Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pepe kurvanagyot játszik, a többiek elfogytak 😐eaglesmcnabb
Sztem ma Alves volt dominánsabb hátul, mindent kifejelt, lábbal se volt rossz.. de igazából Pepe is lehozott egy hibátlan EB-t, más kérdés hogy a sok spanyol/német bekk miatt befér-e a torna csapatába.Igor
ja de pepe vitte az embert is 😀
a castrolnál Cé után ő volt a második legjobb eddig az EB-n 😊 tutiziher 😊

bár nem tudom mi alapján osztályoznak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Pepe kurvanagyot játszik, a többiek elfogytak 😐eaglesmcnabb
Sztem ma Alves volt dominánsabb hátul, mindent kifejelt, lábbal se volt rossz.. de igazából Pepe is lehozott egy hibátlan EB-t, más kérdés hogy a sok spanyol/német bekk miatt befér-e a torna csapatába.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
egyébként Busquetsnek hány neve van? Pedro, Sergio, Busquets, Rodrigez(?).
btw, Quearesma ennyire kiégett a Besiktasban, hogy nem fér be a válogatottba? Tudom, hogy Ronaldo szerepkörét tudja 1-1ben csak kicsit gyengébb minőségben, de az utóbbi 30percben nem igazán láttam értelmes Nani megmozdulást pl. :/MarioAna
Pedro és Busquets két külön ember 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pepe kurvanagyot játszik, a többiek elfogytak 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Kérdés, hogy a spanyolokban mennyit hagyott a meccslabda... Ehh Iniesta...

Do your job
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
Portugálok picit elfáradtak.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez most nagyon nagy volt, Pedro cseleitől kezdve, az a 20 másodperc. Kb. ezért megérte fennmaradni.. ha optimista akarok lenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azért az látszik, hogy a portugál középpályások elkészültek az erejükkel. Nem csoda iszonyat mennyit futottak a rendes játékidőben...

Do your job
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
"elképesztően taktikus volt ez a 90 perc" 😀 esküszöm többet nem használom ezt a szót, ha ez is olyan pejoratív jelzővé válik, mint a "küzdelmes"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Hárman voltak egy ellen.. ekkora szar passz és lövés is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
Érdekes, hogy Xavi-t hozza le.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Ennyit arról, hogy Negredo / Llorrente típusú center kell a spanyol válogatottban.
Nagyon idegenül mozgott, nem kapott labdákat.
Összjátékban sem vett részt.Sinisa
de negro szarházi, llorrente meg ikon.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
sorfalban kezezés majd: "nagyjából egy 6 méterrel közelebb került a kapuhoz." kár hogy a sorfal 9 méterre áll 😀

jó'van Knézy 😀eaglesmcnabb
Kb annyira álltak a spanyolok.. 😉 (na jó, mondjuk 7.5-re) de egyet én is somolyogtam azért rajta.

B Alves ma nagyon aprít.. lassan el kell gondolkodni a köcsögválogatotton is, már csak 2+1/3 meccs van, még egy-két emlékezetes tackle, és lehet hogy beférne a védősorba.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Okés, ez nem csak nekem tűnt fel. 😀

Amúgy eddig ma Bruno bőven Pepe fölé kerekedik hentességben.

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kezezés a sorfalban, kb 6 méterrel közelebbről próbálkozhat újra...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha a sorfalban lévő arc kezezett, akkor miért 6 méterrel közelebb van a kapuhoz a következő szabadrúgás? 😀

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mekkora lehetőség... Xabi Alonso ráívelhette a portugál kapura a saját térfelének közepéről. És kihagyta b+...

Do your job
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jó, ez a meccs is kezd leülni, annyi technikai hiba/szabálytlanság van.. pedig 30-40. perc környékén egész élvezetes volt..

Na, ifj Knézy most sikeresen felébresztett.
Wow, első spanyol lövés, ami kaput talált.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mekkora egy fos meccs na...legalább lőnének kapura, de nem...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Ezen az EBn szabályban van tiltva hogy messziről lőjenek???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
arról ne is beszéljünk, hogy legtöbbször totózik a nevekkel, de hogy a faszomba lehet lealmeidázni a feka Nanit? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
Ennyit arról, hogy Negredo / Llorrente típusú center kell a spanyol válogatottban.
Nagyon idegenül mozgott, nem kapott labdákat.
Összjátékban sem vett részt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Knézi nem tudom melyik meccset nézi, hogy szerinte a spanyol védelem a stabilabb és bennük van kevesebb hibázási lehetőség 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Melóhelyen éppen ennek az európai buziknak való hancúrtornának az esélyeit latolgatták, hogy kik jutnak a döntőbe, a brazil-argentin trollkodással fél perc kussolást harcoltam ki. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Arbeloa is jó szar.szaba
meg a meccs is...JC6
Legjobb spanyol meccs idáig az EB-n szvsz, ezen speciel egyelőre nem fenyegetett az akut alvásveszély, amelyet 2 másik korábbi SPA találkozón már éreztem... jó, mondjuk az ír is relatíve vicces volt, de azt meg nem hívnám meccsnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)