Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Nah miután Robinho túl van a 122. szezonbeli kihagyott ziccerén sikerült egy egész szép gólt is rúgni.empty taxi
Le kellett volna tennie Boatengnek. Kárpótlásképpen két gólpassz már összejött neki (igaz az elsőt hivatalosan öngólnak adták), és majdnem ott a harmadik, ez csak Ibrán múlt...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.
Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)Schleck
mert a rasszizmusnak van helye a pályán?
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.
Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nah miután Robinho túl van a 122. szezonbeli kihagyott ziccerén sikerült egy egész szép gólt is rúgni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadi
A csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?Zolika
Az Evrára tett rasszista megjegyzéseiért.vassadi
mindig is egy patkánynak tartottam Suarezt.

http://www.nb1.hu/popupindex.php?itemid=123421

ez meg Hírcsárda? 😀
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadi
A csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?Zolika
Az Evrára tett rasszista megjegyzéseiért.
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
http://mlsz-utazas.hu/romania-magyarorszag-vonatos-tura

Még időpont ugyan nincs, de már szerveződik a buli, mi haverokkal biztos megyünk. 😊 7-es kocsiba Brady85 névvel, esetleg innen valaki?Dub
Elképzelhető 😀 Benne lennék, csak leginkább időpontfüggő
több mint 14 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadi
A csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?
Akkor a Pool igazolhat is egy csatárt a télen, mert Suarez nélkül nem sok esélyük lesz se a Ligakupába, se a bajnokságba...

több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
http://mlsz-utazas.hu/romania-magyarorszag-vonatos-tura

Még időpont ugyan nincs, de már szerveződik a buli, mi haverokkal biztos megyünk. 😊 7-es kocsiba Brady85 névvel, esetleg innen valaki?
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/het-es-fel-ev-bortonre-iteltek-a-sevilla-elnoket-2109735 Az oszt yes! Kíváncsi vagyok Laporta lészen-e a következő 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Úgy néz ki, hogy Hiddink lesz az új Anzsi edző...ha tényleg, akkor egyre komolyabban kell számolni a Mahacskalával


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-elkepeszto-skorpio-rugas-utan-szerzett-ongolt-a-nigeriai-jatekos-2109704
Puskás díjat neki!
Hogy ekkora öngólt még életemben nem láttam, abban 100%-ig biztos vagyok. 😀

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát bevallom tartottam ettől a Santos meccstől de hála Istennek nem nagyon erőltették meg magukat. Most már csak a a bajnokságban kell koncentráltan játszani mert tartok tőle a Madrid a többi csapat ellen szárnyalni fog. A köv Classicoig jó lenne vhogy ledolgozni ezt a hátrányt. Na de még ez messze van nyert a Spurs nyert a Juve most már csak az Eaglesnek kéne és szép a hétvége 😊
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
city - arsenal stream: http://online.livesport.cc/index.php

go gunners!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ha már legyőzni nem sikerült, meggyengítik őket. Gaitán a Benficától a MU-hoz megy.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
....és a Santos örülhet a 0-4-nek? 😛

BARCA!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Végre nem tologattuk a 16-on belül a labdát... 😉Keano
3 kapufa, meg nem adott gól, helyzetek sokasága; örülhet a QPR a 0-2-nek.
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Végre nem tologattuk a 16-on belül a labdát... 😉
Rio ma nagy király.. :cool:


több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Addig bohóckodunk..míg benyalunk egyet... :mad:Keano
Carrick klasszis gólja :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Addig bohóckodunk..míg benyalunk egyet... :mad:


több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:Hanni
kapusok? Cerny inkább, 0-3 lenne a reális kb.davemayer
Azért De Gea kibillenős lábfejet otthagyós védése se volt szar 😀
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:Hanni
kapusok? Cerny inkább, 0-3 lenne a reális kb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Nagyon sima ez a Santos - Barca. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.