Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
az a durva, hogy a kereten már ki sem akad az ember... 😀 (pedig már tegnap kihirdette)

a szerethetőek:  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/negy-gyori-jatekos-egervari-kereteben-2178583
peach
Jelentős győri jelenlét 😛 Az a szomorú, hogy ilyen szinten beleszól a válogatásba a manager lobbi 😕 (pl.: Varga Józsi ne legyen már jobb hátvéd, mert úgy nehezebb eladni (DVSC)) Egy Tőzsér meg simán kimaradhat. Husztin se csodálkozok, hogy beintett. Vicc ami itt megy, és erre csak ráerősít, hogy a média irreálisan magasan tartja az elvárásokat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
BL győztes csatárt igazolt az Újpest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Air Sanya hány like-nál jár? 😀JC6
 www.facebook.com/pages/Torghelle-S%C3%A1ndor/32150151266?fref=ts


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Air Sanya hány like-nál jár? 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
az a durva, hogy a kereten már ki sem akad az ember... 😀 (pedig már tegnap kihirdette)

a szerethetőek:  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/negy-gyori-jatekos-egervari-kereteben-2178583



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693

Sobri Jóska
Ha még lehetne szerintem lendületből beválogatná őt Sanyi bá, csak sajna már nem lehet.
Toca
Szerintem meg nem férne bele az elképzelésbe/rendszerbe...
Matthew99
miután spanyol válogatott lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man

Sobri Jóska
Ha még lehetne szerintem lendületből beválogatná őt Sanyi bá, csak sajna már nem lehet.
Toca
Szerintem meg nem férne bele az elképzelésbe/rendszerbe...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
na most akkor ki a szerethetőbb?
Höri

Sobri Jóska
Ha még lehetne szerintem lendületből beválogatná őt Sanyi bá, csak sajna már nem lehet.
Sanyi bá okosan kivár,csak lesz egy szar meccse Husztinak és akkor tutio meg lesz az indok 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
na most akkor ki a szerethetőbb?Höri
befosás azért, hogy még mindig a "szerethetőségen" pörögtök, amikor kurvára nem azért marad ki a válogatottból, mert hobbiból kismacskákat rugdos.kaszo
elnézést az éretlen poénkodás miatt!Höri
Akkor egy kis szakmai anyag. 😊
 www.hatharom.hu/article/38f40c-kibol-lesz-a-cserebogar-igy-lehetsz-ma-edzo-fodballisztanbanSinisa
ha már magyar edző

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fogadasi-botrany-a-birosag-elutasitotta-aczel-keresetet-2178665

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
na most akkor ki a szerethetőbb?Höri
befosás azért, hogy még mindig a "szerethetőségen" pörögtök, amikor kurvára nem azért marad ki a válogatottból, mert hobbiból kismacskákat rugdos.kaszo
elnézést az éretlen poénkodás miatt!Höri
Akkor egy kis szakmai anyag. 😊
 www.hatharom.hu/article/38f40c-kibol-lesz-a-cserebogar-igy-lehetsz-ma-edzo-fodballisztanban

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na most akkor ki a szerethetőbb?Höri
befosás azért, hogy még mindig a "szerethetőségen" pörögtök, amikor kurvára nem azért marad ki a válogatottból, mert hobbiból kismacskákat rugdos.kaszo
elnézést az éretlen poénkodás miatt!

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
na most akkor ki a szerethetőbb?Höri
befosás azért, hogy még mindig a "szerethetőségen" pörögtök, amikor kurvára nem azért marad ki a válogatottból, mert hobbiból kismacskákat rugdos.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
na most akkor ki a szerethetőbb?
Höri

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na most akkor ki a szerethetőbb?

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Buzsáky is 1 hónapra igazolt angligába...ez miért is trendi? sztem tuti a kondásoknál figyeltek fel erre a remek dologra!!! 😊

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ahogy nézem a Realnak fújtak 2 tizit is...Nesze nekünk 😀 Bár nem láttam a meccset,ezért nem is nyilatkoznék róla

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 839 — Amerikai sportok rajongója
Na végre 2 győzelem egymás után, így tovább! ha hozzuk a pápát is köv héten, szépen megindulunk felfelé! Mondjuk ebben bíztam is a könnyebb sorsolás miatt, a gyilkosabb első 5-6 forduló után.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Nyilasi Tibi nagyon komoly a Sport TV-ben:
fehér sportcipő + háromcsíkos naci - felül ing+zakó 😀
A rendező pedig 3 perc alatt már másodszor mutatta meg. 😀Sinisa
A zuhanyhíradóban is már új kameraállás van.Látszott ott is,hogy a stylist-ok csak a műsorvezetőkkel foglalkoznak.Hegyi/Zombori katasztrófa ahogy felöltöztek 😀JoeyPorter
Legalább egy farmert felvehetett volna.
Ez a munkahelye...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
Besic magyar szinten jó játékosMedvepapa
nem csak magyar szinten jó, erősebb bajnokságokban is megállná a helyét.

choose life
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nyilasi Tibi nagyon komoly a Sport TV-ben:
fehér sportcipő + háromcsíkos naci - felül ing+zakó 😀
A rendező pedig 3 perc alatt már másodszor mutatta meg. 😀Sinisa
A zuhanyhíradóban is már új kameraállás van.Látszott ott is,hogy a stylist-ok csak a műsorvezetőkkel foglalkoznak.Hegyi/Zombori katasztrófa ahogy felöltöztek 😀

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Nyilasi Tibi nagyon komoly a Sport TV-ben:
fehér sportcipő + háromcsíkos naci - felül ing+zakó 😀
A rendező pedig 3 perc alatt már másodszor mutatta meg. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Büntetés ezt a Fradi meccset nézni.
Sajnos... 😕Sinisa
Sajnos igen...labda nélküli mozgás = 0. Foci = 0. De mindjárt 7 óra... 😀Medvepapa
... elképzelés = 0.
Talán Besic+Gyömbér nyújt értékelhető teljesítményt.
Én is várom már a 19h-t! 😊Sinisa
Besic magyar szinten jó játékos, Gyömbér nekem a védelemben jobban tetszik, Sváb szimpatikus de gyenge. Mintha Moniz arcán is olyat látnék, hogy "ezt azért nem gondoltam volna ba*meg". 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Büntetés ezt a Fradi meccset nézni.
Sajnos... 😕Sinisa
Sajnos igen...labda nélküli mozgás = 0. Foci = 0. De mindjárt 7 óra... 😀Medvepapa
... elképzelés = 0.
Talán Besic+Gyömbér nyújt értékelhető teljesítményt.
Én is várom már a 19h-t! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
diósgyőri szemmel se jobb, semmi elképzelés nincs
legalább a hangulat jó lehet (mert a zajmikrofonok zseniális elhelyezésének köszönhetően szinte semmi nem jön át a vendégszektorból)
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Büntetés ezt a Fradi meccset nézni.
Sajnos... 😕Sinisa
Sajnos igen...labda nélküli mozgás = 0. Foci = 0. De mindjárt 7 óra... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"