Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MEGVAAAAN!!! Hihetetlen, és végre jól játszunk és eredménye is van! Végre valami eredmény, akkor is ha nem jutunk ki az ebre, akkor is végre van egy kis igazi siker. 😊 Jó lenne, ha pár nap alatt nem kúrnák el 😊

Sokkal előrébb lennétek Liktáppal Divat 😂
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Saaaaaannnyiiiiiii bááááááááááááá....kell egy Sándor Gyuri mez, Liptákot meg a Fradiba!!! :cool:

|
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Azért Ibra ma egyáltalán nem volt ellenszenves, a végén is gratulált mindenkinek. Ma nem panaszkodhattunk a szerencsére azért.. nem is tom mikor vertünk meg tétmeccsen utoljára számottevő csapatot. Más kérdés, h ezzel is maradunk harmadikak, de mindenképpen előre léptünk ebben a sorozatban.

szerk: éppen a svédeket vertük meg utoljára '95-ben.. tudtam, h régen volt, de azért ennyire nem gondoltam 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Remélem nem basszuk el ezt a sikert Moldovában.
Gratula a fiúknak.
😀

több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Ennyi! Cáfolva a kétkedőkre végre!!! Most el vannak csitítva!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
beszarás, megvertük a svédeket, hihetetlen....

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
gecca, na most zárni a kapukat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
gerle 185 — Buckeye
Rudiii óójeah :cool: Ibra bekaphatja...

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Rudolf magasan a csapat legjobbja.

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
nah most felkeltettem a házat 😊
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
a Gundel? De utálom ezt a pesti szokást, no offense 😀tenorx
a pestiek is utálják a jösztök-öt 😀eaglesmcnabb
Csak a jösztök az helyes nyelvtanilag, míg az a névelő használta nevek előtt fölösleges. 😛Sebii
nem mondtam hogy nem helyes, de tény hogy utálják 😀

amúgy a de viszontot is utálja mindenki és az is helyes 😀


szerk.: hehe Rudi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
de a Gundel miért mondja, hogy: és most megindulhat IBRA ? 😐Laki
a Gundel? De utálom ezt a pesti szokást, no offense 😀tenorx
a pestiek is utálják a jösztök-öt 😀eaglesmcnabb
Csak a jösztök az helyes nyelvtanilag, míg az a névelő használta nevek előtt fölösleges. 😛
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A jösztök egy tökéletes szó 😀
Borsod ftw
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
de a Gundel miért mondja, hogy: és most megindulhat IBRA ? 😐Laki
a Gundel? De utálom ezt a pesti szokást, no offense 😀tenorx
a pestiek is utálják a jösztök-öt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
de a Gundel miért mondja, hogy: és most megindulhat IBRA ? 😐Laki
a Gundel? De utálom ezt a pesti szokást, no offense 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Remélem minimum Boros Kóla az a BK 😀
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
persze, hogy pont a gólról maradok le, mert a BK nagyon fontos....
mind1, csak nyerjünk 😀

több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
de a Gundel miért mondja, hogy: és most megindulhat IBRA ? 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Rudolf mekkora labdát adott. 😮Sebii
Jah, amúgy is jól játszott végig, ahogy Varga is. Nemtom mi a faszt keres ő még a magyar bajnokságban.
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Rudolf mekkora labdát adott. 😮
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
BAZDMEG

több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na hajrá fiúk!!!!!

több mint 14 éve
valaki2 453 — Saints fan
Azt hittem lepetézek, mikor megláttam a kezdőt. Pintér? Akkor má mi a faszomért nem Vadócz, aki támadni is tud. De amúgy a védelemtől felfelé egyértelmüen Elek-Stieber-Hajnal-Koman-Rudolf-Szabics kéne. Igy úgy állunk fel, mintha Rióban vb-nyitómeccset játsszanánk a brazilokkal...

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Én életemben kb először elmentem a lottózóba kitölteni egy totószelvénytDexxter Tailor
remélem csak azért tetted ezt, mert nagyon fiatal vagy

a válogatott szent és sérthetetlen, amiről lehet értekezni és akár fikázni is ha jól esik, de ellenül drukkolni/fogadni nálam a hazaárulás kategória

biztos bennem van a hiba, hogy minden csalódás ellenére mindig várom a meccseket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Huhú, 20 perc, és kezdődik az év meccse! 😀 Remélem várjátok nagyon! 😊 Én életemben kb először elmentem a lottózóba kitölteni egy totószelvényt, természetesen a svédekre fogadtam, mondjuk kegyetlen nagy meglepetés lenne, ha akár 1 pontot is tudnánk szerezni... Főleg ilyen védősorral, ahogyan már többen is említették.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!