Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Így nem lehet meccset nyerni



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
csodálatosan felkészültünk a pontrúgásokra bazzeg
több mint 13 éve
Középső neve nem lehet, hogy Egervári? Mert azt már tudom, hogy ez a csapat mindenre képesKi ez a riporter? Nagy figura, mintha VB döntőt játszanánk.BazzaniMelczer Tamás.
akármikor benne van hogy berohan a pályára és a gólba tartó labdát a tribünre csőröziHöri

http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
a beívelésekkel lesznek problémáink úgy néz ki..
több mint 13 éve
Ki ez a riporter? Nagy figura, mintha VB döntőt játszanánk.BazzaniMelczer Tamás.
akármikor benne van hogy berohan a pályára és a gólba tartó labdát a tribünre csőrözi
több mint 13 éve
Hú de nem volt tizi pedig. 😊Jah, hát szépen eladta Gera. Mondjuk elég béna volt a védő is, elég egyértelmű volt, h erre fog játszani Gera, mégis odatette a lábát.
Na de egye fene nem baj.Bazzani
több mint 13 éve
Ki ez a riporter? Nagy figura, mintha VB döntőt játszanánk.
több mint 13 éve
Ez miért üvölt a 7. percben???zolika26Fél. 😀



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Ez miért üvölt a 7. percben???

http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
berúgta



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
góóóóóól
több mint 13 éve
megadta 😊
több mint 13 éve
Tele gatyával nem lehet focizni.....



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Ez gyors volt 😀1. Elek kilép, nem jön rá, hogy gyorsaságból még Dzsudzsákot is kikényszerítőzik a hollandok
2. a szélső fejel gólt...

http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
fasza kezdés..
több mint 13 éve
jajj, nem játszik Robben, de kár

http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Na, az a paraszt már megint a huhogást emlegeti.....



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
azért az nagy talány számomra, hogy ha mi a gép elől tudjuk, hogy elég lenne Halmosit betenni Laczkó helyére akkor Sándor úr miért nem...kristofmert ő nem annyira szerethető!
jó az, kieső ZTE-ből erősítetek, illik a sémábapasszolom, de a Szentélybe látták többször is...lehet jön Szakály D. is, mivan bazze tévések tarcsija leszünk???? sztem akkor már meccseinket is játsszunk sóstón.... 😀Divataz lehetséges? Mert őt elvileg már nyáron kölcsönadták Felcsútra, ami idéntől önálló intézmény, hogy ne kelljen kiesni (...)
Kezdem már elveszteni a fonalat, hogy mik itt a szabályok. vezessék be a waivertHöri
Divat
több mint 13 éve
Varga lesz a jobb Vanczák a bal oldalon. Vanczak régebben is játszott a bal oldalon.
több mint 13 éve
az mondjuk még rosszabb lenne, ha nem téved az nso, és Elek lesz balhátvédként, sztem még életében nem volt ot (jó, Varga is mindig szűrőt játszik, de teljesen különböző a 2 játékos mozgása)Bogdán – Vanczák, Juhász R., Lipták, Elek Á. – Varga J., Korcsmár – Gera, Koman, Dzsudzsák – PriskinVarga jobb védőben még megérteném, de h bal védő legyen...Egervári sem tudja mit akar már.Beki
mondjuk sztem tuti Varga lesz a balhátvéd, és Elek a vkp., de ez akkor se néz ki túl jól, bár ne legyen igazam..Hurka
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bogdán – Vanczák, Juhász R., Lipták, Elek Á. – Varga J., Korcsmár – Gera, Koman, Dzsudzsák – PriskinVarga jobb védőben még megérteném, de h bal védő legyen...Egervári sem tudja mit akar már.
mondjuk sztem tuti Varga lesz a balhátvéd, és Elek a vkp., de ez akkor se néz ki túl jól, bár ne legyen igazam..Hurka