Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Nah miután Robinho túl van a 122. szezonbeli kihagyott ziccerén sikerült egy egész szép gólt is rúgni.empty taxiLe kellett volna tennie Boatengnek. Kárpótlásképpen két gólpassz már összejött neki (igaz az elsőt hivatalosan öngólnak adták), és majdnem ott a harmadik, ez csak Ibrán múlt...
több mint 14 éve
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.mert a rasszizmusnak van helye a pályán?
Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)Schleck
több mint 14 éve
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)
több mint 14 éve
Nah miután Robinho túl van a 122. szezonbeli kihagyott ziccerén sikerült egy egész szép gólt is rúgni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
mindig is egy patkánynak tartottam Suarezt.Az Evrára tett rasszista megjegyzéseiért.vassadiSuárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadiA csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?Zolika
http://www.nb1.hu/popupindex.php?itemid=123421
ez meg Hírcsárda? 😀
több mint 14 éve
Az Evrára tett rasszista megjegyzéseiért.Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadiA csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?Zolika
több mint 14 éve
http://mlsz-utazas.hu/romania-magyarorszag-vonatos-turaElképzelhető 😀 Benne lennék, csak leginkább időpontfüggő
Még időpont ugyan nincs, de már szerveződik a buli, mi haverokkal biztos megyünk. 😊 7-es kocsiba Brady85 névvel, esetleg innen valaki?Dub
több mint 14 éve
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.vassadiA csocsizásért, vagy a mutogatásért, vagy összevonták?
Akkor a Pool igazolhat is egy csatárt a télen, mert Suarez nélkül nem sok esélyük lesz se a Ligakupába, se a bajnokságba...
több mint 14 éve
http://mlsz-utazas.hu/romania-magyarorszag-vonatos-turaMég időpont ugyan nincs, de már szerveződik a buli, mi haverokkal biztos megyünk. 😊 7-es kocsiba Brady85 névvel, esetleg innen valaki?
több mint 14 éve
Suárezt 8 meccsre meszelte el az FA.
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/het-es-fel-ev-bortonre-iteltek-a-sevilla-elnoket-2109735 Az oszt yes! Kíváncsi vagyok Laporta lészen-e a következő 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Úgy néz ki, hogy Hiddink lesz az új Anzsi edző...ha tényleg, akkor egyre komolyabban kell számolni a Mahacskalával

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-elkepeszto-skorpio-rugas-utan-szerzett-ongolt-a-nigeriai-jatekos-2109704Puskás díjat neki!
Hogy ekkora öngólt még életemben nem láttam, abban 100%-ig biztos vagyok. 😀
több mint 14 éve
Hát bevallom tartottam ettől a Santos meccstől de hála Istennek nem nagyon erőltették meg magukat. Most már csak a a bajnokságban kell koncentráltan játszani mert tartok tőle a Madrid a többi csapat ellen szárnyalni fog. A köv Classicoig jó lenne vhogy ledolgozni ezt a hátrányt. Na de még ez messze van nyert a Spurs nyert a Juve most már csak az Eaglesnek kéne és szép a hétvége 😊
több mint 14 éve
Ha már legyőzni nem sikerült, meggyengítik őket. Gaitán a Benficától a MU-hoz megy.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
....és a Santos örülhet a 0-4-nek? 😛BARCA!
több mint 14 éve
Végre nem tologattuk a 16-on belül a labdát... 😉Keano3 kapufa, meg nem adott gól, helyzetek sokasága; örülhet a QPR a 0-2-nek.
több mint 14 éve
Végre nem tologattuk a 16-on belül a labdát... 😉 Rio ma nagy király.. :cool:

több mint 14 éve
Addig bohóckodunk..míg benyalunk egyet... :mad:KeanoCarrick klasszis gólja :cool:
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Azért De Gea kibillenős lábfejet otthagyós védése se volt szar 😀QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:Hannikapusok? Cerny inkább, 0-3 lenne a reális kb.davemayer
több mint 14 éve
QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:Hannikapusok? Cerny inkább, 0-3 lenne a reális kb.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
QPR - MU meccsen kapusok miket védenek te jó isten :cool:
több mint 14 éve
Nagyon sima ez a Santos - Barca. 😊
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
