Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Stez: ki nem állhatom, de sztem Walcott volt a legjobb (pont ő hozta kb. azt az apró pluszt, amit itt felemlegetsz az angoloknál), és Terry kb. a második relatíve jól játszó.. ennyi. A többieket nem emelném ki... Parkernek könnyű dolga volt úgy, hogy Milner/Gerrard is állandóan védekezett mellette, úgy nem nagy kunszt szűrni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Gerrard meg alapból fél évig nem is játszott a Poolba, utána meg alibizett. Nálam ez sem jelent kerettagságot, hiába a név.Stez
mindenhol szükség van autentikus csk-ra, (aki kezd), ha kimarad Gerrard, kb. Terry lehetett volna, de mostanság nem épp úgy viselkedik, többiek nálam nem jöhetnének szóba, mégha kicsit gyengébb volt, biztosan sokat tett hozzá a csapathozsapka
Jó, ez érthető, de ettől még az az edző bakija, ha a 23-as keretbe nem is hív be másik támadóközéppályást, hanem hagyja, hogy ez a kilátástalan foci menjen tovább.
Így is évek óta nincs normális csatár az angoloknál, na most ha még a labda sem jut el hozzájuk, csak meccsenként ötször, akkor végképp esélyük sem lesz még csak bemákolni sem valamit.
De Hodgson meg egy irányító mellé elhozott 4-5-6 szélsőt/árnyékéket, akiket meg bármikor behozol egy Milner helyére, az is kurva kevés lesz. Walcotték meg csak ezt tudják játszani, rájuk nagyobb súlyt nem is lehet rakni, mert nem tudják a hátukra venni a támadójátékot.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....csi77
jaj de vártam már az első ész nélküli beszólást. 😊
Hogy lenne az honosított, akit német anya szült német földön?
Egyébként ne legyünk álszentek - magyar kézi csapat?! - de Angliának ugyanúgy rendelkezésére állnak ezek a humán erőforrások. Szám szerint és százalékosan is nagyobb mértékű az Egyesült Királyság területén a bevándorlás mint Németországban. Ez tény. Ugyanúgy jelen van a hatalmas méretű muszlim - első sorban török és iráni - kisebbség mint Nyugat-Eu.-ban bárhol máshol. Ugyanúgy jelen van a pénz és jelen van a kiépített utánpótlást képzendő rendszer. Arról van szó, hogy az angol liga szabályait olyan szinten lazították fel, hogy bárki akinek elég pénze van vehet magának egy csapatot - aka. Fifa Manager - és elkezdhet vele hülye gyerek módjára játszani. Nincs meghúzva a határ, hogy hány saját nevelésű, hány hazai játékosnak kell a keretben lenni. Ha ránézel a City, Utd, Arsenal, Pool, Spurs, Chelsea keretére akkor leesne neked, hogy ez a 6 csapat nem tudna kiállítani egy nemzetközi szinten ütős angol játékosokból álló csipetcsapatot. Ezeknek a kluboknak a tulajdonosai nem viccből és nem szeretetből vették meg a csapatokat. Eredményt akarnak, ezért invesztálnak bele olyan pénzeket, amelyekből már többszörösen ki lehetett volna pengetni a magyar államháztartási hiányt. (hogy kézzel foghatóbb legyen) Ebbe az "eredményt akarunk" szemlélet módba pedig nem fér bele az utánpótlás nevelés. Ugyanis ahhoz idő kell.
Azt hiszem a legjobban az festi le ezt a helyzetet, hogy azon akadt ki az angol közvélemény, hogy a 35! éves Rio Ferdinand nem kerettag. Nincs alternatíva
.
Ehhez képest Németországban - példálózzunk azzal amit ismerünk a korrektség kedvéért - a 2000-s évek eleji bukók után azt mondták, hogy minden klubnak, amelyik Bundesliga indulási jogot akar magának, a szövetség által ellenőrzött akadémiát kell működtetnie. Kötelezően. Nem szerezhet 1 személy vagy vállalat 49%nál nagyobb tulajdon részt 1 klubban sem és meg van szabva a minimális létszám is, hogy hány német játékosnak kell a csapatok kereteiben lenni. (Azt hiszem 50%, de ez nem biztos)
Maradva a középhátvédeknél 2006ban Metzelder és Mertesacker volt a két belső védő. Merte most is ott van a keretben 27-28 körül van, Metzelder valahol 30 elején. 2008ban dettó, 2010ben került be középre Friedrich, aki 32 évesen idén azt mondta, hogy elég volt. Idén Badstuber és Hummels van középen. (trolloknak, mind2 igazi bajor, müncheni nevelés) Ergo, a 30 éves Metzelder még a kora miatt ki sem öregedett (am gyengén teljesített)..de már 2 garnitúra van mögötte kinevelve nemzetközi szinten.
Miről beszélünk?
Egyébként, hogy ne vádolhassatok elfogultsággal, a spanyol, francia és a holland utánpótlás is parádés, világszínvonalú.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....csi77
apa kezdődik......Divat
Mi is? Egy kis csipkelődés egy finoman szólva markáns véleményre? Ez csak egy reagálás! Trashtalk

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Gerrard meg alapból fél évig nem is játszott a Poolba, utána meg alibizett. Nálam ez sem jelent kerettagságot, hiába a név.Stez
mindenhol szükség van autentikus csk-ra, (aki kezd), ha kimarad Gerrard, kb. Terry lehetett volna, de mostanság nem épp úgy viselkedik, többiek nálam nem jöhetnének szóba, mégha kicsit gyengébb volt, biztosan sokat tett hozzá a csapathoz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
nézzük csak az angol kezdőt,
ManU.: Young, Rooney, Welbeck
ManCity: Hart, Lescott, Milner,
Chelsea: Terry, Cole
Liverpool: Gerrard, Johnson
igen Parker tényleg kilóg kicsit
hát igen innen mindenki összevásárolt, és nem stabil kezdő a saját csapatában...
jól megmondtad, mint mindigsapka
Parker a Tottenhamben stabil kezdő, és brutálisan jó szezonja volt. Ennyit az okosságról.
Mondjuk Johnson nálam biztosan nem kezdene, Micah Richards kihagyása itt hatalmas baki volt a poszton, Gerrard meg alapból fél évig nem is játszott a Poolba, utána meg alibizett. Nálam ez sem jelent kerettagságot, hiába a név.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Remélem jön Redknapp. De az Everton menedzserét is elnézegetném az angol padon.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
nézzük csak az angol kezdőt,
ManU.: Young, Rooney, Welbeck
ManCity: Hart, Lescott, Milner,
Chelsea: Terry, Cole
Liverpool: Gerrard, Johnson
igen Parker tényleg kilóg kicsit
hát igen innen mindenki összevásárolt, és nem stabil kezdő a saját csapatában...
jól megmondtad, mint mindig

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....csi77
apa kezdődik......

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.

Sokkal jobban zavart a nudli támadójáték.. akár Young, akár Elgáncsolt Carroll 2.0, de igazából Welbeck sem volt annyira átütő szvsz (lehet kövezni)
Nem tom hogy Defoe-val, vagy bárki mással jobb lett volna vajon... igazából ez a csapat, kb. úgy játszott mint a hollandok. Nem hoztak ki mindent magukból.Igor
Igor, ebből a keretből legalább 5 játékost lehet vígan mondani, akinek nem volt olyan jó szezonja, viszont más játékos azon a poszton meg remek szezonja volt, ehelyett Hodgson mégis inkább az öregeket favorizálta. Ez szerintem hiba volt.
És nem elől érzem a legnagyobb gondot, hanem pont a középpálya támadórészén. Akiknek, vagy akinek az a feladata, hogy adja a filléres lasztikat a támadóknak. Mert ez elvileg Gerrard volt, csak hogy lassú volt, körülményes, és konkrétan védekezni védekezett, de támadásban semmit sem tudott pluszt adni. Pedig neki kellett volna, valamint Milnernek, aki szintén védekezett, de ennyi. Parker alapból szűrő, Ő zseniálisan játszott, az EB legjobbja volt a csapatból.
Egyszerűen az zavar, hogy olyan lendületes , jó szezont toló fiatalok maradtak ki Hodgson EB keretéből, akik pont megadhatták volna a gyorsaságot ennek a csapatnak, a jelenlegi körülményes, lassú játék helyett.
Alapból bazmeg, egy bajnokságban leszereplő Liverpool szinte fullos középpályáját elhozni nevetséges döntés, és pontosan az egész EB-n a Pool gyenge, körülményes támadójátéka tükröződött vissza a csapaton.
Úgy érzem, hogy Gerrard elé középre nagyon kellett volna valami támadóközéppályás, valamint ezt a két szélsős játékot Hodgson helyében mertem volna bevállalni, ha Young mellé elhozom Lennont is.
Nekem kurvára hiányoztak a selejtezőn is brillírozó fiatalok, akiket Hodgson egyszerűen inkább otthon hagyott, mert a papírforma playákat hívta el, akiknek java része kifejezetten gyenge szezonon van túl.

több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Stez
Kik ?

Paul Scholes ?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.

Sokkal jobban zavart a nudli támadójáték.. akár Young, akár Elgáncsolt Carroll 2.0, de igazából Welbeck sem volt annyira átütő szvsz (lehet kövezni)
Nem tom hogy Defoe-val, vagy bárki mással jobb lett volna vajon... igazából ez a csapat, kb. úgy játszott mint a hollandok. Nem hoztak ki mindent magukból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hülye angolok angol hülyékpetey
Gyönyörű volt, örülj magadnak most egy kicsit 😊Wyatt
nem fogok jobban aludni hogy kiestek az angolok. gyakorlatilag semmit nem tettek hogy eldöntsék, mint tegnap a franciák.
megérdemlik bőven, az hogy te nekik szurkolsz most elég szax, nem kárörvendés volt.

a 96-os csapatukat rettenetesen szerettem nézni.petey
Ja, nekem mindegy, engem nem zavar, ha utalja a nép azt, akinek szurkolok, csak ezt a hülyézést éreztem feleslegesnek, nem volt elegáns na 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.Amadeus91
Mindegy, a vesztesekre úgysem emlékeznek 😀szaba
erről majd a döntő után. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.Amadeus91
Mindegy, a vesztesekre úgysem emlékeznek 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
hülye angolok angol hülyékpetey
Gyönyörű volt, örülj magadnak most egy kicsit 😊Wyatt
nem fogok jobban aludni hogy kiestek az angolok. gyakorlatilag semmit nem tettek hogy eldöntsék, mint tegnap a franciák.
megérdemlik bőven, az hogy te nekik szurkolsz most elég szax, nem kárörvendés volt.

a 96-os csapatukat rettenetesen szerettem nézni.

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
nincs Ballack a keretben, most már ARANYAT kell nyerni.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 921 — Gràcies Pep!
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
De, ott igen.
Vujadin Boskov csinált belőle hátvédet a Roma-ban.
Előtte belső középpályás volt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
Eleinte játszott szűrőt meg balszélsőt. De valóban, leginkább védőként vált ismertté.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
Nem

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
sztem is.

Do your job