Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
Remélem legalább az utazási költséget állni fogják Eto'o-ék, ha netán összekerülünk és ha már szarrá vernek minket. Akkor az albánok elleni meccs olyan lesz mint tavaly Jags-Colts volt az utolsó fordulóban, senki sem jár jól ha nyeri (az UEFAtól jövő pluszpénz elmegy utazási kötlségre...).iktriad
szerintem a kispest kiesik az albánok ellen.
meg az mtk is egyből, de nekik szurkolok agresszívan.
a loki továbbmegy simán.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
Remélem legalább az utazási költséget állni fogják Eto'o-ék, ha netán összekerülünk és ha már szarrá vernek minket. Akkor az albánok elleni meccs olyan lesz mint tavaly Jags-Colts volt az utolsó fordulóban, senki sem jár jól ha nyeri (az UEFAtól jövő pluszpénz elmegy utazási kötlségre...).
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.Höri
ne is mond, szurkolhatok a fidinek, lenne mit megbosszulniuk....... 😕

|
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 845 — Saturday Night Lights
PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀Schleck
a Vidi meg a Slovan Bratislavával, alig várom Jc6 értő elemzését a párharc előtt.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Honvéd a Mahacskalával játszik, ha továbbjut az első fordulóból. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
...
Stez
Először is leszögezném, hogy nem kötekedni szeretnék. Akkor nézzük sorba:
Rio: Az igazi okot nem tudhatjuk, miért nem volt ott az EB-n. Lehet, hogy közrejátszott Terry és a tesó közti balhé. Ott lehetett volna, de Lescott jó volt.

Bent: Egész tavasszal sérült volt, nem játszott.

Richards: Én sem értem miért maradt ki. Jobb, mint Kelly az biztos, de ha ki is viszi, akkor is Johnson játszott volna (mint ahogy Capellonál is Johnson volt a kezdő jobb védő).

Smalling: Richards és Johnson is jobb nála (és ott van még Jones is).

Lennon: Gyors játékos, aki talán segíthetett volna, de akkor mit csinálsz Walcott-tal? Szerintem az Arsenalos jobb.

Sturridge: Megint kinek a helyén játszatod? Young, Wellbeck… Nem hiszem, hogy sokat lendített volna az Angolokon.

Carrick: Jöhetett volna (ha nem olyan nagy a pofája) Lampard sérülése után. Vele se lett volna jobb a támadójáték.

Ezeket soroltad fel, szerintem, ha ők ott vannak, akkor sem jut tovább Anglia. Ami pedig a fiatalitást illeti. Még Capelloval játszották végig a selejtezőket. Ha megnézed kiket is játszatott az olasz, csak Adam Johnson aki hiányzik az EB keretből (a sérülteket leszámítva).
Smallingnak van három válogatottsága, Richards, Carrick, Lennon és Sturridge (kettő válogatottság)a selejtezőkön sem játszott. Szóval az olasz se fiatalított nagyon. Wilshere játszott nála sokat a fiatalok közűl, de ő meg non-stop sérült. Aki fiatalítani próbált, az Stuart Pearce volt, de neki nem sok időt hagytak a munkára.
Én nem hiszem, hogy az általad felsorolt emberekkel jobb eredményt érnek el az Angolok. Az viszont valószínűbb, ha még mindig Capello a tréner akkor messzebb juthattak volna...

Más:
Nem Gerrard vállán volt az égész támadójáték (ami nem is igen volt). Sokkal rosszabb teljesítményt nyújtott nála Welbeck, Young, Milner, Carroll és az olaszok ellen Roony sem brillírozott. Pedig nekik is a támadójáték volt a feladatuk.Zolika
De figyelj, az elvitt csatárok közül, akik játszottak is, egyedül Rooney nem befejezőcsatár. A többiek azok. Azoknak pedig kellenek a remek passzok, a jó beadások a gólhoz. Na most ezt kurvára nem kapták meg. Mert nem volt kitől. Gerrard és Milner feladata lett volna, hogy ezt megoldja, de mindkettő csődöt mondott. Milnernek alapból kezdenie sem kellene, akkor meg már igenis Hodgson bevállalhatta volna Carricket, és elé berakja Gerrardot. Így Gerrardnak kevesebbet kell védekezni, többet osztogathat, többet szervezhet. Carrick elvégzi a piszkos munkát. Ismétlem, például. És igen, engem kurvára zavar, hogy Hodgson inkább bevállalta a a tipikus gyenge támadójátékot, és kibaszottult esélyt sem hagyott arra, hogy javulhasson a helyzet, hiszen el sem hozott több olyan embert, aki talán segíthet, vagy sokszínübbé teszi a támadófocit. Egyébként meg nálam Lennon jobb Walcottnál, ráadásul tapasztaltabb is azért, sokkal jobban mer játszani. Mert például se Walcott, se Young nem merte azt játszani, mint amit a PL-ben mindig meg mernek húzni.
És igenis bazmeg ha már azon agyalunk, hogy nem mindegy-e, hogy kiket hozott ki, mert egy részük nem játszott, hát akkor például Henderson, vagy Downing helyett miért is nem lehetett elhozni Lennont, vagy mást? Mert érted, ha vezetni fognak az angolok, akkor azt is nélkülük teszik meg, de viszont ja meg valami váratlant kell húzni, akkor az kurvára nem Downinggal vagy Hendersonnal fog megtörténni. Alapból mi a faszt gondolt Hodgson, hogy majd elhoz 5-6 védekező középpályást, mert olyan kurva jók vagyunk, hogy minden meccsen vágunk 2-t, aztán utána el lehet kezdeni lehozni a támadókat és erősíteni a középpályát? Alapból hogy gondolhatta azt, hogy ezzel a csapattal nekünk lehet támadójátékunk? Bárhogy is próbálom megérteni, mindig csak arra jutok, hogy kurva buta az ember, és a buta döntései szépen sorozatosan vezettek el az EB buktáig.
És én sosem mondtam egyébként, hogy az általam sorolt játékosokkal Anglia továbbjut, de nekem pont elég, hogy ha nem ilyen játékkal állunk ki egy világeseményen. De ebbe a keretbe ez volt pedig benne. Érted, jó játékkal ki lehet esni, senkinek sem lenne egy rossz szava sem. De itt még arra sem lehet fogni, amit a hollandokra, hogy sok a balhé, mindenki perlekedik mindenkivel, és ez megöli a csapatjátékot. Nem, ez tömény szar, és bárki bármit mondd, szerintem ez Hodgson bakisorozata ez az EB. Nem kérdés, hogy le kellene-e váltani.. Szerintem...

Carricknek meg megvolna a helye a csapatban, és pont. Csak tudod nagyon úgy látom, hogy Hodgson nem tudott semmivel sem előre gondolni, és ennek a csapdájába esett bele, amikor Carricket is kihagyta, és nem mondta neki azt, hogy igenis szükségünk van réád, és kurva jó is vagy, megtaláljuk a helyedet a kezdőbe. Mert bezony a jelenlegi középpályára odafért volna bőven kezdeni.

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Most már csak a a portugálok maradtak nekem! 😕

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A nagy baj az, hogy Carricknek nem Barry és Lampard sérülése után kellett volna szóba jönnie, hanem alap kezdőként... Gerrard sztem jól játszott, de ha a szezonbeli teljesítményt nézzük még ő előtt is ott volt Carrick. Nem helyeslem a mentalitást, hogy lemondta a válogatottságot, de az idei teljesítménye alapján a kezdőért kellett volna harcolnia... Hodgson meg tartaléknak szánta...
Amúgy az alap jobb bekk Kyle Walker lett volna és ha szimplán a teljesítményt nézzük az angol válogatott balbekkje már két éve Leighton Baines kellene, hogy legyen. Csak ugye inkább névre megy a játék.tüsi91
ez az angol válogatott legnagyobb problémája: a nevek, amikor nem teljesítenek. Carrick válogatottságról meg annyit hogyha valami olyan posztja lenne amin lehet villogni és ott tenne le ennyit az asztalra stabil válogatott lenne de mivel csak zongoracipelő (amire a legnagyobb szüksége van egy csapatnak) ezért az ő teljesítménye csak azoknak tűnik ki akik látják az ő szerepét a pályán, a fontosságát pl a Unitedben. Nem kerül bele az összefoglalóba, ennyi. Bár ha ez alapján menne akkor Henderson sem lenne válogatott 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nem alkalmas csk-nak, van ilyen, az a hibás aki megtette azzá. davemayer
Capellonál is csk volt, a Poolba Benitez, Hodgson, Dalglish is úgy gondolta, hogy alkalmas rá!
De Te most megmondtad a frankót, mert biztosan jobban értesz hozzá mint a feljebb felsoroltak. Gratulálok! 😂Zolika
attól hogy nálam magasabban kvalifikált embereknek van egy adott véleménye egy adott emberről (a múltban!!!) attól még nekem a (jelenben!!!) eltérhet ettől. Kicsit vegyél vissza és ne minősíts, én sem tettem.

ja amúgy ha jól emlékszem Capello-nál maximum botrányok után lehetett az 1-2 meccsig. Amúgy leszarnám hogy ki a csk csak tegye a dolgát, mutasson példát. Lehet vitatkozni hogy jól játszott-e vagy sem, de hogy példát nem mutatott az EB során a teljesítményével azt talán te is aláírod.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Nem alkalmas csk-nak, van ilyen, az a hibás aki megtette azzá. davemayer
Capellonál is csk volt, a Poolba Benitez, Hodgson, Dalglish is úgy gondolta, hogy alkalmas rá!
De Te most megmondtad a frankót, mert biztosan jobban értesz hozzá mint a feljebb felsoroltak. Gratulálok! 😂

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A nagy baj az, hogy Carricknek nem Barry és Lampard sérülése után kellett volna szóba jönnie, hanem alap kezdőként... Gerrard sztem jól játszott, de ha a szezonbeli teljesítményt nézzük még ő előtt is ott volt Carrick. Nem helyeslem a mentalitást, hogy lemondta a válogatottságot, de az idei teljesítménye alapján a kezdőért kellett volna harcolnia... Hodgson meg tartaléknak szánta...
Amúgy az alap jobb bekk Kyle Walker lett volna és ha szimplán a teljesítményt nézzük az angol válogatott balbekkje már két éve Leighton Baines kellene, hogy legyen. Csak ugye inkább névre megy a játék.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
...
Stez
Először is leszögezném, hogy nem kötekedni szeretnék. Akkor nézzük sorba:
Rio: Az igazi okot nem tudhatjuk, miért nem volt ott az EB-n. Lehet, hogy közrejátszott Terry és a tesó közti balhé. Ott lehetett volna, de Lescott jó volt.

Bent: Egész tavasszal sérült volt, nem játszott.

Richards: Én sem értem miért maradt ki. Jobb, mint Kelly az biztos, de ha ki is viszi, akkor is Johnson játszott volna (mint ahogy Capellonál is Johnson volt a kezdő jobb védő).

Smalling: Richards és Johnson is jobb nála (és ott van még Jones is).

Lennon: Gyors játékos, aki talán segíthetett volna, de akkor mit csinálsz Walcott-tal? Szerintem az Arsenalos jobb.

Sturridge: Megint kinek a helyén játszatod? Young, Wellbeck… Nem hiszem, hogy sokat lendített volna az Angolokon.

Carrick: Jöhetett volna (ha nem olyan nagy a pofája) Lampard sérülése után. Vele se lett volna jobb a támadójáték.

Ezeket soroltad fel, szerintem, ha ők ott vannak, akkor sem jut tovább Anglia. Ami pedig a fiatalitást illeti. Még Capelloval játszották végig a selejtezőket. Ha megnézed kiket is játszatott az olasz, csak Adam Johnson aki hiányzik az EB keretből (a sérülteket leszámítva).
Smallingnak van három válogatottsága, Richards, Carrick, Lennon és Sturridge (kettő válogatottság)a selejtezőkön sem játszott. Szóval az olasz se fiatalított nagyon. Wilshere játszott nála sokat a fiatalok közűl, de ő meg non-stop sérült. Aki fiatalítani próbált, az Stuart Pearce volt, de neki nem sok időt hagytak a munkára.
Én nem hiszem, hogy az általad felsorolt emberekkel jobb eredményt érnek el az Angolok. Az viszont valószínűbb, ha még mindig Capello a tréner akkor messzebb juthattak volna...

Más:
Nem Gerrard vállán volt az égész támadójáték (ami nem is igen volt). Sokkal rosszabb teljesítményt nyújtott nála Welbeck, Young, Milner, Carroll és az olaszok ellen Roony sem brillírozott. Pedig nekik is a támadójáték volt a feladatuk.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
MIvel rohadt lusta vagyok végig olvasni a tegnapi/mai 5 oldalt csak annyit, hogy: ez az angol nem egy jó csapat, rengetg hibájuk van, de ez a retardált fasz (nevezzük Roynak) még az erényeiket is likvidálta ezzel a 4 meccsen bemutatott ultra defenzív taktikával. Nehéz úgy támadni, hogy a 2 belső középpályás a meccs döntő hányadában 30 méteren belül helyezkedik, mert a védelem szinte a nézőtérig tolatott hátra. Jobb csapat az olasz, no de nem ennyivel. Az angolok bátran játszottak az első 15 percben jobbak is voltak akkor. Aztán néhányszor beverték mögéjük a labdát, Hodgson beszart, utána csak bekkelés.

Angol drukkerként mondom ilyen felfogással jobb is, hogy jött a szokásos tizipárbaj. United drukkerként meg azt, hogy Young vajon, hogy a francba játszhatta végig ilyen gyenge futballal a meccseket... Welbeck is hurka volt, de ő tőle nem is vártam mást, mert a Unitedben sem tudta megcsinálni a játékát, ha állandóan messze voltak tőle.
Rooneyt meg amiatt nem bántom, hogy a nagyszerű edzői húzások miatt akkora területet kellett volna bejátszania, mint az Antarktisz.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
már a svédek ellen is ő volt a gólpassza ellenére is (meg Johnson). Amúgy vicces hogy ő a csk de még csak nem is láttam egyszer sem hogy kicsit erélyesebben rászólt volna valakire aki hibázott. Bár elég hülyén nézne ki ahogy folyamatosan magát szidja 😀davemayer
Azért néha levehetnéd a MU-s szemüvegedet és objektívebben nézhetnéd a dolgokat. Mindig csak a Liverpool játékosait tudod szidni. Foglalkozz inkább a MU játékosokkal. Meséld el, milyen fantasztikus játékot nyújtott Young az egész EB-n. Szaggatta a bal oldalt, sorra adta a gólpasszokat, meg gólokat szerzett.... Ja nem így volt! Welbeck a gólján kívül mit mutatott? Semmit, még futni sem igen akart.
Néha látni is kellene, nem csak nézni!

Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például.Stez
Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
értem hogy úgy gondolod hogy MU-s szemüvegen keresztül nézem Gerrardot, de hidd el hogy egyáltalán nem. Az ő súlytalan játékára (és a 2 MU-séra is akiket írtál) jó indok a gyatra taktika és a túlbiztosított futball, de az hogy kocogva követi az ellen játékosát a saját térfelén ill. hogy az egyetlen csk-s megnyilvánulása a saját 11-ese utáni öröme és buzdítása volt az kicsit szánalmas na. Nézz meg egy Adams, Pearce, Shearer- videót arról hogy kell ilyenkor irányítani. Nem alkalmas csk-nak, van ilyen, az a hibás aki megtette azzá. Egyébként én speciel annak ellenére hogy Pool-os kifejezetten kedveltem a játékát, a távoli bombáit vagy azt a tartást amit mezőnyben mutatott. Ennek ma már nála nyoma sincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvéd is albán ellenfelet kapott, a Flamurtari Vloret. A Tippmix maffia már előre dörzsöli a tenyerét....
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A szlovák kupa második Senicát kaptuk, legalább nem kell kimenni a kazahokhoz, viszont 1 hete kikaptunk tőlük barátságoson 3-2-re.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért néha levehetnéd a MU-s szemüvegedet és objektívebben nézhetnéd a dolgokat. Mindig csak a Liverpool játékosait tudod szidni. Foglalkozz inkább a MU játékosokkal. Meséld el, milyen fantasztikus játékot nyújtott Young az egész EB-n. Szaggatta a bal oldalt, sorra adta a gólpasszokat, meg gólokat szerzett.... Ja nem így volt! Welbeck a gólján kívül mit mutatott? Semmit, még futni sem igen akart.
Néha látni is kellene, nem csak nézni!



Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
Rio, Bent, Richards, Smalling, Lennon, Sturridge, Carrick

És igen, Carrick lemondta a válogatottságot, mert egy balfasz Milner kezd helyette. Hát kurvára nem értem, hogy kezdhet egy jó Carrick helyett Milner.
Na pont ezeket a fiatal (a legtöbb fiatal, mielőtt még belekötnél) , gyors játékosokat hiányolom a válogatottból, akikről tudni érdemes egyébként, hogy a selejtezők nagy részén játszottak is, jól is játszottak, egyszerűen Hodgson beleszart abba, amit Capello felépített és egy pillanat alatt az egész középpályát felforgatta a liverpooli kedvenceivel. Hát pont olyan is lett a válogatott, mint a Hodgson irányította Pool pár éve. Akkor is impotens volt a támadójáték, ahogy most.
És igen, itt jön szóba az is, hogy Gerrard is inkább a vezéregyénisége miatt jöhetett az EB-re és lehetett csk. Na, hát ezt a szerepet Rio is simán betöltötte volna.Stez
Ezek közül egyik sem Gerrard posztján játszik. Még mindig nem írtad (írtátok) meg ki lett volna jobb helyette.
A középpályán meg csak egy Liverpooli volt (Henderson fél óráját nem igen érdemes számolni, és nem is játszott a Poolban Hodgson edzősködése alatt).Zolika
Amellett továbbra is elmész, hogy többször is mondtam, hogy ezeket a játékosokat, ha nem is mindegyiket, de ki kellett volna vinni. Így viszont akkor nagyban megnő Hodgson stratégiai lehetőségeinek a száma, ahogy ugye az általam felvázolt ötlettel is lehetett volna kezdeni valamit, mint hogy Gerrardot előrébb toljuk támadó középpályásnak, vagy pedig pont, hogy Gerrard előtt játszhatott volna még valaki. Azt mondtam, hogy legalább 3-4-5 játékos van, aki úgy volt az EB-n, hogy kifejezetten rossz idénye volt, és rossz formában játszott. Ilyen Gerrard is, de az Ő elvitelével még meg is barátkoznék, hogy ha nem az Ő nyakába pakolta volna Hodgson az egész sikeres támadójáték terhét, amit jól láthatóan Gerrard nem bírt megoldani.
Mind a padon, mind a kezdőben volt/voltak olyan játékosok, akiknek ha az idei évüket nézzük, akkor a keretbe sem fértek volna be.
Jó, az plusz szívás, hogy Lampard és Barry megsérült az EB előtt, de a pótlásuk megnevezésénél Hodgson rosszul döntött.
És úgy unblock a 23-as keret kihirdetésekor. Capello lemond, pedig már elkezdte beépíteni a fiatalokat, erre Hodgson meg azonnal szétkapja a csapatot, ismét felöregíti és elviszi a kedvenceit.
Ez egyértelműen hiba volt. Ahogy a kinevezése is alapból.

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok ha nincs Steve és ugye Lampard sérült ki tolta volna a középpályán. Nyilván Lennon is elosztogatott volna, csak én vagyok hülye a focihoz. Felőlem lehetett volna Rio is Terry mellett és mint csk, de valahogy őt sem tudom elképzelni egyel fentebb középen. Valószínűleg csak én születtem kevés képzelőerővel.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
már a svédek ellen is ő volt a gólpassza ellenére is (meg Johnson). Amúgy vicces hogy ő a csk de még csak nem is láttam egyszer sem hogy kicsit erélyesebben rászólt volna valakire aki hibázott. Bár elég hülyén nézne ki ahogy folyamatosan magát szidja 😀davemayer
Azért néha levehetnéd a MU-s szemüvegedet és objektívebben nézhetnéd a dolgokat. Mindig csak a Liverpool játékosait tudod szidni. Foglalkozz inkább a MU játékosokkal. Meséld el, milyen fantasztikus játékot nyújtott Young az egész EB-n. Szaggatta a bal oldalt, sorra adta a gólpasszokat, meg gólokat szerzett.... Ja nem így volt! Welbeck a gólján kívül mit mutatott? Semmit, még futni sem igen akart.
Néha látni is kellene, nem csak nézni!

Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például.Stez
Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
Rio, Bent, Richards, Smalling, Lennon, Sturridge, Carrick

És igen, Carrick lemondta a válogatottságot, mert egy balfasz Milner kezd helyette. Hát kurvára nem értem, hogy kezdhet egy jó Carrick helyett Milner.
Na pont ezeket a fiatal (a legtöbb fiatal, mielőtt még belekötnél) , gyors játékosokat hiányolom a válogatottból, akikről tudni érdemes egyébként, hogy a selejtezők nagy részén játszottak is, jól is játszottak, egyszerűen Hodgson beleszart abba, amit Capello felépített és egy pillanat alatt az egész középpályát felforgatta a liverpooli kedvenceivel. Hát pont olyan is lett a válogatott, mint a Hodgson irányította Pool pár éve. Akkor is impotens volt a támadójáték, ahogy most.
És igen, itt jön szóba az is, hogy Gerrard is inkább a vezéregyénisége miatt jöhetett az EB-re és lehetett csk. Na, hát ezt a szerepet Rio is simán betöltötte volna.Stez
Ezek közül egyik sem Gerrard posztján játszik. Még mindig nem írtad (írtátok) meg ki lett volna jobb helyette.
A középpályán meg csak egy Liverpooli volt (Henderson fél óráját nem igen érdemes számolni, és nem is játszott a Poolban Hodgson edzősködése alatt).

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
már a svédek ellen is ő volt a gólpassza ellenére is (meg Johnson). Amúgy vicces hogy ő a csk de még csak nem is láttam egyszer sem hogy kicsit erélyesebben rászólt volna valakire aki hibázott. Bár elég hülyén nézne ki ahogy folyamatosan magát szidja 😀davemayer
Azért néha levehetnéd a MU-s szemüvegedet és objektívebben nézhetnéd a dolgokat. Mindig csak a Liverpool játékosait tudod szidni. Foglalkozz inkább a MU játékosokkal. Meséld el, milyen fantasztikus játékot nyújtott Young az egész EB-n. Szaggatta a bal oldalt, sorra adta a gólpasszokat, meg gólokat szerzett.... Ja nem így volt! Welbeck a gólján kívül mit mutatott? Semmit, még futni sem igen akart.
Néha látni is kellene, nem csak nézni!

Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például.Stez
Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
Rio, Bent, Richards, Smalling, Lennon, Sturridge, Carrick

És igen, Carrick lemondta a válogatottságot, mert egy balfasz Milner kezd helyette. Hát kurvára nem értem, hogy kezdhet egy jó Carrick helyett Milner.
Na pont ezeket a fiatal (a legtöbb fiatal, mielőtt még belekötnél) , gyors játékosokat hiányolom a válogatottból, akikről tudni érdemes egyébként, hogy a selejtezők nagy részén játszottak is, jól is játszottak, egyszerűen Hodgson beleszart abba, amit Capello felépített és egy pillanat alatt az egész középpályát felforgatta a liverpooli kedvenceivel. Hát pont olyan is lett a válogatott, mint a Hodgson irányította Pool pár éve. Akkor is impotens volt a támadójáték, ahogy most.
És igen, itt jön szóba az is, hogy Gerrard is inkább a vezéregyénisége miatt jöhetett az EB-re és lehetett csk. Na, hát ezt a szerepet Rio is simán betöltötte volna.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Platini mondjá le!

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
Skenderbeu Korce (albán bajnok)

Szkander bég és Hunyadi most egymás ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
már a svédek ellen is ő volt a gólpassza ellenére is (meg Johnson). Amúgy vicces hogy ő a csk de még csak nem is láttam egyszer sem hogy kicsit erélyesebben rászólt volna valakire aki hibázott. Bár elég hülyén nézne ki ahogy folyamatosan magát szidja 😀davemayer
Azért néha levehetnéd a MU-s szemüvegedet és objektívebben nézhetnéd a dolgokat. Mindig csak a Liverpool játékosait tudod szidni. Foglalkozz inkább a MU játékosokkal. Meséld el, milyen fantasztikus játékot nyújtott Young az egész EB-n. Szaggatta a bal oldalt, sorra adta a gólpasszokat, meg gólokat szerzett.... Ja nem így volt! Welbeck a gólján kívül mit mutatott? Semmit, még futni sem igen akart.
Néha látni is kellene, nem csak nézni!

Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például.Stez
Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
Nem mindegyik fiatal de: Sturridge, Lennon, Richards, Walker, Ferdinand, Carrick
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például.Stez
Neveket is írjál kérlek! Köszi. 😉Zolika
pl Micah Richards miért nem volt az EB-n?Amadeus91
Az mondjuk poénos lett volna, ha Gerrard helyett lett volna ott. Márpedig most erről volt szó. Bár ugye Hodgsonnál sosem lehet tudni...