NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 776 — 258. §
Az a "kizsigerelt játékosok" annyira buta érv szerintem, hogy nem is lehet rá igazán mit mondani... Hogy a legegyértelműbb példánál maradjak: az NFL-ben miért a Super Bowl az év legizgalmasabb és leghajtósabb meccseinek egyike? És mindezt úgy mondod, mintha csak a szezonvégi tornákon lenne borzasztó a színvonal, holott a Barca és a Real gálákon kívül (amit elismerek, néha legalább annyira élvezhetőek, mint volt anno a Bergkamp-Henry féle Arsenal pár éve) máskor ugyanúgy nehéz kifogni egy-egy szórakoztató ütközetet

Ötleteket már nem mondok, min lehetne/kellene "változtatni", egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy mi az, ami az átlagos soccernézőket a tv elé vonzza, a fogyasztói társadalmak, az élvhajhászás korában hogy lehet ezt a nagy semmit így eladni az embereknek... A spanyolokat (vagy a Chelsea-t) abszolút nem bántom, ha ez a stílusú játék elég a sikerességhez, az szerintem nem az ő bajuk, hanem a sportág kritikájajjncaa
egy nfl játékos átlagban játszik mondjuk 17 meccset egy szezonban ( ha nem sérült ) ez bármilyen kemény kontakt sport, akkor sem 60. ill. az is tudott, hogy "legális" a koxolás ami szintén nem hátrány. + nekik van 3-4 hónap szabijuk, amint fentebb említettem a socceristáknak ilyenkor 2 hét max. a legfontosabb meg talán, hogy az nfl-ben a vesztes ugyanannyi pénzt kap mint a győztes. nah ez a fociban véletlen sincs így. igen, a prémiumok sem egyenlő mértékűek a döntőért, vagy csak a legjobb 8ért.... ezért is nem lehet összehasonlítani a kettőt. de akkor is, sztem a mentális fáradtság és a fásultság nagy szerepet játszik a színvonalban...

egyébként ahogy bazz is írta, az el kifejezetten jó volt, a BL ben is több volt a jó mint a rossz meccs, a bundesligában meg szinte nincs is rossz mérkőzés... és akkor az NB1-et még nem is említettem 😀peach
nézted a Stanley-kupa vagy az NBA döntőt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
És mondjuk, ha a 90 perc és a hosszabítás között lennének a büntetők?zinedine5
Nem hiszem, hogy a tizik bármilyen formában is segítenek a focin. Hiertelen halál és kész, hokiban működik.Rajna
Tegnapi meccs lett volna 230 perces kb. 😊somoskovig
egyáltalán nem biztos hogy a bizonytalan végjáték + a döntőben a túlzott fáradság elkerülése nem ösztönözte volna a például a spanyolokat a középpályájuk feltolására és a komolyabb nyomásgyakorlásra ehelyett a tiki-kaka helyett, legkésőbb a hosszabbításban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Az a "kizsigerelt játékosok" annyira buta érv szerintem, hogy nem is lehet rá igazán mit mondani... Hogy a legegyértelműbb példánál maradjak: az NFL-ben miért a Super Bowl az év legizgalmasabb és leghajtósabb meccseinek egyike? És mindezt úgy mondod, mintha csak a szezonvégi tornákon lenne borzasztó a színvonal, holott a Barca és a Real gálákon kívül (amit elismerek, néha legalább annyira élvezhetőek, mint volt anno a Bergkamp-Henry féle Arsenal pár éve) máskor ugyanúgy nehéz kifogni egy-egy szórakoztató ütközetet

Ötleteket már nem mondok, min lehetne/kellene "változtatni", egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy mi az, ami az átlagos soccernézőket a tv elé vonzza, a fogyasztói társadalmak, az élvhajhászás korában hogy lehet ezt a nagy semmit így eladni az embereknek... A spanyolokat (vagy a Chelsea-t) abszolút nem bántom, ha ez a stílusú játék elég a sikerességhez, az szerintem nem az ő bajuk, hanem a sportág kritikájajjncaa
egy nfl játékos átlagban játszik mondjuk 17 meccset egy szezonban ( ha nem sérült ) ez bármilyen kemény kontakt sport, akkor sem 60. ill. az is tudott, hogy "legális" a koxolás ami szintén nem hátrány. + nekik van 3-4 hónap szabijuk, amint fentebb említettem a socceristáknak ilyenkor 2 hét max. a legfontosabb meg talán, hogy az nfl-ben a vesztes ugyanannyi pénzt kap mint a győztes. nah ez a fociban véletlen sincs így. igen, a prémiumok sem egyenlő mértékűek a döntőért, vagy csak a legjobb 8ért.... ezért is nem lehet összehasonlítani a kettőt. de akkor is, sztem a mentális fáradtság és a fásultság nagy szerepet játszik a színvonalban...

egyébként ahogy bazz is írta, az el kifejezetten jó volt, a BL ben is több volt a jó mint a rossz meccs, a bundesligában meg szinte nincs is rossz mérkőzés... és akkor az NB1-et még nem is említettem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
A másik meg igen. Ha a spanyolok tudták volna, hogy a döntetlennel nyernek, vajh jó lett volna a tegnapi meccs?Rajna
És mondjuk, ha a 90 perc és a hosszabítás között lennének a büntetők?zinedine5
Nem hiszem, hogy a tizik bármilyen formában is segítenek a focin. Hiertelen halál és kész, hokiban működik.Rajna
Tegnapi meccs lett volna 230 perces kb. 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Phil McNulty, a BBC tekintélyes futballszakírója azt írta a Twitterre, hogy „Beckham kihagyása csak a szentimentálisok számára döbbenetes, a józan ész azt diktálja, hogy a legjobb formában játszók képviseljék Nagy-Britanniát.”

Craig Bellamy: 24 bajnoki, 6 gól.
KihagyhatatlanWyatt
azért ennek az embernek egy pofon kijárna hoyg direkt trollkodik is, pont Bellamy miatt ez a megszólalása elég szánalmas, de azt kell hogy mondjam hogy nálam a mostani állás szerint inkább Beckham mint Giggs, de a akkor már inkább Scholes. Giggs-t szélen már nem tudja használni középen meg idén nem volt valami király.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Phil McNulty, a BBC tekintélyes futballszakírója azt írta a Twitterre, hogy „Beckham kihagyása csak a szentimentálisok számára döbbenetes, a józan ész azt diktálja, hogy a legjobb formában játszók képviseljék Nagy-Britanniát.”

Craig Bellamy: 24 bajnoki, 6 gól.
KihagyhatatlanWyatt
nyilván jobb formában van egy hónapok óta nem játszó playa, mint valaki aki épp meccseket játszik...
de még ha így is lenne, akkor is védhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 776 — 258. §
Roberto Baggio, 2002


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Phil McNulty, a BBC tekintélyes futballszakírója azt írta a Twitterre, hogy „Beckham kihagyása csak a szentimentálisok számára döbbenetes, a józan ész azt diktálja, hogy a legjobb formában játszók képviseljék Nagy-Britanniát.”

Craig Bellamy: 24 bajnoki, 6 gól.
Kihagyhatatlan

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Lol bazdmeg, ki a 3. túlkoros?
Micah Richards, mennyivel? Jelen állás szerint négy kurva nappal... (legalábbis 4 napja lett 24, és elvileg 23 a limit)Wyatt
nem akarok vitát gerjeszteni erről de Bellamy oké és Beckham meg nem? hát hányok komolyan, amúgy is milyen ellenszenves már az az ember...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol bazdmeg, ki a 3. túlkoros?
Micah Richards, mennyivel? Jelen állás szerint négy kurva nappal... (legalábbis 4 napja lett 24, és elvileg 23 a limit)

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
faszszopó kurva anyjukat!gabtsi
azért ez tényleg vicc, még a sima válogatottba is beférne, ide meg már csak életműdíjként is járt volna neki a meghívó.davemayer
hát plusz gyakorlatilag az egész Olimpia utazó nagykövete volt, a PR arc, ez szegénységi bizonyítvány kiállítása volt...Habi
pedig de jó lett volna még egyszer látni Ryan közlegénnyel a túl oldalon :/

ilyen buzikat de komolyan 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tök egyszerű megoldás, meccs előtt le kell rúgni a 11-es-párbajt. Akkor az egyik csapat már tuti érdekelt lesz abban, hogy ne 0-0-ra játsszon.somoskovig
A másik meg igen. Ha a spanyolok tudták volna, hogy a döntetlennel nyernek, vajh jó lett volna a tegnapi meccs?Rajna
És mondjuk, ha a 90 perc és a hosszabítás között lennének a büntetők?zinedine5
Nem hiszem, hogy a tizik bármilyen formában is segítenek a focin. Hiertelen halál és kész, hokiban működik.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rajna: Nyilvánvaló, hogy ez fejben dől el, de ha egyszer ott nem tud, akkor szabályokkal kell. Vagy persze ott a lehetőség, hogy hagyjuk az egészet, mert milliók gondolkodásán, hozzáállásán úgysem változtathatunk.

Szerintem csak úgy veheti át a kikapni-nem-akarás helyét a győzni akarás, ha úgymond nem elég nem kikapni. A hokiban lehet megoldott, hogy értékes döntetlen esetén sem az a kifejezett cél, de itt sajnos az elsődleges cél a döntetlen. Vereségre játszani meg nem jó, szóval szerintem kénytelenek lennének támadni is.

btw a 11espárbaj teljesen tönkreteszi a kieséses szakaszt. Az aranygólra meg jött, hogy nem igazságos, hát fenéket nem. Ott volt 90 perc,hogy megnyerd. Ha nem sikerült, akkor kénytelen vagy elviselni, hogy onnantól már aki betalál az nyert.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No Beckham in GB football team 😮
David Beckham tells Associated Press: "Naturally I am very disappointed, but there will be no bigger supporter of the team than me."Habi
Szégyen...

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Tök egyszerű megoldás, meccs előtt le kell rúgni a 11-es-párbajt. Akkor az egyik csapat már tuti érdekelt lesz abban, hogy ne 0-0-ra játsszon.somoskovig
A másik meg igen. Ha a spanyolok tudták volna, hogy a döntetlennel nyernek, vajh jó lett volna a tegnapi meccs?Rajna
És mondjuk, ha a 90 perc és a hosszabítás között lennének a büntetők?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
No Beckham in GB football team 😮
David Beckham tells Associated Press: "Naturally I am very disappointed, but there will be no bigger supporter of the team than me."Habi
faszszopó kurva anyjukat!gabtsi
azért ez tényleg vicc, még a sima válogatottba is beférne, ide meg már csak életműdíjként is járt volna neki a meghívó.davemayer
hát plusz gyakorlatilag az egész Olimpia utazó nagykövete volt, a PR arc, ez szegénységi bizonyítvány kiállítása volt...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
No Beckham in GB football team 😮
David Beckham tells Associated Press: "Naturally I am very disappointed, but there will be no bigger supporter of the team than me."Habi
faszszopó kurva anyjukat!gabtsi
azért ez tényleg vicc, még a sima válogatottba is beférne, ide meg már csak életműdíjként is járt volna neki a meghívó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
No Beckham in GB football team 😮
David Beckham tells Associated Press: "Naturally I am very disappointed, but there will be no bigger supporter of the team than me."Habi
faszszopó kurva anyjukat!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
No Beckham in GB football team 😮
David Beckham tells Associated Press: "Naturally I am very disappointed, but there will be no bigger supporter of the team than me."


JT Daniels fan
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Közben állítólag a Milan Lass legkomolyabb kérője, a probléma a fizujával van: ő 4,5 millió/évet akar, ennyit biztos nem fog nálunk kapni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha totál üres lett volna a donecki stadion tegnap és a kutyát nem érdekelte volna azt hiszem szeptemberre bevezetnének pár reformot hogy újra eladható lehessen a kis portékájuk. A pénz nyelvén beszélnek, azon is értenek. Ezért nem voltam az elmúlt 1,5 évben fradi-meccsen :/davemayer
Nem volt teltház szinte egyik EB meccsen sem.
Mégsem lesz változás.
Sokan meg el vannak ájulva a spanyolok féle izgalomgyilkos tilitolitól.Bazzani
nem azért nem volt telt házas az EB mert az emberek kezdenek elfordulni a focitól hanem a helyszín miatt. Ha Torinóban rendeznek egy spanyol-portugál (vagy bármilyen) EB-elődöntőt nagy eséllyel telt házas szvsz. Ezt ne keverjük ide.davemayer
Hát nem tudom. Lengyelország sztem nem olyan gáz helyszín.
És ott sem volt fullház szinte soha.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ha totál üres lett volna a donecki stadion tegnap és a kutyát nem érdekelte volna azt hiszem szeptemberre bevezetnének pár reformot hogy újra eladható lehessen a kis portékájuk. A pénz nyelvén beszélnek, azon is értenek. Ezért nem voltam az elmúlt 1,5 évben fradi-meccsen :/davemayer
Nem volt teltház szinte egyik EB meccsen sem.
Mégsem lesz változás.
Sokan meg el vannak ájulva a spanyolok féle izgalomgyilkos tilitolitól.Bazzani
nem azért nem volt telt házas az EB mert az emberek kezdenek elfordulni a focitól hanem a helyszín miatt. Ha Torinóban rendeznek egy spanyol-portugál (vagy bármilyen) EB-elődöntőt nagy eséllyel telt házas szvsz. Ezt ne keverjük ide.davemayer
Állítólag az ukránoknál vmi olyan drága most a szállás h sokan NY-Európából ezért maradtak otthon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az a "kizsigerelt játékosok" annyira buta érv szerintem, hogy nem is lehet rá igazán mit mondani... Hogy a legegyértelműbb példánál maradjak: az NFL-ben miért a Super Bowl az év legizgalmasabb és leghajtósabb meccseinek egyike? És mindezt úgy mondod, mintha csak a szezonvégi tornákon lenne borzasztó a színvonal, holott a Barca és a Real gálákon kívül (amit elismerek, néha legalább annyira élvezhetőek, mint volt anno a Bergkamp-Henry féle Arsenal pár éve) máskor ugyanúgy nehéz kifogni egy-egy szórakoztató ütközetet

Ötleteket már nem mondok, min lehetne/kellene "változtatni", egyszerűen csak meg akarom tudni, hogy mi az, ami az átlagos soccernézőket a tv elé vonzza, a fogyasztói társadalmak, az élvhajhászás korában hogy lehet ezt a nagy semmit így eladni az embereknek... A spanyolokat (vagy a Chelsea-t) abszolút nem bántom, ha ez a stílusú játék elég a sikerességhez, az szerintem nem az ő bajuk, hanem a sportág kritikájajjncaa
egyszerűen ha bírom a portugálokat, ellenben a spanyolokat nem, végig fogom nézni a meccset, még ha szar is, mert érdekel 😊
lehet hogy szar focit láthattunk, de én mindvégig izgalommal néztem, ez van. szégyen, nem szégyen
ráadásul rengetegen tippmixelnek, nyomatják a sportfogadást, gondolom azok meg azért nézik 😊

más kérdés, hogy ha számomra érdektelen 2 csapat játszik akkor nem vesz rá semmi hogy megnézzem a meccset. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ha totál üres lett volna a donecki stadion tegnap és a kutyát nem érdekelte volna azt hiszem szeptemberre bevezetnének pár reformot hogy újra eladható lehessen a kis portékájuk. A pénz nyelvén beszélnek, azon is értenek. Ezért nem voltam az elmúlt 1,5 évben fradi-meccsen :/davemayer
Nem volt teltház szinte egyik EB meccsen sem.
Mégsem lesz változás.
Sokan meg el vannak ájulva a spanyolok féle izgalomgyilkos tilitolitól.Bazzani
nem azért nem volt telt házas az EB mert az emberek kezdenek elfordulni a focitól hanem a helyszín miatt. Ha Torinóban rendeznek egy spanyol-portugál (vagy bármilyen) EB-elődöntőt nagy eséllyel telt házas szvsz. Ezt ne keverjük ide.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha totál üres lett volna a donecki stadion tegnap és a kutyát nem érdekelte volna azt hiszem szeptemberre bevezetnének pár reformot hogy újra eladható lehessen a kis portékájuk. A pénz nyelvén beszélnek, azon is értenek. Ezért nem voltam az elmúlt 1,5 évben fradi-meccsen :/davemayer
Nem volt teltház szinte egyik EB meccsen sem.
Mégsem lesz változás.
Sokan meg el vannak ájulva a spanyolok féle izgalomgyilkos tilitolitól.