Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0jjncaa
ja ezt most akartam beszerkeszteni.

mondjuk vissza is kaptuk 1-2 évvel később a Vardar Skopje ellen ugyanilyen arányban 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Na örülök, hogy Szekeres is képernyőre került valahogy 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért látszik, hogy a csapat Pakson főpróbázott, aki ott pontot szerez, powerhouse itt európa-szinten.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mi a szar??????????? 😀 😀 😀
Bunda 😀 fetomy megtette 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá, félidő előtt 3–0? Ez igazából a Lokinak kibaszott égő 😀

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hogy-hogy nem vagy kint a stadionban f(oteldrukker)etomy? :pjjncaa
Mert így szakmázgathat itt a fórumon 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀Newman
Orbán belenyúlt a pénztárcába és megvette az EL-t is 😀fetomy
Hogy-hogy nem vagy kint a stadionban f(oteldrukker)etomy? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀Newman
Tökéletes helyzetkihasználás.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀Newman
Orbán belenyúlt a pénztárcába és megvette az EL-t is 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
csúnya lesz a vége!Höri
Kiütés!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
AZTAKURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIIIKOOOOOO!! Kurvaélllett :mad:
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csúnya lesz a vége!

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Már 2!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Alakul 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja? jjncaa
Ennyi embert érdekel, plusz azt a párezret aki hiányolja.
Irreális lenne kereskedelmi tévében magyar meccset adni. Kutyát nem érdekli.Sobri Jóska
a selejtezők az m1-en mentek, maga a csoportkör meg a story4-en, ez az igazán vicces...jjncaa
a story4 vette meg az EL közvetítést, szóval ha be se jutottak volna a magyarok, ők most akkor is közvetítenének.

lásd tavaly is így voltHöri
 onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja? jjncaa
Ennyi embert érdekel, plusz azt a párezret aki hiányolja.
Irreális lenne kereskedelmi tévében magyar meccset adni. Kutyát nem érdekli.Sobri Jóska
a selejtezők az m1-en mentek, maga a csoportkör meg a story4-en, ez az igazán vicces...jjncaa
a story4 vette meg az EL közvetítést, szóval ha be se jutottak volna a magyarok, ők most akkor is közvetítenének.

lásd tavaly is így volt

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja? jjncaa
Ennyi embert érdekel, plusz azt a párezret aki hiányolja.
Irreális lenne kereskedelmi tévében magyar meccset adni. Kutyát nem érdekli.Sobri Jóska
a selejtezők az m1-en mentek, maga a csoportkör meg a story4-en, ez az igazán vicces...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Én a magyar dolgozói bérekkel összehasonlítva érzem nem kicsit túlzónak. Tudom, ez a múltban is így volt, de azért elég durva hogy ennyit kap valaki azért mert lötyög az NB1-ben. Azon is meglepődtem amikor az MTK igazgatójával olvastam egy nyilatkozatot és abban elmondja hogy nincsenek jó helyzetben de azért aki az első osztály tagja az 350 ezer alatt nem keres. Mire?
Az tényleg nem érdekel engem sem hogy honnan fizeti ki, az hogy mire az inkább.davemayer
Nem azért kapja.
Azért kap ennyit, mert valakinek megéri ennyit fizetni.
Almát meg össze lehet hasonlítani körtével (focistának kifizetett pénzt, dolgozó embernek fizetett pénzzel), csak semmi hasznosítható konklúzió nem fog kijönni belőle.Sobri Jóska
Ha például egy építkezésen dolgozó emberrel hasonlítod összemindkettő Magyarországon él, ott adózik, ott dolgozik, egyik sem atomfizikus mégis az egyik 100x (!!!) annyit keres és nem fog 50 évesen meghalni a munkája miatt. Ha e 5x-ös lenne az eltérés azt meg lehetne indokolni azzal hogy az ő munkájára figyelnek az emberek(...), nagyobb bevételt termel a "szórakoztatóiparban" a munkáltatójának stb., de 100x-ost nem lehet. Főleg úgy nem hogy az egyik megélni nem tud abból amit keres a másik meg azt se tudja mit kezdjen vele.

Külföldön is így megy, tudom, de ott azért az életszínvonal sincs a béka segge alatt. Semmi sem indokolja azt hogy ma Mo.-n valaki ilyen szarral ennyit keressen. davemayer
Mondjuk én klubtulaj vagyok.
Úgy döntök, és van rá jó okom, amit most nem kötök az orrodra, hogy nekem megér havi 10 milliót, hogy az én csapatomban játszon XY.
Mi közöm ahhoz, hogy egy másik vállalkozó mennyit fizet egy másik szektorban valakinek, aki építkezésen dolgozik?! Gondolom annyit fizet, amennyiért talál embert. Culágernek mindenki alkalmas, focistának kevesen.
Nekem megér ennyit XY, mi közöm ahhoz, hogy mennyit keres egy melós?

Mondjuk én focista vagyok.
Tudom, hogy elég ergyán focizok, de tavaly kaptam havi 6 milát. Most meg kérek 16-ot. De az emberem csak 10-et tudott elintézni, vállalom.
Mi közöm ahhoz, hogy Ember Lajos, aki még focizni se tud, havi 100ért talicskázik?!
Tanuljon meg focizni, szorítson ki a kezdőből, és akkor majd ő is jól keres. Vagy kérjen ő is 10 milát, ha megkapja hurrá, ha nem, akkor meg kiderül mennyit ér. Mi itt a hiba?
Én meg hülye lennék kevesebbért összetöretni magam a sok favágó ellen, ha megkapok ennyit is.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja? jjncaa
Ennyi embert érdekel, plusz azt a párezret aki hiányolja.
Irreális lenne kereskedelmi tévében magyar meccset adni. Kutyát nem érdekli.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja? jjncaa
gondolom mivel már 3-4 éve adják az EL-t olyan szerződésük lehet, hogy ők válszthatnak először, hogy melyik meccset szeretnék közvetíteni. meg gondolom nem akkora cimborák viktorral mint a sport tv, így még ő sem tudja ( wtf? ) a magyar tévével is adatni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
az idegenbeli meccsnél még nem szóltam, de hogy a fenébe lehet, hogy a Vidi hazai Európa-ligás mérkőzését is a story4 adja?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal