NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Fenébe, nem hiszem el, hogy Mandzukic-ot leigazoltuk... Rohadt életbe." - ezt üzeni Amadeus, még mielőtt kimenne a fejemből.szaba
üzenjük, hogy szarunk a bayernre magasról.

ha meg a németek honosították, akkor bassza meg.

ha békéscsabára igazolt, akkor go előre

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
"Fenébe, nem hiszem el, hogy Mandzukic-ot leigazoltuk... Rohadt életbe." - ezt üzeni Amadeus, még mielőtt kimenne a fejemből. :mad: :mad: :mad: :o :o :mad: szaba
A mérges szmájlikat hogy felejthetted el?Schleck
Fenébe, tudtam, hogy valami nem stimmel... 😕
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Fenébe, nem hiszem el, hogy Mandzukic-ot leigazoltuk... Rohadt életbe." - ezt üzeni Amadeus, még mielőtt kimenne a fejemből.szaba
A mérges szmájlikat hogy felejthetted el?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
"Fenébe, nem hiszem el, hogy Mandzukic-ot leigazoltuk... Rohadt életbe." - ezt üzeni Amadeus, még mielőtt kimenne a fejemből.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
túl jó dolgunk van a rentgeteg focival !
lenne itt is csak fél évente néhány meccs !
jobban élvezné mindenki a legszarabbakat is , mert örülne hogy nézheti! 😊yooker
hát ja így minden napra jut legalább 1 szar... 😀

|
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
túl jó dolgunk van a rentgeteg focival !
lenne itt is csak fél évente néhány meccs !
jobban élvezné mindenki a legszarabbakat is , mert örülne hogy nézheti! 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...haveri társasággal nézi például...davemayer
ennyi, nem érdekeltek se spanyolok, se a portugálok...mégis beültünk haverokkal sörözéssel egybekötve, most egy valóságshow miatt nem hiszem, h ez megtörténne, persze sörözni lehet álenatur is...de foci legyen akármilyen szar akkor is összefogja hozni a társaságokat, max szidjuk a sok aranylábút... 😀

|
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 776 — 258. §
főleg hogy Alonso kihagyta a sajátjátDoM
leadott listához képest lehet menet közben variálni?jjncaa
a listán van sorrend is? nemcsak az öt rúgó neve?DoM
most olvasom, hogy a sorrend is számít, ebből adódott pl. a félreértés Nani és Bruno Alves között tegnap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
azon szerintem nincs mit félremagyarázni egy sporteseménynél, hogy izgalmas, hangulatos, szórakoztató-e, amit nézel, vagy nem... nem egy Picasso kép a vita tárgya, amibe valaki belelátja a szépséget meg ilyesmi, hanem egyszerűen kellemes időtöltést keres, ami pszichoaktív szerek hatása nélkül is élvezetet jelent

a valóságshowknál a fő érv, hogy ez érdekli az embereket, ez "kell" nekik, ezzel tulajdonképpen nem is lehet vitatkozni, a soccer valahogy mégis rácáfol a hasonló "észérvekre", tehát csak kiderül, hogy az előbbinek se feltétlenül azért van nagy nézettsége, mert annyira jó dolog lenne, sokkal inkább a megszokott dolgokhoz való ragaszkodás domináljjncaa
a második része a hsz-ednek leírja hogy miért szurkoló az aki szurkoló, az akkor is néz egy sporteseményt ha szar. Azért aki a tv előtt nézi annak is vsz a 2/3-a legalább szurkol valakinek, ergo van "alibije", a többi meg vagy fogadott vagy haveri társasággal nézi például. Ezért is lesz foci amíg világ a világ, mert a mai európai embernek a kultúrájához tartozik, kicsi korában átveszi másoktól a rajongást és ha olyan hülye mint én akkor meg is marad neki nagyobb korában is és így megy tovább. Ezért lesz tényező évek múlva az amerikai foci is Mo-n mert az aki most nézi bevon másokat is az élménybe és így nagyon tud terjedni valami, elindítani nehéz de utána megy magától.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
fogyott, fogyott, és volt néhány gyenge meccs is (a spanyol franciával konkrétan vallatni lehet), de összességében sztem jó színvonalú tornáról beszélhetünk. a négy legjobb csapat jutott be a négy közé, többé kevésbé jó játékkal.

egyelőre erők küzdelméből nem igen szokott ettől eltérő dolog kijönni. aki mást várt az vagy nem ért hozzá, vagy tudatosan magyarázza félre a dolgokat.gabtsi
Nem vártam mást, ezért is álltam fel a kivetítő elől tegnap a 90 perc után. De mondjuk én nem vagyok mérvadó, a 2010-es vébédöntőt is kikapcsoltam. És nem a látvány hiányzik/hiányzott, hanem az izgalom. Ha a magyar válogatott ott lenne a végjátékban, biztosan más lenne a hozzáállásom egy ilyen tornához, de így...Dzsokijuing
nyilván más élethelyzet lenne nem vitatom, de ezen a meccsen is az első hibáig játszottak a csapatok, nehéz lenne ennél izgalmasabb végjátékot elképzelni. depláne a 11eseknél.

persze nem volt negyvenhárom gól, de a futball nem is erről szól. amúgy is egy folyamatos körforgás az egész játék, most megy ez a rövidpasszos játék, aminek lesz majd ellenszere, aminek szintén. mindig vannak ilyen évek, ezért is nem értem, hogy miért akarják itt egyesek feje tetejére állítani ezt a játékot. ez nem amerikai futball, nem kosárlabda, legkevésbé nem jégkorong. nem értem a panaszkodást, vagy kimerült az elem a távirányítóból ?gabtsi
Csak ez a folyamatos körforgás, most éppen a szopóágon már túl régóta tart. Emlékszem a 82-es, a 86-os vébére és ahhoz képest tolom a kritikát, nem önmagában. Ha fiatalabb lennék és csak ezt a mostani stílust tolták volna az arcomba, lehet, hogy meglátom benne a szépséget.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
nagyobb kapuJanek
Ez jó, olvastam már erről egy tanulmányt, hogy ez tényleg aktuális lenne, mivel mikor megállapították a kapuk szabvány méretét még sokkal alacsonyabb volt az emberek átlag magassága, most meg már a kapusok nagy része 2 méter körül jár.Hanni
akkor pár év és jönnének a Gasolok meg a sok kínai 2.20-as langaléta 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 776 — 258. §
azon szerintem nincs mit félremagyarázni egy sporteseménynél, hogy izgalmas, hangulatos, szórakoztató-e, amit nézel, vagy nem... nem egy Picasso kép a vita tárgya, amibe valaki belelátja a szépséget meg ilyesmi, hanem egyszerűen kellemes időtöltést keres, ami pszichoaktív szerek hatása nélkül is élvezetet jelent

a valóságshowknál a fő érv, hogy ez érdekli az embereket, ez "kell" nekik, ezzel tulajdonképpen nem is lehet vitatkozni, a soccer valahogy mégis rácáfol a hasonló "észérvekre", tehát csak kiderül, hogy az előbbinek se feltétlenül azért van nagy nézettsége, mert annyira jó dolog lenne, sokkal inkább a megszokott dolgokhoz való ragaszkodás dominál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ritka szar ez az EB, egy kezemen meg tudom számolni, hány jó vagy élvezhető meccs volt az egész torna alatt.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sok alkohol fogyott a meccsek alatt?Dzsokijuing
fogyott, fogyott, és volt néhány gyenge meccs is (a spanyol franciával konkrétan vallatni lehet), de összességében sztem jó színvonalú tornáról beszélhetünk. a négy legjobb csapat jutott be a négy közé, többé kevésbé jó játékkal.

egyelőre erők küzdelméből nem igen szokott ettől eltérő dolog kijönni. aki mást várt az vagy nem ért hozzá, vagy tudatosan magyarázza félre a dolgokat.gabtsi
Nem vártam mást, ezért is álltam fel a kivetítő elől tegnap a 90 perc után. De mondjuk én nem vagyok mérvadó, a 2010-es vébédöntőt is kikapcsoltam. És nem a látvány hiányzik/hiányzott, hanem az izgalom. Ha a magyar válogatott ott lenne a végjátékban, biztosan más lenne a hozzáállásom egy ilyen tornához, de így...Dzsokijuing
nyilván más élethelyzet lenne nem vitatom, de ezen a meccsen is az első hibáig játszottak a csapatok, nehéz lenne ennél izgalmasabb végjátékot elképzelni. depláne a 11eseknél.

persze nem volt negyvenhárom gól, de a futball nem is erről szól. amúgy is egy folyamatos körforgás az egész játék, most megy ez a rövidpasszos játék, aminek lesz majd ellenszere, aminek szintén. mindig vannak ilyen évek, ezért is nem értem, hogy miért akarják itt egyesek feje tetejére állítani ezt a játékot. ez nem amerikai futball, nem kosárlabda, legkevésbé nem jégkorong. nem értem a panaszkodást, vagy kimerült az elem a távirányítóból ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
én vagyok az egyetlen akinek úgy tetszik ahogy van ?gabtsi
Sok alkohol fogyott a meccsek alatt?Dzsokijuing
fogyott, fogyott, és volt néhány gyenge meccs is (a spanyol franciával konkrétan vallatni lehet), de összességében sztem jó színvonalú tornáról beszélhetünk. a négy legjobb csapat jutott be a négy közé, többé kevésbé jó játékkal.

egyelőre erők küzdelméből nem igen szokott ettől eltérő dolog kijönni. aki mást várt az vagy nem ért hozzá, vagy tudatosan magyarázza félre a dolgokat.gabtsi
Nem vártam mást, ezért is álltam fel a kivetítő elől tegnap a 90 perc után. De mondjuk én nem vagyok mérvadó, a 2010-es vébédöntőt is kikapcsoltam. És nem a látvány hiányzik/hiányzott, hanem az izgalom. Ha a magyar válogatott ott lenne a végjátékban, biztosan más lenne a hozzáállásom egy ilyen tornához, de így...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én vagyok az egyetlen akinek úgy tetszik ahogy van ?gabtsi
Sok alkohol fogyott a meccsek alatt?Dzsokijuing
fogyott, fogyott, és volt néhány gyenge meccs is (a spanyol franciával konkrétan vallatni lehet), de összességében sztem jó színvonalú tornáról beszélhetünk. a négy legjobb csapat jutott be a négy közé, többé kevésbé jó játékkal.

egyelőre erők küzdelméből nem igen szokott ettől eltérő dolog kijönni. aki mást várt az vagy nem ért hozzá, vagy tudatosan magyarázza félre a dolgokat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én vagyok az egyetlen akinek úgy tetszik ahogy van ?gabtsi
Sok alkohol fogyott a meccsek alatt?Dzsokijuing
Mondjuk népen jó volt röhögni közben 😀 Fesztiválok egyedi hangulata... :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nagyobb kapuJanek
Ez jó, olvastam már erről egy tanulmányt, hogy ez tényleg aktuális lenne, mivel mikor megállapították a kapuk szabvány méretét még sokkal alacsonyabb volt az emberek átlag magassága, most meg már a kapusok nagy része 2 méter körül jár.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
én vagyok az egyetlen akinek úgy tetszik ahogy van ?gabtsi
Sok alkohol fogyott a meccsek alatt?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én vagyok az egyetlen akinek úgy tetszik ahogy van ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Az a "kizsigerelt játékosok" annyira buta érv szerintem, hogy nem is lehet rá igazán mit mondani... Hogy a legegyértelműbb példánál maradjak: az NFL-ben miért a Super Bowl az év legizgalmasabb és leghajtósabb meccseinek egyike? És mindezt úgy mondod, mintha csak a szezonvégi tornákon lenne borzasztó a színvonal, holott a Barca és a Real gálákon kívül (amit elismerek, néha legalább annyira élvezhetőek, mint volt anno a Bergkamp-Henry féle Arsenal pár éve) máskor ugyanúgy nehéz kifogni egy-egy szórakoztató ütközetet

Ötleteket már nem mondok, min lehetne/kellene "változtatni", egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy mi az, ami az átlagos soccernézőket a tv elé vonzza, a fogyasztói társadalmak, az élvhajhászás korában hogy lehet ezt a nagy semmit így eladni az embereknek... A spanyolokat (vagy a Chelsea-t) abszolút nem bántom, ha ez a stílusú játék elég a sikerességhez, az szerintem nem az ő bajuk, hanem a sportág kritikájajjncaa
Azért azt ne felejtsd el, hogy ha az Super Bowl-párhuzamot vesszük (ami a számomra nem is a BL-döntő, hanem az európai topligák utolsó néhány fordulója), az izgalom és a drámaiság az európai klubfociban megvan (a Man. City-QPR például).

A kizsigereltség valóban gyenge érv, inkább az összeszokottság hiányzik. A védelemben rombolni 5-6 vadidegen is tud, de viszonylag kreatív támadójátékot felmutatni csak azok a válogatottak tudnak/tudtak, ahol a középpályások vagy a támadók azonos klubcsapatból érkeztek (ez az olaszok eddigi sikerének is a titka).

A spanyol tici-taca kritikáját én sem értem, a franciák például növényi létállapotban bámulták a passzhegyeket, avatkoztak volna közbe.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
nagyobb kapu,no szinészkedés,kevesebb időhúzás szvsz

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tök egyszerű megoldás, meccs előtt le kell rúgni a 11-es-párbajt. Akkor az egyik csapat már tuti érdekelt lesz abban, hogy ne 0-0-ra játsszon.somoskovig
A másik meg igen. Ha a spanyolok tudták volna, hogy a döntetlennel nyernek, vajh jó lett volna a tegnapi meccs?Rajna
És mondjuk, ha a 90 perc és a hosszabítás között lennének a büntetők?zinedine5
eddig ez a legjobb javaslat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 776 — 258. §
akkor meg vezessék be a több cserét (az NCAA soccerben pl. a lecserélt játékos még visszaállhat), aztán szevasz
de ha ez a szabály, akkor ne ezért menjen már az állandó panaszkodás, persze az ilyen ötletet azonnal leszavaznák, mert a) megöli a játék ritmusát, b) ez egy hagyományőrző játék, nem adunk az amerikaias baromságokra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Az a "kizsigerelt játékosok" annyira buta érv szerintem, hogy nem is lehet rá igazán mit mondani... Hogy a legegyértelműbb példánál maradjak: az NFL-ben miért a Super Bowl az év legizgalmasabb és leghajtósabb meccseinek egyike? És mindezt úgy mondod, mintha csak a szezonvégi tornákon lenne borzasztó a színvonal, holott a Barca és a Real gálákon kívül (amit elismerek, néha legalább annyira élvezhetőek, mint volt anno a Bergkamp-Henry féle Arsenal pár éve) máskor ugyanúgy nehéz kifogni egy-egy szórakoztató ütközetet

Ötleteket már nem mondok, min lehetne/kellene "változtatni", egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy mi az, ami az átlagos soccernézőket a tv elé vonzza, a fogyasztói társadalmak, az élvhajhászás korában hogy lehet ezt a nagy semmit így eladni az embereknek... A spanyolokat (vagy a Chelsea-t) abszolút nem bántom, ha ez a stílusú játék elég a sikerességhez, az szerintem nem az ő bajuk, hanem a sportág kritikájajjncaa
egy nfl játékos átlagban játszik mondjuk 17 meccset egy szezonban ( ha nem sérült ) ez bármilyen kemény kontakt sport, akkor sem 60. ill. az is tudott, hogy "legális" a koxolás ami szintén nem hátrány. + nekik van 3-4 hónap szabijuk, amint fentebb említettem a socceristáknak ilyenkor 2 hét max. a legfontosabb meg talán, hogy az nfl-ben a vesztes ugyanannyi pénzt kap mint a győztes. nah ez a fociban véletlen sincs így. igen, a prémiumok sem egyenlő mértékűek a döntőért, vagy csak a legjobb 8ért.... ezért is nem lehet összehasonlítani a kettőt. de akkor is, sztem a mentális fáradtság és a fásultság nagy szerepet játszik a színvonalban...

egyébként ahogy bazz is írta, az el kifejezetten jó volt, a BL ben is több volt a jó mint a rossz meccs, a bundesligában meg szinte nincs is rossz mérkőzés... és akkor az NB1-et még nem is említettem 😀peach
nézted a Stanley-kupa vagy az NBA döntőt?jjncaa
nem, de nem is értem ez h jön ide, te az NFL-t hoztad példának arra reagáltam. azt tudom h az NHL-esek és az NBA-sek is nagyon sok meccset játszanak,de ott meg állandó rotáció zajlik meccs közben. mondom, sztem nem lehet összehasonlítani őket egymással. talán a rugby ami irányadó lehetne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...