Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Majd ha kirúgják Kötelest, egyből beficcen a kezdőbe!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Varga József (csapatában középpályás),
Lipták Zoltán (nincs csapata),
Korcsmár Zsolt (rendben),
Laczkó Zsolt (nem játszik a csapatában)

Ideális terep a svéd csatároknak.
Tippem 1-3 és akkor még a Király lepkefaktort nem is számolom.Bazzani
Varga amúgy nem volt rossz múltkor jobbhátvédbe...de könyörgöm laczkót felejtsük már el....Divat
Izland és Svédország között van különbség. Egyeltalán milyen elgondolás az, hogy egy srác, aki felnőtt szinten nem volt jobb bekk, az a válogatottban az lesz.

Király lehet lepkézik, de fog majd 3 akkorát mellé, ami másnál sima gól.tüsi91
persze h van különbség, de kondába is szokott ott játszani sérülések miatt...sztem biztos nem ő lesz a gyenge láncszem ebbe a védelembe...(remélem jól el is kiabáltam) 😊

nekem semmi bajom Király Gabival, de akkor Sanyi Bá ne mondja h fiatalítunk...v oda nem illik aza renccer?

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aki jönne csetelni:

http://cbe001.chat.mibbit.com/
irc2.hu server
#bowlhu channel
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Varga József (csapatában középpályás),
Lipták Zoltán (nincs csapata),
Korcsmár Zsolt (rendben),
Laczkó Zsolt (nem játszik a csapatában)

Ideális terep a svéd csatároknak.
Tippem 1-3 és akkor még a Király lepkefaktort nem is számolom.Bazzani
Varga amúgy nem volt rossz múltkor jobbhátvédbe...de könyörgöm laczkót felejtsük már el....Divat
Izland és Svédország között van különbség. Egyeltalán milyen elgondolás az, hogy egy srác, aki felnőtt szinten nem volt jobb bekk, az a válogatottban az lesz.

Király lehet lepkézik, de fog majd 3 akkorát mellé, ami másnál sima gól.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Varga József (csapatában középpályás),
Lipták Zoltán (nincs csapata),
Korcsmár Zsolt (rendben),
Laczkó Zsolt (nem játszik a csapatában)

Ideális terep a svéd csatároknak.
Tippem 1-3 és akkor még a Király lepkefaktort nem is számolom.Bazzani
Varga amúgy nem volt rossz múltkor jobbhátvédbe...de könyörgöm laczkót felejtsük már el....

|
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Varga József (csapatában középpályás),
Lipták Zoltán (nincs csapata),
Korcsmár Zsolt (rendben),
Laczkó Zsolt (nem játszik a csapatában)

Ideális terep a svéd csatároknak.
Tippem 1-3 és akkor még a Király lepkefaktort nem is számolom.

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Király Gábor – Varga József, Lipták Zoltán, Korcsmár Zsolt, Laczkó Zsolt – Pintér Ádám, Elek Ákos – Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Rudolf Gergely – Szabics Imr

módosítanék: 0-2...egyet tuti laczkóról kapunk, ha nem kettőt....

|
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A mieink a Király Gábor – Varga József, Lipták Zoltán, Korcsmár Zsolt, Laczkó Zsolt – Pintér Ádám, Elek Ákos – Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Rudolf Gergely – Szabics Imre összeállításban lépnek pályára.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
NA HAJRÁ MAGYAROK!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
a magyar- norvég meccs szünetében kiraktak a stadionból anno, azóta sem tudja senki h miért... talán mert félmeztelenül ordítottam a szekusoknak 😀 aztán éjfélkor felhívtak a haverok hol vagyok már, én meg csak annyit mondtam "valahol újpesten..." 😂

de aztán fél 2kor hazaértem a koleszba a nagyvárad téren :cool:

ezt nem űbereli nálam semmi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kint leszek a meccsen de lélekben veletek vagyok 😛 😀

ittatok már 4 jagert meg 2 sört 20 perc alatt? :cool:

van még fél órám h elérjem az állapotot, challenge accepteddavemayer
biztos kint leszel? így folytatod lehet más meccsen leszel... 😀

|
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
kint leszek a meccsen de lélekben veletek vagyok 😛 😀

ittatok már 4 jagert meg 2 sört 20 perc alatt? :cool:

van még fél órám h elérjem az állapotot, challenge accepted

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha van rá igény, akkor persze 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Lesz este chat a meccs alatt?

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kíváncsi leszek mi lesz a nagy NK9-el...csak nehogy vmi kiesőjelölt NB1-es csapatba kerüljön...Divat
Miért, nektek nincs szükségetek csatárra? 😀Schleck
hogyan? Felipe Félix, oláhlórika, Somalia, Pölöskey....ill nem hiszem h egy ilyen világsztár hajlandó lenne e visszatérni a posványba...de mivel a cipőjére sincs pénzünk(az arcára méginkább se) ezért tárgytalan...

|
több mint 14 éve
gsn 3 548
Ha valakit érdekelne a foci üzleti oldala, íme egy blog, ami kötelező ezen a téren: http://swissramble.blogspot.com/
Messze a kedvenc blogom mostanában a neten. Az álmom az, hogy egyszer majd így lehessen elemezni az NFL csapatok gazdálkodását is, csak ahhoz nyitott könyvek kellenének, meg hozzáférhetőség. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kíváncsi leszek mi lesz a nagy NK9-el...csak nehogy vmi kiesőjelölt NB1-es csapatba kerüljön...Divat
Miért, nektek nincs szükségetek csatárra? 😀

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kíváncsi leszek mi lesz a nagy NK9-el...csak nehogy vmi kiesőjelölt NB1-es csapatba kerüljön...

|
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
"A szóbeli megegyezés annyit sem ér, mint a papír, amire leírnák".Amadeus91
aha, tekintve, hogy egy darab A4-es lap eszmei értéke nem túl nagy, nagyjából semennyi, így ez a szóbeli megegyezés se ér semmit 😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
"A szóbeli megegyezés annyit sem ér, mint a papír, amire leírnák".
több mint 14 éve
gsn 3 548
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/gorogorszag-nemeth-krisztian-szerzodest-bontott-az-olympiakosszal-2093258?nocache
Alakulnak a több hónapos válogatott edzőtáborok a csapat nélküli játékosokkal 😀zolika26
„Egy úgynevezett »gentleman agreemnet« szóbeli megállapodás keretében arról egyeztünk meg, hogy a csatár a jövőben még visszatérhet a klubhoz, amennyiben lesz arra lehetőség, hogy valóban az Olympiakosznál futballozzon. Az elmúlt szezonban, a Voloszhoz történt kölcsönadásból tanulva ugyanis Krisztián már nem akar más görög klubban játszani, csak az Olympaikoszban"

Komoly egy ügynöke lehet ezzel a szóbeli megállapodással... 😀 Oh my God...gsn
te egyáltalán érted ezt a megfogalmazást ? számomra érthetetlen, hogy miben áll ez a gentleman agreement.
de egyébiránt vicc. filipovics ugyanez. fel volt háborodva, hogy neki szóban megígérte az Anderlecht, hogy elengedik idén Juhászt, ha aláírja az új szerződést, és nem tették meg. naháááááááát.gabtsi
Szerintem valami olyasmiről lehet szó, hogy Németh elengedésének feltételei között szerepelhet, hogy amennyiben szabadon igazolható lesz valamikor a pályafutása során, akkor a görögöknél csak az Olimpiakoszhoz írhat alá, illetve valószínűleg olcsóbban tudják majd foglalkoztatni, mint amennyi a piaci bére lenne. Esetleg az Olimpiakosznak első ajánlattevői jogot, vagy bármely csapat által ajánlott szerződés matchelési jogát adják meg. Szóban ez azért iszonyat vicces. Komolytalanná teszi az egészet.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Toca, ellent kell hogy mondjak, mert ha ma megverjük a svédeket, C -csapattal, akkor igenis hurrá hangulat lesz, de olyan, hogy ilyet még Magyarország nem is látott.

Bocs Divat, csak átfutottam az előző oldalt, nem láttalak 😀
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
most aláírnám hogy verjük meg végre a rohadt svédeket ha az kell kell hozzá hogy kikapjunk Moldovában. Ebben a selejtezőben már nincs esélyünk de legalább lenne egy jó élmény.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
MO - Svéd 2-1 (Rudolf, Koman ill. Zlatan)

Hurráhangulat, Moldovában égés.JC6
2-1 után ugyanúgy 3.ok leszónk mint egy 0-4 után szóval hurráhangulat akkor sem lenne reális attó üfggetlenül mit játszunk Moldovában.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MO - Svéd 2-1 (Rudolf, Koman ill. Zlatan)

Hurráhangulat, Moldovában égés.JC6
ne utánozz.... :cool:

|