Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach





http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Fülöp! 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
A mezőnyből (sajnos) kiemelkednek, de sok, nagy mázlival megúszott meccsük volt. Jobbak, mint a többi, de a 30 meccs veretlenül nagyon erős túlzás.Bálesz
Én is szívesen fognám a szerencsére, de egy egész bajnokságnyi veretlenséget nem lehet.
Magam sem tudom, hogy ez a keret miért jobb ennyivel a többinél. Nem látom a kiemelkedő játékosokat és mégis nyernek.
Mondjuk jövőre mi nyerünk. Meg jövőre jövőre. Meg azután.
Eninful

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
szégyen ha veretlenül lesz bajnok ez a gyenge láki...ZoliZoltán
Nem tudom, hogy mi alapján tartod gyengének a Lokit. Sztem magasan kiemelkednek (sajnos) ebből az ótvar bajnokságból.Bazzani
még minket is elvertek tizikkel :/ jó csapat nagyon, vagy a többi szar, de ez már csak nézőpont kérdése.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
A mezőnyből (sajnos) kiemelkednek, de sok, nagy mázlival megúszott meccsük volt. Jobbak, mint a többi, de a 30 meccs veretlenül nagyon erős túlzás.

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
szégyen ha veretlenül lesz bajnok ez a gyenge láki...ZoliZoltán
Nem tudom, hogy mi alapján tartod gyengének a Lokit. Sztem magasan kiemelkednek (sajnos) ebből az ótvar bajnokságból.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szegény Höri, kiesett a Vasas 😕JC6
"Abüdösúristenit!"Joci
szégyen lett volna ha ilyen szar keret bent tud maradni, az az igazság.

több mint 14 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
szégyen ha veretlenül lesz bajnok ez a gyenge láki...
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Szegény Höri, kiesett a Vasas 😕JC6
"Abüdösúristenit!"


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szegény Höri, kiesett a Vasas 😕
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szeged - Vác 0-2-ről Orosz mesterhármasával 3-2. Mióta Tóth Bálint az edző, nem lehet a gyereket lelőni se.

Pont az Eaglesbe kell igazolnia, ez legalja 😛 Sikerült feljönni 11. helyre azok után, hogy egész tavasszal kiesőhely jutott.

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Dortmund egész korrekt lesz a következő szezonban a nemzetközi porondon is szerintem 😊 Bár idénre is azt mondtam,de azért a rutin kijött sajna 😕 Kíváncsi leszek kiket akarnak majd elkapkodni a topklubok a nyáron :/

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezt a kommentátort a fáj hallgatni a Barca meccsen, így hagyják melózni? :rolleyes:davemayer
Ez nagyon durva..

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ezt a kommentátort fáj hallgatni a Barca meccsen, így hagyják melózni? :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ezt a Dortmund elleni meccsen is gyorsan el kell felejteni.... Már a sokadik ilyen sajnos.

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Na kiesett a Vasas.
Akkor most kizárják a Fradit megint? 😉

több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Loki Loki Loki!
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Derbi - muhahahahaha

aztakurvaeget, jól tettem hogy kimentem füvet nyírni a 2. félidőben. 2 kiesőjelölt "élet-halál" meccse 😂 😂 😂

remélem a zöldek most kaptak inni

Lokinak grat a 6-hoz. teljesen megérdemelt bajnoki cím.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Gattuso 😕
Egyik legnagyobb kedvencem...JC6
Már meg volt szellőztetve, hogy megy.
De jelentős erősítést nem is jelent már 1-2 éve, leginkább csak gyengíti a csapatot. De remélem ez nem azt jelenti, hogy Flamini marad viszont. van Bommel maradjon maximum, egyébként hozni kell egy jobb nevet is, mert ez egy nagy lófasz jelenleg.Stez
van Bommel már aláírt a psv-hezHabi
Nem írt alá, hamarosan fog csak aláírni.
Mi is megdobtuk még egy ajánlattal, így vacilál, de én biztos vagyok benne, hogy a PSV-be megy majd vissza.

szerk.:
közben hivatalos, Montolivo a Milanban folytatja!

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ettől féltem,hogy egy kalap sz@r lesz a meccs.Az volt!ZoliZoltán
Sajnos igen, pocsék derbi volt amúgy!zavi27
nem tudom amúgy mire számítottatok (leírtuk itt is) magasan a leggyengébb Fradi és magasan a leggyengébb Újpest játszott.

Titkon reménykedtem benne hogy a sok védelmi hiba sok gólt fog eredményezni de 1 gól és 2 helyzet után megállt a Fradi.

Kapura lövés nélkül gólt lőni- de imádom az ilyet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Ettől féltem,hogy egy kalap sz@r lesz a meccs.Az volt!ZoliZoltán
Sajnos igen, pocsék derbi volt amúgy!
több mint 14 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Ettől féltem,hogy egy kalap sz@r lesz a meccs.Az volt!
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jézusom Kassai mekkora homály...
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
góóól!!
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
3 harmad 11es ért egy egészet.
Nevetséges meccs.