Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Agüero meg megnyeri a Torres-díjat 😀2 méterről kapusba
több mint 14 éve
Ez akkor same old, hogy már fáj. 😀
több mint 14 éve
Barton te atya világ mekkora egy szégyen ember


JT Daniels fan
több mint 14 éve
sztem nem, nagy melléfogás volt a srác 😀ez a Gervinho mekkora egy antitalentum..lolnyáron még nem ő volt a birodalom feje? 😀szaba
több mint 14 éve
na Barton is mekkora egy fasz 😀mondjuk tőle megszokhattuk már
több mint 14 éve
fülöp mindent megtesz a bl indulásunk érdekében, vétek lenne így is elbaszni.brk
több mint 14 éve
Fülöp 😀 😀 😀 köszönjük!
több mint 14 éve
fingom nincs, minden streamem beszart. eredmények.com előtt nyomom! tőlem kézzel is üthette volna.gabtsiitt hátha találsz, rengeteg van:
http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream


JT Daniels fan
több mint 14 éve
fingom nincs, minden streamem beszart. eredmények.com előtt nyomom! tőlem kézzel is üthette volna.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
CISSÉ!!gabtsinyilván be is kellett lőni, de nagy passzt kapott a csúnya Lescottól 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
WBA lövések 3, kaput eltaláló 2, gól 2Arsenal lövések 4, kaput eltaláló 2, gól 2
😂 😂 😂 😂
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
ez a Gervinho mekkora egy antitalentum..lolnyáron még nem ő volt a birodalom feje? 😀
több mint 14 éve
ez a Gervinho mekkora egy antitalentum..
több mint 14 éve
SuperPippo!!!!

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
kösztudnátok adni egy stream-et az enyém elszállt?kisvanek4http://www.firstrowsports.eu/watch/122588/1/watch-west-bromwich-albion-vs-arsenal.htmllol
több mint 14 éve
tudnátok adni egy stream-et az enyém elszállt?kisvanek4http://www.firstrowsports.eu/watch/122588/1/watch-west-bromwich-albion-vs-arsenal.html
több mint 14 éve
tudnátok adni egy stream-et az enyém elszállt?
több mint 14 éve
Santos! Mekkora gól volt, és mennyire fontos volt! Be kell húzni ezt a meccset nincs mese, kell a 3 pontkisvanek4fülöp mindent megtesz a bl indulásunk érdekében, vétek lenne így is elbaszni
több mint 14 éve
Santos! Mekkora gól volt, és mennyire fontos volt! Be kell húzni ezt a meccset nincs mese, kell a 3 pont
több mint 14 éve
megszoktuk..Fülöp! 😀 😀 😀kisvanek4Nem rajta fog múlni, úgyis elfújják a meccset. Egy 2 méteres lesgólt már lőtt is a West Brom. Szánalom.Sebii
több mint 14 éve
még ha csak egyet... 😕 kicsit deja vu, most kell a mentally strongFülöp! 😀 😀 😀kisvanek4Nem rajta fog múlni, úgyis elfújják a meccset. Egy 2 méteres lesgólt már lőtt is a West Brom. Szánalom.Sebii
több mint 14 éve
Fülöp! 😀 😀 😀kisvanek4Nem rajta fog múlni, úgyis elfújják a meccset. Egy 2 méteres lesgólt már lőtt is a West Brom. Szánalom.