Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Amit Vermaelen és Sagna leművelt arra szavak sincsenek, a szánalmas nem elég kifejező.
több mint 14 éve
Ennyit jelent a csapatnak Jack Wilshere. Ramsey nagyon rutintalan, rengeteget hibázik. Lehet belőle jó játékos, mert zseniális megmozdulásokra képes, csak az a baj, hogy 5 meccsenként mutat egyet. Rosicky erőtlen, Arteta a szezonban eddig jó volt, de ma nagyon gyengén játszott. A védelemben meg Sagna, Gibbs most tértek vissza hosszú sérülésből, Verma meg időtlen idők óta nem játszott Kosi mellett középen.Szerintem csak nem akart megölni még egy hírességet 😀
Ja és Wenger egy fasz volt megint, de ezt már le se írom, mert alap.Sebii
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jogos, hogy volt egy kis hátszél, de Arsenal szurkolóként mondom, hogy tökmindegy. Lefociztak miket csúnyán.SebiiÉn sem vitatom, de akkor 3-1, és legalább van egy kis reménysugár. Így viszont semmi.
több mint 14 éve
A másik kameraállásból meg az volt egyértelmű, hogy a térdéhez odaért a védő.Hülyeség? Banyek, hozzá sem ért...Ennyire ne legyél elfogult, Ibra előre esett, le volt lassítva. RvP-t meg a nyakánál fogva rántják le, Kassai 5 méterre és mehet tovább...nevetséges...JC6Ez a Kassai is egyre rosszabb. Megad egy komolytalan tizit a Milan-nak, utána meg az egyértelműt nem fújja be az Arsenal-nak...pfej...JC6Teljesen jogos tizi volt, ne beszélj hülyeséget. Az már más tészta, hogy a hülye is tudta, hogy Ibra a büntetőre hajt, de pont ilyenkor lehet baszott butának nevezni egy védőt, amikor simán bele is rúg.Stez
Na bumm. De egyébként mint ah nem lenne mindegy, amikor az Arsenal konkrétan kezetcsókolhat, hogy nem kapott ma nyolcat, erre te meg egy tizin vagy felháborodva, ami sima 3-0-nál történt.
több mint 14 éve
Jogos, hogy volt egy kis hátszél, de Arsenal szurkolóként mondom, hogy tökmindegy. Lefociztak miket csúnyán.Hülyeség? Banyek, hozzá sem ért...Ennyire ne legyél elfogult, Ibra előre esett, le volt lassítva. RvP-t meg a nyakánál fogva rántják le, Kassai 5 méterre és mehet tovább...nevetséges...JC6Ez a Kassai is egyre rosszabb. Megad egy komolytalan tizit a Milan-nak, utána meg az egyértelműt nem fújja be az Arsenal-nak...pfej...JC6Teljesen jogos tizi volt, ne beszélj hülyeséget. Az már más tészta, hogy a hülye is tudta, hogy Ibra a büntetőre hajt, de pont ilyenkor lehet baszott butának nevezni egy védőt, amikor simán bele is rúg.Stez
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hülyeség? Banyek, hozzá sem ért...Ennyire ne legyél elfogult, Ibra előre esett, le volt lassítva. RvP-t meg a nyakánál fogva rántják le, Kassai 5 méterre és mehet tovább...nevetséges...Ez a Kassai is egyre rosszabb. Megad egy komolytalan tizit a Milan-nak, utána meg az egyértelműt nem fújja be az Arsenal-nak...pfej...JC6Teljesen jogos tizi volt, ne beszélj hülyeséget. Az már más tészta, hogy a hülye is tudta, hogy Ibra a büntetőre hajt, de pont ilyenkor lehet baszott butának nevezni egy védőt, amikor simán bele is rúg.Stez
több mint 14 éve
Ennyit jelent a csapatnak Jack Wilshere. Ramsey nagyon rutintalan, rengeteget hibázik. Lehet belőle jó játékos, mert zseniális megmozdulásokra képes, csak az a baj, hogy 5 meccsenként mutat egyet. Rosicky erőtlen, Arteta a szezonban eddig jó volt, de ma nagyon gyengén játszott. A védelemben meg Sagna, Gibbs most tértek vissza hosszú sérülésből, Verma meg időtlen idők óta nem játszott Kosi mellett középen. Ja és Wenger egy fasz volt megint, de ezt már le se írom, mert alap.
több mint 14 éve
Ez a Kassai is egyre rosszabb. Megad egy komolytalan tizit a Milan-nak, utána meg az egyértelműt nem fújja be az Arsenal-nak...pfej...JC6Teljesen jogos tizi volt, ne beszélj hülyeséget. Az már más tészta, hogy a hülye is tudta, hogy Ibra a büntetőre hajt, de pont ilyenkor lehet baszott butának nevezni egy védőt, amikor simán bele is rúg.
több mint 14 éve
Lehet hogy csak az Arsenal mondatja velem de nagyon jó csapat most ez a Milan. Jól működik mint csapat és megvannak azok akik elöl képesek a plusz teljesítményre + ma nagyon jó meccsük van, sok idő után az első olyan nem MU soccer-meccs amin nem unom szét az agyam végig 😀davemayerEz a Milan remek. És még jobbak lennénk, ha nem zsidulnánk és Montolivot elhoznánk. És hát pont a támadó plusz az, ami miatt így megy egy szekér nálunk, vagyis így kellene mennie. Mert Robinho átlagban szarul játszik, most úgy látom, Neki kezd jót tenni, hogy el Sharaawy egyre jobban játszik, komoly vetélytársa akadt, nem alibizhet már. És bizony ez van, amikor nem minden szar Ibrára hárul, könnyedén, felszabadultabban tud játszani. Boateng meg egész évben ilyen, Ő a csapat legnagyobb kincse, a támadószekciónak hatalmas lendületet és lökést ad, amikor játszik.
Az Arsenal meg no comment. A meccshez szagolni nem tudtak. A védelem fos, de a meccs a középpályán ment el. Úgy jöttünk át rajtuk, mint egy edzésen a bábuk között. Pedig tudtommal fiatal csapat és lendületes, hát ennek most nyomát sem véltem felfedezni. Nincs aki irányítson, a támadók lasztikat nem kapnak, de úgy konkrétan elképzelést sem láttam a mai játékukban, egyáltalán mi volt a stratégia, mit akartak? Mint ha büdös lett volna nekik a foci, pedig egyszerűen csak lejátszottuk a pályáról őket, Allegri meg szanaszét akázta Wengert, azt hiszem. Érthetetlen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez a Kassai is egyre rosszabb. Megad egy komolytalan tizit a Milan-nak, utána meg az egyértelműt nem fújja be az Arsenal-nak...pfej...
több mint 14 éve
Szerintem az év végén az Arsenalnál búcsúznak WengertőlDouble BNem fogják elküldeni, mert termeli a pénzt a csapatnak. A vezetőségünket meg csak ez érdekli.
több mint 14 éve
Pato mióta beállt, gólt lőhetett volnanagyon érik a nyári eladása, mondjuk én nem is bánom
THiago Silvát viszont meg kell tartani, a Barca sanszosan 40 millákkal fog dobálózni érte, de hát mára a világ egyik legjobb védje lett egyértelműen, hatalmas kincs
több mint 14 éve
Lehet hogy csak az Arsenal mondatja velem de nagyon jó csapat most ez a Milan. Jól működik mint csapat és megvannak azok akik elöl képesek a plusz teljesítményre + ma nagyon jó meccsük van, sok idő után az első olyan nem MU soccer-meccs amin nem unom szét az agyam végig 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Háth nem kicsit.. pedig egy 2:1-es As győzelmet tippeltem.Szerintem az év végén az Arsenalnál búcsúznak WengertőlDouble BAllegri ma nagyon lenyomtaStez
több mint 14 éve
Szerintem az év végén az Arsenalnál búcsúznak WengertőlDouble BAllegri ma nagyon lenyomta
több mint 14 éve
Szerintem az év végén az Arsenalnál búcsúznak Wengertől
több mint 14 éve
Ibra megáll, azt állóhelyzetből összehoz egy tizit 😀de buta volt a védő, atyaég
több mint 14 éve
hát nézd, ez a sok ziccer ez kibaszottul irritáló1-2-t megnéztem, megnemmondom ki ellen nemrég adott vagy 4 gólpasszt más kérdés hogy abból csak kettőt értékesítettek a társak, a gyengéje valóban hogy rengeteg 110%-os ziccert kihagy, de hogy beleszürkülne a mezőnybe... Hát nem tudom. Ha jó formában van, akkor színezi ő a játékot. Azért örülnék ha még mindig a Realban játszana 😊eaglesmcnabbsohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀eaglesmcnabbnézd meg a Serie A-s meccseken és amúgy minden meccsen Őt és meglátod
azért, mert most valóban a legjobbkor villant és egy rettentő fontos meccsen vágott 2-t, azért még nem lesz hirtelen hú de zseniális, mert nála ilyen néha van, de aztán hónapokig megint visszasüllyed a szürkeségébe.. és a helyzetkihasználása egyébként vicc, ma az elsőt Ibra rúgatta vele, na kb. minden hétvégén 2-3 100%-os gólhelyzetet kihagy, hihetetlen, elképeszt lasztikat kap pedigStez
és igen, 10 meccsből 7-8-on simán beleszürkül a mezőnybe, de van, amikor 3 hónapig lófaszt sem csinál, ez számomra pedig nagyon sok
több mint 14 éve
1-2-t megnéztem, megnemmondom ki ellen nemrég adott vagy 4 gólpasszt más kérdés hogy abból csak kettőt értékesítettek a társak, a gyengéje valóban hogy rengeteg 110%-os ziccert kihagy, de hogy beleszürkülne a mezőnybe... Hát nem tudom. Ha jó formában van, akkor színezi ő a játékot. Azért örülnék ha még mindig a Realban játszana 😊nézd meg a Serie A-s meccseken és amúgy minden meccsen Őt és meglátodkirály, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀sohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀eaglesmcnabb
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellekStez
azért, mert most valóban a legjobbkor villant és egy rettentő fontos meccsen vágott 2-t, azért még nem lesz hirtelen hú de zseniális, mert nála ilyen néha van, de aztán hónapokig megint visszasüllyed a szürkeségébe.. és a helyzetkihasználása egyébként vicc, ma az elsőt Ibra rúgatta vele, na kb. minden hétvégén 2-3 100%-os gólhelyzetet kihagy, hihetetlen, elképeszt lasztikat kap pedigStez
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Prince gólja bazdmeg... 😀Lassan minden hónapra jut egy ilyen 😀 Na pont ezért hatalmas király, egy hónapos pihi után visszajön és rögtön bombagólt vág az Arsenal ellen
több mint 14 éve
nézd meg a Serie A-s meccseken és amúgy minden meccsen Őt és meglátodkirály, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀sohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀eaglesmcnabb
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellekStez
azért, mert most valóban a legjobbkor villant és egy rettentő fontos meccsen vágott 2-t, azért még nem lesz hirtelen hú de zseniális, mert nála ilyen néha van, de aztán hónapokig megint visszasüllyed a szürkeségébe.. és a helyzetkihasználása egyébként vicc, ma az elsőt Ibra rúgatta vele, na kb. minden hétvégén 2-3 100%-os gólhelyzetet kihagy, hihetetlen, elképeszt lasztikat kap pedig
több mint 14 éve
király, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀sohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellekStez
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
király, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellek
több mint 14 éve
S Robinho tényleg tud focizni 😊 ha nem rúg gólt az Arsenal s nem úgytűnik akkor ez eldőlt