Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Le a baseballsatyival a Vidi előtt. Csak a maradék 4 meccsen is legyen legalább 2 ugyanilyen teljesítmény.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sanyi azért vérhólyagot rúg a labdára minden érintésnél...

Viszont ez van, ha egy edző fel tudja mérni, hogy mire képesek a játékosai, van elképzelése, hogy mit akar játszani velük, el is tudja magyarázni nekik, a játékosok meg képesek végrehajtani a hozzájuk szabott taktikát. Ugye, Sanyi bá'?somoskovig
De a Vidi nem szerethető... általában. 😛apeszos
Még 😛
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Nagy grat a fidinek, nem szeretem ami ott folyik, de ez szép győzelem volt!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sanyi azért vérhólyagot rúg a labdára minden érintésnél...

Viszont ez van, ha egy edző fel tudja mérni, hogy mire képesek a játékosai, van elképzelése, hogy mit akar játszani velük, el is tudja magyarázni nekik, a játékosok meg képesek végrehajtani a hozzájuk szabott taktikát. Ugye, Sanyi bá'?somoskovig
De a Vidi nem szerethető... általában. 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Sanyi azért vérhólyagot rúg a labdára minden érintésnél...

Viszont ez van, ha egy edző fel tudja mérni, hogy mire képesek a játékosai, van elképzelése, hogy mit akar játszani velük, el is tudja magyarázni nekik, a játékosok meg képesek végrehajtani a hozzájuk szabott taktikát. Ugye, Sanyi bá'?

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Torghelle tényleg rabonázott? Tényleg? 😀
És tényleg, hát ez nálam a meccs jelenete 😀Wyatt
Ne, dehogy. A portugálok leadták a pontot, pontokat 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Torghelle tényleg rabonázott? Tényleg? 😀
És tényleg, hát ez nálam a meccs jelenete 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
[
Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊csi77
A lusta naplopója.
Sousát felfuttattuk, legalább lesz aki befogadja miután tavasszal ikszelnek a Siófok ellen és kirúgják.Höri
Itthon nincs aki megfizeti a Vidin kívül. Bár ha zaciba vágják a várost, talán Szegeden lesz rá pénz.

Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊csi77
az unokája portugáliában nyomja most  www.transfermarkt.de/en/siaka-bamba/profil/spieler_122498.htmlHöri
Itthon is játszanak még távoli rokonai: Gyagya és Dinka.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊csi77
az unokája portugáliában nyomja most  www.transfermarkt.de/en/siaka-bamba/profil/spieler_122498.htmlHöri
Sose voltál normális, de ez most eléggé fájt 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
És minél jobban haladunk vissza az időben, annál durvább dolgok voltak mai szemmel
Valamelyik nagy öregnél írták, hogy szinte csak álldogált egész meccsen, nem játszott jó
Mondjuk akkor épp valami öt gólt rúgott csak...
Meg gyenge teljesítmény, csak 5-6-tal nyert a csapat (kár, hogy a nevek az istenért nem fognak beugrani)Wyatt
Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊csi77
Köszönet a konkretizálásért 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊csi77
az unokája portugáliában nyomja most  www.transfermarkt.de/en/siaka-bamba/profil/spieler_122498.html

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
És akkoriban még amfoci se volt a tévében!jjncaa
De volt csak az USA-ban... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
És minél jobban haladunk vissza az időben, annál durvább dolgok voltak mai szemmel
Valamelyik nagy öregnél írták, hogy szinte csak álldogált egész meccsen, nem játszott jó
Mondjuk akkor épp valami öt gólt rúgott csak...
Meg gyenge teljesítmény, csak 5-6-tal nyert a csapat (kár, hogy a nevek az istenért nem fognak beugrani)Wyatt
Deák Bambáról mondta írta a tudósító, hogy hat gólján kívül nem csinált semmit a meccsen..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sousát felfuttattuk, legalább lesz aki befogadja miután tavasszal ikszelnek a Siófok ellen és kirúgják.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez kurva nagy volt
Na milyen faszán jött ki most Bozsovics, majd elbassza a picsába, ahol még ember sincs véletlenül se, erre kurva nagy csönd 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a Sporting nem lehet ennyire szar, tuti bunda 😀 csődközelben a klub, Vitya csúsztatott pár eurómilliót 😀JC6
Á dehogy. Vagy Souza beszélt a régi spanokkal (vagy befenyegetett mindenkit, hogy körbelefejeli az ottani fejeseket) vagy Renato Neto elmondta hol vannak a csapat gyenge pontjai.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ez a Sporting nem lehet ennyire szar, tuti bunda 😀 csődközelben a klub, Vitya csúsztatott pár eurómilliót 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Torghelle lőne egy gólt, tuti nagyobb földrengés lenne mint Lynch futásánál.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy tankolni...JC6
Itt nem kell Luckért szívni

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vagy tankolni...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a rohadt MOL logó nagyon kell oda a képernyőre...JC6
Ha nem tetszik, tessék többet ajánlani
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
Jó, 25-30 éve hol voltak a törökök soccerben? A Szöke Szikla akkora császár volt ott edzőként, mint Mourinho manapság, és akkor ezzel mindent elmondtam. iktriad
tudom hogy szarok voltak de ezeket a szavakat egymás mellé írva sose láttam korábban így furcsa volt.

de majd 20 év múlva azon csodálkoznak, hogy 2012-ben nyerni jártuk San Marino-ba.Höri
Vannak dolgok, amik állandóak maradnak. Pl. hogy San Marino mindig bokszzsák lesz.

Közben moderálom magam. Mészöly Sr. "csak" 2 meccsen volt szöv. kapítány Hasan Saséknál '85ben. Nyerni egyik meccsen se sikerült. iktriad
Jaja, mint Tebow-val nyer a csapata, Gabbert meg őőő

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az a rohadt MOL logó nagyon kell oda a képernyőre...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
Jó, 25-30 éve hol voltak a törökök soccerben? A Szöke Szikla akkora császár volt ott edzőként, mint Mourinho manapság, és akkor ezzel mindent elmondtam. iktriad
tudom hogy szarok voltak de ezeket a szavakat egymás mellé írva sose láttam korábban így furcsa volt.

de majd 20 év múlva azon csodálkoznak, hogy 2012-ben nyerni jártuk San Marino-ba.Höri
Vannak dolgok, amik állandóak maradnak. Pl. hogy San Marino mindig bokszzsák lesz.

Közben moderálom magam. Mészöly Sr. "csak" 2 meccsen volt szöv. kapítány Hasan Saséknál '85ben. Nyerni egyik meccsen se sikerült.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
Jó, 25-30 éve hol voltak a törökök soccerben? A Szöke Szikla akkora császár volt ott edzőként, mint Mourinho manapság, és akkor ezzel mindent elmondtam. iktriad
tudom hogy szarok voltak de ezeket a szavakat egymás mellé írva sose láttam korábban így furcsa volt.

de majd 20 év múlva azon csodálkoznak, hogy 2012-ben nyerni jártuk San Marino-ba.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
Jó, 25-30 éve hol voltak a törökök soccerben? A Szöke Szikla a válogatottjuk HCje volt 85ben, és akkor ezzel mindent elmondtam.