Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
El Classico-tgravedigger
El Clásico 😉Bálesz
Bocs, és kössz a javitást 😊
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
nézz utána kire költöttünk idén és a barca kire költött és mennyit 😊

szerk.: megtettem helyetted:
Fabregas és Sanchez többe került mint a Real 5 új igazolása, de tavaly is 10 millióval többet költött a Barca mint a Real. Nem baj 😊eaglesmcnabb
Erről van szó..
Ez a Madrid már más mint a galaktukis korszakban...
Sokkal inkább élményszámba megy nézni a focijukat ( legtöbb esetben ) mint a Barca labdatartós és altatós játékát...
Tőlem belefér az is hogy elveszitjük a második El Classico-t is, de legyen meg a bajnokság ( eléggé megnőttek az esélyek erre tegnap ), és tegyünk végre pontot erre a Barca mizériára...gravedigger
Ja mert Perez első évében nem költött el egy valag lóvét. Vagy csak azok az évek számítanak amikor a Barca költ többet? Add össze a Reál vs Barca kezdőre kifizetett pénzeket. Lesz különbség. Nyilván egy Reál szurker utálja azt a játékot amivel 3 éve szívatják őket. No offense megérdemelné a Madrid a bajnoki címet. Ha 1x pont is lenne a különbség a két csapat közt. Akkor is nagy tétje lesz a meccsnek, mert oda-vissza nyalás + kupa búcsú, kritikára adhatna okot.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nini el se hiszem: ha minden igaz szerdán már játszhat Boateng, Pato és Nesta is. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
El Classico-tgravedigger
El Clásico 😉

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ebből is látszik h Szivics a beszt, ő még ebbe a magyar posványban is nagykirály lett 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
...fetomy
+1. de mit várunk a nagy magyar zseniktől? 😀
szégyen az egész...minden külföldi edző ellen hadjárat indul, pár napra rá, ahogy megérkezik az országba...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊eaglesmcnabb
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
nézz utána kire költöttünk idén és a barca kire költött és mennyit 😊

szerk.: megtettem helyetted:
Fabregas és Sanchez többe került mint a Real 5 új igazolása, de tavaly is 10 millióval többet költött a Barca mint a Real. Nem baj 😊eaglesmcnabb
Erről van szó..
Ez a Madrid már más mint a galaktukis korszakban...
Sokkal inkább élményszámba megy nézni a focijukat ( legtöbb esetben ) mint a Barca labdatartós és altatós játékát...
Tőlem belefér az is hogy elveszitjük a második El Classico-t is, de legyen meg a bajnokság ( eléggé megnőttek az esélyek erre tegnap ), és tegyünk végre pontot erre a Barca mizériára...
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Besírok, komolyan mondom.
A focink romokban, ezek meg egymást marják:

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/paulo-sousa-nem-fogadta-el-egervari-sandor-kezfogasat-2117199

Jó lenne előbb a másik felet is meghallgatni, mielőtt "MO első számú sportújságja" tényként közöl egy ilyen történetet...JC6
Ennyi: http://www.borsonline.hu/news.php?egervari-csalodott-maradonaban&hid=52624

Ugyan Sousának is példaképe Egérvári, ő is csalódott benne...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából én már csak maximum átfutom a vidiről szóló cikkeket. Annyi szart kavarnak és hazudnak rólunk egyfolytában valamiért, hogy semmi értelme nincsen. Illetve hát valószínű azért, mert nem szórjuk a morzsákat, így ki kell találni, hogy legyen min csámcsogni.

Fogalmam sincs, hogy kezet fogott-e vagy nem, eszem ágában sincs védeni Sousát, főleg mert látom kurvanagy divat lett ez a kézfogás és az amiatti balhézás, jobb is lesz figyelnem, véletlen valakivel nem fogok kezet, kiderül, hogy rosszabb vagyok mint egy pedofil tömeggyilkos... Mindegy, szóval nem Sousa védelmében mondom egyáltalán, de az ilyen cikkek, és a többi amivel igyekeznek folyamatosan minél ellenszenvesebbé tenni a vidit még arra se jók, hogy a seggemet kitöröljem velük.

- Hozzátszem megint az van, hogy Sousa nem fog kezet, ezért egy alávaló szarházi, de hogy amióta itt van, minden magyar edző, és szagember szidja ahol csak tudja, azzal nincsen semmi gond. Ő viselkedjen úriemberként, de neki beleszarhatnak a szájába...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Besírok, komolyan mondom.
A focink romokban, ezek meg egymást marják:

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/paulo-sousa-nem-fogadta-el-egervari-sandor-kezfogasat-2117199

Jó lenne előbb a másik felet is meghallgatni, mielőtt "MO első számú sportújságja" tényként közöl egy ilyen történetet...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Most nézem, hogy visszakerült a Pro4-re a BL. Nem arról volt szó, hogy a TV2 ezzel BL-közvetítési szabályt sért?Dzsokijuing
így van, ezért is kellett visszatenniük ősszel az utolsó 2 (?) fordulóra a TV2-re, erre újra megpróbálják. Kurva nagy büntetést adnék nekik, arra apellálni hogy mire kötelezik őket lemegy a fordulók nagy része minimum görénység, mivel ők csak a pénzből értenek megvágnám őket annyira hogy komoly bevételtől essenek el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Most nézem, hogy visszakerült a Pro4-re a BL. Nem arról volt szó, hogy a TV2 ezzel BL-közvetítési szabályt sért?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Elfogyott a Barca idén sok volt a sérült. Amúgy ez a Tello gyerek sem ügyetlen meg gyors is. Sanchez is bevált de nincs rotáció. Villa kvára hiányzik. Iniesta és Xavi sokat volt sérült idén, hétvégén is látszott h nélkülük nem megy. + nem lehet éveken keresztül csak mindent megnyerni. Így is szép évek ezek, oda vissza verjük a Reált ezzel bizonyítva ki a jobb 😛
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk még az Ibra-eset ellenére is bőven kanyarban sincs a Barca a Real költekezéséhez képest, de mondjuk alapból nem értem a problémát. Elvileg a Barcások büszkék a világ legjobb utánpótlására (mert 1x évesen elvinni a játékosokat teljesen más, mint 2x évesen – pl sokkal olcsóbb), amivel a legjobb csapattá értek. Akkor meg elvileg hiába minden költekezés

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 455 — je suis poloska
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊eaglesmcnabb
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
nézz utána kire költöttünk idén és a barca kire költött és mennyit 😊

szerk.: megtettem helyetted:
Fabregas és Sanchez többe került mint a Real 5 új igazolása, de tavaly is 10 millióval többet költött a Barca mint a Real. Nem baj 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk valahogy azt sem sajnálnám, ha nem a Jászai-díjas divatcsapat nyerne idén is mindent 😊Wyatt
a kupat mar egybol nem nyerhetik meg.Fake
Azt mondod simán nyer az Athletic? Valahogy nem hiszem

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk valahogy azt sem sajnálnám, ha nem a Jászai-díjas divatcsapat nyerne idén is mindent 😊Wyatt
a kupat mar egybol nem nyerhetik meg.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk valahogy azt sem sajnálnám, ha nem a Jászai-díjas divatcsapat nyerne idén is mindent 😊

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ettől függetlenül az egyik legjobban rúgott 11-es párbaj volt, amit valaha láttam. Egymás után jöttek a nyikhaj gyerekek, és értékesítették szinte védhetetlenül a büntetőket. Nem szurkoltam senkinek (eleinte Elefántcsontpart párti voltam, de az az edző, aki leszedi Yaya Tourét a pályáról egy döntőben, nem érdemel semmit), viszont a visszafújt kivédett 11-estől már inkább Zambiának szorítottam.

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Zambiaaa, Zambiaaa, Zambiaaa! Ez kurva nagy volt, az egész kocsma nekik szurkolt. 😀
Jah, és Mweene a kedvenc kapusom mától. 😀Schleck
mondjuk sokat elárul a labdarúgás állapotáról, hogy kapott gól nélkül is el lehet veszteni egy tornát
és sajnos ez a döntő is egy tökéletes példa volt a sportág összes negatívumáról, lehetett volna egy élvezetes meccs, de mivel egyik csapat se akart kikapni, így maradt a passzív játék, pedig néha fel tudtak pörögni a játékosok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊eaglesmcnabb
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
I. jános karcsi biztos szólt hogy idén már illene a margitnak nyernie egy bajnoki címet
retkes kasztíliai kutyák 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Zambiaaa, Zambiaaa, Zambiaaa! Ez kurva nagy volt, az egész kocsma nekik szurkolt. 😀
Jah, és Mweene a kedvenc kapusom mától. 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊eaglesmcnabb
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
egész fasza kis izgalmakat láthattunk itt, szép volt Zambia

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 455 — je suis poloska
Na itt a végén már tényleg kemény volt a tizenegyespont 😀
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!