Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudtátok, hogyha olyan erős kapufát lősz tiziből, hogy az átrepül a pályán és bepattan a saját kapudba, akkor az nem számít gólnak? 😀Schleck
És ha ott is kapufa és visszarepül a jó kapuba akkor gól? És ha a szögletzászlórol pattan be? 😀Shilkor
Engem még mindig az érdekel, hogy ha fölémenne, de egy sirály bekapja és berepül vele a kapuba, az gól-e,vagy ha a forgószél kapj fel és viszi be akkor mi van.

Amúgy jó tudni, hogy mióta nem nézem, gól se esett 😀
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tudtátok, hogyha olyan erős kapufát lősz tiziből, hogy az átrepül a pályán és bepattan a saját kapudba, akkor az nem számít gólnak? 😀Schleck
És ha ott is kapufa és visszarepül a jó kapuba akkor gól? És ha a szögletzászlórol pattan be? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudtátok, hogyha olyan erős kapufát lősz tiziből, hogy az átrepül a pályán és bepattan a saját kapudba, akkor az nem számít gólnak? 😀Schleck
Nagyon szar szabály, megöli a helyzet izgalmát.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudtátok, hogyha olyan erős kapufát lősz tiziből, hogy az átrepül a pályán és bepattan a saját kapudba, akkor az nem számít gólnak? 😀

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Illetve újabb szög a nagy latin támadófutball mítoszának koporsójába.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szar.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
főleg hogy Alonso kihagyta a sajátjátDoM
leadott listához képest lehet menet közben variálni?jjncaa
a listán van sorrend is? nemcsak az öt rúgó neve?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 281 — capitaine du château de Vienne 1487
Sztem ha aki kihagyta, az belőhette volna, amikor ha bemegy és nem úgy hogy nem megy be, akkor berúgta volna, aki kihagyta. És ezt előre úgy tudtam.ulpianus
taktikailag?jjncaa
Megzavarta a Naneninonéni, láccott a fejin, hogy ballagunk, aztán a hónaalól beelőz a mitugrász


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
főleg hogy Alonso kihagyta a sajátjátDoM
leadott listához képest lehet menet közben variálni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
CR-nek illet volna odaállni az első tizihez, főleg hogy Alonso kihagyta a sajátját. Ha véletlenül berúgja Ronaldo, legalább a spanyolokon lett volna a nagyobb nyomás minden egyes rúgásnál.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sztem ha aki kihagyta, az belőhette volna, amikor ha bemegy és nem úgy hogy nem megy be, akkor berúgta volna, aki kihagyta. És ezt előre úgy tudtam.ulpianus
taktikailag?jjncaa
és persze büntetőt nem lehet védeni, csak rosszul rúgni.

de az már tényleg lutri

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Sztem ha aki kihagyta, az belőhette volna, amikor ha bemegy és nem úgy hogy nem megy be, akkor berúgta volna, aki kihagyta. És ezt előre úgy tudtam.ulpianus
taktikailag?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Sztem ha aki kihagyta, az belőhette volna, amikor ha bemegy és nem úgy hogy nem megy be, akkor berúgta volna, aki kihagyta. És ezt előre úgy tudtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szerencsések voltak a spanyolok, de azért ehhez a hosszabbításhoz a portugáloknak sok köze már nem volt (meg a rendes játékidő utolsó negyedórájához sem).Boston
Azt a játékot amit a Portugálok toltak nem lehet 120 percig. Egyszerűen kifáradtak. Ha Pedro nem lenne olyan balfasz simán kaphattak volna akár többet is. De megtalálta DelBosque azt az embert aki Torresnél is több helyzetet basz el 😀Toca
Egyetértünk. Elképesztő mit futottak, amíg bírtak.

Do your job
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 190 — Vikings fan
Szerencsések voltak a spanyolok, de azért ehhez a hosszabbításhoz a portugáloknak sok köze már nem volt (meg a rendes játékidő utolsó negyedórájához sem).Boston
Azt a játékot amit a Portugálok toltak nem lehet 120 percig. Egyszerűen kifáradtak. Ha Pedro nem lenne olyan balfasz simán kaphattak volna akár többet is. De megtalálta DelBosque azt az embert aki Torresnél is több helyzetet basz el 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Mákos buzi spanyolok...Schleck
Faszért ezzel a favágó Alvessel rúgatta, tudtam hogy kihagyja!zavi27
Őszintén rá nem haragszom inkább lője meg és legyen kapufa, Moutinho sokkal balfaszabb volt és ráadásul olyan helyzetben elbaszni ...Toca
Mutinnyó mikor elkezdett toporogni mondtam, hogy ez konyec.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szerencsések voltak a spanyolok, de azért ehhez a hosszabbításhoz a portugáloknak sok köze már nem volt (meg a rendes játékidő utolsó negyedórájához sem).

Do your job
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 190 — Vikings fan
Mákos buzi spanyolok...Schleck
Faszért ezzel a favágó Alvessel rúgatta, tudtam hogy kihagyja!zavi27
Őszintén rá nem haragszom inkább lője meg és legyen kapufa, Moutinho sokkal balfaszabb volt és ráadásul olyan helyzetben elbaszni ...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mákos buzi spanyolok...Schleck
Faszért ezzel a favágó Alvessel rúgatta, tudtam hogy kihagyja!zavi27
jó hát előtte Pepe lőtte, nem volt nagy a kontraszt. 😀 Igazából CRnek kellett volna lőni először, úgy hogy kihagyta Xabi tuti belőtte volna, onnan meg sima. Ez van, sok a ha.

Ramos meg elmehet a picsába, Realba kihagyja a parasztja HAZAI PÁLYÁN, itt meg így ellövi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor láttam, hogy megy a Nani-Alves kavarás, már mondtam, hogy az egyik tuti megzavarodik és elbassza

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mákos buzi spanyolok...Schleck
Faszért ezzel a favágó Alvessel rúgatta, tudtam hogy kihagyja!zavi27
Jah, ugyanúgy mint a favágó Pepe és a szintén favágó Ramos... Annyira okos mindenki utólag.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Mákos buzi spanyolok...Schleck
Faszért ezzel a favágó Alvessel rúgatta, tudtam hogy kihagyja!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
még akkor mákosak is a parasztok....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem Pepén múlt. Nincs igazság.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LOOOOOOOOOOOOL idéz 2010.