Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Én úgy tudom, h Gomez, meg az edző a homár, Özil nem,.Duff
Sokan azt is rebesgették, hogy Lahm esküvője is csak álca, és a furkálódások elkerülése érdekében jött létre.Stez
úgy érted a furkálódások álcázására? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Én úgy tudom, h Gomez, meg az edző a homár, Özil nem,.Duff
Sokan azt is rebesgették, hogy Lahm esküvője is csak álca, és a furkálódások elkerülése érdekében jött létre.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Én úgy tudom, h Gomez, meg az edző a homár, Özil nem,.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Hol van itt német a képen? 😊iktriad
Tényleg, ez nem hülyeség.
A szintén homokos fikamester Löw okosan válogatta össze direkt a csapatot, hogy az ilyen, és ehhez hasonló poénok után azonnal be lehessen szólni, hogy nem is németek. 😀Stez
Jogit csak nem szidni! És nekem mindegy ki játszik a Nationalelfben, a lényeg hogy nyerjenek.
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Nem Özilnek volt a csaja Sarah Connor nővére(!) nem is olyan rég?iktriad
de.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Stez tegnapi homokos dojcsok felvetésére
Wyatt
Ketten voltunk magyarok a faluban, én meg a Johann bácsi......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg, ez nem hülyeség.
A szintén homokos fikamester Löw okosan válogatta össze direkt a csapatot, hogy az ilyen, és ehhez hasonló poénok után azonnal be lehessen szólni, hogy nem is németek. 😀Stez
Jogit csak nem szidni! És nekem mindegy ki játszik a Nationalelfben, a lényeg hogy nyerjenek.
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Nem Özilnek volt a csaja Sarah Connor nővére(!) nem is olyan rég?iktriad
Az már rég nem éányeges, hogy papíron melyiknek mikor, meg ki a csaja. A válogatott fele akkor is buzi. Az öltözőben meg úgyis folyton váltogatják, hogy mikor ki a nő. 😀Stez
Ez meglehetősen rossz PR a Nationalelf vezetőjétől("Bathwhores GM"). 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hol van itt német a képen? 😊iktriad
Tényleg, ez nem hülyeség.
A szintén homokos fikamester Löw okosan válogatta össze direkt a csapatot, hogy az ilyen, és ehhez hasonló poénok után azonnal be lehessen szólni, hogy nem is németek. 😀Stez
Jogit csak nem szidni! És nekem mindegy ki játszik a Nationalelfben, a lényeg hogy nyerjenek.
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Nem Özilnek volt a csaja Sarah Connor nővére(!) nem is olyan rég?iktriad
Az már rég nem éányeges, hogy papíron melyiknek mikor, meg ki a csaja. A válogatott fele akkor is buzi. Az öltözőben meg úgyis folyton váltogatják, hogy mikor ki a nő. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol van itt német a képen? 😊iktriad
Tényleg, ez nem hülyeség.
A szintén homokos fikamester Löw okosan válogatta össze direkt a csapatot, hogy az ilyen, és ehhez hasonló poénok után azonnal be lehessen szólni, hogy nem is németek. 😀Stez
Jogit csak nem szidni! És nekem mindegy ki játszik a Nationalelfben, a lényeg hogy nyerjenek.
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂empty taxi
Nem Özilnek volt a csaja Sarah Connor nővére(!) nem is olyan rég?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Özil bevallottan meleg ha jól tom, szal nincs itt olyan meglepő dolog, mondjuk ha Jerome az lenne azon meglepődnék a féltesójából kiindulva 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez tegnapi homokos dojcsok felvetésére
Wyatt
Hol van itt német a képen? 😊iktriad
Tényleg, ez nem hülyeség.
A szintén homokos fikamester Löw okosan válogatta össze direkt a csapatot, hogy az ilyen, és ehhez hasonló poénok után azonnal be lehessen szólni, hogy nem is németek. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stez tegnapi homokos dojcsok felvetésére
Wyatt
Hol van itt német a képen? 😊
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
[
Nem tudom hogy érted ezt a helyzetcsinálósdit, de kb. annyit csinál a tornán, hogy az indulósebességével lerázza a védőket és csá, alig látni tőle sikeres cselt. No nem mintha ez nem lenne elég mondjuk a csehek ellen öt tiszta helyzetre, de ezzel nem fogja a spanyol védelmet megfogni.
Rajna
hát azért mondjuk Kadlecet szépen átverte azzal a labdaátvétellel, a hollandok ellen is volt 1-2 szép mozzanata.

Ha okosan csinálja, akkor kihasználja hogy Arbeloa egy középszerű védő, de lehet hogy még annál is kevesebb. Ramos sem egy életbiztosítás, és szerintem ő tisztában van ezzel, ha Ramos ellen eltolja, annyit tud csinálni hogy lefaultolja, de ezt egész meccsen nem lehet csinálni. A spanyolok leggyengébb pontja szvsz a védelem, csak úgy nem fog sose kijönni, ha nem támad ellenük senki. Kíváncsi leszek, a portugálok hajlandóak lesznek-e.eaglesmcnabb
Volt jó csele is, de egyáltalán nem ez volt a jellemző, nem elveszett szitukból csinált félelmetes technikával helyzeteket, hanem egyszerűen hozta a fizikai fölényét. Ezért mondjuk hibáztatni nem lehet neki volt a legtöbb helyzete a tornán, a három gólja szinte gáz.

A spanyolok ellen is lesznek lehetőségei, mert ezzel nem fog tudni mit kezdeni ez a kvartett. Kíváncsi leszek a portugál védelem (és ide értem most a három középpályást is) hogy fog muzsikálni most, mert eddig nagyon szépen zártak/szereztek labdát, de azért a spanyolok ellen ez egy fokkal nehezebb lesz. Ha összeszednek pár labdát akkor simán 50-50 meccs lesz ez, mert a spanyolok képtelenek helyzeteket kialakítani csatár nélkül.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez tegnapi homokos dojcsok felvetésére

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Capellonál is csk volt, a Poolba Benitez, Hodgson, Dalglish is úgy gondolta, hogy alkalmas rá!
De Te most megmondtad a frankót, mert biztosan jobban értesz hozzá mint a feljebb felsoroltak. Gratulálok! 😂Zolika
attól hogy nálam magasabban kvalifikált embereknek van egy adott véleménye egy adott emberről (a múltban!!!) attól még nekem a (jelenben!!!) eltérhet ettől. Kicsit vegyél vissza és ne minősíts, én sem tettem.

ja amúgy ha jól emlékszem Capello-nál maximum botrányok után lehetett az 1-2 meccsig. Amúgy leszarnám hogy ki a csk csak tegye a dolgát, mutasson példát. Lehet vitatkozni hogy jól játszott-e vagy sem, de hogy példát nem mutatott az EB során a teljesítményével azt talán te is aláírod.davemayer
Akkor utoljára a témában.
A jelenben is Ő a csk, mint a válogatottban, mint a Poolban. A 2010-es VB-n is csk volt az olasznál. Talán megvannak benne azok az emberi tulajdonságok, és játékosi képességek, ami alapján kiérdemelte ezt a posztot. (Bár gondolom Nálad a kamerába szitkozódó Roony megfelelőbb ember lenne. 😛 ) Az Eb-n pedig a jobbak között volt, még ha a csapat nem is azt nyújtotta amit vártak tőle.
Még mindig nem látod be, hogy az ellenszenv beszél belőled. A véleményemet továbbra is fenntartom.Zolika
nem, nálam Terry lett volna, megérdemli ennek a válogatottnak a karszalagját, megdolgozott (pár asszonyt) érte.
Rooney nem való csk-nak mióta megkomolyodott 😛

visszatérve erre leírom újra: nekem nem Gerrarddal van bajom, hanem a teljesítményével ill. azzal hogy én személy szerint (már csak a régebbi példákból kiindulva is) egy csk-t a pályán nem így képzelek el. Az meg hogy az EB-n a jobbak között volt erősen vitatom, elég csak a svédek ellen félpályán lekocogott 0 ütközéses meccsét megnézni újra, az olasz fan unokatesómmal végig rajta nevettünk, vicc volt az a lötyögés amit lerendezett. Ha jól tudom ebben a válogatottban sem a védekezés, sem a támadás nem volt a fő profilja, ez meg is látszott mert egyikben sem mutatott sokat sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Nem alkalmas csk-nak, van ilyen, az a hibás aki megtette azzá. davemayer
Capellonál is csk volt, a Poolba Benitez, Hodgson, Dalglish is úgy gondolta, hogy alkalmas rá!
De Te most megmondtad a frankót, mert biztosan jobban értesz hozzá mint a feljebb felsoroltak. Gratulálok! 😂Zolika
attól hogy nálam magasabban kvalifikált embereknek van egy adott véleménye egy adott emberről (a múltban!!!) attól még nekem a (jelenben!!!) eltérhet ettől. Kicsit vegyél vissza és ne minősíts, én sem tettem.

ja amúgy ha jól emlékszem Capello-nál maximum botrányok után lehetett az 1-2 meccsig. Amúgy leszarnám hogy ki a csk csak tegye a dolgát, mutasson példát. Lehet vitatkozni hogy jól játszott-e vagy sem, de hogy példát nem mutatott az EB során a teljesítményével azt talán te is aláírod.davemayer
Akkor utoljára a témában.
A jelenben is Ő a csk, mint a válogatottban, mint a Poolban. A 2010-es VB-n is csk volt az olasznál. Talán megvannak benne azok az emberi tulajdonságok, és játékosi képességek, ami alapján kiérdemelte ezt a posztot. (Bár gondolom Nálad a kamerába szitkozódó Roony megfelelőbb ember lenne. 😛 ) Az Eb-n pedig a jobbak között volt, még ha a csapat nem is azt nyújtotta amit vártak tőle.
Még mindig nem látod be, hogy az ellenszenv beszél belőled. A véleményemet továbbra is fenntartom.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676


Hülye angolok, angol hülyék. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
jaj ne Mandzukic.... 😐 😐 😐 😐 😐Amadeus91
mi történt? megy a bayernbe vagy mi?davemayer
arról van szó
plusz állítólag már hivatalos a Giroud-> Arsenal dolog is


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát mindent elmond a senicáról, hogy bwinen a barátságos meccsünknél 1.05-ös szorzó volt rájuk. 😀 Szóval Lázok Jancsinak nagyot kell játszania, hogy továbbmenjünk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.Höri
Mi kéne Höri?JC6
mint a corgon liga felkent ismerője, várom, hogy bemutasd nekünk a szenice és a slovan gárdáját, hátha olyat is tudsz, amit a transfermarkt/wikipedia kombóból nem tudunk kiolvasni 😊Höri
már nincs corgon liga, 1. liga lett a neve, kiszállt a corgon 😊 de ez csak ősztől lép életbe, ha jól tudom.
mind a két meccs magyar részről idegenben fog eldőlni.

a Senica masszív csapat, a védelmük nagyon jó. őket mondanám a sötét lónak Szlovákiában. kiszámíthatatlanok. biztos felszívják majd magukat, ld: szomszédok, szlovák - magyar barátság. a 2. legkevesebb gólt kapták, élcsapatnak számítanak.

a Slovan az teljesen más tészta. ha kimennek az ultrák - és miért ne mennének? - akkor lesz nemulass. a BBB-hez hasonlítom őket, ha valami nem tetszik nekik, akkor kilátogatnak a csapat edzésére és balhéznak ezerrel.
őrült nagy meccs várható odakint, szélsőséges elemekkel vegyítve. a kék - fehérek biztos, hogy vért isznak majd meccs előtt, nem kizárt a polgárháborús hangulat sem. nem féltem a Vidit, mert kevés benne a magyar játékos, de ha 11 magyar lenne a kezdőben, akkor már odakint eldőlne a párharc (nem néztem ki kezd otthon, sorry).

a Slovan évek óta gyengélkedik a támadószekcióban, a középpályájuk okés, a védelem sem gyenge. persze mihez viszonyítva? tavaly pariban voltak egy Atletico Bilbaoval. jó meccs volt.

nem akarok sablonszövegeket írni, de szerintem a Senica otthon nekimegy az MTK-nak, míg idegenben 10 emberrel fognak védekezi. ha az MTK felszívja magát és kint x-el, szerintem itthon lehozzák.
a Slovan az történelmi kérdést fog a meccsből csinálni, háromesélyes.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
jaj ne Mandzukic.... 😐 😐 😐 😐 😐Amadeus91
mi történt? megy a bayernbe vagy mi?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.Höri
Mi kéne Höri?JC6
mint a corgon liga felkent ismerője, várom, hogy bemutasd nekünk a szenice és a slovan gárdáját, hátha olyat is tudsz, amit a transfermarkt/wikipedia kombóból nem tudunk kiolvasni 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
jaj ne Mandzukic.... 😐 😐 😐 😐 😐

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.Höri
Mi kéne Höri?
Még el is mennék a meccsre, de nem akarom hallani a szarszlovákiázást. Hallottam már épp eleget az átlag 50-es IQ-val rendelkező nagymagyaroktól, elég csak kimenni egy válogatott meccsre...
De lehet Pozsonyba elmegyek a csapattársaimmal.JC6
Még alig húzták ki a cetliket, de itt már megy az odamondogatás. Ezzel szemben én azt mondom minden nacionalista felhang nélkül, hogy győzzön a jobbik. Öööö. Várjunk csak már ez is nacionalista értelmű.
Lényeg a lényeg játsszák le a meccseket szurkolói balhék nélkül, és menjen tovább az eredményesebb csapat. Elsősorban a Honvéd az albánok ellen. Majd cserébe adunk nekik 2-3 újabb használt Mercit, abból sose elég Albániában.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.Höri
Mi kéne Höri?
Még el is mennék a meccsre, de nem akarom hallani a szarszlovákiázást. Hallottam már épp eleget az átlag 50-es IQ-val rendelkező nagymagyaroktól, elég csak kimenni egy válogatott meccsre...
De lehet Pozsonyba elmegyek a csapattársaimmal.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
Remélem legalább az utazási költséget állni fogják Eto'o-ék, ha netán összekerülünk és ha már szarrá vernek minket. Akkor az albánok elleni meccs olyan lesz mint tavaly Jags-Colts volt az utolsó fordulóban, senki sem jár jól ha nyeri (az UEFAtól jövő pluszpénz elmegy utazási kötlségre...).iktriad
szerintem a kispest kiesik az albánok ellen.
meg az mtk is egyből, de nekik szurkolok agresszívan.
a loki továbbmegy simán.Höri
Tényleg az MTK kit kapott?
Update látom szlovák csapat lesz, akivel nemrég játszottak (és kikaptak) Garamiék.