Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.Höri
És minél jobban haladunk vissza az időben, annál durvább dolgok voltak mai szemmel
Valamelyik nagy öregnél írták, hogy szinte csak álldogált egész meccsen, nem játszott jó
Mondjuk akkor épp valami öt gólt rúgott csak...
Meg gyenge teljesítmény, csak 5-6-tal nyert a csapat (kár, hogy a nevek az istenért nem fognak beugrani)

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
én csak könyveket olvastam a 86-os selejtezőtornáról (tehát nem csak a vébéről), és azon beszartam, hogy egy hivatásos újságíró ilyet leírt, hogy valamelyik bekket nem kéne beválogatni "a gyenge török bajnokságból" 😀 mintha sci-fit olvastam volna.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....csi77
És akkoriban még amfoci se volt a tévében!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.apeszos
Abban az időben még a válogatottnak is ment, egészen Irapuatoig.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?csi77
Azt nem tudom. De Májer Lajos azóta eszembe jut, ha meghallom a Videoton nevet. Vagy a Szabó Jóskáé. Húsz éves voltam, akkor még tudtam szurkolni gurulósnak is.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ilyen éven van.. Slovan, Sporting... ki lesz a következő? 😀JC6
Barca szerintem 😀fetomy
jóvagymá fotelos 😀
jövőre BL - döntő: Barca - Fideszoton 😀JC6
Na akkor már talán kevésbé lenne baj, hogy fizet a mol 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ilyen éven van.. Slovan, Sporting... ki lesz a következő? 😀JC6
Barca szerintem 😀fetomy
jóvagymá fotelos 😀
jövőre BL - döntő: Barca - Fideszoton 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyen éven van.. Slovan, Sporting... ki lesz a következő? 😀JC6
fradi

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ilyen éven van.. Slovan, Sporting... ki lesz a következő? 😀JC6
Barca szerintem 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ilyen éven van.. Slovan, Sporting... ki lesz a következő? 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
háh, azt a Montpellier - Győr meccset sose felejtem, utóbbi évek legszebb sikere volt.JC6
Te amúgy nem bánod, hogy így lealázzuk a csapatod? 😀fetomy
hozzászokott a Slovan ellen.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
háh, azt a Montpellier - Győr meccset sose felejtem, utóbbi évek legszebb sikere volt.JC6
Te amúgy nem bánod, hogy így lealázzuk a csapatod? 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0jjncaa
Én láttam a Vidi utolsó nagy menetelését is, bár kevéssé emlékszem rá, lévén 8 voltam. Aztán tíz évre rá a Fagyit is, a Grasshoppers elleni 0-3 -nál.csi77
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.apeszos
Szerintem te vagy a doyen, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
háh, azt a Montpellier - Győr meccset sose felejtem, utóbbi évek legszebb sikere volt.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még talán a Montpellier - Győr meccset lehetne említeni. 1-0ra nyert a Győr idegenben, 120 percig tartott a meccs, ebből legalább a 2/3-át emberhátrányban nyomták a vendégek úgy emlékszem, de lehozták kapott gól nélkül + a végén megnyerték a tizenegyespárbajt.deyell
na az még akkor volt mikor a digisport nem volt épp elterjedt és a foci iránt érdeklődők kb 65%-a lemaradt róla 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az atmo a közvetítésből most nagyon nem jön át...

Amúgy 2-0-ra vezet a szünetben a Genk a Basel vendégeként 😊jjncaa
Jó story4 elkúrta, mert esküszöm itthon hallom, pedig azért nincs a szomszédban a stadion.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0jjncaa
Én láttam a Vidi utolsó nagy menetelését is, bár kevéssé emlékszem rá, lévén 8 voltam. Aztán tíz évre rá a Fagyit is, a Grasshoppers elleni 0-3 -nál.csi77
Volt szerencsém ott lenni a Vidi-Real-on. Azóta könnyes a szemem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ja, arról volt itt is eredménykövetés 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
még talán a Montpellier - Győr meccset lehetne említeni. 1-0ra nyert a Győr idegenben, 120 percig tartott a meccs, ebből legalább a 2/3-át emberhátrányban nyomták a vendégek úgy emlékszem, de lehozták kapott gól nélkül + a végén megnyerték a tizenegyespárbajt.

choose life
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀Newman
Orbán belenyúlt a pénztárcába és megvette az EL-t is 😀fetomy
Hogy-hogy nem vagy kint a stadionban f(oteldrukker)etomy? :pjjncaa
Nincs rá pénzem, hogy lássam szétalázni a csapatomat 😀 De gondolkodtam rajta, merthogy sokan lesznek, csak aztán mondom mégse. Ha nem vernek szarrá előző fordulóban tuti kimentem volna, de hát így álmomban nem gondoltam volna, hogy egy 0-0, 1-2 szerű eredménynél jobb születhet... Ez az én formám 😀

De sebaj, kurvajók vagyunk az a lényeg, ha ez meglesz, már jók is vagyunk idénre, plusz legalább a város közepén is simán hallatszik ahogy szurkolnak 😊fetomy
Az atmo a közvetítésből most nagyon nem jön át...

Amúgy 2-0-ra vezet a szünetben a Genk a Basel vendégeként 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én láttam a Vidi utolsó nagy menetelését is, bár kevéssé emlékszem rá, lévén 8 voltam. Aztán tíz évre rá a Fagyit is, a Grasshoppers elleni 0-3 -nál.csi77
mi ehhez taknyosorrúak vagyunk, de sokat mondó, hogy 2 hsz-ben összeszedtük a nagy magyar klubsikereket az elmúlt 15 évből 😂

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
3-0? Mi a f*sz van itt? 😀Newman
Orbán belenyúlt a pénztárcába és megvette az EL-t is 😀fetomy
Hogy-hogy nem vagy kint a stadionban f(oteldrukker)etomy? :pjjncaa
Nincs rá pénzem, hogy lássam szétalázni a csapatomat 😀 De gondolkodtam rajta, merthogy sokan lesznek, csak aztán mondom mégse. Ha nem vernek szarrá előző fordulóban tuti kimentem volna, de hát így álmomban nem gondoltam volna, hogy egy 0-0, 1-2 szerű eredménynél jobb születhet... Ez az én formám 😀

De sebaj, kurvajók vagyunk az a lényeg, ha ez meglesz, már jók is vagyunk idénre, plusz legalább a város közepén is simán hallatszik ahogy szurkolnak 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0jjncaa
Én láttam a Vidi utolsó nagy menetelését is, bár kevéssé emlékszem rá, lévén 8 voltam. Aztán tíz évre rá a Fagyit is, a Grasshoppers elleni 0-3 -nál.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
várható volt, hiszen ezért adózunk. Hajrá!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire jó első félidőt magyar csapattól európai kupa meccsen. Eddig hihetetlen. Csak így tovább.FViktor93
szerintem még sose láthattál ilyet, tudva hogy 19 éves vagy. Maximum a Fenerbahce - MTK 0-2 volt hasonló még 99-ben.

vagy volt egy Debrecen - Bordeaux 3-1 is pár évre rá, de ott 1-5 volt az első meccs 😀Höri
A Hajduk elleni idegenbeli alázás volt még ilyen a Lokitól

 www.youtube.com/watch?v=NO2HX4zubl0jjncaa
ja ezt most akartam beszerkeszteni.

mondjuk vissza is kaptuk 1-2 évvel később a Vardar Skopje ellen ugyanilyen arányban 😀Höri
Rabotnicki volt az

choose life