccs kb a 70. percben. 😊
Nem szerethetnek mindenhol. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény az élet fetomy, manapság az embernek mindenhez értenie kell, ha nem akar elbukni. 😛
Mint te GM-ben, tudod. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még valamelyik angol bírótól olvastam, kérdezték tőle mit reagál, mikor beszólnak neki. Hát a fuck you-ra annyi a reakciója, hogy fuck you too 😀 Kb ez a helyes magatartás...Asbee
NA hálistennek, csak nem vagyok egyedül 😊

btw Sobri mint spori, szenzációs 😀
- De spori, ez nem volt les!
- Nézd, ha nem tudod egzakt tényekkel igazolni az állításodat, miszerint nem álltál lesen, akkor csak előítéletektől fűtött üres fröcsögés amit motyogsz, ugyanis a te nem létező hiteles tényként kezelhető bizonyítékod egyenesen bizonyítja, hogy nekem van igazam, vagyis lesen álltál. De tiszteletben tartom az álláspontodat a témában, amit jutalmazok is egy szép sárga kitüntetéssel.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én jó régen elvégeztem a játékvezetőit, voltam is pár meccsen (BLASZ), de mivel betartottam a szabályokat, mindkét meccs amit vezettem idő elött végetért a sok sárga lap és kiállítás miatt.
Sobri Jóska
Ezt mondjuk mindjárt sejtettem 😛 😀 Bocs 😀

Még valamelyik angol bírótól olvastam, kérdezték tőle mit reagál, mikor beszólnak neki. Hát a fuck you-ra annyi a reakciója, hogy fuck you too 😀 Kb ez a helyes magatartás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bazze a mi Vilink is lesérült...úgy érzem eljött Ginger ideje!!!! 😛

|
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
A mai világban nem gondolom, hogy egy bazmeg annyira sértő lenne egy olyan környezetben ahol meg aztán végképp minden mondatban elhangzik Ráadásul ez még nem is egy bazmeg te köcsög, hanem egy sima mondatvégi bazmeg. Sporinak is ezerszer hallottam már mondani, rengeteg játékos több féle szinten szokott ilyeneket mondani, a legtöbb amit láttam, hogy szóltak, hogy figyeljen a szájára. Ha valaki nem bír betelni a hatalmával akkor nem csodálom ha azonnal ki is használja a helyzetet, de szerintem a mai világban kissé túlzó reakció ez. Még ha kurva anyázott volna akkor megértem, de egy bazmegért...

Hozzátszem Sanyi egy utolsó tajköcsög és közel sem az ő védelmében mondom, csak meglepődtem kissé. Olyan ez, mintha Orbán bácsi most kitalálná, hogy aki csúnya szóval illeti az börtönbe megy. Elvégre neki minimum annyi tisztelet kijár, mint a sporinak...fetomy
A megoldás igencsak egyszerű.
Benne van a szabálykönyvben, hogy a játékvezető megsértéséért milyen mérvű büntetés jár. Nem igazán van mit mérlegelni.
"Kiállítással járó szabálytalanságok
Kiállítandó az a játékos, cserejátékos vagy lecserélt játékos, aki elköveti a következő hét szabálytalanság valamelyikét:
...
• goromba, durva vagy sértő kifejezések illetve mozdulatok használata
..."

( www.focibiro.hu/erdeklodoknek/szabaly/szabalyok-abc/item/328-12-szabalytalansag.html)



Sobri Jóska
Az is benne van, hogy aki a bírót át akarja baszni, ergó színészkedik, sárgát kéne hogy kapjon. Ha ezt betartanák, akkor szinte minden meccsen lenne 1-2 kiállítás.
De mégis csak az esetek kis részében kapnak lapot az ilyen játékosok.Stez
Pontosan.
Ezért nézhetetlen már a soccer, mivel még a saját szabályaikat se tartják be, amelyek szellemében, és amelyek felügyeletével folynak a történések.
Én jó régen elvégeztem a játékvezetőit, voltam is pár meccsen (BLASZ), de mivel betartottam a szabályokat, mindkét meccs amit vezettem idő elött végetért a sok sárga lap és kiállítás miatt.
Pedig csak azt tettem amit a szabálykönyv előírt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
A mai világban nem gondolom, hogy egy bazmeg annyira sértő lenne egy olyan környezetben ahol meg aztán végképp minden mondatban elhangzik Ráadásul ez még nem is egy bazmeg te köcsög, hanem egy sima mondatvégi bazmeg. Sporinak is ezerszer hallottam már mondani, rengeteg játékos több féle szinten szokott ilyeneket mondani, a legtöbb amit láttam, hogy szóltak, hogy figyeljen a szájára. Ha valaki nem bír betelni a hatalmával akkor nem csodálom ha azonnal ki is használja a helyzetet, de szerintem a mai világban kissé túlzó reakció ez. Még ha kurva anyázott volna akkor megértem, de egy bazmegért...

Hozzátszem Sanyi egy utolsó tajköcsög és közel sem az ő védelmében mondom, csak meglepődtem kissé. Olyan ez, mintha Orbán bácsi most kitalálná, hogy aki csúnya szóval illeti az börtönbe megy. Elvégre neki minimum annyi tisztelet kijár, mint a sporinak...fetomy
A megoldás igencsak egyszerű.
Benne van a szabálykönyvben, hogy a játékvezető megsértéséért milyen mérvű büntetés jár. Nem igazán van mit mérlegelni.
"Kiállítással járó szabálytalanságok
Kiállítandó az a játékos, cserejátékos vagy lecserélt játékos, aki elköveti a következő hét szabálytalanság valamelyikét:
...
• goromba, durva vagy sértő kifejezések illetve mozdulatok használata
..."

( www.focibiro.hu/erdeklodoknek/szabaly/szabalyok-abc/item/328-12-szabalytalansag.html)



Sobri Jóska
Az is benne van, hogy aki a bírót át akarja baszni, ergó színészkedik, sárgát kéne hogy kapjon. Ha ezt betartanák, akkor szinte minden meccsen lenne 1-2 kiállítás.
De mégis csak az esetek kis részében kapnak lapot az ilyen játékosok.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
A mai világban nem gondolom, hogy egy bazmeg annyira sértő lenne egy olyan környezetben ahol meg aztán végképp minden mondatban elhangzik Ráadásul ez még nem is egy bazmeg te köcsög, hanem egy sima mondatvégi bazmeg. Sporinak is ezerszer hallottam már mondani, rengeteg játékos több féle szinten szokott ilyeneket mondani, a legtöbb amit láttam, hogy szóltak, hogy figyeljen a szájára. Ha valaki nem bír betelni a hatalmával akkor nem csodálom ha azonnal ki is használja a helyzetet, de szerintem a mai világban kissé túlzó reakció ez. Még ha kurva anyázott volna akkor megértem, de egy bazmegért...

Hozzátszem Sanyi egy utolsó tajköcsög és közel sem az ő védelmében mondom, csak meglepődtem kissé. Olyan ez, mintha Orbán bácsi most kitalálná, hogy aki csúnya szóval illeti az börtönbe megy. Elvégre neki minimum annyi tisztelet kijár, mint a sporinak...fetomy
A megoldás igencsak egyszerű.
Benne van a szabálykönyvben, hogy a játékvezető megsértéséért milyen mérvű büntetés jár. Nem igazán van mit mérlegelni.
"Kiállítással járó szabálytalanságok
Kiállítandó az a játékos, cserejátékos vagy lecserélt játékos, aki elköveti a következő hét szabálytalanság valamelyikét:
...
• goromba, durva vagy sértő kifejezések illetve mozdulatok használata
..."

( www.focibiro.hu/erdeklodoknek/szabaly/szabalyok-abc/item/328-12-szabalytalansag.html)

Valójában minden olyan esetben téved, hibázik a játékvezető, amikor nem állít ki ilyenkor egy játékost. A szabályok értelmében.