Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nem azé tudom mint Barca fan sok kötekedni való jogom itten nincs 😛 de azt a második gól előtti szitut sajna Kassai sporttársék benézték Ibra lesről indult. Mondjuk nem ezen fog múlni csak nem jó látni, hogy a mieink is hibáznak néha na
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Boaaaaaa, huhu, mekkora játék volt, be kellet volna lőni
Ibrát azt hiszem leszólhatjuk a komoly meccseken való gyenge játéka miatt, de ma kibaszottul nagyot játszik, az fix
hatalmas lasztijai vannak

több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Na ennyi volt a BL. Jól játszik a Milan, de hihetetlen, hogy 2 veszélyes játékos van a pályán és nem tudunk rájuk figyelni! Most is Sagna integet ahelyett hogy futna. Azt meg megkérdezném, hogy miért Rosicky játszik szélen(!), amikor ott van a csúcsformában lévő Oxlade-Chamberlain, vagy Arshavin, aki talán önbizalmat nyert a Sunderland elleni gólpasszából.
Arteta meg mint egy nyeretlen kétéves, annyit hibázik.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra hogy odatette 😀
ROBINHOOO golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgoooooooooooooooooooooooooooooool

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho bazdmeg

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Princeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hű nagy kefe lesz itt a meccs után az asszonnyal, megint egy hét out lesz

több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
imádom, hogy egyszer akarok kibaszott streamen nézni valamit, akkor hal meg pont mindenStez
Ez egész jó minőségi, csak francia:
http://atdhenet.tv/43635/watch-ac-milan-vs-arsenal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
imádom, hogy egyszer akarok kibaszott streamen nézni valamit, akkor hal meg pont minden

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
ennyit a scuddetorol. conte nagy edző, de nagyon hülye is. egy eliat 0-0kor miért nem lehet berakni? ne mondja már nekem h nem tud nagyobb lendületet hozni mint egy giaccherini?!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.blikk.hu/blikk_rovidhir/megszunik-a-bkv-elore-sc-2080614

RIPAmadeus91
várható volt. hamarosan a BKV is a Malév sorsára jut.
off vége.

on
jó meccs volt ez a Zenit - Benfica.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.blikk.hu/blikk_rovidhir/megszunik-a-bkv-elore-sc-2080614

RIP
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.gabtsi
igazad van akkor maradjunk maróti,csizmadia,bartholomew, adnan, doherty, felix és társai vonalnál, velük tuti BL csoportkör lenne...elhihetted h én is szívesebben néznék kis Gerákat és kis Lipcseiket, de róluk se hiszem, h már az elején gondoltad volna, h igazi vezérek lesznek...de qrva jó h még nem is láttad zöld-fehérbe őket, de már inkább 8 korosodó niggerre vágysz.(morrison+wolfe jó lesz?? hívjuk már vissza őket is, hadd nézhessük őket a Barca ellen majd) én azért adok nekik egy esélyt. én kérek elnézést, h tehetségeknek mertem nevezni őket......

a majd jövőre szlogenre sajnos már a lilákok jó ideje lecsaptak...pedig jól hangzik 😕

|
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Batik 170 cm 49kg, Beliczky a Vasasba se fért be, Busai többszörös korosztályos-válogatott mégis bárhol volt sose kellett, de nembaj jövőre BL 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.gabtsi
Szószerint egyetértek, én is így gondolom. Nálunk még 22 évesen is fel kell építeni, meg óvatósan kezelni a válogatottba.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az igazi Ronaldot, v a pehelysúlyú Adrianot kéne leigazolnunk, v télleg vmi bokszolókat, akkor talán szélbe is játszhatnánk... 😀

|
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 905
Mondjuk Gera is jó Tebow-méret volt bármikor is 😉
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
direkt raktam be, gondoltam ugranak rá a trollok egyből... 😀Divat
Troll vagy te 😀 Nem is kiköpött futballista 😀 Ja, ez Magyarország, bocs 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
Jó, hát figyelj, baseballban esőben nem játszanak, a fradi meg majd nagyobb szélben nem fog, és akkor nem lesz gond 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
direkt raktam be, gondoltam ugranak rá a trollok egyből... 😀

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megérkezett a 3. B is:


Batik, Beliczky, Busai, vmeik fiatal csak beválik a 3 közül, de legjobb lenne ha mind3...a tehetségük megvan hozzá! (igaz Tóth Bencének is megvolt) 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bla bla bla. Tudtommal semmi sem tiltja játékosokért fizetni. Akkor meg tök8, honnan vannak a lényeg, hogy nyerjenek.FViktor93
Ezt mondjuk imádom, hogy ilyenkor valahogy le se szarja senki sem ezt a költekezés dolgot, és akkor két hét múlva meg itt mindenki odáig és vissza van attól, hogy a City mennyire undorítóan felvásárol minden játékost és mekkora egy köcsögség ez.
De persze, a két dolog mindig teljesen más. 😊Stez
Én meg azt utalom hogy a Barcasok dumalnak a penzrol amikor az utobbi idoben ők költöttek többet . Rendben értem én hogy mekkora királyak hogy volt egy jó generaciós utanpótlásuk meg Messit meg fiatalon megvették , de ez a Real Mourinho ota okosan költi a pénzt . Pl. A barcánál biztos okosabban ...Toca
Azért a Barcának ez a játékrendszere nem most lett ám kialakitva, kb 20 évvel ezelőttre tehető, ezt alkalmazzák minden utánpótlás korosztályban is, ezért is tudnak ilyen jól beilleszkedni a fiatalok amikor megérkeznek a nagycsapatba.

Egyébként a tegnapi meccsről annyit hogy ez a Leverkusen egyszerűen nem tudja felvenni a lépést a Barcával, az első félidőben nyújtott defenziv játékon látszott hogy a taktika része, teljesen betömöritették a pálya középső részét, a négy védő mögött vonalban védekeztek négyen a középpályán, több teret adva ezzel a katalánoknak a pálya szélein, ami ugye nem annyira a Barca erőssége, elég jól is működött ez az első félidőben, ( egyébként én nem értem egy edző hogy képes hazai pályán ilyen taktikával pályára küldeni a csapatát, még akkor is ha az ellenfél a rettegett Barcelona ) de gyakorlatilag ezzel adták fel a továbbjutást...

A második félidőben kinyiltak és meg is lett az eredménye, rúgtak de kaptak is kettőt, és minden bizonnyal elbúcsúznak a BL-től...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
előbb utobb kedhetne vmit a bl-lel, mert az utolso nehány meccsig nezhetetlen a torna. a csoport meccs mar évek ota vicc kategória, de ez a mostani playoff kínálat is iszonyat verszegeny.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Félgőzzel Leverkusen is bevéve.